TUATARA

3.8 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o TUATARA

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy TUATARA zapewnia kartę multisportu?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Tak, oferujemy dofinansowanie 50% do karty Multisport dla pracownika (PLUS lub LIGHT) oraz karty dla osób towarzyszących (LIGHT, PLUS oraz różne dla dzieci - te płatne 100% przez pracownika). Wyjasnię może od razu też jak wyglądają pozostałe benefity: Medicover (w tym Centra Medyczne Damiana): pakiet rodzinny lub indywidualny jest finansowany w 100% przez TUATARĘ, Język angielski - za zajęcia z lektorem pobieramy symboliczną opłatę, zajęcia odbywają się w czasie pracy w czwartki - nie trzeba tego czasu odrabiać. Ubezpieczenie grupowe w Warcie - TUATARA ponosi 100% kosztu, można podpiąć osobę towarzyszącą.

Damian
Były pracownik

Pracowałem w Tuatarze 5 lat. Jak każda firma ma swoje plusy i minusy ale tych pierwszych jest zdecydowanie więcej :) + ciekawe i zróżnicowane projekty + duży wpływ na tworzony produkt + rozwój w nowych technologiach + CTO Tomek, człowiek z niesamowitą wiedzą + dobre zarządzanie zadaniami w zespole + praca zdalna / hybrydowa / z biura + pakiet benefitów (medicover, warta, multisport, lekcje angielskiego, płatne dni wolne b2b) Ogolnie fajne miejsce żeby rozwinąć skrzydła

Grażyna
@Damian

A co trzeba zrobić, żeby pracować wyłącznie z domu? Są jakieś wybrane stanowiska do pracy zdalnej? Jakie?

Nowy wpis

Pracodawca

@Damian

Damian, dziękujemy za tę opinię! Jest dokładnie tak jak piszesz :) w ramach rozwijania skrzydeł może wyjaśnimy jeszcze, że u nas mocno przenikają się 2 warstwy: biznesowo-konsultingowa z technologiczną co w połączeniu z płaską strukturą firmy daje naprawdę duży potecnjał do rozwoju dla osób, które chcą zacząć poznawać "ten drugi" obszar i też w nim uczestniczyć.

Nowy wpis

Pracodawca

@Grażyna

Grażyna, zdecydowana większość stanowisk ma do wyboru styl pracy: hybrydowy lub zdalny - pozostawiamy wybór pracownikowi. Zawsze jest to widoczne w ogłoszniu pracowym. Jeśli jednak zdarzy się, że wymagamy obecności w biurze, np. 1 raz w tygodniu, to w ofercie pracy zmieszczamy formę hybrydową. Mamy w firmie osoby, które preferują pracę 100% z biura i mają swoje miesjca w biurze, ale generalnie mamy hot-desk i dowolność.

Ob. J.
Kandydat

MIałam okazję uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym na stanowisko programistki. Nie dostałam pracy ale proces rekrutacyjny wspominam pozytywnie.

Pracodawca

@Ob. J.

Dziękujemy za miły feedback i zapraszamy do przyszłych rekrutacji :)

Wiktoria
@Ob. J.

Możesz powiedzieć coś więcej? Z ilu etapów składała się rekrutacja? Dostałaś jakieś zadania do wykonania? Wszystko odbywało się po polsku? Dostałaś feedback z wytłumaczeniem dlaczego się nie udało?

Pytanie
 Pytanie

Czy nowo zatrudnione osoby w TUATARA otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Pracodawca

@Pytanie

Pierwszego dnia pracy podpisujemy umowę, której treść uzgadniamy wspólnie wcześniej. Dotyczy to zarówno umów o pracę, B2B czy innych form zatrudnienia. Forma zatrudnienia zależy preferencji od pracownika.

Jolanta
Kandydat
 Pytanie
@TUATARA

Rozumiem, a jakie wynagrodzenie jest proponowane w zależności od umowy, o ile to nie tajemnica? Najlepiej proszę o informację o podstawie + premiach.

Pracodawca

@Jolanta

O szczegółach dotyczących modelu wynagradzania rozmawiamy indywidualnie z kandydatami zaproszonymi do procesu rekrutacyjnego.

Ob. J.
Kandydat
@TUATARA

Stawki dostępne są na stronie internetowej, w zakładce "Oferty pracy" - https://tuatara.pl/pl/praca/

 Rozmowa kwalifikacyjna
Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TUATARA. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
MW
Były pracownik

TUATARA to firma z wielkimi ambicjami, inspirującymi projektami i świetnymi ludźmi. Benefity to m.in. pakiet prywatnej opieki medycznej, nauka języka angielskiego czy karta Multisportu. Polecam serdecznie.

Zofia
@MW

Te benefity są całkowicie finansowane czy trzeba się dorzucać? Jak tak to ile %?

