Opinie o Kancelaria Prawna LEXUS w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawna LEXUS. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Prawna LEXUS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna LEXUS w Wrocław

Angela

W ogłoszeniu na doradcę energetycznego jest trochę mało informacji o tym, jak to działa z wynagrodzeniem. Czy jest jakieś podstawowe wynagrodzenie zapewnione czy po prostu masz tyle, ile wyrobisz? Bo ja bym wolała jednak coś pewnego.

Mam 15 lat piszą do mnie co jakiś czas ( od kilku miesiecy) sms, nie raz dzwonili a nigdy nie korzystałam z ich usług ta kancelaria myśli że ja jakaś głupia jestem aby podawać swoje dane. Nawet we Wrocławiu nie mieszkam. Zwykli (usunięte przez administratora) którzy próbują chajs wyciągnąć.

Łucja

Na czym polega ta umowa partnerska wymieniona w ofercie na doradcę energetycznego? Były jeszcze inne, w sumie chciałabym wiedzieć, czym się różnią i na której najwięcej można zarobić. Może mi to ktoś wyjaśnić?

Nie jestem waszym klientem

(usunięte przez administratora)? Dzwoni do mnie babsko i żąda moich danych, nie podając powodu. Dojść do głosu nie można. Grozi mi. A na prośbę by wysłała listownie co chce ode mnie bo przez tel nie podam obcej babie danych, wyzywa mnie.

Ado
@Nie jestem waszym klientem

Do mnie też zadzwoniła pani i zaczęła rozmowę od: z kim rozmawiam? Powiedziałam, że skoro dzwoni, to wie do kogo. Ale proszę się przedstawić, bo ona jest z kancelarii prawnej. Rozłączyłam się, a teraz dostaję smsy z prośbą o kontakt.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kancelaria Prawna LEXUS na stanowisko Doradca ds. serwisu w Lexus Trójmiasto? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
dzwonek

Porażka totalna kancelarii Lexus. Jeśli nie odbierasz telefonu, to potrafią szukać kontaktu dzwoniąc do sąsiadów na telefony stacjonarne. Kancelario Lexus, dług jest pomiędzy dłużnikiem a Wierzycielem. Sąsiadów się w te sprawy nie miesza. To nie jest ich sprawa.

@dzwonek

Poważnie z tym piszesz? A co z jakimiś regułami rodo czy coś, raczej nie mogliby tego tak wprost zrobić. Któryś z pracowników się odniesie?

Zofia

A co takiego tym sąsiadom mówią? Może nie zostało nic ujawnione? Chciałabym się dowiedzieć czy odwiedzają was ciągle ci sami przedstawiciele czy jednak jest tu rotacja i pracownicy się zmieniają? Chciałam aplikować tu do pracy i fajnie byłoby się dowiedzieć czy warunki są dobre

Kjakkandydat

Obiecanki, cacanki, minimum krajowe, robota po godzinach, zastępowanie nieobecnych, na pochwałę od małego szefuńcia nie ma co liczyć, choćby człowiek harował na dwóch. Premie wiecznie opóźnione, o ile w ogóle. Uciekać!

Noico

Tu się zasuwa za minimum krajowe. Premie symboliczne i zawsze spóźnione. Stosują (usunięte przez administratora)i szantaż, (usunięte przez administratora) bez zmrużenia oka. Nie wiedzą, że ludzie znają prawo, chyba im się wydaje, że tp XV wiek. Kancelaria prawna! Śmiechu warte. Każdemu odradzam, na rynku jest dużo ciekawszych ofert.

Agnieszka
@Noico

Za co te premie można uzyskać? Serio się spóźniają czy może po prostu pracodawca wypłaca je w innym terminie niż podstawę pensji? Jestem ciekawa czy to co piszesz o ich wyczynach to prawda w ogóle.

Pracownik terenowy
@Noico

Jakie premie? Pracowałem u nich jako negocjator terenowy kilka lat, zero L4, zero urlopów. Nigdy żadnej premii nie otrzymałem, podwyżek żadnych. Po złożeniu wypowiedzenia żadnych podziękowań za lata pracy. Naczelnictwo często w rozmowach ze mną pozostawiało wiele do życzenia. Nie dziwię się dłużnikom, że nie nawidzą pracowników terenowych i stacjonarnych. Nie polecam nikomu się u nich zatrudniać.

