Opinie o Lidl Polska Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Początki działalności Lidl sięgają lat 30-tych, kiedy to w Szwabii zostało założone przedsiębiorstwo Lebensmittel-Sortimentsgroßhandlung. Obecnie Lidl zajmuje miejsce w pierwszej dziesiątce największych sklepów spożywczych w Europie. Jako międzynarodowa grupa przedsiębiorstw posiadamy niezależne spółki za granicą prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Lidl Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lidl Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Lidl Polska Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Student

Aplikowalem na stanowisko pracownika sklepu z ogromną nadzieją, że dzięki godnemu wynagrodzeniu będę w stanie jakoś przeżyć we Wrocławiu jako student. Niestety, rozczarowanie przyszło prędko. Ciągle nadgodziny, bieganie z mokrymi plecami, pełna lista zadań do wykonania na już, a kasa wciąż woła.... Ekipa? Świetna, ale każdy narzeka i szuka innej pracy...w powietrzu panuje atmosfera przyjaźni między pracownikami, a kadra zarządzająca, ale realia są takie, że nikt nie dba o własne interesy. Wolne? Zapomnij. Możesz sobie wpisać z zeszyt próśb, nikt nawet na to nie spojrzy. W pracy zostawię po godzinach codziennie...fakt, czasem jest to 5 minut, czasem pół godziny, a czasem godzina lub więcej. Siedzenie od 4 czy 5 rano do 13, 14 lub dłużej? Żenada, ale tak jest. Na początku wspominałem, że studiuje zaocznie I nauka jest dla mnie priorytetem. Zapewniano mnie, że to nie jest zaden problem I wszystko da się pogodzić. Niestety...zdarzało się że pracuje 6dni w tygodniu, w weekendy szkola od 9 do 16, a po szkole do pracy....Jestem wykończony. Wieczny nacisk na LIDERSOW, LEONA, QPLIKACJE...ludzie mają mózgi wylansowane od tego wszystkiego. Jako młody człowiek jestem juz pewny, że wolę zarobić mniej, ale mieć czas dla rodziny i być szanowany przez wszystkich wkoło. Lidl, Wrocław.

Gosc

Najgorszy pracodawca z którym miałam do czynienia oraz o którym świat słyszał. Zbyt wiele pracy przypadajaca na jedną osobe, to co na prawdę liczy się w tej firmie to tylko i wyłącznie klient oraz jego pieniądze. Nikt z górnej półki nie widzi tego że ludzie ledwo, a raczej nie dają sobie rady z tym czego od nas wymaga firma. Pracuje tam od 6latz zdecydowanie za długo, jestem młodą osoba ale już krzyż mnie na tyle boli od wiecznego dźwignią w pośpiechu ze mam problemy z normalnym funkcjonowaniem. Wszystko przeliczanie na czas, wydajność, najlepiej pracować za trzech choć to i tak za mało. Z perspektywy czasu widzę jak firma się zmienia, na minus. Kampanie reklamowe 'więcej na radość z zycia' to kpina i żarty. My jako pracownicy nie mamy siły na nic po wejściu do domu a przecież człowiek nie tylko praca żyje i chce jeszcze gdzieś pójść, załatwić ale także w domu coś zrobić. Tutaj po pracy tylko się egzystuje, od razu idzie spać żeby nabrać sił na dzień następny i jakoś go przeżyć. Jeśli chodzi o pakiet socjalny : opieka zdrowotna medicover, super sprawa, płacisz za coś gdzie nie możesz się nigdy dostać bo wolne terminy do specjalistow są za 4-5 miesiecy, a więc..wiecej na radość z życia, bony i paczki świąteczne.. Super ale teraz to już raczej norma w większości firm, z tym że gdzie indziej nie dostaniesz chociaż bonów..do Lidla ważnych przez miesiąc, tak jak w tym przypadku. Po urodzeniu dziecka również czeka fantastyczny prezent jakim jest bon o wartości 100zl..rzecz jasna do Lidla, bon który możesz zrealizować kupując wszystko dla noworodka z wyjątkiem mleka modyfikowanego oraz pampersow, jeśli więc twoje nowo narodzone dziecko lubi sobie zjeść jakąś konserwe, pasztetowa lub ogórka to w sumie bon ten można uznać za fantastyczne udogodnienie podczas pierwszych dni pobytu Twojego dziecka na tym swiecie. Jeśli chodzi o wypracowane nadgodziny w miesiącu, to podpisujac tak zwana AWL na początku nast miesiąca musisz wpisać się, że zarówno zgadzasz się na oddanie tych nadgodzin w postaci dni wolnych ale także na zapłacenie ich( co się zdarza baaaardzo rzadko), chodzi o to że nie ma się wyboru. Praca sama w sobie ciężka na tyle, że do tej pory zastanawiam się jak jeszcze nie udało mi się roztroic. Kierowniczka pracując, a w sumie to już normalna praca nazwać nie można bo niedługo nauczy się fruwac, usłyszy od swojego przełożonego który przyjedzie raz na jakiś czas ze ma zla organizacje pracy skoro 8palet suchego towaru, tzw miksow nie jest zrobione do końca pierwszej zmiany. Dziewczyna odbija się czipem do domu ale dalej pracuje, żeby tego nie wysluchiwac. Ręce nam już wszystkim nie tyle co opadają a odpadają od nawalu pracy której jest co raz więcej i więcej. Pracy więcej a ludzi na zmianie tyle samo. W tej pracy nie będą was szanować bo nie jesteście tam ważni w ogóle. Działa coś na zasadzie mydlenia oczu kiedy nadchodzą święta lub dni przed dłuższym wolnym. Po co? A no dlatego żeby na raz 10osob zwolnienia nie wzięło. Wdni powszednie? Przyjedzie taki 'szef' który kompletnie nie ma pojęcia o tym jak się tam pracuje, chodzi z tabletem w ręce, pokazuje palcem że tu, tam, tam, tam, tam, tam, tam, tam i tam źle i robi sie cała tzw 'lista zadan' na którą nawet czasu spojrzeć nie masz. Zarobki śmieszne porównując do tego jak się tam pracuje. Życzę całemu ZARZADOWI Lidla żeby po czasie obudzili się z ręką w nocniku. Ich system jest tylko systemem, tworzy to ktoś bez pojęcia za co zapewne bierze nie małe pieniądze. Ludzie się wewnętrznie buntuja i chcą masowo zwalniać o czym kierownicy i wyższe półki nie mają pojecia. Dziś jest mój ostatni dzień pracy, za długo w tym kolchozie, to była moja pierwsza praca i może stąd bałam się odejścia ale nie żałuję absolutnie. Szukajcie pracy gdzie indziej bo jest jej na prawdę pełno i wcale nie jest mniej płatna. Od teraz mam więcej na radość z życia. W 100% Moje sugestie dla Lidl Polska: Zmiana polityki, większa płaca, poszanowanie dla pracownika, więcej osób na zmianie lub mniej towaru, my na prawdę mamy tylko 2rece, mniej 'nalotów' samych dyrektorów i komentarzy dot czegoś o czym nie mają pojęcia gdyż nie pracują na sklepie, proponuję aby lidl dał więcej na radość z życia swoim prscownikom a nie ludziom, gdyż my odwalamy największa pracę i gdyby nie to, nie mielibyście czym handlowac. Inny punkt widzenia nie zalezy od punktu siedzenia, należy pierw wstać z miejsca w którym się tylko i wyłącznie siedzi Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Aby pracować komfortowo, proponuję mniejszy natłok zadań który wynika z masy towaru który wylewa się już z magazynu. Człowiek spokojniejszy jest stanie chętniej przychodzić do pracy, nie tylko żyć od wolnego do wolnego