Pracodawca

@Zofia

Pakiet rodzinny i indywidualny Medicover jest finansowany w 100% przez TUATARĘ, za zajęcia z angielskiego pobieramy symboliczną opłatę, zajęcia odbywają się w czasie pracy w czwartki - nie trzeba tego czasu odpracowywać. Do karty Multisport oferujemy dofinansowanie 50%. Za ubezpieczenie grupowe TUATARA ponosi 100% kosztu.

Witold

Widzę, że pracownicy mogą tu liczyć na szkolenia. Jak często są one organizowane?

Pracodawca

@Witold

Szkolenia organizujemy zarówno indywidualnie dla pracowników jak i grupowo dla zespołów. Nie mamy sztywnego kalendarza szkoleń, ofert jest dużo więc wybieramy mądrze. Szkolenia mają dawać zysk pracownikowi oraz Tuatarze, staramy się więc dobierać obszary ciekawe dla wnioskującego oraz takie, na których zależy również firmie oczywiście :) Obecnie w sierpniu odbywamy szkolenia w ramach wspomnianego wcześniej (usunięte przez administratora) (Program Rozwoju Liderów) i jeszcze przez kilka miesięcy będą sie one odbywały ze sporą częstotliwością, ponieważ akurat ten program tego wymaga. Jednocześnie pracownicy indywidualnie, z własnej inicjatywy, mogą proponoać swój udział różnych sposobach podnoszenia kwalifikacji (nie tylko typowe szkolenia, ale też konferencje, czy webinary). Doceniamy jeśli pracownik ma pomysł na siebie :)

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Jak w firmie wygląda kwestia premii i bonusów?

Pracodawca

@Kandydat

Poza miesięcznym wynagrodzeniem, TUATARA oferuje pracownikom bogaty pakiet świadczeń benefitowych, w ramach którego proponujemy zarówno świadczenia pozapłacowe, jak i płacowe. O szczegółach bardzo chętnie opowiemy podczas procesu rekrutacyjnego, osoby zainteresowane pracą w naszej firmie zapraszamy na stronę https://tuatara.pl/job-offers/ do zapoznania się z ofertami pracy i złożenia aplikacji.

Pytanie
 Pytanie

Jak długo trwa proces awansu w TUATARA?

Pracodawca

@Pytanie

W TUATARA dbamy o rozwój osobisty pracowników proponując im nowe obszary i odpowiedzialności. Wspieramy też osoby, które mają ochotę podejmować wyzwania w pracy. Nie mamy pionowej korporacyjnej struktury, w której mielibyśmy drabinę awansów. Struktura spłaszczona zdecydowanie bardziej sprzyja integracji oraz szybkim decyzjom. Łącząc technologie z wiedzą biznesową otrzymujemy duże pole do popisu dla pracowników, którzy chcą rozwinąć się w obu zakresach. Chętni, którzy chcą poszerzyć swoje kompetencje lub objąć nowe role, otrzymują szkolenia lub w przypadku nowych liderów - cały PRL (Program Rozwoju Liderów ;) ). Awansowanie w TUATARZE to rozwijanie się. Pracownicy mają szansę porozmawiać o finansach oraz o swoich pomysłach i ambicjach na cyklicznych spotkaniach z HR oraz liderami. Następnie biorąc pod uwagę bieżące prace projektowe, wspólnie dobieramy odpowiednią ścieżkę.

Pytanie
 Pytanie

Co jaki czas w TUATARA można ubiegać się o podwyżkę?

Pracodawca

@Pytanie

Podwyżki wynagrodzeń w TUATARA są ściśle powiązane z efektami pracy danej osoby oraz jej rozwojem. Nie mamy ścisłych zasad, uzależniających lub ograniczających przyznanie podwyżki w zależności od upływu określonego czasu zatrudnienia. Każdy pracownik w tym przypadku traktowany jest indywidualnie.

Pytanie
 Pytanie

Czy TUATARA organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry! Jak najbardziej tak – wspieramy rozwój zespołu organizując szkolenia, bo to pomaga nam skutecznie stawiać czoła kolejnym projektom. Zakres programów szkoleniowych ustalamy z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb zainteresowanych osób, obranego przez nich kierunku rozwoju i przyszłych inicjatyw oraz potrzeb firmy. Chętnie pomagamy sobie nawzajem rozwijać nasze umiejętności.

Pytanie
 Pytanie

Jak się pracuje z ludźmi z TUATARA?

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry! Kierując się opinią naszych pracowników, możemy śmiało stwierdzić, że pracuje się nam bardzo dobrze! Lubimy naszą pracę zespołową. Super jest też to, że dzięki płaskiej strukturze mamy łatwy dostęp do wszystkich członków załogi - wsparcie i kontakt na każdym szczeblu. To bardzo przyspiesza decyzyjność, pomaga w pracy i podnosi morale. Charakteryzuje nas ludzkie podejście oraz zachęcanie do podejmowania inicjatywy i dzielenia pomysłami - zarówno wewnątrz TUATARY jak i w pracy z klientami.

