TUATARA

Opinie o TUATARA

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie TUATARA? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Wszyscy pracują wtedy zdalnie. Każdy z pracowników sam ocenia na ile tego dnia musi się zaangażować, a także o której planuje skończyć. Sprawy, które możemy przełożyć, przekładamy na później i cieszymy się czasem wolnym :)

słabo

Firma zasługuje na opinię neutralną, (usunięte przez administratora) Szkoda, że firma pozwala, aby odchodziły fajne osoby, a zostawia (usunięte przez administratora), które od lat nie potrafią się z nikim zintegrować.

@słabo

Dzień dobry, Jako TUATARA bardzo dbamy o przyjemną atmosferę wewnątrz firmy i bardzo nam zależy, żeby każdy z pracowników czuł się akceptowany. Szanujemy każdą opinię, jednak ta wydaje nam się odosobniona.

Szczerze polecam.

Jakub

Masz pozytywne zdanie na temat firmy, fajnie gdybyś podzielił się jakimiś szczegółami. Jestem ciekaw na jaką pensję może tu liczyć pracownik na samym początku, powiesz mi coś na ten temat?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie TUATARA?

Tuatara zatrudnia na podstawie umów o pracę oraz umów B2B. Preferowaną dla nas formą współpracy jest B2B, ale jeśli kandydat wybierze umowę o pracę, to absolutnie nie ma z tym problemu. W przypadku osób, które mają status studentów, chętnie stosujemy też zatrudnienie w formie umowy zlecenia.

Firma TUATARA w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Chatbot Consultant. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Wiecie czy w Tuatara Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Dzień dobry, Nie organizujemy programów stażowych dla dużych grup, natomiast osoby zainteresowane zapraszamy na staż indywidualny. Nasza oferta jest kierowana do studentów informatyki i kierunków pokrewnych. Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji na praca@tuatara.pl. Będziemy się kontaktować, jeśli profil kandydata wyda nam się odpowiedni. Pozdrawiamy!

Ryszard

@anonim Przecież firma musi zweryfikować umiejętności a nie zatrudniać i zaraz zwalniać!

Szkoda waszego czasu, naprawdę. Firma wymaga wykonania zadania (kilkunastu slajdów prezentacji, w tym infografik + kilka dodatkowych grafik) i to wszystko całkowicie za darmo. Takie rzeczy proponują osobie, które mają lata doświadczenia i portfolio! Senior art director chyba obrażony na cały świat, bo nawet nie odpisuje. Tam musi być niezły wyzysk skoro szukają frajera do wielogodzinnej pracy za darmo. Niepoważna firma. Omijajcie Januszexe.

Aga Rzeźniczak, TUATARA

Szanowny Panie, uczestnictwo w procesie rekrutacji jest dobrowolne, efekty pracy na przygotowanym specjalnie do procesu rekrutacji szablonie nie były i nie będą nigdy wykorzystywane. W rekrutacji o której Pan wspomina wzięło udział ponad 140 grafików, bardzo niewielkiej części proponowaliśmy wykonanie zadania. Zadanie rekrutacyjne pozwala sprawdzić nie tylko warsztat, ale także inne cechy, które cenimy wysoko w naszej firmie - elastyczność, inicjatywę, umiejętność rozwiązywania problemów, umiejętność pracy w oparciu na partnerstwie i wzajemnym szacunku. W ogłoszeniu pisaliśmy, że praca polega głównie na tworzeniu prezentacji multimedialnych oraz doskonałej znajomości programu Power Point, która będzie sprawdzana w procesie rekrutacji. Życzymy sukcesów w kolejnych rekrutacjach, Aga Rzeźniczak Marketing Director TUATARA

Jasiek

Firma potrzebuje może kogoś do pracy? Jakieś newsy o atmosferze i zarobkach?

@Jasiek

Tuatara rozwija się i często szuka nowych pracowników - wszystkie aktualne rekrutacje znajdziesz zawsze tu: https://www.tuatara.pl/job-offers

Jakub

Pracuję tu od kilku miesięcy i zdecydowanie polecam Tuatarę. Świetna atmosfera, kompetentni przełożeni i uczciwe podejście do pracownika.

Agata

Bardzo przyjazna firma, około 100 osób na pokładzie, podoba mi się duży open space i nowoczesna kuchnia która jest sercem biura. Duża otwartość i zrozumienie na wyższych stanowiskach, naprawdę spoko atmosfera, kawa i team work na każdym kroku. Trudno o lepiej :)

Negowanie umiejętności kandydata bez żadnych testów...

Zostaw merytoryczną opinię o TUATARA - Warszawa

• Jak się pracuje w TUATARA?

Zobacz opinie na temat firmy TUATARA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

TUATARA