Marcin

Ostatnio w jednym ze sklepów widziałem taką reklamę zachęcającą do pracy w Lidlu (dla pracowników sklepu): - Stawka 3500 zł brutto - Umowa o pracę na 12 miesięcy - Brak okresu próbnego - itd itd. Moje pytanie brzmi czy osoby zatrudniane w tych sklepach na start naprawdę dostają po 3000-3500 brutto? Czy te reklamy to po prostu jakiś ściem?

Gosc

Nikt wam nie kaze pracowac w Lidlu narzekają ci co im się nie chce pracować !!!!

Witam
Kandydat

Witam. Jak wygląda zatrudnienie nowego pracownika na tą chwilę? Czy ktoś moze mnie poinformować? Jakie są zmiany umowy od pierwszej? Jakie są zmiany w grafiku? Ile na rękę nowy ma? I jaki socjal? Ile sobót pracujących? Jaki system pracy na pełny etat?

Witam
@Witam

Chodzi o Warszawe.

@Witam

Grafik zmieniany pate razy w tygodniu, zapiepszasz wszystkie weekendy i wszystkie dni na popoludnie,przez 9 msc pracy bylam 8 dni tylko na rano i mialam jedna sobote wolną bo mialam komunię! Dwa dni prosby ktore przysluguja ppracownikowi to FIKCJA! nikt tego nie przestrzega! Pot leci po tyłku ,np na samoobsludze( non stop pelne kasy ) - masz obsługiwać 6 kas samobsluhowych,kasować na zwyklej,sprzatnać szczyty,alejkę, umyc kasy ,toalety,socjal ,i pilnowac kolejek do reszt kasy ...jeszcze gorzej niz w biedronce!zatrudniaja tylko na 3/4 etatu mowia ze to na msc a pozniej ze niestety ale nie ma etatów,

Zadowolona Nowy wpis
@Rozczarowana

Nie wiem od czego to zależy ale ja co prawda wszystkie soboty na popołudnie pracują bo taka sytuacja wyszła na sklepie i była potrzeba ale reszta jest ok. Grafik dostosowany do potrzeb. Zmiany są bo jest sytuacja na sklepie taka a nie inna wiec to nie jest wina układających tylko wydarzeń losowych. Wypłaty są jakie są ale czego chcieć więcej to są od górne wypłaty i nie można się domagać indywidualnych podwyżek. Pierwsza umowa na 12 miesięcy kolejna na 22 miesiace kolejna na stałe.

Anonimowy.
@Gosc

Witam .Program Leon i instruktaż szkoleniowy to tak naprawdę fikcja.O wszystko musiałem sie starac sam.Na kasę fiskalną zostałem przeszkolony w zakresie ,,zaloguj iwyloguj sie"nic wiecej.Na sklepie było duze tępo i nacisk na doklładność do tego dochodzi presja ,stres i nieuprzejmosc przełożonych.Jako zwykły kasjer sprzedawca,miałem obowiazak rozeznania sie we wszystkich dziedzinach pracy ma sklepie wlacznie z robieniem odpisów i cen.Wydaje mi sie że to jest za dużo dla nowego pracownika.Z całym szacunkiem to nie jest tak ze ludziom nie chce sie pracować.To pracownicy zwlaszcza poczatkujacy sa wykozystywani, przez swoja niewiedze pracy w sklepie.; Ja sam podziekowałem za wspułpracę i nie załuje tego.

Nikto
@Anonimowy.

A w jakim to Lidlu jest kasjer na angażu? Pracownik Sklepu chyba?

Mateusz
@Gosc

No tak tak. Praca jak praca (usunięte przez administratora) jak widać wszędzie

@Gosc

Zapraszam i zobaczysz jak się pracuje bo lekko nie jest ludzie z wieloletnią praktyką w tej firmie mają już dość.

Agnieszka
@Gosc

Przyjdzcie na poczte to wam się dopiero odechce

Monia
@Gosc

Ludzie narzekają ale muszą z czegoś żyć wiem że to mija się z celem .Każdy powinien się zastanowić nad tą pracą ,i np.strajk zorganizować ale znajdzie się jedną osoba która nic nie robi a będzie po stronie kierownictwa i już nic nikt nie powie z obawy o zwolnienie bo tak to działa ,dadzą dyscyplinarke i pozamiatane

Xyz
@Monia

Sama prawda

@Gosc

Zapraszamy do opolskiego gdzie krs został wywalony z poprzedniej pracy za mobbing a tu go przyjęli z otwartymi ramionami i cieszą się z wyników a ludzie już nie dają rady psychicznie

Lucek
@anonim

Mam nieodparte wrażenie, że ta firma przede wszystkim opiera się na (usunięte przez administratora)wobec pracowników.