Ilona
@Pracownik terenowy

Jak to zero L4? To co ma robić pracownik, kiedy jest chory powiedzmy obłożnie? A z tymi urlopami to jak się tłumaczyli, że ich nie ma?

Paulina

Doradca energetyczny, lobbysta, partner, branża OZE. Wpadłam w sieci na takie ogłoszenie. Interesuje mnie stanowisko przedstawiciela handlowego. Jakie kwalifikacje tak naprawdę najbardziej brane są pod uwagę podczas rekrutacji? Zatrudnienie jest na jakąś podstawę czy może to sama prowizja? Jak określicie realne widełki finansowe tego stanowiska?

Rekrutacje

Kancelaria Prawna LEXUS nigdy nie zamieszczała ogłoszenia na lobbystę, więc jest to pomyłka i z pewnością dotyczy innej firmy

Mandarynka

Moralność płatnicza Polaków jest bardzo niska. Łatwo zaciąga się kredyt, trudniej być rzetelnym i go spłacać.

Imshalim
@Mandarynka

Ty tak nie wtykaj wszystkich do jednego wora. Sam kiedyś możesz w takiej a nie innej sytuacji.(usunięte przez administratora)

Iga
@Mandarynka

Moralnosc i (usunięte przez administratora) windykatorow niedouczonych. Znajacych pare ustaw. Lecz nie wiedza jakich. Dzwoni i sie rozłącza a hdy si oddzwania bo racza podac nazwy firmy to twierdżaca.ze oni nie dzwonia. Wzywaja do wyjscia przed dom w maseczce.ze zostawili karteczke w drzwiach. Cha cha dobrebdka kogos uposledzonego.

@Mandarynka

Madarynka chyba jesteś windykatorką z Lexusa a twoje miejsce jest w więzienu :) pozdrawiam

@Klient

Dlaczego tak sądzisz? to nie tak, że gdy ktoś bierze kredyt to świadomie przyjmuje na siebie odpowiedzialność i obowiązek jego spłaty? skąd takie nastawienie?

Sylwia

Witajcie. Jestem zainteresowana pracą na stanowisku negocjatora . Czy możecie powiedzieć jak aktualnie wygląda zatrudnienie? Czy faktycznie można liczyć na umowę o pracę? Na jaką podstawę można liczyć na początek? Czy pracuje się na swoim sprzęcie czy kancelaria go zapewnia? ( nie znalazłam takiej informacji w ogłoszeniu na stronie)

@Sylwia

Poszukaj innej pracy bo takich jak ty podaję do sądu za nękanie a szczególnie takich LEXUSOWYCH dziadów

@Sylwia

Ty Poszukaj innej roboty... Taka jak ta pseudo kancelaria to grozi wyrokiem ... :) Pozdrawiam do zobaczenia w sądzie

andrzej

Niedojebani i niedoinformowani, przysyłają pisam nawet jak dług został spłacony

Stanowisko negocjator wasze warunki są śmieszne na tym stanowisku. Po co w ogłoszeniu napisane że "rynkowe wynagrodzenie" chyba nie wiecie na jakim poziomie są stawki w tej branży. Powinniście się wstydzić proponować ludzia takie pieniądze. Starta czasu!

@Kandydat

A to jaką konkretnie różnicę w tym całym wynagrodzeniu wtedy zauważyłeś, że tak krytykujesz?

Ktoś

To jest firma ciężko tak nazwać są chamscy i wogole zero rozmowy czy nawet wysłuchania. Ja już spłaciłam dawno a oni tego nie widzą wiec powiedziałam zeby kontaktowali się z bankiem nie ze mną. To odrazu byl bulwers. Cwoki i tyle

Masz dług i przysyłają ci windykatorów? Nie możesz się dogadać co do spłaty bo dużo firm idzie w tym temacie na rękę. Nie łatwiej tak zrobić a nie grozić innym?

nick
@Andrzej

Dogadasz się jak masz z czego spłacać.