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest wkład kierownictwa TUATARA w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry! W TUATARZE nie mamy kultury organizacyjnej opartej na hierarchii służbowej, stawiamy na bezpośredni kontakt z innymi osobami, niezależnie od miejsca w strukturze, swobodną wymianę poglądów czy możliwość zgłaszania pomysłów, współpracę, otwartość i szczerość w relacjach. Regularnie widujemy się nie tylko na integracjach inicjowanych przez kierownictwo spółki, ale też na spotkaniach, które mają na celu dzielenie się wiedzą. Każdy może zaproponować temat i zaprosić współpracowników do wysłuchania prezentacji. Co dwa tygodnie odbywają się też ogólnofirmowe spotkania, na których omawiane są bieżące sprawy dotyczące naszej firmy – nowe leady, projekty, powitania nowych pracowników, czy informacje o najbliższych wydarzeniach. Wszystkie wewnątrzfirmowe spotkania aktualnie odbywają się na ZOOMie.

Uli
Kandydat
 Pytanie

Jk wygląda praca w ksiegowości, jakie są zarobki, czy jest duza rotacja. Jak duzy jest dział?

Pracodawca

@Uli

Dzień dobry. TUATARA nie ma wydzielonego osobnego działu księgowości. Księgowość prowadzona jest przez osobę pełniącą obowiązki głównego księgowego. Jest to samodzielne stanowisko pracy, podlegające bezpośrednio Dyrektorowi Finansowemu. W miarę rozwoju firmy planujemy rozbudowę zespołu. Zapraszamy do złożenia CV w odpowiedzi na ofertę pracy samodzielnej księgowej/samodzielnego księgowego – z pewnością odpowiemy na bardziej szczegółowe pytania :) Pozdrawiamy!

Pytanie
 Pytanie

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie TUATARA?

Pracodawca

@Pytanie

Firma stosuje elastyczne godziny pracy, pracujemy zadaniowo, a tryb pracy ustala się indywidualnie z liderem. Bierzemy wtedy pod uwagę preferencje danego pracownika oraz potrzeby Jego zespołu.

Pytanie
 Pytanie

Czy TUATARA zatrudnia studentów?

Pracodawca

@Pytanie

Tak, zatrudniamy studentów, ale w ramach ofert pracy, jakie mamy widoczne w zakładce job offers na naszej stronie. Nie prowadzimy programów stażowych dla studentów.

Zainteresowany
 Pytanie

Jakie są zarobki w firmie na start i ewentualne awanse?

Pracodawca

@Zainteresowany

Do warunków zatrudnienia i ścieżki rozwoju każdego pracownika podchodzimy indywidualnie. Na zadane pytanie nie da się odpowiedzieć uniwersalnie, liczbami i datami. Zachęcamy do aplikacji na praca@tuatara.pl, w odpowiedzi na nasze oferty pracy. W procesie rekrutacyjnym na pewno otrzyma Pan wszelkie informacje.

Pytanie
 Pytanie

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie TUATARA? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Pracodawca

@Pytanie

Wszyscy pracują wtedy zdalnie. Każdy z pracowników sam ocenia na ile tego dnia musi się zaangażować, a także o której planuje skończyć. Sprawy, które możemy przełożyć, przekładamy na później i cieszymy się czasem wolnym :)

słabo

Firma zasługuje na opinię neutralną, (usunięte przez administratora) Szkoda, że firma pozwala, aby odchodziły fajne osoby, a zostawia (usunięte przez administratora), które od lat nie potrafią się z nikim zintegrować.

Pracodawca

@słabo

Dzień dobry, Jako TUATARA bardzo dbamy o przyjemną atmosferę wewnątrz firmy i bardzo nam zależy, żeby każdy z pracowników czuł się akceptowany. Szanujemy każdą opinię, jednak ta wydaje nam się odosobniona.

Pracownik

Szczerze polecam.

1
Jakub
@Pracownik

Masz pozytywne zdanie na temat firmy, fajnie gdybyś podzielił się jakimiś szczegółami. Jestem ciekaw na jaką pensję może tu liczyć pracownik na samym początku, powiesz mi coś na ten temat?

Pytanie
 Pytanie

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie TUATARA?

Pracodawca

@Pytanie

Tuatara zatrudnia na podstawie umów o pracę oraz umów B2B. Preferowaną dla nas formą współpracy jest B2B, ale jeśli kandydat wybierze umowę o pracę, to absolutnie nie ma z tym problemu. W przypadku osób, które mają status studentów, chętnie stosujemy też zatrudnienie w formie umowy zlecenia.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o TUATARA - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w TUATARA?

    Zobacz opinie na temat firmy TUATARA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

TUATARA
Przejdź do nowych opinii