Opinie o Philipiak Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Philipiak Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Philipiak Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Philipiak Polska w Warszawa

Ja
Inne

Namówiono mnie na przyjście na prezentację a za przyjście miała być nagroda TV i to ze SMARTem zapewniała pani Anna Rachoń i że nagroda jest przygotowana., A po pokazie wręczono zabawke w postaci tabliczki di pisania z rysikiem. Bardzo nie ładnie jest okłamywać pani Anno.

Rysiek
Inne
@siostry cassate

Byłem na pokazie wyrobów Filipiak Milano - i pięknie było mówione . Natomiast kiedy zamówiłem dwa artykuły- Blender sthorm 2 i wyciskarkę do soków - powiedziano mi że to są bardzo drogie artykuły za które trzeba zapłacić około 5 tys. zł - a w drodze promocji sprzedadzą za 2900zł .Wydano mi zakupy - jak już wszyscy odeszli . Nie odkrywałem od razu - tylko w domu . Na pokazie - wyciskarka była czerwona - a otrzymałem w kolorze srebrnym . To zmobilizowało mnie do zajrzenia do Internetu . Okazało się że wyciskarka taką kosztuje około 340zł a blender około 790zł . Czyli zostałem (usunięte przez administratora) na sumę około 1800zł . Dlatego przestrzegam wszystkich - aby nie kupowali produktów Filipiak Milano - na pokazach - gdyż przez Internet zapłacimy dużo taniej i nie będziemy (usunięte przez administratora) . Pozdrawiam.

Prezentacja Nowy wpis
Inne

W dniu dzisiejszym byłam na prezentacji produktów Philipiak w Krakowie Hotel Europejski....... produkty ok......kultura prowadzącego a właściwie jej brak...... żenada!!!

anonim Nowy wpis
Inne

Hej, kiedy ostatnio szukano tu handlowców? Mam dawniejsza ofertę a ciekawa jestem aktualnych warunków. po pierwsze moja uwagę zwróciło to, że trzeba było kiedyś mieć własny samochód. Czy do dziś na spokojnie dają coś służbowego?

Riki Nowy wpis
Inne

Dzwonię do nich na infolinię i pisze na czacie że chciałbym wziąć w udziale produktów , to mi odpowiadają że nie mogę i nie dostanę zaproszenia ponieważ nie jestem klientem ???? banda(usunięte przez administratora) zapraszających jedynie emerytów i rencistów w celu wydojenia

anonim Nowy wpis
Inne

A jak tu wygląda sprawa zniżek na produkty? Teraz niedawno pewna pani napisała, że swoje garnki ma chyba od jakichś 20 lat. czy pracownicy maja na nie zniżki? Tak samo jak dla bliskich?

Konsultant Telefoniczny
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Generalnie jeśli już popracujesz to wiesz ze zostałeś okłamany. To kłamstwo ze masz gwarantowaną premię jeśli Twoja średnia jest powyżej 2 i dostajesz 5 zielonych kropek. Z elastycznym grafikiem też nie jest do końca prawda. Przyjmują wszystkich.

Pytania

pytano mnie o 7 zastosowań ołówka innych niż rysowanie.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
(42 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
(49 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Aniaanula
Inne

Wczoraj byłam na pokazie philipiak, poprostu masakra.Bardzo nieuprzejmy pan, wręcz wciskający produkty, kpiący sobie z klienta.O zgrozo, więcej nie dam się namówić

anonim
Inne

Te szkolenia o których wspominała jakiś czas temu jedna pani są przeznaczone jedynie dla handlowców? Ciekaw byłem po prostu pracy konsultanta i zastanawiam się na jaki rozwój można liczyć na tym stanowisku. te szkolenia również w tym przypadku są wprowadzone? Jak długo ludzie pracują w tym przypadku?

