Opinie o Kancelaria Prawna LEXUS w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawna LEXUS. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Prawna LEXUS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna LEXUS w Wrocław

KPL

Podawanie kłamliwych i nieprawdziwych informacji oraz szkalowanie pracodawcy na forum może spowodować przekazanie przez niego odpowiedniego doniesienia do organów ścigania wraz z wnioskiem o ustalenie numeru IP szkalującego.

Ekspert
@KPL

Najlepsza obrona jest atak i zastraszanie organami ścigania, ile na tym forum przewinęło się negatywnych opinii? To chyba o czymś świadczy, i moze czas zastanowić się nad tym, bo jeśli w firmie było by dobrze na tym forum nie pojawiałby się takie opinie.

Specjalista
@Ekspert

No niestety ale jaka firma takie opinie

Pepe
@Specjalista

Firma krzak i tyle, szkoda tylko ludzi którzy tak ciężko pracują na "zarządzających" którzy o zarządzaniu nie mają zielonego pojęcia, bardzo przykro się na to patrzy.

Nigdy w życiu
@KPL

No to pokazali Państwo klasę jako pracodawca, chyba nikt nie chciałby współpracować z taka firmą

Oli

Prezesi sie chwalili, ze przenosza biuro do "miasta", a jak widac dalej za rzekami, za lasami...

Załamać się można

Haha a co to za dyrdymałki ????

PanKleks

Zamiast uczyć ludzi szukania pracy, nauczcie się nimi zarzadzac. Bo niedługo jedynymi ludźmi, którzy skorzystają z tej rady będą obecni pracownicy lexusa. Tak długi wpis ma chyba jedynie przyslonić prawdę o lexusie napisaną poniżej.

Załamać się można
@PanKleks

Też tak myślę

Sama prawda :)

MIX

Załamka :) zaraz wrzucą jeszcze przepis na keks świąteczny, łudząc się że przysłoni wszystkie wpisy o prawdziwych nastrojach i problemach.

@MIX

kto ci kaze pracować jak jest ci tak źle , idź tam gdzie ci będzie dobrze MIX

Były Negocjator i nie wróg

Smutne jest to szanowny Tolku, że robisz sobie żarciki z poważnych spraw. Może dla Ciebie jest to zabawne, jednak Ci którzy tutaj wpisują swoje opinie nie zawsze robią to, bo chcą być złośliwi. Może warto szanowni państwo zarządzający przyjąć tą krytykę jako próbę zwrócenia uwagi na problemy jakie narosły przez lata. Przyjmujecie postawę do walki, a może tym wszystkim, którzy tu piszą po prostu zależy na tej firmie? To właśnie Ci ludzie, których Expert uczy jak szukać pracy zdobywają pieniądze swoimi rozmowami z dluznikami na jego wynagrodzenie. Wiele lat pracowałem w tej firmie w pewnym momencie nasze drogi się rozeszły. Ale nadal mam kontakt ze znajomymi, którzy zaczynali ze mną przygodę pt. Lexus. Mam ogromny szacunek do tych ludzi, którzy jeszcze w tam pracują. I często wspominamy jak fajnie grało się w piłkę ze Wspólnikami....... Jednak to już przeszłość, a szkoda.......

Zabulon
@Były Negocjator i nie wróg

Ja najlepiej wspominam firmowe spływy pontonowe w 2010. To były piękne czasy, aż się chciało pływać do roboty. Te czasy już nie wrócą.

Były Negocjator i nie wróg
@Zabulon

I Pan Piotr, który pomagał dziewczynom wchodzić do pontonów. Panie Piotrze (bo pewnie Pan to przeczyta), proszę zacząć rozmawiać z pracownikami, jeszcze ma Pan z kum rozmawiać.....