Anka
@Lucek

Niech ktoś coś w końcu z tym zrobi na Śląsku to samo (usunięte przez administratora)na co dzień

Donna
@Gosc

Zapraszamy do Namysłowa, jak popracujesz tu miesiąc to zobaczysz czy warto.

Sylwia
@Donna

A Twoim zdaniem warto?

Donna
@Sylwia

nie z takim szefostwem, ludzie ogólnie fajni ale MS chyba najgorszy jaki może być

@Gosc

(usunięte przez administratora)glupoty! Robie prawie rok 9 msc i mam dosc przez te msc mialam 9 razy na rano i JEDENĄ SOBOTĘ WOLNĄ z wielką łaską bo mialam komunię! Kazdy weekend na popoludnie ,kazdy dzien tygodnia! Po cholere mi wolne w środę? Wiec nie pisz bzdur ,ty chyba jestes ZK ktory zamyka sie w biurze i (usunięte przez administratora) robi wychodzi jak go wołają

Marcin

Kacper
@Marcin

Sciema. Pracujesz na 3/4 etatu za 1900 brutto dopracowujesz po 8-9 godzin często wolne na cały eter marne szansę po roku dalszą umową i 100 zł podwyżki. Kwota w ogłoszeniu to kwota najwyższa po 3 latach pracy na pełnym etacie.

Ja P....ole.
@Marcin

To ściema ,umowy na 3/4 etatu i 1300zł do ręki już z premierą. Śmiać mi się chce jak to czytam.

zorba
@Marcin

pracownik sklepu na dzień dobry dostaje 1800 , nie dawno się ztrudiłem to wiem. po roku 150 zł brutto więcejn a po dwóch ok2150, przyczym na rękę to wychodzi nie całe 1500zł. Ja nie będę tak dłużej (usunięte przez administratora) za taką kasę. Niech inny głupi przyjdzie na to miejsce albo masochista.

zorba

żarek
@zorba

Zgadzam się z tym całkowicie, pracowałem w firmie ochroniarskiej dla lidla kilka długich lat,wiem dokładnie co się wyprawia ,jak bardzo pracownicy sklepu okradają co się tylko to da. większość i kierowników rejonowych zna sytuację w swoich sklepach i nic nie robią z takimi osobami,w innych sieciach (hipermarkecie) itp jest to nie do przyjęcia tam taki delikwent wylatuje za przykładowego pomidora gdyby zjadł lub schował w kieszeń.Taka polityka lidla to chore postępowanie bo to banda chorych niespełnionych sexualnie kierowników rejonu ,powinni takie procederu tępić w zarodku..

Skromna
@Ja P....ole.

Mnie chce sie smiac jak czytam to powyzej. Owszem pracujesz 6h dziennie ale za prace w weekend dostajesz wolne dni np. Ponoedzialek i srode. Z szybkiej kalkulacji wynika ze pracujesz 22dni w miesiacu za 1300zl na reke. Sory ale nie uwazam zeby to byly zle zarobki. Mozesz isc na 8h do innego zakladu pracowac od pon do pt i dostac 1220zl na reke. Prosze bardzo.

@Marcin

W aldi na start 2700brutto na cały etat czyli nie jest źle.

Karol
@Marcin

Ja właśnie zaczynam pracę w Lidlu na stanowisku zastępca kierownika...zaoferowali mi 3500 brutto przez pierwszy rok

@Karol

To mało w aldi Masz więcej .

Martin
@Karol

A po roku pracy, zaoferowali Ci jakąś wyższą stawkę?

loncia12
@An ka

Hej ile mozna zarobis w Aldi jako kasjer a ile zastepca kierownika?

@loncia12

Kasjer cały etat 2700plus bony co miesiąc 180zł zastępca 3700plus bony

daniela
@Karol

dużo szczęścia życzę ,bo będzie ci potrzebne,

Madonna
@Marcin

Sciema dostaniesz 1300 do reki i nie licz na wiecej!! A do umowy dopisza klauzure pufnoaci ze nie mozesz mowic nikomu ile zarabiasz

co druga niedziela
@Marcin

musisz wziąć pod uwagę pracę w soboty , niedziele , święta i na noce dlatego więcej zarobisz ale czy warto ?

mamama
@co druga niedziela

nocek w idlu nie ma :) zarobisz wiecej niz 1300 od marca w dodatku bedzie podwyzka :P masz wszystkie pakiety , opieke , bony , swieta sa wolne . niedziele nie pracujesz wszystkie a od marca beda dwie wolne niekiedy nawet 3

Pracownik.lidla
@Marcin

Niestety w 90% lidl zatrudnia nie ma cały etat, przeważnie jest to 130h miesięcznie, więc zarobki to max 1500zł. Tak, umowę dostaje się od razu na 12 msc.

Lidl
@Marcin

Nie wiem gdzie tyle zarabiają ale ja pracuję w Lidlu 13 lat i nie mam nawet 3000zl brutto na cały etat

Ploi
@Lidl

To chyba na jakiejś wiosce pracujesz

Ja
@Marcin

Tak, pracownicy dostają takie wynagrodzenia. Warto doczytać dopisek podawany na stendach, stawki które sa podane obowiązują po 2 latach pracy. Stawki sa różne w róznych miejscach.

ja
@Marcin

może tyle dostają w Warszawie - to ściema nie dotyczą się te zarobki mniejszych miejsowości

Xxx
@An ka

Czyli ile w aldi mozna dostac za zastępcę???

M
@Marcin

Tak, ale to juz zawiera premie za obecnosc (brak L4 i UŻ). Stawka zalezy od miejscowosci. Teraz we Wrocławiu jest 3250 na start.

były pracownik
@Marcin

W Trójmieście na start jest 3200 zł brutto ale na cały etat. Jednak głównie lidl zatrudnia na 3/4 etatu, a potem mogą dać ci cały etat. Zależy to od krs-a. Ale na twoim miejscu bardzo bym się zastanowił nad pracą tam. Wiem co piszę bo tam pracowałem prawie 2 lata.