Bożena Werel
Inne

(usunięte przez administratora) Dałam się naciągnąć pod wpływem emocj. Patelnie już drugi raz muszę reklamować bo odpryskuje się wewnątrz, indukcja wariuje pomimo że reklamowałam. Wysłali mi nowa z inf że to niby moja i nic z nia nie jest a to tylko dlatego żeby nie przedłużyć gwarancji na nową na kolejne dwa lata. Podobnie jest z innymi sprzętami z wyciskarka która nie wyciska tak jak ta na pokazuje czy garnki gdzie elementy po prostu pękają i odpadają. Już też były wymieniane. Nie polecam uważam że to (usunięte przez administratora) i naciąganie ludzi. Kupiłam zwykła patelnie w biedronce i używam beż żadnego problemu już ponad rok.

Laura
Inne

Jakiś czas temu pracodawca pisał, że wprowadzi system szkoleń dla handlowców celem polepszenia usług. Taki system został wprowadzony? Jakie szkolenia przechodzą handlowcy? Jestem osobą zainteresowaną pracą i zastanawiam się jak długo trwa szkolenie przed podjęciem pracy

Tomasz, Edward. Wlasciciel
Inne

Szanowni Panstwo, wyrazam gleboki zal i solenne zaniepokojenie faktem, iz handlowcy pracujacy w firmie w ktorej jestem Wlascicielem, dopuscili sie - i nadal dopuszczaja - szeregu nieprawidlowosci, w tym powszechnego (usunięte przez administratora) wobec klientow. Polityka firmy nastawiona jest jednak na zysk udzialowcow oraz przyrost naszych majatkow. Taki jest cel prowadzenia biznesu sprzedazy bezposredniej i nic na to nie poradzicie. W zwiazku z powyzszym, jako Wlasciciel zobowiazuje sie do wprowadzenia systemu szkolen majacego na celu podniesienie jakosci obslugi Z powazaniem Tomasz Edward F.

1
Niezadowony klient
Inne
@Tomasz, Edward. Wlasciciel

Radzę przeszkolić prowadzących bo zachowanie niektórych jest skandaliczne, aroganckie. Uważają ze pracując 18 lat6jak twierdzi niejaki pan Mariusz może pozwolić sobie na obrażanie waszych potencjalnych klientów. ????????

anonim
Inne
@Niezadowony klient

Padło mniej więcej w tym okresie zapytanie o szkolenia zewnętrzne. A co z tymi wewnętrznymi? Jest teraz oferta na słuchawkę przy umowie zleceniu i piszą w niej o profesjonalnym szkoleniu. Ono teraz niedawno weszło? Co składa się na jego program, opisze je ktoś?

anonim
Inne
 Pytanie

Ile razy mozna prosić,żebyście usunęli mój nr telefonu z waszej bazy danych?! Co chwile ktoś do mnie od was dzwoni i zaprasza na pokazy w różnych miastach (!) i za każdym razem prosze zebyscie usnęli moj nr. Slysze,ze OK usuwamy pani nr i nic.Dalej dzwonią i wysyłają smsy,a to dlatego,ze w 2017 r.poszlam na jakis jeden beznadziejny pokaz, na którym biedni emeryci byli manipulowani za tani prezent z innej zupełnie firmy .... Was trzeba zamknąć w końcu. Ktoś sie powinien tym zająć. Nagłaśniam jak tylko sie da.

Oburzona
Inne

Firma działająca na granicy prawa. Wciskająca (bo inaczej tego nie nazwę) kredyty osobom pozostającym w masie upadłościowej - to nielegalne i żaden bank nie ma prawa udzielić w takim wypadku żadnego kredytu. Zgłaszam temat na policję - warto się przyjrzeć niejasnym powiązaniom z bankami, w których to pracownicy (czy raczej manipulatorzy i (usunięte przez administratora) Philipiaka załatwiają kredyty niemalże od ręki.

