Opinie o Polski Holding Medyczny PCZ w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Polski Holding Medyczny PCZ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polski Holding Medyczny PCZ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Holding Medyczny PCZ w Wrocław

!!!!!

Dla Twojego i Twoich bliskich dobra.....OBY NIE PROWADZILI JUŻ ŻADNEJ REKRUTACJI!!!!!!UWIERZ MI NA SŁOWO!!!

orzel

pcz swiaczy usogi dla firmy amazon nie placom tam pielegniarkom lodzie uwazajcie czekam 3 miesionce na kase i tylko sie cwanakoje goscu niema zielonego poiecia o zazondzanu personelem nie szukajcie tam pracy

DAF FINANCE S.A.

Kupujemy wszystkie wierzytelności na spółki z grupy PCZ. DAFWINDYKACJA@DAF.WROCLAW.PL

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie... Rotacja na stanowiskach bardzo duża, co jest potwierdzeniem powyższych opinii. Brak szacunku do ludzi, wykorzystywanie, pomiatanie to dewiza PCZ

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
mark

absolutnie nie

Ann

Z racji tego, że szukam pracy, rzuciła mi się dziś ich oferta pracy- asystentka zarządu. Niby wymagań nie ma jakis wielkich itd, ale widzę, czytając komentarze wcześniej, że dość często poszukują asystentek zarządu...hm czyżby faktycznie było tak źle i istniałaby tak duża rotacja na tym stanowisku? Skądś się te komentarze wzieły, tak więc chyba lepiej nie ryzykować...

iza
@Ann

Zdecydowanie NIE To już lepiej w Biedronce zasuwać , przynajmniej tam wiesz o co chodzi....tutaj..nie znasz dnia ani godziny,musisz też uważać co podpisujesz!!!!!!!!!!!!!!!!Jak nadalej odtego tałatajstwa!!!!!!!!!!!!!!

farma

Witam a może odezwie się farmaceuta który miał okaazję pracować w holdingu i ma doświadczenia inne niż pracownicy sektoru szpitalnego.

kajtek

Absolutnie nie polecam, mam powody. Wszystkie negatywne opinie są zgodne z prawdą.

Hosse

Uwazajcie na ta firemke! Nie polecam niech wam nie zamydla oczy pieniedzmi i super rozwijajacym sie stanowiskiem. Oszusci i zlodzieje!!!

ktototaki

Kiedyś byłam tam na rozmowie o pracę na stanowisko asystentki zarządu. Było na niej dwóch pracowników jakiś mężczyzna domniemywam, że z zarządu i kobieta blondyna chyba od HR-u. Musze przyznać, że rozmowa była dziwna, bo zamiast z zainteresowaniem przeprowadzić rozmowę i zadawać pytania (w końcu to oni poszukiwali pracownika) to owa pani z lekceważącym wyrazem twarzy zadawała pytania z łaski na uciechę jakby tam była za karę. Zero kultury. To jaką atmosferę zbudowali podczas rozmowy rzuciło cień na moje postrzeganie tej firmy i uzmysłowiło mi, ze zamiast zrobić na mnie dobre wrażenie jako potencjalni pracodawcu, pokazali jak lekceważąco podchodzą do człowieka. Coć musi być w tym bo co jakiś czas jak przeglądam oferty pracy to notorycznie wystawiaja ogłoszenie o poszukiwaniu asystentki zarządu. Widać ludzie nie chca tam grzać miejsca i szybko odchodzą...

pielegniarka

Ludziska to co opowiadacie to jakiś kosmos. Zgromadźcie dowody i podajcie firmę do PIP-y. Nawet w tym naszym dziwnym kraju odpowiednie służby dobiorą się prezesikom do odpowiedniej części ciała. No i jeszcze jedna rzecz- nikt nikogo nie zmusza do pracy w tej firmie. Skoro chcecie tam pracować to znaczy ze sie na te wariactwa godzicie. Moje kochane koleżanki-pielęgniarek potrzebują WSZĘDZIE tylko trzeba troszkę poszukać. Odwagi. To Wy wbrew pozorom dyktujecie warunki bo żaden szpital nie może bez nas funkcjonować.