Korkociąg

Powiem tak w wielu windykacjach pracowałem ale najprzyzwoiciej było w leksusie bezsensu że wypowiadają się dłużnicy których obowiązkiem jest oddawać pieniądze a nie warczeć ...

Antonio
@Korkociąg

To dlaczego już tam nie pracujesz????

As
@Korkociąg

Warczeć? No to już wiadomo do jakich elit i profesjonalistów się zaliczasz...

Ona
@Korkociąg

Warcza to pracownicy z leksusa, do tego sa obzydliwie opryskliwe obsluga klienta na poziomie -1

Donaka129
@Korkociąg

Też pracowałam w tej firmie i kultura osobista nie jest mocna strona pracujących tam pan

@Korkociąg

Opowiadasz brednie z nimi nie można w ogóle się dogada pewnie jak tam pracowałeś to ich będziesz chwalił a co do dłużników najpierw poznaj ich sytuacje a potem oceniaj to prawda, że z innymi firmami windykacyjnymi idzie się dogadać a z tą nie myślą, że są nie wiadomo kim.

Zagalopowałeś
@Korkociąg

Ok oddac pieniadze to jedno ale tekst "a nie warczec" i juz slychac pogarde do dłuznika. Dłuznik to juz nie czlowiek? Pewnie zwyklym niby windykatorem byles podkreslam windykatorem czyli jeszcze nie (usunięte przez administratora)jak komornik a juz nie czlowiek

przemek
@Korkociąg

korkociag ty nie wiesz tak naprawde co to za windykacja

Natalia
@przemek

Za to Ty na pewno wiesz, skoro pracujesz. To może oświeć nas, ile można zarobić na tej windykacji przez telefon, o której tu piszecie.

prawda
@Korkociąg

widac ze ktos z lexsusa pisze haahah

Pani K.

Ostrzegam przed firma Lexus każdego kto ma z nimi doczynienia(usunięte przez administratora) Miałam doczynienia z wieloma kancelariami, gdzie był szacunek, otwarta i miła rozmowa - a to podstawa kultury w rozmowie z klientem -A tu JEDYNIE totalne (usunięte przez administratora) arogancja i bezczelność do granic nieprzyzwoitości! (usunięte przez administratora)

Jam.
@Pani K.

Miałam to samo, czułam się jak jakieś popychadło, jeszcze ten głupio-mądry ton rozmowy i odłożenie słuchawki w trakcie rozmowy. Do firmy: Patrzcie kogo zatrudniacie, bo to żenada jakaś jest.

@Jam.

Tak jak wspomniała Teresa opinie klientów są ważne, bo wpływają na wizerunek firmy jednak najważniejsze są wypowiedzi pracowników Kancelarii Prawnej LEXUS. Jest to forum pracownicze, więc skupiamy się tu na obecnym rynku pracy i obecnych rekrutacjach. Dawno nikt pracujący w tej kancelarii nie wypowiedział się o warunkach zatrudnienia i wynagrodzenia. Chętnie dowiedziałbym się więcej szczegółów na ten temat.

Czarek

Ja tam zaaplikowałem i czekam na kontakt.Mam nadzieje ze sie odezwą.

Kariera
@Czarek

Dla Twojego dobra życzę aby lepiej się nie odezwali....

Łucja

@ser Nie denerwuj się tak i nie używaj brzydkich słów jak możesz. Ciekawi mnie, czy LEXUS przy zatrudnieniu daje jakieś benefity pozapłacowe ?Odpowiesz mi?

Antylichwa
@Pani K.

Toż to jakaś podrzędna niepoważna kancelaryjka która chwyta się wszystkiego żeby się utrzymać (usunięte przez administratora)

Mandarynka
@Pani K.

Jak dłużnicy poczuwaliby się do obowiązku spłaty swoich zobowiązań, to nie musieliby być windykowani. To proste. Proszę spłacać swoje długi, a windykatorzy nie będą dzwonić.

Gosia
@Jam.