Pani z Kancelarii
@Były Negocjator i nie wróg

Wielka szkoda, ze tak traktuje się pracownikow, którzy „przynieśli” do firmy miliony .... aż trudno uwierzyć w to co teraz się dzieje ... oraz w to, ze właściciele spokojnie patrzą na to jak rujnuje się te firmę.... bez tych pracowników ciężko będzie pozostać liderem na rynku.... proszę o tym pamiętać :)

Była negocjatorka
@Były Negocjator i nie wróg

Pan Piotr jest przystojnym gentelmanem- pomimo wieku,zawsze szarmancki

@Była negocjatorka

Proszę, aby na przyszłość w wątku opinii o pracy w Kancelaria Prawna LEXUS nie dodawać wpisów, które są zupełnie nie na temat. Dotyczy to przede wszystkim wpisów takich, jak np. przepisy na keks świąteczny, które kompletnie nic nie wnoszą do tematu. Moglibyście szczegółowo przedstawić, jakie obecnie warunki zatrudnienia oferuje kancelaria nowo przyjętym pracownikom? Ktoś ma może informacje na ten temat? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Konrad
@PanKleks

Szczera prawda nędzne płaca, nędzne lokalizacje (usunięte przez administratora)

Asystentka
@Były Negocjator i nie wróg

Rok pontonowy był najlepszy!:) Bardzo miło wspominam prace w tej firmie, Dyrektora Jarrego, Prezesów, ludzi, nasze IT, imprezy firmowe :) I to wnoszenie dziewczyn na ponton❤

Leszek
@Asystentka

Fajnie, że dobrze wspominasz pracę w firmie. Może mogłabyś też napisać jakie widziałaś dobre strony zatrudnienia? Mam na myśli wynagrodzenie, kursy dokształcające lub imprezy integracyjne. Każda Twoja dodatkowa uwaga na ten temat będzie pomocna dla przyszłych pracowników

Jam

Bardzo niemiłe panie konsultantki, które traktują czlowieka z wyższością, zwracają się bez szacunku. W momencie, gdy została zwrócona uwaga, że nie życzę sobie takiego tonu, to zaczęła się zwracać do mnie, jak do osoby ograniczonej. Wiem, za co dzwonili, na początku rozmowy zostało to ustalone. I tak musiała dodać swoje pięć groszy. Jeśli jesteś dlużnikiem, to przygotujcie się na chłodną rozmowę z masą wytyczek, z niemiłą kobietą. Rozumiem, że taka ich praca, ale szacunek też trzeba mieć do drugiej osoby.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kancelaria Prawna LEXUS na stanowisko Doradca ds. serwisu w Lexus Trójmiasto? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Niestety, aktualnie zatrudniony jest w Kancelarii nowy Kadrowy który jest bez doświadczenia i ewidentnie nie zna się na swojej pracy. Niektórym pracownikom zostały źle wyliczone wypłaty i jest problem żeby odzyskać pieniądze ponieważ osoba odpowiedzialna za to jest niekompetentna.

Drogi Pracownik zapraszam cie do rozmowy w cztery to oczy to ci wszytko wytłumaczę a nie publicznie pisanie jako anonim.

Marzena

Jaka jest opinia co do stanowiska sekretarka zarządu, warto przychodzić na rozmowę? I dlaczego wolny jest wakat?

Negocjatorka

Moze to niektórych zdziwi ale ja jestrm zadowolona z pracy tutaj. Pracuje co prawda od niedawna ale atmosfera jest dobra, bardzo fajni ludzie w pokoju, wynagrodzenie również mi bardzo odpowiada- ja osobiście polecam Kancelarię

Dziara
@Negocjatorka

Ja też jestem tu od niedawna i potwierdzam, że panuje bardzo fajna atmosfera. Pracy jest dużo ale i dużo się mogłam nauczyć. (usunięte przez administratora)również normalna. Ogólnie zadowolona

Lara Croft
@Negocjatorka

Nic dodać nic ująć Praca jak praca ale tu w Lexusie jest ok - posiedze tu dłużej

Dyrektory

Czy ktos może wie jakie trzeba spełniać wymagania żeby zostać dyrektorem od klientów strategicznych???

Ciekawy
@Dyrektory

No ja to nie wiem :-( ale wiem że Jerry to na pewno wie :-)

Jarek
@Dyrektory

Wymagania dla dyrektora klientów strategicznych: - brak doświadczenia - brak wiedzy na temat prawa, windykacji, - brak komunikatywności, - szeroki uśmiech, - otwartość na nowe kontakty z przełożonymi, - gotowość do częstych wyjazdów z przełożonym, - dyspozycyjność, - analfabetyzm, - dobra prezencja,

Tobiasz

Jaki Jerry taki kram.

