Opinie o Philipiak Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Philipiak Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Philipiak Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Philipiak Polska w Warszawa

renata

w dn.2 pażdziernika 2020 poszłam do Salonu Firmowego w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 204,wcześniej dostałam zaproszenie bo nabyłam szybkowar...prezentacja o 10 rano .Prezenterzy wpuścili klientów o 10 może o 10.03 ja przybyłam 10.04 przede mną pan wpuszczał jeszcze i po mnie też wpuścił 1 parę potencjalnych klientów dobrze ubranych.Mnie nie wpuścił bo wg jego oceny nie ma dla mnie miejsca bo sala ma 30 miejsc a on już wpuścił 31... a gdybym przyprowadziła jeszcze 3 osoby tak jak było w zaproszeniu to wszystkich nas by odprawił... bo nie ma miejsc. Był bardzo niemiły dla mnie ,bo się skłócił z kobietą wcześniej chodziło o upominek! Mnie nie zależało na tych upominkach ,choc chciałam dopytać czy jak wezmę poduszkę to jakie są kosmetyki do tego ? Pan był bardzo arogancki , chamsko mi odpowiadał ,stał tyłem a jak mu zwróciłam uwage ,że rozmawia z kobietą ...to już się tak wściekł ,że jak chciałam zadać jeszcze 1 pytanie to wysłał mnie do psychiatry na przeciwko ponoc jest gabinet... zamurowało mnie.Prezenter ok.45 lat gruby raczej blondyn... nie wiem jak miał na imię stał tyłem a nie chciał powiedzieć danych.Czy taka firma zatrudnia taaaaaaaaaaakich profesjonalnych prezenterów?Do dzisiaj jestem w szoku.Warunkował wydanie mi prezentu,choc sam nie chciał mnie wpuścić.Więc po co ta firma zatrudnia sztab ludzi : telemarketerów,biura ,salony jak ma konfliktowego człowieka na prezentacji.Nie mogłam juz o nic zapytać bo drugi raz odesłał mnie do psychiatry.Czy o to chodziło firmie Philipiak ??Wyszłam stamtąd obrażona ucierpiał mój honor,po co mi się denerwować czy to jest warte ?Za te gówniane prezenty które leżą w piwnicy.Zgłosiłam reklamację telefonicznie do Warszawy i temat też olali,cisza do tej pory. Obudzą się jak dostaną pismo z kancelarii...

Jola
@renata

Dlaczego co ludzie są tak bezmyślnie i kupują te buble

@renata

W Warszawie też były podobne incydenty. Myślę, że firma w pogoni za zyskiem jako prezenterów zatrudnia w większości wygadanych "retoryków", ale nie zwraca uwagi na ich znajomość dobrych zasad komunikacji społecznej i też nie sprawdza stosowania tych zasad w praktyce. Gdyby zatrudnili "kontolerów incognito", którzy kontrolowali by takie prezentacje/spotkania z ludźmi, lub telefonicznie post factum zbierali by opinie od uczestników tych prezentacji i w ich wyniku firma "przeczyściła by" swoich prezenterów, to reszta tych nie panujących nad sobą "gburów" albo by sama zrezygnowała, albo mogła zostać wymieniona na lepszych, albo by zaczęła stosować "dobre zasady" w strachu przed utrata pracy. Niestety "kontrolerzy" nie daja "szybkiego" zysku wprost więc firma opiera się na tych co go daja, a więc "starych wyjadaczach" czujących się pewnie i trektujących starszych klientów jak bezmyślne karty bankomatowe... A szkoda bo sprzęt mają całkiem niezły, tylko ceny zaporowe

Zainteresowana
@renata

Mnie spotkala podobna sytuacja dzis w Nakle ad Notecią. Pan prowadzacy spotkanie arogancki i nie mily. Przynosi wstyd tak dobrej firmie. Malo tego,produkty wrecz wpycha siłą by je starsi ludzie emeryci kupowali. Wstyd takiego przedstawiciela miec?? Jak tak można sie zachowywac?? Jednej pani powiedziała, że jak jej sie nie podoba to tam są drzwi i wyprosil. Tak się zachowuje do osob starszych??? Nie wiem jak sie nazywal ale byl przedstawicielem dzis czyli 05.10.2021 w Nakle nad Notecią. Szczerze nie polecam Zniecheca on takim zachowaniem większość ludzi Traktuje wszystkich z gory Zachowuje się jakby byl kims lepszym !!!! Masakra FIRMA FILIPIAK POWINNA SIĘ ZASTANOWIC I PRZEDEWSZYSTKIM SPRAWDZIC JAKICH PRZEDSTAWICIELI PUSZCZA W TEREN!!!! Brak słów!!!!