Beata
@Pracownik.lidla

To i tak dużo, w większości sklepów, małych czy dużych bez premii, a premie są rzadko albo wcale 1500 zarobisz za cały etat

lidlaczek
@Marcin

Ja po 10 latach pracy zarabiam 3300 brutto(2300 do ręki) więc sam sobie odpowiedz na to pytanie

@Marcin

Ja po 10 latach pracy zarabiam 3300 bruttoo ,podawanie zarobków przez firmę lidl jest jedną wielką farsą.Może ktoś się zainteresuje po co te kłamstwa.W sam raz artykuł do prasy..

Otrząśnijcie się
@Marcin

ludzie, jestem wstrząśnięty tym co tu przeczytałem,. Przecież w tych czasach każdy przypadkowy ukrainiec dostaje umowę o pracę i 2500 na rękę i jeszcze grymaszą, bo i tak nie ma rąk do pracy a tutaj czytam że ktoś mówi iż 1300 w Lidlu za 22 dni pracy w miesiącu to dużo! Boże, czy wy macie mózgi w (usunięte przez administratora) czy sobie jaja robicie? jak można w tych czasach pracować za takie grosze, rozumiem że Polacy myślą tak że szanuje się pracę, jaka by nie była, ale olejcie tą (usunięte przez administratora)firmę i idźcie gdziekolwiek indziej, do pakowania lekkich rzeczy, do sortowania na jakiś magazyn i macie co najmniej 2200 na rękę. Zgadzając się na to niewolnictwo u nich tylko pozwalacie im rozwijać skrzydła, traktować ludzi jak bydło i się pozwalać na coraz więcej, bo wiedzą że nikt nic z tym nie zrobi. Nie bójcie się utraty pracy, ch... z taką pracą! A sam Lidl powinien wyfrunąć za ten wyzysk i propagandę sukcesu na butach z całego polskiego rynku. I oby tak się prędzej czy później stało! Propagandy(ulotki o zarobkach) to z kolei chyba uczyli się u rodaka Josepha Goebbelsa.

Hhhh

Tak A gdzie tak placą bo u nad z wielko bieda 1600 zl wystają

1800 na 3/4

Arbajt
@Hkdxbjkff

Bzdura. Na start 2600. Pełny etat. Miasto 250-300tys.

@Hhhh

To chyba w duzym mieście tyle płacą

Zzz
@Marcin

To na plakatach to jest stawka brutto ktora pracownik otrzyma dopiero po 2 przepracowanych latach. Niestety o tym dowiadujesz sie dopiero przy podpisywaniu umowy. A na poczatek otrzymujesz 400 zl mniej niz zostalo zamieszczone na plakatach

Ja
 Rekomendacja
@Kacper

To dziwne bo ja pracuje na pół etatu i mam 1800 brutto

Ciekawy
@Hhhh

Ja również się zatrudniłem w Lidlu na 3/4 etatu i dostałem 2200 brutto. Miasto około 27 000 ludności.

Mia
@Ciekawy

2200 na 3/4 etatu, serio? Ja na pol etatu na pierwsza umowę dostałam 1950 zł

Ciekawy
 Rekomendacja
@Mia

Widzisz.. Zależy może od miasta... I nie bardzo są chętni, żeby przejść na cały etat. A skąd wiem, są na sklepie kobiety które pracują ponad rok na 3/4 etatu i też chciałyby przejść na cały etat i nie chcą im dać. Także marna perspektywa zarobków, nie adekwatna do wykonywanej pracy. Ludzie się zmieniają często, mało stałych pracowników... Pozdrawiam ciepło.

DPL
@Marcin

Tak. Dostaniesz napewno 3500 brutto plus bony i paczki na swieta. Tyle mialem na start gdy zaczynalem w 2019 roku, jesienią.

M&M
@Marcin

To zależy w jakim rejonie Polski i na jaką część etatu.

Paweł 5478
@Marcin

Jeśli cudem dostaniesz cały etat możesz liczyć na najniższa ze wspomnianych stawek , w zamian tyraj aż do utraty zdrowia

X
@Marcin

Ta stawka jest podana juz z premią 500zł za absencje i ze zwrotem za pranie i uzywanie odzieży(10zł+20zł)czyli podstawę masz 3500-500-30=2970.czyli na reke jest jakieś 2500. Poprostu raj! A tyrasz za trzech

Xx
@Zzz

Takie warunki jak wynagrodzenie ustala się od razu - albo dogadujecie się co do wynagrodzenia albo nie rozmawiamy dalej i nie marnujemy sobie czasu.

Misia

To dużo bo ja 1800

Hanna
@Paweł 5478

Faktycznie w Lidlu jest aż tak ciężko? Z czego wynika taki natłok obowiązków? Brakuje pracowników by rozłożyć obowiązki na więcej osób czy jak?

@Marcin

Myślę że zależy od miasta, bo ja pracując na pół etatu mam 1700zl..

reni69
@Skromna

Co mi po wolnym dniu w tygodniu,jak chciałabym go spędzić z rodziną w weekend.

Tomaszek
@Marcin

To pic na wodę foto montaż , wysuszą cię jak cytryny a jak się odezwiesz że coś ci się nie podoba to cię wyrzucą. Na stronie Lidla o tym nie napiszą. Ludzie piszcie jak jest bez koloryzacji

@Marcin

Ściema kierownicy banda (usunięte przez administratora) bez wykształcenia nic nie robiący i nieznający się na niczym traktują ludzi jak kretynów niemowiac o managerach którzy to dopiero kretyni nie polecam

@Marcin

Haha noe zatrudniaja na caly etat! Jak przyjdzie do podpisania umowy to ze jeden msc na 3/4 a pozniej aneks - na 3/4 dostajesz 2100 zł netto(łacznie z nadgodzinami nocnymi bo sa dziennie) zapiepszasz wszystkie weekendy ! Zadne dwa dni -prosby w msc ktore przysluguja NIE SA UWZGLEDNIANE!NIE POLECAM ! nie jest to praca jak sie ma dzieci ,grafiki zmieniane z dnia na dzień, ciagle sms o zmianie -żygać się chce

