Opinie o DTA - Agencja Celna w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DTA - Agencja Celna. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DTA - Agencja Celna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DTA - Agencja Celna w Wrocław

Przodem do rampy

Magazynierom zasiedziałym w oddziałach w tej firmy a chcącym więcej zarabiać, polecam rozejrzeć się po rynku pracy. Można się bardzo miło zaskoczyć gdy konkurencja lub branże pokrewne zaproponują więcej na starcie niż DTA po wieeeelu latach pracy a w dodatku nie trzeba przerzucać ręcznie tysięcy kartonów, rolek, beczek itp. "szczęścia" luzem z azjatyckich kontenerów.

@Łucja

Urządzenie pomocnicze do kratonów luzem w kontenerze !?. Widzę że DTA mocno stawia na PR. Ciekawe jakby to niby miało wyglądać - dron z chwytakiem czy wysięgnik z paleciaka ?. Niestety, to praca ręczna wykonywana siłą mięśni oraz zoranym kręgosłupem. Wynalezienie sztaplarki i paletyzacji sięga prawie stu lat ale postęp nie dotyczy importu z Azji, tutaj liczy się wyłącznie cena.

Tosia Nowy wpis

Hejka, pokazała mi się oferta dla Młodszego specjalisty ds. dokumentacji celnej. Jak widać już po treści doświadczenie z pracy przy dokumentacji celnej jest tylko mile widziane, więc to coś dla mnie, bo jeszcze go nie mam. Jak szybko przyuczają? I jak oceniacie szkolenia?

Monika Nowy wpis
@Tosia

Z mojego doświadczenia wynika, że nawet bez wcześniejszej wiedzy celnej, można efektywnie rozpocząć pracę w DTA. Standardowo na początku jesteś wprowadzanay przez opiekuna, pod którego nadzorem wykonujesz pierwsze zadania. W tej pracy cały czas człowiek musi się uczyć, bo ciągle się coś zmienia, więc na pewno nie jest nudno. DTA oferuje liczne szkolenia celne i kursy dla agentów celnych, które nie tylko ułatwiają wdrożenie, ale też pomagają w aktualizacji wiedzy. A jeśli myślisz o zastaniu agentem celnym, to warto zawnioskować o wpis na listę agentów celnych, bo taki wpis w pracy agenta jest obowiązkowy a może być też dużym atutem podczas rekrutacji.

Dzień dobry. planuje aplikować na specjalistę ds. celnych. W tym przypadku jest teraz dostępna oferta z językiem hiszpańskim. Ciekawa jestem waszej oceny warunków. podzielicie się nią? Dodatkowo zauważyłam, że oferowana jest nauka języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Większego wyboru się nie ma?

Dzień dobry, chyba nie widziałem ostatnio opinii z pracy na stanowisku młodszego specjalisty ds. dokumentacji celnej a wcześniej taka oferta widniała w sieci, teraz także jest dostępna. czy możecie napisać na temat pracy nieco więcej? warunki jak najbardziej spełniam, ciekawią mnie wiec początkowe zarobki oraz dalsza perspektywa na podwyżki. po jakim czasie jest awans?

@Przodem do rampy

tysięcy? podajesz zbliżone dane czy to takie wyolbrzymienie? nawet jeśli faktycznie sporo jest do zrobienia to jakie są aktualne normy jeśli dla przykładu o te kartony chodzi? na innych stanowiskach też są jakieś ustalane?

@Łucja

Fakt, nie ma co wyolbrzymiać a szczególnie zarobków. Co to tych wyolbrzymionych ilości luzem, otóż, kilka kontenerów po kilkaset kartonów każdy... matematykę pozostawiam Tobie.

@Przodem do rampy

A jest szansa na bardziej szczegółowy opis tej całej przestrzeni magazynowej? ciekawa jestem jaki jest rozkład i czy dałoby rade jakoś pracownikom to wszystko zoptymalizować. co z urządzeniami pomocniczymi? ktoś kiedyś sugerował inwestycję w tym kierunku?

@Łucja

Czy rozmowa kwalifikacyjna w DTA - Agencja Celna odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

DTA

Czy możesz podać więcej szczegółów? miasto, stanowisko? Zależy nam na poprawie procesów, które zawiodły, natomiast ta informacja niewiele nam mówi.

