Opinie o Volkswagen Centrum Wrocław w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Volkswagen Centrum Wrocław, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Volkswagen Centrum Wrocław na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Volkswagen Centrum Wrocław w Wrocław

Kostek

Mam nadzieję, że pandemia zmieni myślenie maruderów. Dobra firma pod każdym względem a i tak zostanie oczerniona, szkoda.

Kostek

Mam nadzieję, że pandemia zmieni myślenie maruderów. Dobra firma pod każdym względem a i tak zostanie oczerniona, szkoda.

Dario
Klient
@Kostek

Tez tak myślałem ze firma pozondna jak kupiłem 4 nowe auta w ciongu 4 lat zaczęłam serwisowa to o pomstę do nieba tak szanujom klijenta mienie brak słów takie puste słowa bez pokrycia to tak jak by ci z kulturom okradano to na tyle tylko bo jak by chciał opisać to strony by brakło nie polecam tego serwisu

Pogromca trola Nowy wpis
Pracownik
@Dario

Nawet poprawne pisanie wymaga myślenia. P,S Serwis to rzeczywiści (usunięte przez administratora) i kilometr mułu.

szok Nowy wpis
Klient
 Pytanie
@Pogromca trola

Zgadzam się serwis to jak by wiocha pokryta mułem co to robi we Wrocławiu przenieść do Czarnobyla.CZy jest tam dobry mechanik czy już dawno wyjechał za dobra kasą do Niemiec?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jak długo trwa proces awansu w Volkswagen Centrum Wrocław?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w Volkswagen Centrum Wrocław panuje luźna atmosfera?

Karol

No to super ze ekipa jest zgrana

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
OdLasVegasPoKrym
Były pracownik
 Rekomendacja

Pracowałem tam parę lat i muszę przyznać, że generalnie firma jako całość mając na uwadze przede wszystkim branżę nie wypada na wrocławskim rynku najgorzej. Może nie wszędzie ale w większości działów czuć jednak tę jedność z zespołem oraz integrację. To co jednak bardzo irytuje to absurdalne wręcz optymalizowanie generowanych kosztów jak również niewyobrażalnie wielki talmudyzm biurokratyczny występujący praktycznie na każdym dziale. Domyślam się, że taki stan rzeczy wynika to głównie z "widzi misie" centrali ale litości. Niestety tego typu działania mocno odbijają się na jakości a przede wszystkim efektywności pracy. Aby się nie rozpisywać ujmę to tak; Jak robisz swoje i ci wychodzi to cię klepią po ramieniu i wszystko jest dobrze. Ba, nawet zarobisz! Jak nie idzie albo pojawia się jakiś problem no to już bywa różnie... Mimo wszystko abstrahując od różnych działów, w których zawsze znajdzie się ktoś kto nie spasuje uważam, że jest to pracodawca godny uwagi na wrocławskim rynku motoryzacyjnym, którego tworzą i definiują przede wszystkim fajni ludzie - przynajmniej kiedyś tak było.

były pracownik
Były pracownik
 Pytanie

Klasyczne korpo, w którym pracownicy są cyferkami w magicznej tabelce exel. Jedno wielkie mieszanie w garze ksiegowym. Premia uznaniowa - może dostaniesz a może nie. Jedna wielka niepewność pracowników. Jak ktoś lubi takie "samobiczowanie" to niech się tam zatrudnia. Ostatnio ogłoszono konkurs na dyrektorów - a co z tymi, którzy do tej pory byli tacy fantastyczni?

Były pracownik

Ładnie to tylko wyglada z zewnatrz. Pracowałem na myjni ale też do moich zadań należało mycie warsztatu albo szorowanie kafelek i podnośników jak miała być jakaś delegacja chociaż myjni nikt po mnie nie sprzątał. Kierownik serwisu wtedy p.(usunięte przez administratora)(wiedza motoryzacyjna nie oceniam nie znam się, ale zarzadzanie ludzmi poziom zero) Ładne z zewnątrz????