Gaweł

Czy każda sobota jest pracująca?

Negocjatorka

Jedyną rzeczą, która mnie trzymała w tej firmie było to, że moje wynagrodzenie zależy od moich wyników - przy dobrych wynikach można było czasem nieźle zarobić. Natomiast w tej chwili zostały wprowadzone górne limity zarobków dla każdego stanowiska. Jeśli ściągniesz za dużo pieniędzy dla firmy to twoja premia zostanie ucięta. Limity ustanowiono na podstawie średniej arytmetycznej (!) dla całej firmy, co siłą rzeczy oznacza że osoby z najlepszymi wynikami są karane "wyrównaniem" pensji do średniaków. Jakby tego było mało, firma przestała wypłacać premie w terminie co kiedyś było świętością. Przykładowo premia za sierpień zamiast do końca września została wypłacona w pierwszym tygodniu października.

@Negocjatorka

i tym oto postem piszesz prawdę...szczerą prawdę...potwierdzam:)

@rt

Możecie bardziej precyzyjnie przedstawić, ile można obecnie zarobić, pracując w firmie Kancelaria Prawna LEXUS? Będę wdzięczna, jeżeli ktoś przedstawi konkretne stanowiska i górny limit zarobków, jaki można na nich uzyskać. Zachęcam do wypowiedzi na ten temat.

@Negocjatorka

a napisz ile negocjator tam moze dostac na START jak możesz? ile oferują ?? ciekawy jestem

No coś ty
@rt

2150 brutto

street fighter
@No coś ty

b.dziekuje za informację:) Zatem ślicznie dziękuje za zainteresowanie moją osobą ale na przyszłej rozmowie rekrutacyjnej jednak się nie pojawię szkoda mojego dnia wolnego aby o takich pieniądzach rozmawiać nawet przy założeniu złotej prowizji. Z drugiej strony jeśli jest 2150 brutto to halo!!! LEXUS budzimy się za te pieniądze negocjator we Wrocławiu nie pracuje halo pobudka albo zwijajcie się z rynku i nie psujcie i tak cięzkiego klimatu który ostatnio w zagłębiuwindykacji panuje .....szkoda tej pięknej willi na Was jak tak płacicie::)

@No coś ty

Miałam doświadczenie i dostałam 2400 i do tego 1300 premii. Ja polecam , fajni ludzie i dobra atmosfera w pokoju

Scholastyka

Netto czy brutto ?

Karina

Dzwonili do mnie z tej firmy, pisali - jak nie mam to z czego mam niby zaplacić- niby tyle pracy a tak to proponują jakieś gowniane pieniadze i jeszcze zeby w niedziele przychodzic za 2 tysiace. Nic nie rozumieją ze nie ma z czego

Pan Roman
@Karina

A ja zapłaciłem wszystko to jeszcze (usunięte przez administratora) zawracają o jakieś (usunięte przez administratora)odsetki parę złottch, straszą co to niby będzie jak nie zapłacę!

Jezu jak się cieszę że mam to

Nie rozumiem, o co ta wojna. Kancelaria jest super. Zawsze wspierające i zaangażowane szefostwo, wynagrodzenia w terminie, fajna okolica, dobry podział obowiązków, bo dyrekcja potrafi delegować zadania, prowizja jest, zawsze uznaniowa bo trzeba sobie na nią zasłużyć. Porządna flota samochodowa, profesjonalny zespół, tabele wyników na ekranie tak aby każdy widział jak daleko już zaszedł w realizacji celu, na piętrze wszystkie narady odbywają się w sposób rzeczowy, omawiane są wszystkie mocne i złe strony - konkretnie, nie tam że jakieś spijanie z dziubków lub karmienie się obietnicami bez pokrycia. Zapadają też tam ważne decyzje co do wydatków, trzeba pilnować każdej złotówki, bo przecież ta złotówka to niby tak niewiele, ale już 1000 takich złotówek to już aż 1000 zł, za to można tak wiele zdziałać np. pojechać do Warszawy na spotkanie z klientem, wynająć hotel, zjeść (usunięte przez administratora) Firma dobrze dba o interesy wszystkich. Skąd te pretensje? Dziwni jesteście ludzie.(usunięte przez administratora)

Jerry
@Jezu jak się cieszę że mam to

Popieram

Lol
@Jezu jak się cieszę że mam to

Zastanawiam sie nad złożeniem C.V ale skoro jest Źle....