Rozczarowana

Nie jest to pierwsza praca w markecie ale NAJGORSZA na rowni z biedronką!,jeden pracownik obsluguje 7 stanowisk kas na raz! Do tego ma posprzątać alejki,pomyć kasy oraz pomoeszczenia socjalne i toalety ,pilnowac kolejek do nastepnych kas,rozkladac towar ,Pot leje sie bo tyłku,Ciagle na POŁUDNIE i WSZYSTKIE WEEKENDY ! obiecany etat niestety to kłamstwo zatrudniaja na 3/4 etatu twierdza ze jestes po to by latac luki, Dwa dni -prośby ktore sie naleza w miesiacu NIE SĄ uwzgledniane ,placa 2100zł łacznie z nadgodzinami nocnymi ,nigdy nie wychodzisz o czasie,nic nie mozna zaplanowac! W ciagu tygodnia grafik sie zmienia z 4 razy...

logo firmy Technik Utrzymania Obiektu
Tarnowo Podgórne
Veolia Industry Polska Sp. z o.o.
(56 opinii)
logo firmy Operator produkcji
Tarnowo Podgórne
Focus Hotmelt Europe Sp. z o.o.
(2 opinie)
logo firmy Magazynier
Tarnowo Podgórne
Gizeh Dispoform Sp. z o.o.
(71 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Staż dla przyszłych poligrafów i drukarzy
Schattdecor Sp. z o.o.
(511 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Lidl he he he chyba kpina a nie Lidl. Dnia 12.06.2022 impreza firmowa,???????????????? =strata wolnej niedzieli. Impreza to dużo powiedziane nawet nic konkretnego do jedzenia nie było .... Jakieś drętwe kiełbaski i kurczaki z grilla chyba po terminie..... I oczywiście w bemarach nie prosto z grilla ????????????????Dobrze że były frytki to chociaż było co zjeść.... Noo i najlepsze na dwudziestolecie (usunięte przez administratora)po 400 złotych plus jakieś chińskie podarunki wcześniej jakąś saszetka co się rozpruła ,kubek który przecieka i jeszcze jakieś tam dosłownie (usunięte przez administratora)! Człowiek naprawdę ostro zasuwa i jest dużo więcej pracy niżeli pracowników na sklepie chcą żeby jedna osoba robiła za dwóch ! Poza tym chamskość i opryskliwość kierowników...... . (usunięte przez administratora)Tak samo jak w pandemii my wam dołożymy ,my dołożymy spokojnie .... No i dołożyli raz chyba że 300 złotych ????????????. Robią z nas żarty

Aae
@Pracownik

400 zł gdzie wcześniej musisz zrobić zakupy za 100 zł i dopiero odbija ci 20 zł rabatu, /raz w tygodniu/ kpina z nas to mało powiedziane my mamy jeszcze zostawić w firmie 1600 zł aby dostać 400 zł rabatu??? (usunięte przez administratora)

Janusz
@Pracownik

Impreza? Premia 400 zł żart! Kpina! Poniżenie kadry pracowniczej!!!! Dali premię 400 złotych ???????????????? naprawdę brak słów!!!!! Premia do odebrania w zakupach czyli minus 20 %od zakupów za 100 złotych ???????????????? Wstyd! Wstyd! I jeszr raz Wstyd!!!!! Ukraińcom dają paczki podarunki, pieniądze w milionach ,a tu premia HA HA HA PORAŻKA!!! LUDZIE OMIJAJCIE TA SIEĆ NAPRAWDĘ SZEROKIM ŁUKIEM BO PO PROSTU ZOSTANIECIE (usunięte przez administratora)

Karolina
@Janusz

W Biedrze nam dali 1.500 zł brutto na początku pandemii za pracę w ciężkich warunkach

Suga
@Karolina

Proszę nie dręczyć takimi wyznaniami pracowników Lidla .I bez tego mają wiele powodów do frustracji i płaczu.

Łysy
@Karolina

A przyjmujecie mężczyzn czy tylko kobiety ?

ddd
@Suga

Co Wy wygadujecie? a rok po pandemii to niby nie dostaliśmy dodatkowo połowy wypłaty?? Te kupony to rzeczywiście żart, lepsze byłyby już te kupony jak na święta. I przyjmowane są i kobiety i mężczyźni.

Zastepca managera

Startowałem na zastępcę managera sklepu. Wszystko niby jasne, oferta na plakacie łącznie ze stawką (widelki) 4700-5700, na rozmowie pan regionalny rowiniez zapewnia o tej kwocie oczywiście w rozbiciu na poszczególne lata współpracy, pod podpisaniu umowy okazuje się ze w pierwszym roku pracy stawka obowiązującą to 4020 zł brutto!!!! dopiero w drugim roku 4320, a w trzecim 4840 zl brutto!!!! Jedno wielkie (usunięte przez administratora) aby złapać naiwnych skuszonych "konkurencyjnymi" zarobkami. Umowę podpisałem jednak zamierzam zrezygnować na rzecz o wiele lepszej oferty pracy od pracodawcy który nie okłamuje swoich potencjalnych przyszłych pracowników, nie wspomnę już o wciskaniu kitu na temat tego co się robi k jak się robi, bo nie ma to się w żaden sposób do tego co powinno się dziać na sklepie.

Wanda
@Zastepca managera

na tych plakatach to 4700-5700 to netto bylo napisane? nie mogles im tego wytknac podczas rozmowy ze wprowadzaaja w blad?

@Student

Dodam, że za nadgodziny nie płacą, a wolnego nigdy nie dostałem wzamian. Po prostu pracowałem za darmo, jak jelen;)

Marek
@Student

(usunięte przez administratora)Pracownicy sami rejestrują czas pracy, nadgodziny idą w dni lub godziny wolne, ale jeśli nie zdążą zredukować to w okresie rozliczeniowym wyplacaja kasę za nadgodziny.

Ms
@Student

Można zatrudnić się np na 20 czy 30 procent etatu.

Jarosław
@Marek

jasne tylko że ja zawsze mam wolne za nadgodziny chciałabym tą kasę

Pm
@Student

(usunięte przez administratora) z ich strony

Monia
@Student

Jak nie płacą za nadgodziny? Co ty za glupoty gadasz...