Jula
Inne
@Oburzona

Po przeczytaniu tej opinii zainteresowało mnie zdanie samych pracowników w tej sprawie. Czy istnieje przy tym szansa na jakieś odniesienie? jest właśnie dostępna oferta dla konsultanta telefonicznego z tym, że na zlecenie. Czy to tymczasowe? Wiadomo czy po pewnym czasie można na spokojnie przejść na umowę o pracę? jaki występuje wtedy zakres odpowiedzialności?

Stanisław
Inne

Stanisław Akcyjna ICSD Philipiak Spółka Sp.K. ul Strażacka 63/65 04-462 Warszawa ZAŻALENIE . Pragnę w skrócie opisać moją sprawę gdyż nie mogę opisać dokładnie mojego problemu. Zakupiony na pokazie oczyszczacz powietrza, po kilku miesiącach popsuł się. Wysłałem go do serwisu Philipiaka gdyż był na gwarancji.. Po kilku dnach przysłano mi niby naprawiony, lecz (usunięte przez administratora)z mojego oczyszczacza główny filtr, a włożono na jego miejsce poszarpany stary filtr. Tak zabrudzony że nikt nie uwierzyłby, że to z mojego z gwarancję urządzenia. Po mojej interwencji serwis stwierdził, że ja taki filtr wysłałem. Według mnie to jest ohydne chamstwo i bezczelność. To że (usunięte przez administratora) istnieją to jest oczywiste, ale dziwi mnie to - mimo że ja twierdziłem cały czas, że wysłałem prawie nowy filtr w oczyszczaczu - nikt z kierownictwa nie zainteresował się oby dociec, gdzie dokonano tak ohydnej kradzieży i zamieniono prawie nowy filtr, na strzępy ze starego poszarpanego filtra. Z zamianą dobrego filtra koś przeholował ponieważ naj mniej rozsądny człowiek, nie uwierzył by, abym ja w moich warunkach potrafił zrobić takie świństwo zamieniając dobry filtr na (usunięte przez administratora) ze starego filtra, Dlatego uważam że zamianę filtra jest szczytem bezczelności i należało by zbadać dokładnie sprawę, a nie opowiadać głupstwa, że ja takie (usunięte przez administratora) wysłałem, bo nikt rozsądny w to nie uwierzy. Niestety zastrzeżenia mam, ponieważ nie mam filtra i takie lekceważenie klienta, to jest nie dopuszczalne i sugerowanie mi abym sobie kupił filtr nowy, jest bezczelne, gdyż mój filtr służył by mi jeszcze kilka lat, przy mojej eksploatacji urządzenia. Uważam też że tak lekko potraktowanie moich pieniędzy i już nie chodzi do końca o to, że ja mam godzić się na to, że ktoś mnie w bezczelny sposób (usunięte przez administratora) wyraźnie ze mnie zakpił, myśląc że tak stary dziadek (87 lat) z prowincji nie potrafi się bronić i można go po chamsku oszukać i śmiać się z ,,frajera” Niestety, ja będę szukał sprawiedliwości do końca i będę opisywał wasze postępowanie i do wszelkich mediów, oraz na pewno opiszę tę sytuacje do nadrzędnej firmy MILANO, aby zastanowili się nad współpracą z firmą Philipiak w Warszawie. Jednocześnie uczciwie informuję, że nie róbcie pokazów w Rybniku, ponieważ zrobię wam antyreklamę, aby nigdy nikt nie był tak (usunięte przez administratora) jak ja. Z poważaniem Chciał bym przeprosićp, za niezbyt składne pisanie, ale piszę to w wielkim wzburzeniu.

Ja
Inne

Namówiono mnie na przyjście na prezentację a za przyjście miała być nagroda TV i to ze SMARTem zapewniała pani Anna Rachoń i że nagroda jest przygotowana., A po pokazie wręczono zabawke w postaci tabliczki di pisania z rysikiem. Bardzo nie ładnie jest okłamywać pani Anno.