Ekspert

Bycie menadżerem/pracodawcą nie jest łatwym zadaniem. Dlatego Lexus to cisza jak ta....

Karo

Odbywałam staż. Płaca marna. Plusem był kurs z zakresu bankowości oraz dobra atmosfera. Po odbyciu stażu żadnych inf o możliwosci zatrudnienia.

@Karo

Poza ukończonym kursem z zakresu bankowości nabyłaś w trakcie stażu w Kancelaria Prawna LEXUS wiedzę i umiejętności, które przydały Ci się w dalszej karierze zawodowej? Z Twoich obserwacji mogłabyś napisać, ilu pracowników zatrudnia ta kancelaria? Większość z nich to osoby po ukończonych studiach prawniczych, czy może są również pracownicy administracyjni? Chętnie poznam, jak to wygląda.

aesir

prezet na gwiazdke od pracodawcy, zdrapka na 2 zlote :D:D:D

Mariusz

Czy firma zatrudnia na umowe o prace? I czy jest Multisport?

Dział HR
@Mariusz

Mariusz, oczywiście od samego początku zatrudniamy pracowników na umowę o pracę. Co do karty Multisport, to jest ona dofinansowana przez pracodawcę.

Anatol

Aktywnie się zrobiła na profilu Lexusa ;) pamiętam czasy, kiedy byłem pracownikiem i na każdy wpis na tej stronie rano była dyskusja kto mógłby być autorem posta. Podejrzewam, że nic się nie zmieniło w tej kwestii ;)

Taki ktos
@Anatol

Teraz nikt się nie zastanawia bo i tak nikogo nie interesuje co myślą pracownicy.

@Anatol

Nic sie nie zmieniło :) i tak najczęściej jwiadomo kto tu pisze

Pracuję w firmie kilka lat. Od jakiegoś czasu z roku na rok było coraz gorzej. Teraz to się zmieniło... jest coraz gorzej z miesiąca na miesiąc. Aktualnie czekamy na wypłaty premii za październik i nikt w firmie nie raczy nas poinformować kiedy otrzymamy ciężko wypracowane pieniądze. Nie wspomnę że dopiero co zostały nam poucinane wynagrodzenia premiowe. Firma jest zarządzana w sposób.... no właśnie, jaki??? tak szczerze to ciężko tu mówić o jakimkolwiek znanym sposobie zarządzania. Do tego dochodzi bardzo słaba komunikacja pomiędzy przełożonymi a pracownikami. Właściciele firmy sprawiają wrażenie oderwanych od rzeczywistości, jakby nie mieli pojęcia co się w firmie dzieje i jakie są nastroje wśród pracowników. Do tego bardzo słaby dojazd, tylko 1 autobus na godzinę. Wszędzie panujący bród i bałagan...czasami strach wejść do toalety, w wejściu głównym walają się kartony, itp.. Kompletny brak zaplecza socjalnego. Jak już człowiek ma przerwę to nie ma miejsca żeby w spokoju usiąść i np zjeść śniadanie czy po prostu odpocząć, no chyba że na dworze ale o tej porze roku to opcja tylko dla odważnych. Brak kuchni, lodówka i mikrofala stoją "w szatni" na korytarzu a szklanki czy talerzyki myje się w umywalce w toalecie... Na plus jest atmosfera wśród samych pracowników. Firma zatrudnia dużo fajnych i wartościowych osób. Niestety atmosferą rodziny się nie nakarmi i rachunków nie zapłaci. Ogólnie w obecnej sytuacji nie poleciłbym tego miejsca nikomu ze znajomych.