Kupujacy
@renata

Dzien dobry Ja jako interesant na spotkaniu firmy filipiak moge powiedziec, iż mam juz czesc produktow oto tej firmy jednak chce dodac,ze na takich pokazach powinni zrobic selekcje prowadzacych poniewaz pan prowadzacy jest arogancki i niegrzeczny. Zle traktuje tych starszych ludzi,ktorzy tam przychodzą. Traktuje ich przedmiotowo i przymusowo. Kto sie zglosi na daną odpowiedź to tak jakby musial zaraz wziąść. Inaczej jest źle traktowany. Firmo Filipiak sprawdzcie kogo puszczacie w swiat z waszymi produktami!!!-potrafia przynieść wstyd To co dzis zobaczylam to masakra.

cool
@renata

Ja regularnie chodzę na prezentację i warsztaty i nie spotkałam się z nieuprzejmym traktowaniem. Wręcz przeciwnie.

Pawel

Byłem na prezentacji i te sprzęty elektroniczne i elektryczne to najgorszy szajs z najtańszych chińskich fabryk widać to po jakości wykonania. Aż żal patrzeć jak ci "sprzedawcy" wykorzystują starszych ludzi.

Halina

Wczoraj nabyłam odkurzacz bezprzewodowy, parownicę i mopa.Sprzęt działa ,ale gdybym miała komuś poradzić jego kupno to tylko mop zasługuje na uwagę.Odkurzacz jest bublem.Pracuje 25min a ładuje się 4-5 godz.Szczotki są klasy miernej , bez porównania do odkurzaczy na rynku ,które są w tej samej cenie.Życzę przemyślanych zakupów!

Hi Bo HB j j hi... /899
@Halina

Szajs... Naciągane na kasę.... Są bezczelnie.... naciągają... Podarli zaproszenie i wrzucił do kosza.... Jakie zdrowotne to totalna bzdura.. Pfu.... Arivederci...?

Piotrek

Ceny w stosunku do jakości produktu są zawyżone 10- cio krotnie. Ogólnie tandeta.

Lololi.. Sa312
@Piotrek

To naciągane.... na kasę. Jakie są zdrowotne te Gary to totalna bzdura...

Konsultant Telefoniczny

Generalnie jeśli już popracujesz to wiesz ze zostałeś okłamany. To kłamstwo ze masz gwarantowaną premię jeśli Twoja średnia jest powyżej 2 i dostajesz 5 zielonych kropek. Z elastycznym grafikiem też nie jest do końca prawda. Przyjmują wszystkich.

pytano mnie o 7 zastosowań ołówka innych niż rysowanie.

Naciągneli mojego dziewięćdziesioletniego ojca....na sumę 9 000 tyś złotych. (usunięte przez administratora)

Klient

Gary nie są warte tej ceny. Szybko odpadają rączki, bo się nagrzewją. Rysują się i robią się matowe. Łaskę też robią z wymianą chociaż jest gwarancja 25 lat.

Tom Tomas
@Klient

To może (jakąś podrube Pan/pani nabył/a). U mnie wszystko super. Używam 5 lat i wszystko gra nic się nie dzieje z chęcią poznam garnki podobnej używalności. Jak dla mnie Super ZAKUP

damian
@Tom Tomas

my mamy 5 lat i takze wszystko gra :)

@Tom Tomas

Ja mam garnki ponad 10 lat jeden termostat już nie działa z pozostałych schodzi farba ale szybkowar jest super patelnia mała też fajną a wyciskarka wolnoobrotowa jest fantastyczna tylko muszę zreklamować ślimak bo zaczyna pękać .