@pielegniarka

Spróbuj znaleźć prawnika, który "zadrze" z PCZ. Każdy gdy tylko usłyszy nazwę firmy od razu rezygnuje.

szokesz

I pamiętaj że pierwsza wypłata po 2 miesiącach.

Kalinka

Szczerze, nie polecam, wystarczy przeczytać te wszystkie opinie, same negatywne, a więcej niż 1500 zł nie zarobisz i jeszcze pewnie pracuję się więcej niż powinno, oszuści i tyle, szkoda czasu na nich i słów, a to, że cos kręcą to da się zauważyć już na rozmowie.

Kalinka

Byłam tam na rozmowie o pracę, szukali asystentki, najlepiej po studiach,a proponują śmieszne pieniądze, a najgorsze jest to, że umowa to kontrakt menedżerski!!!według tego jest nienormowany czas pracy, a wypłatę się dostaje po dwóch miesiącach dopiero, porażka...Firmy, które szanują pracowników nie proponują takich warunków!!!

rimanov

Ktoś może coś napisać o pracy na stanowisku "kierowca" ? Dwójkę z przodu da rade wyciągnąć, czy lipa jak w innych firmach ? Sporo nadgodzin czy można się zmieścić w 8h ?

lope
@rimanov

Dwójki z przodu to tam się nie ma nawet brutto.

kt

Nie warto tracic czasu na rozmowe kwalifikacyjna, informacje j/w jak najbardziej prawdziwe.

pamietliwy

POGOTOWIE TO JAKAS KPINA PO ODWOZY DO DOMU DYSPOZYTORKA WYSYLA ZESPOLY NA SYRENIE JAK BY BYL OFICER CHOJNACKI Z DROGOWKI TO ON BY SIE TYM ZAJOL ODPOWIEDNIO POZA TYM SZKODA GADAC KIEROWNICTTWO NIE LEPSZE OD DYREKCJI A TO ZE PRZY ZWOLNIENIU SIE POGOTOWIA SA PROBLEMY TO POTWIERDZAM Z CALOM POWAGOM SAM TEGO DOSWIADCZYLEM GINOM POPROSTU FAKTURY ZA PALIWO I JEST JUZ POWOD ZEBY WSTRZYMAC PENSJE DO WYJASNIENIA ODRADZAM TAM PRACE WSZYSTKIM LEPIEJ CZEKAC NA KONKURS W MIESKIM LUB PRZYTULIC SIE NA SORZE GDZIES W SZPITALU !!!!!!!!!!!!!!!!

Wrocławianin

Byłem na rozmowie, na samym wstępie poczułem się jak osoba niemile widziana. Krytyka stroju w którym przyszedłem, na rozmowie nie wiele konkretów. (usunięte przez administratora)Ubiegałem się tylko o stanowisko kierowcy, nie polecam od samej rozmowy człowiek jest osaczony.

Kandydant PCZ

ta firma to jakieś nieporozumienie !!! traktują Cie już na wstępie - rozmowy kwalifikacyjne jak kogoś gorszego, atmosfera nie do zniesienia nawet kiedy tam nie pracujesz, a przebywasz na ich terenie jako gość. (usunięte przez administratora)

zdziwiona

Jak Wam nie szkoda czasu dyskutować na tak beznadziejny temat - pcz. Dajcie sobie spokój. Naprawdę uwierzcie mi, że szkoda czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Holding Medyczny PCZ - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Holding Medyczny PCZ?

Kandydaci do pracy w Polski Holding Medyczny PCZ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Holding Medyczny PCZ
1.4/5 Na podstawie 82 ocen.

Polski Holding Medyczny PCZ