Ewelina
Inne
@Ja

Noo... To ciekawa jestem jak ta cała deklaracja z jej strony wyglądała odnośnie tej wspominanej nagrody. Co do tego jest może jakiś regulamin np? Na pewno mówiła, że to gwarantowane jest?

do
Inne
@Ja

takich nagród nigdy nie było w firmie Philipiak

prokurator Janeczek
Inne
 Pytanie
@Ewelina

nagrodom dla prezesa tej firmy bedzie warunkowe umorzenie postempowania albo wyrok w zawiasach za wyludzanie kredytow na szerokom skale ile milionow wyludziliscie od schorowanych i biednych ludzi waszymi bajeczkami o tym ze jak nie kupiom to sie im stanie krzywda no ilu ja sie pytam?!?!?! no ilu?!?!?!!?!?! ile umow sfalszowaliscie kredytowych??? na ilu umowach z twojego polecenia, ty kundlu, podpisal sie handlowiec zamist klienta i wpedzil go w spirale kredytowa z jakiego nie ma wyjscia ilu seniorow macie na sumieniu??

siostry cassate
Inne
 Pytanie
@prokurator Janeczek

ktos we wladzach firmy jest prawnikiem!!! jaja jak berety!!!!! koles z wyksztalceniem prawnym prowadzacy kancelarie jest umoczony w firme Philipiak!!!!! ale jaja!!!! przeciez kazdy wie jak dziala Philipiak Milano, wie co sie dzieje i jak sa oszukiwani seniorzy na pokazach! kto wie pod jaka okregowa izbe adwokacja on podchodzi! jak zrobic tak by odebrali mu prawo wykonywania zawodu?!?!?! ktoś wie?!?!?!?!?

Rysiek
Inne
@siostry cassate

Byłem na pokazie wyrobów Filipiak Milano - i pięknie było mówione . Natomiast kiedy zamówiłem dwa artykuły- Blender sthorm 2 i wyciskarkę do soków - powiedziano mi że to są bardzo drogie artykuły za które trzeba zapłacić około 5 tys. zł - a w drodze promocji sprzedadzą za 2900zł .Wydano mi zakupy - jak już wszyscy odeszli . Nie odkrywałem od razu - tylko w domu . Na pokazie - wyciskarka była czerwona - a otrzymałem w kolorze srebrnym . To zmobilizowało mnie do zajrzenia do Internetu . Okazało się że wyciskarka taką kosztuje około 340zł a blender około 790zł . Czyli zostałem (usunięte przez administratora) na sumę około 1800zł . Dlatego przestrzegam wszystkich - aby nie kupowali produktów Filipiak Milano - na pokazach - gdyż przez Internet zapłacimy dużo taniej i nie będziemy (usunięte przez administratora) . Pozdrawiam.

Alex
Inne

Mam podobny problem co Pani tez opisywala. Wyciskarka - kilka razy wymieniane sitko, uchwyt trzymający - juz nie mam siły wymieniać. Slimak do maszynki - poszedl w drobny mak, mimio ze nie uzywany często, ale to plastik.

Pytanie
 Pytanie

Czy w Philipiak Polska są szkolenia zewnętrzne?

Sylwia

Ja mam prawie cały zestaw naczyn blender szybkowar .wyciskarke do soków filtr powietrza filtr do wody i jestem bardzo zadowolona z waszych produktów a prowadzący pokazy są naprawdę bardzo mili

1
Dorota Zegarowska
@Sylwia

A nie jest Pani przypadkiem opłacana przez Philipiaka?

Dorota Zegarowska
@Sylwia

Tuba firmy

Ela
@Sylwia

Widzę że nie da się powiedzieć coś dobrego bo od razu jesteśmy opłaceni.Mam naczynia,wyciskarke i sztućce,nikt mnie nie naciagal i nie spotkałam się z chamstwem a byłam kilkakrotnie na spotkaniu.Kupilam bo chciałam i jestem zadowolona.

Danuta
Inne
@Ela

@Ela, cieszę się, że Ty jesteś zadowolona. Mnie zaś zastanawia, czy obecnie jest nabór na nowych przedstawicieli Phillipiaka, jednak 300 pracowników w Polsce to robi wrażenie. Jak do nich dołączyć?

2
Akjam
Inne
@Dorota Zegarowska

Nie sądzę, aby to był ktoś z firmy lub od firmy. Posiadam dwa ostatnie produkty z tych czterech. Wyciskarka - rewelacja, krajalnica - też, co do maszynki do mięsa - średnia ( niedopracowany nóż). Oczyszczacz wody - woda dobra, szczególnie po schłodzeniu. Gorąca woda 100 stopni celcjusza, wg mojej oceny jest chłodniejsza, zbiornik trudny do obsługi, szczególnie dla osób z problemami ruchowymi. Ogólna ocena 4+/-5. .

Lololi /%sa
Inne
@Sylwia

Naciągają na kasę. Jakie zdrowotne bzdura. Potrafią podrzećzaproszenie. Arogancy.. To W sklepach takich garó jest pełno... i są o wiele tańsze. Katowice dn. 26 11 2021r.Opolska Ten by) ł arogancki.

blender
Inne
@Sylwia

Tandetne urządzenie za wygórowaną cenę.

Ewelina
Inne
@blender

Skoro tak twierdzisz to się zastanawiam jak to możliwe, że ludzie zwłaszcza, że cenę wygórowaną podkreślasz?

Krystyna
Inne
@Sylwia

Nie wszyscy są mili,a na pokazie na początku pandemii,gdzie nie było ogólnego spotkania od jednego pana czuć było alkohol :(

Nicole
Inne
@Sylwia

czuć z daleka, że ta opinia - to pracownik Philipiaka pisał

Klientka
Inne

Katastrofa ta firma to jest jedna wielka katastrofa począwszy od produktów kupiłam i się od razu popsuł żadnej gwarancji żadnej reklamacji a teraz jeszcze mają czelność zapraszać na pokazy. Jednym słowem wstyd i hańba 00 totalne zero (usunięte przez administratora)

Klient
Inne
@Klientka

Reklamacja jest wystarczy zadzwonić do biura obsługi klienta wszystko jest załatwiane od ręki

Renia

Pisze to dla przestrogi dla ludzi poszukujacych dobrej wyciskarki wolno obrotowej. Jesli mogla bym dac minus jedna badz wiecej “gwiazek” dla firmy Phillipiak za jakosc I obsluge klienta, bardzo chetnie bym to zrobila. Po kilku wycisnieciach soku z owocow i warzyw slimak byl mocno przytarty (niestety nie moge tutaj zamiescic zdjec). Po pierwszym wykonanym telefonie do firmy Phillipiak, pracownik bez wiekszego wnikania co sie stalo i dlaczego wyslal mi nowy slimak. Pomyslalam wiec, ze raczej musza miec wiecej takich przypadkow, skoro wymieniaja bez problemow I dociekan. Bardzo szczesliwa po otrzymaniu nowego slimaka, zaczelam na nowo wyciskac sok. Po jednej zaledwie sesji, ku mojemu olbrzymiemu zdziwieniu, nowiutki slimak wygladal prawie tak samo jak tem poprzedni. Przecieralam oczy ze zdziwienia, porownujac obydwa slimaki z niedowierzaniem. Wykonalam drugi telefon do firmy Fillipiak. Mialam przyjemnosc rozmawiac z samym menadzerem, jak wyniklo z pozniejszej rozmowy, ja nie jestem pewna tak naprawde czy ta osoba nim byla naprawde, czy tylko tak sie przedstawila kiedy zapytalam czy moge rozmawiac z jego przelozonym, ktory to notabene jak zostalam pinformowana przez mojego rozmowce - wlasnie wyjechal na 2 tygodniowe wakacje i dlatego nie moglam rozmawiac z kims z kierownictwa. Musze tutaj napomniec, ze 10 lat mieszkam w USA, (przyjechalam do Polski na kilka tygodni wakacji) i nie przywyklam do takiego traktowania klienta przez pracownikow jakiej kolwiek firmy. Kiedy powiedzialam to do mojego rozmowcy, on tak po prostu poinformowal mnie ze "pani gdzie nam do Ameryki". Rozlozylo mnie to na lopatki calkowicie, bo jak mozna rozmawiac z czlowiekiem, ktory nie chce slyszec co sie do niego mowi i nie zna sie wogole na profesjonalnej obsludze klienta. Jestem pewna, ze znajde tutaj sprzymierzencow wsrod ludzi ktorzy podrozuja po swiecie i doswiadczyli lepszej obslugi klienta niz ta niestety ogolnie w wiekszosci przypadkow dostepna w Polsce. Skomentowalam to tylko slowami " i przez takich ludzi jak pan, Polska nigdy nie bedzie mogla rownac sie do zachodu swiata, poniewaz tacy jak pan nie pozwola na to". Dzwoniac do producenta chcialam tylko aby problem jaki zaczal sie pojawiac I jak to zaczelam przewidywac na przyszlosc, bedzie sie tylko poglebial – chcialam aby zostal rozwiazany raz na zawsze, aby nikt nie musial sie juz pozniej martwic co z tym fantem zrobic. Poprosilam tylko o mozliwosc oddania urzadzenia, ktoro nie pracuje we wlasciwy sposob, a ja zakupie sobie urzadzenie ktorego jestem pewna, ze mnie nie zawiedzie. Zostalam poinformowana, ze nie ma takiej mozliwosci. Jak sie zreszta okazalo, to jest moja wina ze slimak sie przytarl, poniewaz wyciskalam winogron z pestkami! Nie moglam w to uwierzyc! Czy ktos slyszal, ze nie mozna wyciskac soku z winogron tych pestkowych?! Niewiarygodne czyz nie? Zapytalam wiec jak mam wyciskac winogrona I dostalam w zamian odpowiedz, ze tylko bezpestkowe. Poinformowalam mojego rozmowce, ze ja GMO nie spozywam, a te bez pestek to GMO, a ja odzywiam sie zdrowo I mam do tego prawo. Zapytalam rowniez gdzie jest napisane, ze nie mozna wyciskac winogron z pestkami I zostalam poinformowana, ze w instrukcji, zapytalam wiec w ktorej czesci instrukcji, bo musialam przeoczyc…pan powiedzial, ze nie pamieta, no I oczywiscie nie byl w stanie poszukac w tym momencie. Prosze mi wierzyc, przewertowalam cala instrukcje, krora posidam I ku mojemu zdziwieniu nie ma ani wzmianki na temat winogron z pestkami! Eureka! Poswiecam swoj czas na napisanie tej oceny firmy Phillipiak ku przestrodze innych. Nie chce aby ani jedna osoba doswiadczyla tego co ja. Kazdego przed zakupem zachecam do przeczytania tej oceny I przeanalizowania przez potencjalnych klientow czy zakup tak drogiej wyciskarki ma wogole jakis sens? Zadalam rowniez pytanie mojemu rozmowcy gdzie ten przytarty plastic z przytartego slimaka sie podzial? Nie bylo to jednak cos czym moj rozmowca sie wogole przejal. To jest po prostu skandaliczne, poniewaz rzekomy menadzer tak renomowanej firmy nawet sie nie zmartwil w jaki sposob sprzet jaki jego firma produkuje I rozprowadza nie dba o zdrowie swoich klientow. Ja te wyciskarke tylko pozyczylam od mojej znajomej na czas mojego pobytu w Polsce, poniewaz nie moglam przyleciec ze swoja z wiadomych wzgledow. Jesli ktos wogole poszukuje dobrej wyciskarki to gorao polecam te ktora ja zakupilam I przetestowalam - Omega Sana. Nawiasem mowiac mam na nia w USA gwarance na 10 lat. Uzywam ja codziennie kilka razy dziennie dla 4 osobowej rodziny przez wiele miesiecy I slimak pozostaje bez zadnych sladow uzytkowania. Naprawde zaluje, ze nie moge tutaj zamiescic zdjecia dla porownania. Dodam, ze cena obydwu wyciskarek jest omalze identyczna, a jakosc absolutnie bez porownania, jesli chodzi o czyszczenie I osbsluge, no I nie wspomne o obsludze klienta. Pozdrawiam wszystkich! Renia

1
Elizabeth2101
@Renia

Dziękuję Pani Reniu za opinię. Ja byłam kiedyś na pokazie i zapytałam ich o wysokość narzutów. Prowadzący wkurzył się strasznie i już byłam stracona. Był dla mnie bezczelny i arogancki. Jeden starszy Pan był oburzony ich zachowaniem. Powiedział że już na pokaz nie przyjdzie. Oni są mili jak nie dociskamy. Pozdrawiam serdecznie.

Mira
@Renia

Ja również posiadam wyciskarke od 2017 roku.Nic się że slimakiem nie dzieje, a odnośnie pestek jest napisane aby usuwać pestki czarno na białym, ja ze nie poczytalam dokladnie uszkodzilam sobie jedna czesc, madry polak po szkodzie.Z wyciskarki jestem zadowolona i nie jestem opłacona przez firmę to do wiadomości.Posiadam również garnki i też jest ok.

Alicja
Inne
@Mira

Sa ludzie, że chce się powiedzieć " a ja się cieszę byle czym" z takimi nie warto dyskutować, nie wiele im trzeba do życia nawet za własne ciężko zarobione pieniadze będą chwalić badziewie. Może w życiu nic przyzwoitego nie posiadali.

Dariusz
Inne
@Renia

Ta firma to jedna wielka ściema. Bardzo średniej jakości towary za kosmiczna cenę. Ordynarnie żerują na naiwności starszych osób ich niewiedzy dotyczącej sprzętu AGD oraz łatwości manipulacji.

odwrócona
Pracownik
@Renia

Pani Renato, bardzo proszę się zapoznać z moimi postami. Znajdzie Pani odpowiedzi jak można walczyć o swoje prawa z firmą, która - jak dla mnie - jest Eco Vital 2.0. (usunięte przez administratora) i wyzyskowi trzeba się postawić, nie można siedzieć biernie. Ja obecnie jestem na urlopie macierzyńskim i dysponując zasobami czasowymi, postaram się doprowadzić sprawę do końca i zainteresować środki masowego przekazu oraz organy państwa tym, co dzieje się wewnątrz spółki oraz w relacjach z klientami. Przez kilka lat pracy moja wiedza jest na tyle pokaźna, że uzbierało się na gotowy materiał, choć mogłabym się pokusić o stwierdzenie o materiał dowodowy w sprawie lub przeciwko...

Dorota
Inne
@Renia

Skoro i tak nie oddadzą pieniędzy i tak, ja poszłabym na następną ich prezentację, wzięłabym ze sobą ten szmelc i głośno przerwałabym prezentację mówiąc co i jak i jak postępują.

Urszula
Inne
@Renia

Ta sama sytuacja dotyczy ,, ślimaka,, przy maszynce do mielenia mięsa.Po kilku użyciach pojawiły się pęknięcia w których zostawały odrobiny mięsa.Z trudem je usuwałem.Zadzwoniłam do konsultanta.Przysłano mi nową część i jak w poprzedniej,po pierwszym użyciu wystąpiła ta sama usterka.Dziwi mnie , że nie ma serwisów gdzie można by kupić czy zamówić bezpośrednio części zamienne.