Ilość pracy i zarobki adekwatne do wyników. Jesteś dobry zarabiasz bardzo dużo. Jesteś kiepski nie zarabiasz wcale. Normalna zasada w handlu. Ktoś kto nie zarobił widocznie był kiepski. Znam ludzi, którzy w firmie pracują od jej początku (15 lat) - logicznym jest, że gdyby było źle to by w niej nie pracowali. A firma daje bardzo dużo bo chociażby to, że nie musisz się martwić o klienta i nie musisz chodzić, szukać i pukać do drzwi (jak to często w handlu bywa). Czytam sobie tak opinie na niektórych stronach i jak widzę jakie ludzie kłamstwa piszą to aż się zastanawiam skąd oni to biorą. Gdzieś czytałem, że prezenter musi sobie salę hotelową opłacić - bzdura. Dla kogoś problemem jest kupno komputera firmowego za 1000zł (podczas gdy jak jest dobry zarabia 10 razy tyle) - żałosne. Naciąganie starszych ludzi ? To jest HANDEL. Jak ktoś nie wie co to jest HANDEL to niech się nie wypowiada.

marti

Handel??? czy ty wiesz co znaczy to pojecie ? co oni wam nakładą do głowy to jedno co do was przemawia i pozwala czuć się za handlowców to tylko kasa a w głebi jestescie pazerni (usunięte przez administratora) i wyłudzacze

Panie pracownik :) Jest XXI wiek i nawet, jak to Pan pisze, handel, jest pracą zarobkową, w której w wymiarze pracy mieści się nie tylko sprzedaż, ale również działania około sprzedażowe. Pana definicja HANDLU pochodzi rodem z krzywej komedii pana Barei :) Żałosne jest w tym wszystkim jedynie to, że tacy ludzie jak Pan wciąż jeszcze pracują na niewolniczych zasadach i głoszą takie tęgie absurdy :) A jeżeli stać Pana na komputer za tysiaka, to może jeszcze pokusi się pan o jakieś szkolenie - nie handlowe, bo w tym jak widać jest Pan mistrzem - tylko takie podstawowe - z wartości w życiu i podstawowy kurs dobrych manier :)

Marek Szlachta

Moja kochana Żona zachęcona prezentacją kupiła TEN BADZIEW ( delikatnie mówiąc). Drewno z uchwytów zeszło bardzo szybko, termostat w pokrywie wrażliwy na każde stuknięcie. Serwis po nie istnieje, kontakt żaden. Kuchnia gazowa i doczyszczenie tych garów to koszmar. NIGDY WIĘCEJ pHILIPIAK

Czy Philipiak Polska oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Działalność gospodarcza

Pola

Patelnia karbowana od samego początku mi się przepala, jedzenie do niej przywiera praktycznie nie do użytku. garnki Philipiak ok ale okleina na uchwytach odchodzi po czasie tarka dołączona do kompletu nie poręczna kolejny element nie przydatny cena zbyt duża do jakości produktu. Zapewne są lepsze i tańsze garnki na rynku ale moja chora psychicznie matka dała się na nie naciągnać zapłaciła o 7 tys dostał komplet z wełny z molami gratis

ewa

szajs

Maria

Wydawało mi sie, ze kupilam solidny sprzet (tu: wyciskarka i maszynka do miesa) z solidnej firmy. Owszem, w ramach gwarancji kilka razy wymieniono i "niezniszczalny" ślimak do mięsa za darmo. Ślimak znowu się rozleciał, sitko do soków pękło. Tak wygląda ospowiedź firmy: "Witam Istnieje możliwość zakupu Ślimaka do mięsa 50zł Sitko do soku 30zł + koszty przesyłki 20zł Jeśli jest Pani zainteresowana zakupem..." ..czy można kupić gdzieś części taniej?

kasia
@Maria

Mam ten sam problem. Dwa razy ślimak wymieniony bezpłatnie. Po raz kolejny popękał i już muszę go kupić za 50 zł + koszt przesyłki 20 zł. Mam wrażenie że ten ślimak jest celowo wadliwy.Ale jak to udowodnić???

@Maria

Ja też zakupiłam wyciskarka z maszynka i też już kilka razy kupowałam części do maszynki( ślimak i inne) myślałam że urządzenia te mają dłuższą gwarancje

Magdalena

Serdecznie polecam! Mam garnki już 3 lata i nadal wyglądają jak nowe!

renata
@Magdalena

mój szybkowar tez ma 3 lata i wygląda jak nowy bo lezy w pudle.