Pytanie
 Pytanie

Czy można w Volkswagen Centrum Wrocław liczyć na jakieś dodatki?

były pracownik
@Pytanie

pakiet medyczny, Benefit sport i ubezpieczenie grupowe :)

Pytanie
 Pytanie

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Volkswagen Centrum Wrocław?

były pracownik
@Pytanie

są duże możliwości, sporo osób zaczynając na myjni przechodziło do działu logistyki, części czy nawet na sprzedawcę samochodów :)

To ja

Czy ktoś wie coś na temat rekrutacji do nowego salonu na Brucknera? KToś otrzymał telefon w sprawie pracy?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kasia
@To ja

Tak, byłam na rozmowie - była bardzo rzeczowa. Dostałam e-mail o przyjęciu aplikacji. czytałam także wszystkie dokumenty - czas rekrutacji mają przewidziany na pół roku,a jak chcesz brać udział w innych rekrutacjach to 2 lata. Jest napisane, że skontaktują się z wybranymi osobami, czyli tak jak wszędzie. Niestety nie zostałam zatrudniona (konkurencja jest duża), ale jak już zostałam wybrana to byłam informowana o każdym etapie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
to ja
@Kasia

Dziękuję za odpowiedź :) a mogę wiedzieć na jakie stanowisko aplikowałaś? I kiedy dostałaś zaproszenie na rozmowę? :)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Paweł
@To ja

Tak, byłem na spotkaniu. W odpowiedzi wysyłają informację, że skontaktują się z wybranymi osobami. Więc trzeba czekać cierpliwe.

Darek

Jak duże trzeba mieć doświadczenie aby starać się o prace w tej firmie ?

Stefan G

Od 16 lat jeżdżę samochodami Volkswagen i muszę stwierdzić ,że to jest solidna marka i większych problemów nie miałem zawsze byłem należycie obsłużony. Bardzo sobie cenię współpracę z Panem Bogdanem Matkowskim ,który zawsze mi służył radą i pomocą w tej dziedzinie nigdy mnie nie pozostawił samemu sobie.Na przestrzeni tych lat stwierdzam z całą odpowiedzialnością ,że jest to duży fachowiec a zarazem człowiek o dużej kulturze osobistej. Na przestrzeni tych lat zawsze korzystam z usług Pana Bogdana Matkowskiego i mam do niego pełne zaufanie w tej dziedzinie bo niejednokrotnie pomógł mi rozwiązać problemy motoryzacyjne. Dyrekcja Volkswagena może być dumna ,że zatrudnia takiego pracownika i fachowca.

DARIUSZ

Moje sugestie dla Volkswagen Centrum Wrocław: Witam serdecznie wszystkich czytelników zwłaszcza pracowników wolzwagena niech wiedzom jaki fajny cyrk tworzom że można się usmiac i równocześnie tak(usunięte przez administratora)...że brak słów zakupiłem trzy auta od roku 2015do 2018zostawiłem w tym salonie prawie 400tys i co same nerwy ostatnio, 2018T-oc za130tys jak się okazało fabryczna wada auta te gubiom spojlery dachowe auta wszystkie do serwisu dostaje pismo z tego salonu umawialiśmy się na termin na drugi dzień dzwonił pan z serwisu przekazuję żeby nie przyjeżdżać bo niema zestawu naprawczego ok ustalamy że następny termin ustalimy kiedy indziej wygodny dla mnie ponieważ pracuję w drugim końcu europy mam czas ograniczony pan mówi niema sprawy po miesiącu dostaje następne pismo dlaczego się nie wstawiłem z autem na umówiony termin no zagotowalem się jestem w Szwajcari dzwonie nie paczonc na koszt połączenia to około 5zł za minutę kraj nie unijny dlatego drogo połączenie to tak na marginesie dzwonie proszę czekać a minuty lecom wkoncu odbiera pani proszę o kierownika o którego pani pyta o tego który jest obecny w pracy pani mi odpowiada niestety niema brak słów z nerwów asz mie zaczeslo coza (usunięte przez administratora) niemam innego określenia jedno zdanie mam na to jakie pracownicy takie kierownictwo cotam jakiś (usunięte przez administratora)dzwoni aniech sobie dzwoni ważne som obroty nie ten to następny baranek już wiencej moja noga tam nie stanie żeby za wlasnom kase ktoś robił zemnie idiote żałuję że wybrałem markę samochodu wolzwagena ostrzegam inne osoby nie kupujcie aut wolzwagena niech sami w tym cyrku sobie kupujom i majom problem może może wkoncu centrala kapnie się co tam słychać w tym CYRKU ????

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim2
@DARIUSZ

a mozna po polsku?

Bob

Na prawdę nikt, nic... ?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Wiktoria

Aktualnie Volkswagen Centrum Wrocław poszukuje pracowników, między innymi na stanowisko mechanika albo diagnosty (A także wielu innych - link do pełnej oferty pracy: http://www.centrumwroclaw.pl/kontakt/praca/ ). Czy ktoś z was wcześniej pracował w tej firmie albo teraz pracuje? Możecie coś polecić osobom planującym zatrudnienie?

Zostaw merytoryczną opinię o Volkswagen Centrum Wrocław - Wrocław

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Volkswagen Centrum Wrocław