Pracownik kancelarii

Cała prawda.... niestety

Negocjator

Potwierdzam, też jestem pracownikiem tej firmy.

Też tu pracuję

Prawda co napisałeś... Szkoda że w firmie zdanie pracownika mają za nic i musimy wypowiadać się tutaj.

Negocjator

Wszystko niestety sama prawda, szkoda marnować czas na pracę w tym miejscu. Pracownik się nie liczy zupełnie...

Bart

A ja nie będę "pluł" na firme, pracowlem w gorszej gdzie kierownik był kretynem, darł ryja i wszyscy chodzili w stresie, to bylo dopiero przerąbane

@Bart

A ktoś pluje? Ostatnie wpisy pokazują realia. W tej firmie ciężko usłyszeć odpowiedź na dzień dobry mijając się z dyrektorem i jego prawą ręką. Jak coś trzeba MASZ BYĆ NA JUŻ, w drugą stronę wszelkie wnioski/prośby/sugestie trafiają w pustkę.

Rera

A ja jestem zadowolona bo dostałam wiecej niż myślałam ze dostane premi

negocjator

brawo Ty

@Rera

Brawo! Pewnie za kolejne wydanie zakładowego biuletynu "Luksusek"?? Niecierpliwie czekamy na wydanie świąteczne.

Rera
@Michaesz

Niestety nie załapalam się , może w przyszłym miesicu jak zrobią w końcu rubrykę z wynikami za odzysk.

Pracownik kancelarii
@Rera

Szczyt marzeń i ambicji- znaleźć się w lexusiku w rubryce z odzyskami ????????‍♂️

Tomasz

Czy kancelaria potrzebuje aktualnie kogoś do pracy?

Inga

Negocjatorów...

nękany
@Tomasz

(usunięte przez administratora) mi wiecznie wydzwaniają i sie nagrywają, wydaje im się, że jak zniżają tembr głosu to będzie groźnie buahahahahahahah

nękany
@Inga

buuuuu wystraszyłem się buahahahahahahahahahaha,

Pr@wnik
@nękany

Proszę spłacić swój dług. Osoby, które nie spłacają swojego zadłużenia trafiają albo do kancelarii prawnej albo do firmy windykacyjnej. Telefony są wykonywane do dłużników, bo albo nie dotrzymują oni ustalonych terminów spłat zadłużenia, albo celowo unikają kontaktu. W windykacji nie chodzi o groźbę, chodzi o to, że wiele ludzi zaciąga zobowiązania, a potem nie chce ich spłacać. Stąd też różne działania takie jak telefony, sms-y itp.

ze mną sie nie pogrywa
@Pr@wnik

....albo trafiają do GetBack'u lub innych firm które wykupiły duży portfel długów jak np. LEXUS i firma plajtuje, dług znika i nikt nie fika. Jeżeli przejeli dług to najlepiej go nie zapłacić solidarnie i doprowadzić do bardzo szybkiego upadku tej firmy- wtedy kupili sobie dług który wygenerował im dług :)

@nękany

znizanie tonu glosu swiadczy ze windykator ma na ciebie wy...walone i nie chce mu sie krzyczec albo jest juz znuzony twoim biadoleniem ze sie myli lub jak ci zle a groznie moze byc wtedy jak pierdniesz i narobisz w gacie

@ze mną sie nie pogrywa

a wiesz ze kupuje sie dlugi i bez wzgledu na to czy (usunięte przez administratora) dluznik placi czy nie juz se na tym zarabia i to wtedy najlepiej....reszta to bez znaczenia przy handlu dlugami...nawet lepiej jak go (usunięte przez administratora) nie zaplaci bo wtedy genruje sie koszta i sprzedaje komus innemu niby za ten sam procent ale za wieksze peiniadze.....i co fiku miku ..zonga wygrales:) G.o. wiesz o handlu dlugami:)

No coś ty

Tak azjatów

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna LEXUS - Wrocław

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna LEXUS?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna LEXUS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna LEXUS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 6 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Prawna LEXUS
1.8/5 Na podstawie 190 ocen.

Kancelaria Prawna LEXUS