Ja dostałam smsa ze mam dług. Oczywiscie zadzwoniłam bo zadnych długow nie mam.Okazało sie ze to dług byłego meza z ktorym jestem po rozwodzie 10 lat.Kobieta z ktora rozmawialam była nie miła wredna i opryskliwa .Zastanawia mnie skad mieli do mnie nr telefonu. Nie polecam nikomu kontaktu z ta firma.TRAGEDIA

Giulietta
@Mandarynka

Następna mądra. Nie zabrakło ci nigdy pieniędzy? Ta niepoważna "firma" jest gorsza niż (usunięte przez administratora) Zastraszanie to nie jest forma ściągania długów.

Onanan
@Jam.

Okropne odzywki faceta, ja mu czas zajmuje? Mialam do czynienia z jedna Pania ktora chciala na mnie wymusic napisane smsa z potwierdzeniem o spłacie nie mam tego w obowiazku niech sobie dzwoni do Banku i to sprawdza. Rozłaczyła się od razu- potem dzwonila do mnie jeszcze 4 nastepne dni, zebym jej smsa napisala, po mojej spłacie oczywiscie gdzie Bank miał już moje pieniadze przelane chora akcja, musialam zablokowac numery.

Do pani K
@Pani K.

Pani Ka niech sie może skupi nad tym zeby oddac pieniądze i isc do pracy a nie jezdziec po negojatorach, wielka pokrzywdzona dłuzniczka sie znalazla

Iga
@Pani K.

Firmy bazują na nie wiedzy. Praktyki polegają na straszeniu. Przyklad bralam kredyt 3000 zl. W 2108 r splacilam w gotowce 3300 po miesuacu. Do tej pory nikt sie nie odezwal. Wplacilam w kasie.pokazalam pracownikow niby zamknal kredyt. Okazuje sie ze mam windykacja. Bagatela miesiac temu bylo rata 250 zl teraz już 500. ktos wplacal raty .ja podobno nie umieją powiedziec kto wplacil w marcu ile. Prosilam o ksero umowy wplat. Nic nie otrsymalam. Żadanie jest. Skoro jedni dali rady to przekazali im.

Zysio
@Pani K.

Bo w całej rozciągłości mogę ją potwierdzić z własnego dośwaidczenia!

Artu
@Pani K.

Mam do czynienia z tymi mendami. Piszą sms z róznych nr. Gdy w rozmowie tlumacze ze pomylka to ja swoje oni swoje. Ponadto nie mam obowiazku tlumaczenia sie

Mój dług kilka lat temu był przepisany na żonę, a oni jak inne podobne firmy niby windykacji wydzwaniają co chwile i to inni. Raz mi nawet proponowano spłatę połowy z banku i zostanie niby reszta umorzona, jak wpłacę ją w 5 dni całą kwotę, i mam do nich zadzwonić czy się godzę. Oczywiście nie spłaciłem tego bo (usunięte przez administratora)jaki bank umarza połowę spłaty. Oczywiście potem już nie zadzwonili a jak by zależało by dzwonili. Na dodatek ścigają za dług przepisany, a żonie za to samo kilku komorników robi zajęcia konta do jednej sprawy do tego każdy nalicza sobie koszta, a nawet nie dzwonią czy pism nie wysyłają. Na dodatek nie podają za co to jest i mówią mają dług od wierzyciela. Mój dług został przepisany, a jak by nawet był by przedawniony.

Co wchodzi w socjal Kancelaria Prawna LEXUS?

NIC

Jerzy
@pracownik

Czyli w Lexusie nie ma benefitów? Pracujesz tam więc może powiesz jak to wygląda i co oferuje pracodawca oprócz pensji? A jak jest z premiami?

@Jerzy

nie ma żadnych benefitów, chyba że ktoś potraktuje możliwość pracy jako benefit.

@Jerzy

przepraszam, wprowadziłam w błąd, jest pakiet w enel-med, ale to raczej już standard, a nie przywilej ;)

@Jerzy

ponieważ firma jest w ciągłym kryzysie, to premie są wypłacane z 2 miesiecznym opoźnieniem, albo wcale :)

Grażyna

Pracowałam i nie polecam. Oszuści.

Deal
@Grażyna

Ta kadrowa?

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna LEXUS - Wrocław

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna LEXUS?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna LEXUS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna LEXUS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 6 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Prawna LEXUS
1.8/5 Na podstawie 190 ocen.

Kancelaria Prawna LEXUS