ABS
@Student

Niestety ale tak to wygląda w firmie, która promuje się hasłem Więcej na radość z życia... To smutne ale taka jest prawda że Lidl do korpo i szacunek do pracownika jest na ostatnim miejscu.

Aga

Święta prawda.

Godzisz sie na to
@Student

Skoro sie godzisz tak prscujesz

Ja też to widzę.
@Student

Nie jest to wina kadry zarządzającej samym sklepem co raczej prezesa regionu i jego pionków którzy mobbingują menagerów i ich zastępców. Obcinają etaty, a za kolejki od klientów obrywa sie niewinnym pracownikom. Też Wroclaw.

Gość
@Student

Witam!! Możesz mi powiedzieć czy może wiesz od której zaczyna się pracę jak sklep od 6 do 22 i czasem do 23. Wiem, że w handlu zaczyna się pracę wcześniej i kończy później, bo trzeba ogarnąć. Będę wdzięczny za odpowiedź.

xyz
@Student

Nic dodać, nic ująć. W Warszawie to samo, nieludzkie godziny, elastyczny grafik? jasne, jeśli lubisz wstawać o 1 w nocy w poniedziałek rano i może, zaznaczmy Może wyjść o tej 9 to jest to praca dla ciebie. Wolna sobota? Nie ma problemu, dostaniesz wolne...od 7 rano. A w ramach pracy w niedziele dostaniesz uwaga...20zł ekstra i wolną środę. Jak Ci nie pasuje, to zawsze możesz mieć zmianę do 23:30 i życzę powodzenia w powrocie do domu bez samochodu. Benefity? a tak, premia roczna jest wypłacana na kartę podarunkową do Lidla, masz wykorzystać w ciągu miesiąca. W tym roku były kupony, do których musiałeś jeszcze dopłacić... Kadra zarządzająca ma w (usunięte przez administratora) pracownika, nieważne ile poświęcisz dla tej pracy, wdzięczność będzie trwała 5min a może w i wgl zostanie zapomniana. Do tego dodam, że można siedzieć 8 godzin na kasie z 15minutową przerwą wgapiony w monitor, a szkodliwość dla oczu? gdzie tam, przecież monitor na kasie to nie komputer. Nie warto, nie polecam. Szkoda zdrowia.

@Student

Niemieckie (usunięte przez administratora) ktore wyprowadzaja aktywa z polski sponsoruja wojne rosyjska napasc na ukraine mordujac bezbronne dzieci, traktuja polakow jak podludzi wpychajac towar smietnikowy mrozony chleb który na skladach lezy dwa lata!! Wyzysk pracownikow którzy pracują ponad sily za 3500brutto, smiechu warte

Nikt
@Klient

Wrzuć jakieś dowody na swoją wypowiedź, jakieś źródło informacji, link, cokolwiek

GOSIA
@Student

Zgadzam się pracuje od 6 lat i nic co jest wyżej wypisane nie mija się z prawdą. Co prawda pracuje w innej miejscowości ale tak właśnie wygląda praca.

M
@Student

Dwukrotnie zatrudniony byłem w lidlu od 2009 do 2017 i 2022 Pracowałem jako pracownik specjalista zastępca. Odszedłem sam, bo to co mówią a co robią to dwie różne sprawy. Mega cisnienie na czas, na rozkładanie towaru czyli jak wyżyłować na maksa pracownika . Na szkoleniu (usunięte przez administratora) i bajki o bezpieczeństwie ze twoje zdrowie i twoj kręgosłup sa najważniejsze. A jak przychodzi co do czego to 3, 4 osoby na całym sklepie i (usunięte przez administratora) jak ruski wentylator zamówienia automatyczne czyli mnóstwo towaru przekładasz wieczne czepianie się onpuste kartony wózki do kartonów ze stoja ale dlaczego tak wolno ... praca na lata jak ktoś chce dostać z głową i skończyć na psychotropach niewdzięczna negatywna wykańczająca.

Ziko
@Student

Chora polityka obsługi klienta w sklepie w kilku miejscach pracowałem ale z takim odlewaniem klientów wynikające z prorytetow kas samoobsługowych jak w Lidl Polska nie ma nigdzie tyle obelg i przekleństw ze strony klientów dlatego muszę szybko znaleźć inną pracę

Iza
@Gość

Jeśli sklep od 6 to do roboty na 4 ???? Pracownicy przychodzą 2 h wcześniej

asiag82
Kandydat

Po wysłaniu cv na stanowisko pracownik sklepu szybko zaproszono mnie na rozmowe. Rozmowa trwała ok 20 min zadano mi kilka pytań wydawało mi się że poszlo mi dobrze. Niestety w ten sam dzien dostalam e-maila że wybrali innego kandydata który bardziej pasuje na to stanowisko. Zdziwiło mnie to gdyż ogłoszenie nadal było aktualne a nawet odświeżane każdego dnia. Jezeli osoba która ma 15 lat doświadczenia w handlu w tym 3 lata na stanowisku zastępcy kierownika nie spełnia wymagań Lidla to albo pracują tam same (usunięte przez administratora) albo kierownictwo które rekrutuje to głąby... Lepiej zatrudnić i uczyć od nowa kogoś kto nie zna się na handlu niż kogoś z doświadczeniem i wiedzą...

Dorota
@asiag82

Doświadczenie doświadczeniem ale ważna jest też aparycja

@asiag82

Teraz liczy się młodość nie doświadczenie

Tk
@asiag82

Nie spodobałaś się manager sklepu bo teraz to oni decydują czy przyjmują daną osobę , może dla niej byłaś za dobra ..

Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Co to znaczy AZ w Lidlu i obowiązki ?

