Opinie o Lody Marsjano Jacek Pietrzak w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Lody Marsjano Jacek Pietrzak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lody Marsjano Jacek Pietrzak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lody Marsjano Jacek Pietrzak w Warszawa

Natalka Nowy wpis

Byłam kierownikiem punktu, współpraca z szefową jak najbardziej pozytywna, zawsze dało się dogadać i znaleźć rozwiązanie problemów. Wypłata zawsze na czas. Bardzo miła atmosfera i zespół. Polecam firmę

Julka Nowy wpis

Prace w budce lody Marsjano będę bardzo dobrze wspominać, grafik elastyczny więc zaplanowane wyjazdy nie stanowiły problemu w pracy:). Szefowa punktu bardzo miła i wyrozumiała osoba, nigdy nie było problemów z wynagrodzeniem itp. Mimo ciężkich dni zawsze miło na następny dzień było wrócić do budki :)

@pracownica Nowy wpis

Praca nie jest ciężka, elastyczny grafik to duży plus, łatwy kontakt z kierownictwem w razie potrzeby, wynagrodzenie zawsze na czas.

Julia Nowy wpis

Praca bardzo przyjemna, miły skład, a panie menadżerki zawsze pomocne i uprzejme, elastyczny grafik to duży plus, mam same dobre wspomnienia myśląc o tym miejscu.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Lody Marsjano Jacek Pietrzak? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Daria

Bardzo miło będę wspominać pracę w tej firmie???? ludzie wspaniali, pomocni, wyrozumiali Wynagrodzenie było zawsze na czas i zawsze się zgadzało nie było z tym najmniejszego problemu. Cieszę się że udało mi się pracować w tej firmie i poznać wspaniałych ludzi ????

Julita

Praca w Marsjano była bardzo przyjemna, wspominam dobrze, na plus, że można samemu ustalać grafik według swoich spraw, szkoły itp. Panie menadżerki bardzo pomocne i miłe.

Kuba

Bardzo dobrze wspominam pracę w tej firmie. Mogłem pogodzić studia z pracą, grafik do dogadania, kontakt z szefowymi bardzo fajny, a jak się czegoś nie wiedziało to od razu była natychmiastowa odpowiedź. Duża wyrozumiałość i chęć pomocy. Wypłaty na czas i wszystko się zawsze zgadzało co do grosza. Jeśli jesteś studentem i chcesz sobie dorobić w sezonie to naprawdę polecam. Bardzo fajne doświadczenie.

Paulina
@Kuba

Piszesz o dorabianiu to w zasadzie ile udawało się tu zarobić i kiedy to było? Stawki do dziś jakoś wzrosły?

Szymon

Czemu ucinają wypłatę? Ktoś wspomniał o tym w komentarzu. To są jakieś kary finansowe które są zawarte w umowie? W sumie ile można wyciągnąć nawet jak coś potrącą?

Aleksandra 5667

Wynajmuję przyczepę Lody Marsjano od kilku sezonów. Jestem zadowolona ze współpracy. Na rozmowie biznes był realnie przedstawiony, bez obiecywania cudów żeby tylko przyciągnąć klienta. Zawsze mogę liczyć na wsparcie. Interes się kręci, oby tak dalej

Jamajka

Praca u nich to tragedia. Ostrzegam każdego. Ucinają wypłatę za każde niedociągnięcie. Szefowa to furjatka która ma problemy ze sobą i niestety odbija się to na pracownikach. Zero poszanowania dla człowieka. Jak chcesz się zwolnić to tak ucina z wypłaty ze pracujesz za darmo. Wszystko trzeba robić samemu zero pomocy z ich strony. NIE POLECAM.

Izabela
@Jamajka

"Jak chcesz się zwolnić to tak ucina z wypłaty ze pracujesz za darmo." A jak z wypowiedzeniem, jakie mieliście okresy wypowiedzenia? I te ucinki z wypłaty to w jakich kwotach...

Ale smak lodów jest ohydny wczoraj próbowałam sama woda

Magdalena

A może jakieś opinie od aktualnych pracowników, ponieważ sezon widzę, że już w niektórych miejscach się rozpoczął. Może ktoś mnie oświecić, jak tam się pracuje. Wiem, że można iść na rozmowę, ale w tych czasach, jakie mamy nie chcę się zbytnio wychylać. Chodzi mi oczywiście o pracę sprzedawców lodów, mam status studentki jeszcze na całe wakacje, więc może znajdzie się tutaj jakaś praca?

Anoo

Pracuje w Marsjano od 3 sezonów w Radomiu, praca łatwa, lekka, przyjemna, zarobki są bardzo dobre, super kontakt z kierownikiem regionalnym, możliwość ustalenia grafiku, elastyczne godziny pracy. Wymagany jest status ucznia bądź studenta. Bardzo polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Lody Marsjano Jacek Pietrzak - Warszawa

• Jak się pracuje w Lody Marsjano Jacek Pietrzak?

Zobacz opinie na temat firmy Lody Marsjano Jacek Pietrzak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lody Marsjano Jacek Pietrzak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lody Marsjano Jacek Pietrzak
  • Zielone Zacisze 1 lok. 344