Spadamstąd

Firma z poprzedniej epoki, pożal się Boże dyrektorzy, nie nadążający za trendami prezesi. Większość świty kto nie pije ten przeciwko nam, potrafi tylko zręcznie trzymać nożyczki do odcinania kuponów. Ty człowieku się nie przebijesz nie dostaniesz wszystkie stołki po znajomości obsadzone więc jak jesteś młody kreatywny to nie szukaj tam pracy to strata czasu i twojej energii, przemielą wypluja zasługi za swoje przypiszą

@Spadamstąd

Piszesz o jakiś trendach i tym, że tutaj za nimi podobno nie nadążają. Co konkretnie masz przy tym na myśli? Z tego co czytałam mają nawet własne systemy, które podobno są intuicyjne, skoro sami je tworzą to może z tymi trendami nie jest tak źle? Coś jeszcze sami z siebie wdrażają?

Szacunek

Nie polecam pracy w tej firmie z powodu braku poszanowania do pracownika..Mówia jedno robia drugie.Warunki na magazynie kiepskie i zimno.Urywaja premie za nic.Oszukuja z zarobkami.Duzo obiecuja a nie dotrzymuja słowa.Kłamia.Kierownik magazynu jest nie odpowiednia osoba na tym stanowisku.Nie ogarnia tego wszystkiego.Jest (usunięte przez administratora) i krętaczem i łże.

@Szacunek

zimno? termometry pewnie są, więc o jakiej temperaturze teraz rozmawiamy? co do tych premii i samej tej kasy to jak to jest ustanowione na umowie? pracownik ma świadomość tego, że w pewnych sytuacjach może mieć ją pomniejszoną? to uznaniówka?

Lucyfer 82

Kompletny brak kompetencji, brak możliwości porozmawiania z nimi o problemie z załadunkiem, ludzie bezczelnie rozłączają połączenie po czym odpisują w SMS na odwal się. Nie polecam współpracy z tą kompletnie nie ogarniętą firmą. Rażący brak szacunku do kierowcy i jego czasu, stałe błędy w awizacjach, wskazuje że niezbyt douczeni ludzie tam pracują.

@Lucyfer 82

Dziękujemy za wyrażoną opinię, każda jest dla nas ważna i dzięki nim wiemy co możemy poprawić. Przepraszamy za zaistniałe nieprzyjemności. Przypominamy, że w naszych największych oddziałach wdrożony jest system e-Brama, udostępniony spedytorom, dzięki któremu przyjazd samochodu jest zaplanowany na konkretną godzinę. Pozwala to na sprawniejszą obsługę kierowców. Prosimy o przesłanie szczegółów na adres: skargi@dta.com.pl – ze wskazaniem czasu i miejsca zdarzenia, a także numeru rejestracyjnego oraz numeru zaplanowanej wizyty.

Justyna
@DTA

A jak wygląda praca przy tym systemie? Ciekawa jestem, trzeba się go długo uczyć. A może już wymagacie znajomości tego? Ja pierwsze słyszę niestety…

@Justyna

To nasz własny system, obsługiwany przez przeglądarkę, bardzo prosty i intuicyjny

Agent celny

Hej, polecacie DTA w Pruszkowie do pracy jako agent/referent celny na początku kariery zawodowej?

Wiecie może, czy w DTA - Agencja Celna szukają chętnych na staż?

And

To zależy od aktualnych potrzeb w konkretnych oddziałach :) najlepiej napisać do HR - hr@dta.com.pl

Justyna
@And

A nie ma jakiegoś miejsca, w którym po prostu można by było przejrzeć sobie aktualne oferty?

and
@Justyna

https://dta.com.pl/praca/ tu są aktualne ogłoszenia

Lidia
@And

A orientujesz się czy można wcześniej zgłosić swoją chęć wzięcia udziału w stażu? Nawet jak nie ma oferty?

And
@Lidia

Można, napisz na hr@dta.com.pl

Bożena
@And

A co do tych staży, studenci dzienni mają szanse w rekrutacji? :) Czy szukają państwo kogoś na pełen etat i studentów zaocznych?

and
@Bożena

Wydaje mi się, że ciężko byłoby połączyć studia dzienne ze stażem :( ale spróbować można, zależy od stanowiska

@and

No to troszkę słabo by wyglądało... Ale skoro piszesz, że od stanowiska zależy to jakie ewentualnie byś w takiej sytuacji zaproponowała?

Prawda

W tej firmie modne jest strzelenie z ucha do Przelozonego.Wtedy cala premia twoja.Tylko ludzie bez zasad tak robia.Pozdrawiam

Junior Custom Agent

Czy firma przyjmuje osoby bez doświadczenia? Jak wyglądają zarobki dla osób które dopiero zaczynają? Pozdrw

Agent1
@Junior Custom Agent

Poszukaj sobie profesjonalnej firmy, tu się narobisz a nie zarobisz

@Junior Custom Agent

Zarobisz na plecach wielką kulę niż na konto.Dta nie umie doceniać bardzo dobrych pracowników.Ucinają premię i nawet nie umieją powiedzieć dlaczego (usunięte przez administratora) w żywe oczy.

Agenipro

Prezes Mam... ska gdzie są nasze zaległe premie! Sobie podwyżki załatwiacie a ludzi w (usunięte przez administratora) macie. Czas was zweryfikuje i to juz wktotce!

Były Pracownik

Nie polecam tej Firmy szkoda waszego czasu marnować.Słuszna decyzja i Brawa dla Pana Prezesa że zmienia Głównego kierownika.Mam nadzieję że Nowy będzie lepszy a pracownicy będą zadowoleni.

asfsg

Rozmowa o pracę za pomocą telekonferencji. Pan nie pojawił się na spotkaniu, telefonu nie odbiera.

Zenon
@asfsg

Nie masz czego żałować,nie warto tam pracować.

Były pracownik.
@asfsg

Nie masz czego żałować.Znajdziesz inną pracę co będą umieli Cb docenić i szanować.Pozdrawiam:-)

Kobieta

Nie polecam oddziału w Pruszkowie. Pan jąkający się jest nie uprzejmy nie kompetentny oraz zbyt agresywny. Nie prezentuje nic sobą . Poprzedzi prowadzący ten magazyn miał więcej kultury.

Nie polecam pracy w oddziale Pruszków.Ogrzewanie wyłączane na rozkaz przełożonego.Premia zabierana w całości jak zachorujesz.pozdrawiam

Słodka

Nie ładnie usuwać że na magazynie jest brudno nie ma porządku;-(

Słodka

Witam. Nie polecam tej pracy na Pruszkowie szkoda waszego czasu marnować. Na magazynie (usunięte przez administratora) nikt nie szkoli człowiek zostaje pozostawiony sam sobie. Złodzieji zwalniają po kilku dniach przyjmują nie ma kto im pracować to łapią ludzi byle kogo aby pracował na magazynie. Człowiek pracuje z dokładnością, wykonuje wszystkie polecenia Przełożonego a Przełożony tak Tobie powie że za mało. Nie umieją docenić zaradnych ludzi. Więcej nie będę opisywać bo tak usuwane są przez administratora fragmenty. Pozdrawiam ;-)

Nie polecam ten firmy,nie szanuja czlowieka,(usunięte przez administratora),ciagłe afery i dużo nie potrzebnych nerw. (usunięte przez administratora)wprowadza kiepska atmosfere w pracy oraz podnosi glos uzywajac krzyku na pracowniķow.Nie stosuje sie takze do przepisow,kobiety dzwagaja po za norme.Wszystko sie dzieje w Dta Pruszķów.

Zbigniew
@Piotr

Co to za aferki były? :D Opowiesz o tym coś więcej? Z tym dźwiganiem poza normę to słabo faktycznie, nikt jeszcze nie wpadł na pomysł zgłoszenia gdzieś tego? :)

Zostaw merytoryczną opinię o DTA - Agencja Celna - Wrocław

• Jak się pracuje w DTA - Agencja Celna?

Zobacz opinie na temat firmy DTA - Agencja Celna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DTA - Agencja Celna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DTA - Agencja Celna
1.4/5 Na podstawie 48 ocen.

DTA - Agencja Celna