Serdeczny

Przedstawiam wam najgorszego pracodawcę roku. Jeśli lubisz być gnębiony przez swoich przełożonych lub zastraszany albo pracować bardzo bardzo ciężko i nie usłyszeć chociaż dziękuję to praca dla ciebie. Pracowałem na wielu sklepach Lidla bo bylem ciągle przenoszony i nie miałem prawa sprzeciwu miałem wiele problemów z zastępcami menadżerów często był liczony mi czas jak np rozkladam paletę miksa i słysze na słuchawce że mam na to 15 minut A jeśli nie zdążę zostaje na nadgodziny . Oczywiście się nie zgadzałem ale wypominane mi było to cały szas na słuchawce tekstami typu ' no tak szanowny pan to nie będzie zostawał na nadgodziny ' miałem problemy z kręgosłupem w trakcie zmiany i chciałem iść na socjal odpocząć usłyszałem na słuchawce podkreślam to na słuchawce gdzie każdy pracownik słyszy to. Że udaje albo się lenie i co ja sobie wgl myślę tyle roboty jeszcze maksymalnie jeśli już mogę iść na 5 minut . Miałem problem z zastępcą który ciągle podważał moją pracę zgłosiłem to do personalnej menadżerowi i KRS mimo to mieli to w 4literach i mnie przenieśli jeszcze dalej od miejsca zamieszkania a zastępca nie miał żadnych konsekwencji. Dodam że nie byłem słabym czy wolnym wobec Lidla oczywiście pracownikiem bo pracowałem na wszystkich stanowiskach piec food akcja nofood mopro warzywniak nawet nocki czasami ale to bardzo rzadko kasa bo ciągle na kasie siedziały stałe osoby i mowy nie było żeby chociaż jeden dzień posiedział na tej kasie. Dogryzanie na słuchawce było bardzo częste jeśli się sprzeciwiałem. Raz miałem sytuację że pracowałem 10 dni podrząd a grafik no cóż tydzień się kończył to dopiero dowiedziałem się jak pracuje w następny tydzień. Pracowalem rok w tym obozie , obecnie pracuje w innej pracy biurowej i nie boli mnie kręgosłup mam stały grafik pracuje od poniedziałku do piątku w stałych godzinach na prawdę polecam wszystkim pracownikom Lidla zmienic pracę na Lidlu świat się nie kończy. I już pomijam fakt że były problemy przy podpisaniu mi wypowiedzenia bo nikt nie chciał mi go podpisać i kazali mi się zastanowić czy tego chce. Pozdrawiam serdeczny

@Serdeczny

Tez mialam mega problem z wypowiedzeniem, przynosiłam go 3 razy. Za każdym razem cos nie pasowało... szkoda gadac

Jolanta
@MalaMiii

Myślicie że specjalnie tak robili z tymi wypowiedzeniami?

@Jolanta

Myślę, że tak. To nir pierwsze takie problemy o których słyszałam od lolezanek jeśli chodzi o wypowiedzenie.

zawiedziona

zatrudnilam sie jako zms, obiecano mi umowe o praceni konkretne widelki brutto, namowili na kilka próbnych dni na umowe zlecenie za stawke 21 zeta, pare dni minelo - wystawili kolejne zlecenie, na caly miesiąc mimo ze aplikowalam na konkretne stanowisko na umowę o pracę.. kpina. Na szczęście są inni pracodawcy którzy od razu dają umowę o pracę.

Zenek
@zawiedziona

Chyba pomyliłaś firmy. Nie ma i nas możliwości zatrudnienia na umowę zlecenie

Justyna
@Zenek

Czyli wszyscy pracują tutaj na umowę o pracę? Od pierwszych dni nawet?

Łysy
Kandydat

A czy przyjmujecie do sklepu mężczyzn czy raczej kobiety ? Zaznaczam że nie mam doświadczenia w handlu ale jako magazynier spożywczy w jednej z polskich sieci handlowych.

Kris
@zawiedziona

W jakim mieście?

Dzisiaj się dowiedziałam że sklepy są oceniane pod względem procentowym wykonanych kodów PlU to jakaś kpina ma być 100% za pierwszym razem kody zmieniają częściej jak rękawiczki w szpitalu w testach kody towarów których już dawno nie ma albo się tylko sezonowe do tego czas 2min .To robi się chore albo trzeba zmienić pracę albo jak byśmy się zkrzyknęli i zbojkotowali te wygłupy-bo mam wrażenie że ktoś bierze duże pieniądze za swoje mądrości a szefostwo tylko przyklepuje .

Xyz
@Pracownik

Może faktycznie poszukaj czegoś łatwiejszego, skoro masz problem z kodami PLU...

Kandydat

Witam Wszystkich. Mam do was pytanie. Jakie są zmiany w lidlu? Jaki socjal.?na ile umowa?

@Ewa

Ile zarabia nowy pracownik na rękę.?

@Ewa

Jaka umowa na początek.?

Liders

Hej czy ktoś coś wie na temat wyprawki dla pierwszoklasisty? Do kiedy trzeba zgłosić. U nas MS twierdzi że nie ma jeszcze żadnej informacji. Od 20 lipca idę na urlop i zamykamy sklep do remontu. Do pracy wracamy dopiero 16 sierpnia patrzac na poprzednie lata znalazłam artykuł z 2021 to do 19 lipca trzeba było zgłaszać dzieci. Ktoś coś wie? Pozdrawiam

Liders
@Liders

U nas dziewczyny dziś pisały o wyprawkach żeby zgłaszać

MalaMiii

Od roku nie pracuje w Lidlu i czuje, że żyje! Brak szacunku do pracownika, jak i ze strony MS, ZMS tak i KRS. Po przepracowaniu 2,5 lata dostałam umowę na stałe z przeniesieniem na sklep o 19 km dalej. Człowiek bal się o pracę i przystałam na ten warunek. Szczerze i byly tylko coraz gorzej, po pół roku zmiana MS. I na tym moja kariera tam się skończyła. Nie byłam stanie bardziej się wk****ac. Na słuchawkach działy się takie rzeczy ze szok. Osobiste życie pani MS każdy zna od podszewki. A odżywki które miały miejsce, uszy więdły. Aktualnie duzo moich koleżanek z paru sklepów juz sie zwolniło, a inne dalej poszukują pracy. Pozdrawiam serdecznie BS GLIWICE. Może wkoncu cos z tym zrobi Personalna.

Pati

Sawczak z kościerzyny dalej wredota się wozi, lodówkę zmieniła i cały sklep musi wiedzieć

Były Liders.

