Opinie o Airpoint Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Airpoint Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Airpoint Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Airpoint Sp. z o.o. w Warszawa

Qqq
Pracownik
 Pytanie

OMIJAĆ!!! Jak zamierzasz tam pracować - odpuść. Współpracownicy chamscy a czasami wręcz bezczelni. Pracują tam młode często niezbyt dobrze wychowane dzieci - więc czas w przerwie(której prawie nie ma) był w niemiłej atmosferze. Jeśli chodzi o zarobki - minimalną krajową dają na umowie. Realnie? Jak uda się przepracować etat to i minimalną krajową się dostanie. Praca nie warta pieniędzy a co najważniejsze nerwów. Szansa na jakikolwiek rozwój nie istnieje. Podwyżki roczne liczone w uwaga...... Groszach!!!!

Jan Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie
@Qqq

W którym oddziale airpoint pan pracował?

Maciek Nowy wpis
Inne
 Pytanie
@Qqq

Niestety firma bazuje na zatrudnianiu często nieletnich osób, które później przekonują klientów że są pilotami. 16 latek w przydługiej koszuli od munduru przekonuje klienta, że jest pilotem Wizzair? Wszystko to za jedyne 600 zł / h. Nie jest się w stanie przewidzieć miesięcznego wynagrodzenia, bowiem wszystko zależy od widzimisię managera, w jednym tygodniu można przepracować 8h, w kolejnym 40h z pytaniem czy zostanę na kolejne 10, bo nagle jestem do czegoś potrzebny. Zarobki są żenujące tym bardziej mając na uwadze poziom usług którą firma, nieudolnie próbuje świadczyć. Podsumowując, potwierdzam powyższą opinię i każdemu radzę szerokim łukiem omijać to paskudne miejsce.

Maciek Nowy wpis
Inne
 Pytanie
@Qqq

Dodam również że zachowanie właścicieli firmy często budzi uśmiech politowania, głównym założeniem jest użalanie się nad sobą i przekonywanie pracowników, że niesprawności w firmie zostaną skorygowane w krótkim odstępie czasu. Później mijają tygodnie i miesiące, a jak coś nie działało tak nie działa nadal. Przykład? Przepalone żarówki w lokalu, niesprawny symulator który wstyd pokazywać klientom, brak podstawowego wyposażenia w lokalu takiego jak papier toaletowy czy ręczniki papierowe. Kontakt z właścicielem jest niezwykle trudny i specyficzny, do momentu kiedy to właściciel potrzebuje czegoś ode mnie - wtedy nagle otrzymuję odpowiedź po 5 minutach. Warto również nadmienić o opóźnieniach w otrzymaniu wynagrodzeń, które mają miejsce praktycznie co miesiąc. Jednak z drugiej strony, może nie warto robić problemu z małych rzeczy - takich jak pensje w Airpoint.

Jan Nowy wpis
Były pracownik
@Maciek

Niestety problem w braku terminowośći przelewania wynagrodzeń był zawsze i pewnie będzie zawsze. U konkurencji stawki są dużo bardziej przystępne dla zaczynających pracowników, a dla tych którzy są dłużej i tak średnio większe ponad minimum.

Pytanie
 Pytanie

Czy nowo zatrudnione osoby w Airpoint Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Jan
Były pracownik
@Pytanie

Firma, preferuje smieciówki - umowy zlecenie, oraz status studenta by minimalizować koszty a maksymalizować zyski.

Pytanie
 Pytanie

Jak długo trwa proces awansu w Airpoint Sp. z o.o.?

Jan
Były pracownik
@Pytanie

Po około 1.5 roku jest podwyżka 1.50 zł do 2 zł - w zależności od zaangażowania pracownika.

Irena
Inne
@Jan

Czyli 1,5 jest gwarantowane nieważne jak to zaangażowanie zostałoby ocenione? I to tak co 1,5 roku cyklicznie się dzieje?

Jan
Były pracownik
@Irena

Szefostwo niechętnie daje podwyżki większe niż obowiązująca stawka minimalna, ewentualnie 1-2 zł ponad

Jan
Były pracownik

Gdy zaczynałem pracę w Airpoint spotkał mnie dość spory szok w momencie kiedy dowiedziałem się na rozmowie rekrutacyjnej, że zaczynam pracę za poniżej 20 zł netto w 2020 roku (mniej więcej tyle co w jakiejś sieciowej kawiarnii). Po prawie roku pracy dostałem bardzo ciężko wywalczoną podwyżkę do powiedzmy 20 paru złotych, co uważam za trochę skandaliczne mając na uwadze ile kosztuje “godzina lotu” w tej firmie, a z doniesień u konkurencyjnych firm wynagrodzenie przewyższa dwukrotnie wynagrodzenie w tej firmie za podobny wkład pracy i zakres obowiązków. Dodatkowo instruktor symulatorowy jest również sprzątaczką i kelnerem w lokalu, gdyż firma nie jest w stanie pozwolić sobie na usługę sprzątającą. Atmosfera w firmie i pomiędzy współpracownikami jest nieprzyjemna, zarząd skupia się na swoich korzyściach zamiast rozwijać jakość usługi. Odszedłem z firmy gdyż byłem zmęczony tym, ze pracodawcy nie podoba się moje podejście do pracy.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Airpoint Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Erick
Kandydat

Współpracowałem z chłopcem, który mienił się instruktorem Boeinga 737-800. Wyjątkowo chamski człowiek, który wywiera negatywną presję na osoby, które testuje z lotu w symulatorze. Jest niemiły, bezczelny i naśmiewający się z braku umiejętności w obsługiwaniu szczegółów symulatora. Jego zachowanie moim zdaniem podpada pod mobbing. Uważam, że AirPoint powinien mocno zastanowić się nad dalszą współpracą z tym człowiekiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Airpoint Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Airpoint Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Airpoint Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Airpoint Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Airpoint Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Zwycięzców 42 lok. U5
  03-938 Warszawa
 • NIP: 5252710092 REGON: 367247644 KRS: 0000677044
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Airpoint Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii