Philipiak Polska

Lublin

Opinie o Philipiak Polska

wiki
użytkownik zarejestrowany

Do tej pory widziałem u nich tylko jedną oferte pracy - jako Prezenter/Prelegent i nawet dobre pieniadze z tego są.

była pracwonica

OLO - 2011-09-02 11:18:55 chyba komuś zal [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sciska xDD haha zal mi cie!!!Panowie kierownikowie za mało Żalu, (usunięte przez administratora). :)

OLO

(usunięte przez administratora) xDD haha zal mi cie!!!

użytkownik zarejestrowany

Praca stresująca, nierozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niska Atmosfera i ludzie tam pracujący są w porządku . Od jakiej stawki można negocjować pensję? nie można negocjować, podstawa plus bonusy Najbardziej nie podobało mi się w Philipiak Polska: sztywne godziny pracy

Zostaw opinię o Philipiak Polska - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Philipiak Polska