Praca w tym miejscu to strata czasu, nerwów i zdrowia. Mimo, że jesteś świetnym pracownikiem chwalą Cię na chwilę. Czekają na Twoje potknięcia nie patrząc, że zrobiłeś wiele innych lepszych rzeczy. MS I ZMS słownictwo na poziomie (usunięte przez administratora) spod monopolowego, uszy wiedna od słuchania ich przez 8h. Ciągle obgadywanie pracowników nawet na słuchawkach. MS chodzi jak paw po lidlu pokazując swoją wyższość a jak nikt nie widzi płacze po kątach taka jest dwulicowa i falszywa. Musisz być pupilkiem KRS oraz MS bo jeżeli będziesz miał inne zdanie niż one wywala Cię jak (usunięte przez administratora) do kosza. Brak szacunku do pracownika jestes dla nich tylko kosztem. Jesteś jak poddany, który za wszystko musi przepraszać i kłaniać się wielmożnej Pani MS. Naprawdę dawałem z siebie 200% a potraktowano mnie jak go***. Żenujące wręcz śmieszne zachowanie MS ale karma wraca wystarczy, że raz się potkniesz i już przestaniesz być taka super. Ogólnie mówiąc, jeżeli lubisz być poniżany, krytykowany itp. Polecam pracę w tym (usunięte przez administratora)

Co może w grafiku oznaczać że mam na 14.30-22.30 ale nie mam wpisanej żadnej funkcji

Xxx
@Pracownik

Ryczałt? Ale co? Mam zarabiać tyle co pracownik? Ja co miesiąc mam po 10-13 nadgodzin, i co nikt mi za nie zapłaci!

Tk
@Pracownik

Nie zawsze wpisują co pracownik będzie robić , pewnie tak czy siak będziesz siedzieć na kasie , albo robić na sklepie .

alibaba

czy we wszystkich lidlach menagrerowie zmieniają istniejący grafik i nie pytają pracowników czy mogą przyjść w wolny dzień do pracy lub zmienić im zmianę z 1 na 2??? do tego wystawianie dni wolnych w urlopie a potem wysyłanie pracownika na urlop w terminie gdy mu nie odpowiada bo trzeba ludziom wydawać tak urlop by do grudnia już go nie mieli bo wiadomo przed świętami najgorszy zapie..ol a o urlopie przed jakimikolwiek świętami można zapomnieć. jak wygląda sprawa weekedndów? menagerowie mają po 2-3 weekendy, pracownicy też a zastępcy jak nie poproszą to pracują wszystkie a wolny to maja poniedziałek czy wtorek. no i czy wolno wam się spotykać po pracy??? bo nasz MS zabronił nam spotkań po pracy w NASZYM WOLNYM CZASIE!!!!! zastanawiam się gdzie ja pracuję i z kim mam do czynienia. jeśli sytuacja na moim sklepie sie nie zmieni to raczej trzeba szukać innej pracy bo tak dłużej się nie da no i trzeba będzie to zgłosić do góry bo takie zachowanie nie powinno mieć miejsca

Teresa
@alibaba

Jestes Zmsem wiec zakładam, że umiesz rozwiązywać trudne sprawy :) a żaląc się tutaj jeszcze nikt nic sobie nie poprawił :)))

@alibaba

Pracownicy wolne wekendy to bzdura tylko menadżer ma , ja w Lidlu nie miałam nigdy wolnej soboty , a urlopy wydawane w niedzielę i święta wtedy kiedy i tak masz wolne , bo ty musisz być cały czas w pracy nawet urlop ci zabiorę i wycisną soki życiowe , ty masz być w tej pracy cały czas a jak masz pracująca niedzielę i nie dadzą wolnego poniedziałku to bywa że ciągniesz 7 dni pod rząd.

Hera
@Poziomeczka

Ja od wtorku pracuje aż do przyszłej środy czyli 8 dni pod rząd i co...

Kinga M.
@Hera

I uważasz, że to jest ok? Pamiętam te czasy jak miałam 9 dni z rzędu, potem dadzą niby 3 dni wolnego i co z tego? Jak człowiek nawet nie ma siły kiwnąć palcem w domu.

@Poziomeczka

Zabierają urlop kiedy chcą niektórzy już nie mają oprócz 2 tygodni planowanych a gdzie drugie pół roku?

@Hera

No to jeśli ci się to podoba to pracuj 8 dni pod rząd , ja szanuje swoje zdrowie fizyczne i psychiczne więc się zwolniłam jak ktoś lubi być wołem roboczym , no to jego sprawa kto co lubi ja tylko pisze jakie są realia pracy w Lidlu

@Misi

Ja jak dostałam do podpisania że byłam w święta na urlopie to na drugi dzień przyniosłam wypowiedzenie ,zamiast dać odpocząć bo pracownik wypoczęty to wydajniejszy to nie (usunięte przez administratora) ci urlop zostawia to 2 tygodnie na pocieszenie i tyle chore

Ania
@Poziomeczka

Nie możesz być w święta na urlopie, bo system rejestracji czasu pracy tego nie przyjmie. Dopytaj w kadrach albo u personalnej. Miałam tak kiedyś, że pod świętem było U ale z urlopu to nie schodzi

ali baba
@Teresa

pytam czy na innych sklepach też takie cyrki czy tylko mój MS ma tak zrytą psyche terroryzując pracowników. Chyba trzeba wykonać tel do Agnieszki Ż.

szuwar

w jakich godz.pracuje się w Lidlu 6-14 14-22,czy są jakieś inne?Jeżeli inne to jakie proszę o info?

m

różne są godziny niektorzy przychodza na 12-20,

Didi
@szuwar

Pierwsza zmiana na 4 rano ostatnia do 22.30 lub dłużej.

Tak.
@szuwar

Zmian jest tyle że ciężko zapamiętać...4-8;7-11;14:30- 18-30;17-21 ..ot wyobraźnia ms.co tam pracownik najcenniejszy jest czas Lidla ????

maja

u nas nocki zmieniają nam z 22 na 3 w nocy do 11 i każą robić korekty pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Lidl Polska Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Lidl Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lidl Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 584.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lidl Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 504, z czego 45 to opinie pozytywne, 159 to opinie negatywne, a 300 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Lidl Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Lidl Polska Sp. z o.o., to 83, z czego 6 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a, 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lidl Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lidl Polska Sp. z o.o. napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lidl Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 931 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Lidl Polska Sp. z o.o.