Eowina
Inne

Ja również dołożę do garnka- handlowcy (usunięte przez administratora) byle sprzedać. Kredy miał być ZERO %, na prezentacji, ale w rzeczywistości okazał się w kwocie 2300 zł. Jeszcze maja czelność dzwonić i wymuszać polecenia, abyśmy to my za nich odwalali robotę, a oni tylko kasują. NIGDY WIECEJ..

Ewelina
Inne
@Eowina

To jednak z firmą można obecnie jeszcze nawiązać współprace skoro Pani nie poleca? Z tego co czytałam w postach to pisali o upadłości firmy. To na jakiej zasadzie handlowcy mieliby jeszcze współpracować? Wiadomo coś więcej w tym temacie?

Justyna
Inne
 Pytanie

Czy ktoś odstąpił od umowy zakupionych towarów na prezentacji? Zakupiłam filtr do wody i blender ale chcę zrezygnować

odwrócona
Pracownik
 Pytanie
@Justyna

Jeśli oddasz czyli zwrócisz towar, bez względu czy to filtr czy coś innego, to dyrektor, manager i handlowiec będą musieli zwrócić firmie prowizję. Teraz proszę by zadała sobie Pani jedno kluczowe pytanie: czy ktoś dobrowolnie odda swoje pieniądze, które już zdążył wydać? Firma zrobi wszystko by nie przyjmować Pani zwrotu. Jedyna droga to organy państwa oraz środki masowego przekazu, nie - nie fora bo firma płaci freelancerom za fałszywe wpisy i podawanie się za klientów. Prasa i e-wydania lokalnych gazet oraz mediów. Proszę się ze mną skontaktować a ja bezpłatnie pomogę Pani napisać pismo o zwrot a że jestem po polonistyce, to pismo będzie mieć ręce i nogi. Skąd firma miała do Pani numer? Kradzież baz danych i kupno od kogoś z sieci telekomunikacyjnych pewnie...

skrzywdzony
Pracownik
@Justyna

jak ja to lubię, zawsze lubiłem a przynajmniej tak mi sie wydawalo, polecenie szefa i praca w nadgodzinach, poza Philipiakiem tez jest swiat, nie musisz o 19:00, po godzinach, bronić firmy - zrozumiesz to kiedy i tobie podziękują i nie! nie pracuję dla zadnej konkurencji, NIGDY WIĘCEJ SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ. NIGDY WIĘCEJ PRACY W OSZUKIWANIU EMERYTÓW I RENCISTÓW! te firemki to jedno i to samo, nie ważne gdzie pracujes!!! są normalne branże na tym świecie, uczciwsze gdzie nie musisz kłamać klientów i gdzie masz pewność, że i Ciebie nie okłamią na koniec

Kat
Inne
@Justyna

wiele lat temu,odstąpiłam od umowy w terminie jaki mi przysługiwał.Jednocześnie na adres firmy wysłałam stosowne pismo (za zwrotnym potwierdzeniem odbioru-listem poleconym)a zakupiony towar (zestaw garnków)przesyłką ekspresową.Telefonicznie potwierdziłam odebranie garnków.Zmieściłam się w czasie i nigdy potem nie miałam problemów.Pokazy omijam szerokim łukiem i przestrzegam znajomych przed nimi....

gadasko
Kandydat
@odwrócona

prosze podać kontakt do siebie, mam kilka pytań. Mam tam podjąć współpracę jako handlowiec, ale to co czytam trochę więcej niż trochę mnie niepokoi. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Philipiak Polska - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Philipiak Polska?

  Zobacz opinie na temat firmy Philipiak Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Philipiak Polska?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Philipiak Polska?

  Kandydaci do pracy w Philipiak Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Philipiak Polska
Przejdź do nowych opinii