Super!!!

Zakupiłam zestaw garnków, dostałam je bardzo szybko. Firma jest bardzo dobrze ułożona i są tam wspaniale rzeczy! Dziś dostałam również odkurzacz. Jest bardzo dobry i szybko się ładuje. Ogólnie bardzo serdecznie polecam ta firmę!

Joga

Prezentacja 30.07.2020 w Złotoryi. Co do jakości przedstawionych produktów nie mogę się wypowiedzieć bo ich nie posiadam ani nie zakupiłam, ale zauważyłam że było sporo osób, które bardzo gorliwie potwierdzały posiadanie tych produktów i głośno wyrażały swoją satysfakcję. Wydawało mi się to podejrzane, ponieważ tylko te osoby zostały wyczytane z imienia i nazwiska do wydania darmowych prezentów. Na zwrócona uwagę o ochronie danych osobowych aby nie wyczytywać nazwisk prowadzący odparł, że on wyczytuje tylko imiona Io dziwi każdy wie o kogo chodzi. Czy to nie było ustawione?

Sagan
@Joga

NIE WIEM HAKIM SPOSOBEM MOJ TATS BABYL KOMPKET TYCH GAROW. ZA 7 TYS....OJCZULKIWI SIE ZMARLO W KWIETNIU A GARY TRZEBA SPLACIC CHOC NAWET NIE WYHETE I NIEROZPAKOWANE STOJA W PUDLE.....ALE PODOBNO PREZENTERZY MAJA TAKICH SWOICH KONIKOW ,KTORYM PŁACĄ 100 ZL ID KKUENTA,,KTOREGO IM NAGONI I DOKONA ZAKUPU...FIKUPISK TO ISTNA (usunięte przez administratora) NACIAGAJA STARYCH EMERYTOW.....TO JEST BANDA....XLIDZIEI

Mika

Na nieszczęście posiadam zestaw garnków Philipiak i mam wrażenie, że garnki te sa klepane w jakiejś manufakturze pod Warszawą. W garnkach porobiły się dziurki i w tych dziurkach pojawiła się rdza, to jest jedno wielkie (usunięte przez administratora) Już pomijając uchwyty które się kręcą i obłażą z jakiejś folii. Garnki za kilka tysięcy są o wiele gorsze od tych z tesco za 90 zł, bo te przynajmniej nie rdzewieją. Firm co chwila się zmienia i obecna nie honoruje poprzedniej i 25 letnia gwarancja to też ściema. Zamierzam pozwać firmę o odszkodowanie i zgłosić do prokuratory o (usunięte przez administratora) I co ciekawsze ni chcą dać maila do fabryki we Włoszech- ciekawe dlaczego?

KlientBP

Firma zaprasza starsze osoby podatne na dokonanie zakupu i wciska im towar nawet na raty aby tylko sprzedać turecki metal. Wygląda to tak jakby cygan was zaprosił do siebie z prezentami w postaci koralików i próbował wam sprzedać patelnię za cenę mercedesa :) Wszystko udekorowane zdrowym trybem życia na wysokim poziomie... Ale wysokim kosztem bo warto! Brakuje tekstu: "Takiej okazji nie będzie bo sąsiad już ma a Ty człowieku nie czekaj bo ruscy wykupią" :)

Magda

Potrzebuje pilnie kontakt do firmy. Jaki numer ?

Elżbieta

Witam kupiłam na pokazie w dniu 19.02.2021r. parownicę, która nie wytwarza żadnej pary tylko pryska lekko ciepła wodą. W instrukcji nie ma żadnej informacji po jaki czasie ma. Być wytworzona ta gorąca para. W ogóle instrukcja jest mało czytelna,nic nie wyjaśnia. Mąż stwierdził że to bubel. Będę musiała ją zwrócić.

Jurek

Po wymianie filtraPP/C nadal świeci czerwona lampka kontrolka?

EMI
@Jurek

Lampka czerwona świeci się do momentu zresetowania filtra, naciskamy przez 3 sekundy równocześnie przycisk wrzącej wody i pojemność 500ml

Zostaw merytoryczną opinię o Philipiak Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Philipiak Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Philipiak Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Philipiak Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Philipiak Polska?

Kandydaci do pracy w Philipiak Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Philipiak Polska