Opinie o OEX w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy OEX. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie OEX o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OEX w Warszawa

Papke

Bardzo dobra firma do współpracy. Pieniądze zawsze na czas za wykonane zlecenie.

Podwykonawca
@Papke

Nie mogę się zgodzić. Istny cyrk na kółkach. Płatności nigdy nie wypłacane na czas. Czasami opóźnienia 3 miesięczne. Nie polecam.

Zainteresowana Nowy wpis

Czy firma organizuje wigilie dla wszystkich pracowników i jak z prezentami świątecznymi dla pracowników?

Zszokowany Nowy wpis

Absolutnie fatalne miejsce, gdzie praktycznie od moich pierwszych godzin słuchałem ludzi, którzy na głos manifestowali swoje niezadowolenie. A to ktoś został zwolniony, a to komuś nareszcie udało się znaleźć nową pracę i świętował, a to inne osoby miały problemy z otrzymywaniem wypłat na B2B. Bardzo szybko przekonałem się, że to wszystko prawda. Pan A. co innego mówił na rozmowę rekrutacyjnej, a czego innego oczekiwał po podjęciu pracy. Toksyczna atmosfera, zarządzanie strachem, mobbing, brak narzędzi do pracy. Na wszystkim trzeba przyciąć, warunki na umowie renegocjować, jakby mogli sprzedać krzesła ludziom spod tyłków to by pracownicy na stojąco pracowali. Żal mi ludzi, który tam pracują od lat, bo nawet nie wiedzą, że tak nie wygląda normalne miejsce pracy. Katastrofa i strata czasu. Życie jest za krótkie, by znosić takie miejsce pracy

Czy w OEX możliwa jest praca na podstawie B2B?

Papke

Podwykonawca Nowy wpis
@Papke

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie OEX? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Jaki jest wkład kierownictwa OEX w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Dział HR, OEX Cursor

Szanowny Kandydacie, w naszej firmie tworzymy przyjazne środowisko pracy, dbając o otwartą komunikację i szacunek w codziennych relacjach ze współpracownikami. Kierownictwo bierze czynny udział w tych procesach i dba o dobrą atmosferę wśród swoich zespołów. Skupia się na prawidłowym onboardingu nowo zatrudnionych oraz analizuje ich potrzeby szkoleniowe. Kultura organizacyjna zakłada, że każdy czuje się swobodnie, zwraca się do siebie po imieniu, niezależnie od zajmowanego stanowiska. Wszystkich innych szczegółów chętnie udzielimy podczas rozmowy rekrutacyjnej. Pozdrawiamy, Dział HR

Czy istnieje możliwość rozwoju w OEX?

IllI

Realnie nie ma takiej opcji

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w OEX?

Dział HR OEX

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za komentarz. Realizujemy wiele procesów rekrutacyjnych w Grupie OEX zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych, które umożliwiają awanse w strukturze firmy. Zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z działem HR pod adresem mailowym hr@oex.pl Pozdrawiamy serdecznie

Maciek

Ile trwa cała rekrutacja ?

@Maciek

Szanowny Panie, bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Długość procesu rekrutacyjnego uzależniona jest od stanowiska, na które chciałby Pan aplikować. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z działem HR pod adresem hr@oex.pl, lub pod nr telefonu: 22 377 10 45. Pozdrawiamy

Irek

Podpowiecie czy firma potrzebuje aktualnie nowych pracowników? Coś powstrzymuje was od napisania jak się pracuje?

@Irek

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za komentarz. Realizujemy wiele procesów rekrutacyjnych w Grupie OEX. Zachęcamy do śledzenia naszych ofert pracy lub kontakt bezpośredni z działem HR pod adresem mailowym hr@oex.pl Pozdrawiamy serdecznie

Tomasz

Firma z dobrymi opiniami, dobry pracodawca więc można by tylko powielać opinie, polecam.

@Tomasz

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy

Czy jest możliwość pracy w OEX na część etatu?

Dział HR OEX

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za komentarz. Realizujemy różne procesy rekrutacyjne w całej Grupie OEX. Zachęcamy do śledzenia naszych ofert pracy lub kontakt bezpośredni z działem HR pod adresem mailowym hr@oex.pl Pozdrawiamy serdecznie

Izabela

Grupa OEX oferuje bardzo szeroki zakres usług, dzięki czemu można znaleźć dla siebie możliwości rozwoju w wielu dziedzinach. Obecnie na ich stronie internetowej można znaleźć sporo ciekawych ofert pracy. Jakie macie doświadczenia związane z Grupą OEX ? Podzielcie się swoimi opiniami.

Zostaw merytoryczną opinię o OEX - Warszawa

• Jak się pracuje w OEX?

Zobacz opinie na temat firmy OEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

OEX