Opinie o Philipiak Polska w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Philipiak Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Philipiak Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Philipiak Polska w Lublin

ksiOndz Nowy wpis

pracujac tam nazbierasz tyle grzechow, ze nawet piesza pielgrzymka do Lourdes albo Fatimy ci nie pomoze, nawet jesli pielgrzymowac bedziesz na kolanach grzechem jest pracowac u tych, co pismo mają za nic mnie jest wstyd, ze upadlem tak nisko ale sa to konsekwencje tego, ze musialem opuscic seminarium i szukac pracy ( a z tym bylo naprawde trudno, uwierzcie mi ). przez lata posługi żyłem w nieświadomości i zaufalem Philipiakowi ale zło czaiło sie za rogiem, i zgrzeszyłem nie tylko myślą, mową czy zaniedbaniem. Prawde mowil brat Kamil, ktory ostrzegal mnie zwracajac sie do mnie tymi oto sowami "za murami zgromadzenia, swiat jest pelen grzechu a wąż starodawny - co szatanem sie zowie czyha na maluczkich aby ich zwieść" I faktycznie zwiedziony zostalem. zgrzeszylem uczynkiem i pokutę mam naznaczoną. i pisać będę do mediów aż wypełni się pokuta moja i nie, nie przestanę! bede przestrzegac ludzi przed chodzeniem na pokazy do nich ale i braci i siostry moje przed pojsciem do nich do pracy cale szczescie, ze nie jestem sam. Mam wokol siebie przyjaciol z firmy - tych co odeszli ale takze nieliczne choc wierne grono tych, co jeszcze zostalo w Philipiaku, w tej jasniki lwa. dziekuje wam za wsparcie i obiecuje, ze moj zapal w dazeniu do swiatla wiekuistego nie ustanie a cala Polska uzna o tym czym jest Filipiak was prosze jedynie o wiare, nadzieje i milosc

Wiecie może, czy w Philipiak Polska szukają chętnych na staż?

bojkot konsumencki OSZUSTOW

a co bedzie robil stazysta w Philipiak Milano? w jakiej pozycji? bedzie sprzatal na jachcie wielmoznego wlasciciela? to juz lepiej by stazystka to byla od razu by obsluzyla naszych dyro sprzedazy a fuuuuujjjjj zaraz zwymiotuje a moze stazysta ma falszowac umowy kredytowe jakie poidpisuja schorowani staruszkowie przynajmniej odciaza w przespetstwie handlowcow jacy jeszcze u nich zostali

Ewelina Nowy wpis
@bojkot konsumencki OSZUSTOW

pytanie tylko czemu stażysta miałby takie rzeczy tutaj robić? Jest jakaś szansa na wyjaśnienie tego "bojkotu"? Obecnie to ile osób tu pracuje tak właściwie?

maramaramara Nowy wpis
@Ewelina

nie słyszałaś o jachtach? mniemam, nie jestes od nas? nie pracowalas lub nie pracujesz u nas ? o tym co sie dzieje na wyjazdach tez nie wiesz? niejedno malzenstwo panow z gory by sie rozpadlo...chociaz w sumie rozpasanie i sodomia i gomoria jest tez na nizszych stanowiskach, gdy bialy proszek do pieczenia wchodzi w gre, kanał lewy potem kanał prawy, puszczaja hamulce, oj puszczaja i nawet tym z gory tez jesli tylko jakas chetna lisiczka sie pojawi w poblizu to co sie dzieje na wyjazdach, zostaje na wyjazdach jak mowil jeden z dyrektorow sprzedazowych, nota bene jeszcze u nich siedzi chociaz jak dlugo nie wiem bo wrobelki i jaskolki cwierkaja ze ma wkrotce poleciec myslisz ze sprzedaz jest fair???? wiesz do czego handlowcy sie posuwaja ( kogo posuwaja to jedno ale do czego sie posuwaja to drugie ) by zgarnac prowizje??????? wiesz co tam odchodzi ? firma zamyka oczeta i udaje ze nic nie wie

Praca stresująca, nierozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niska Atmosfera i ludzie tam pracujący są w porządku . Od jakiej stawki można negocjować pensję? nie można negocjować, podstawa plus bonusy Najbardziej nie podobało mi się w Philipiak Polska: sztywne godziny pracy

ZDELEGALIZOWAC SPOLKI PANA F.! Nowy wpis

nie oceniaj pracy tylko pracuj wydajnie dla szajki okradajacej polakow a fuuuujjj miec taki wpis w cv to naprawde wstyd potem na pol polski bo potem bedziesz blokowana przez innych pracodawcow na rynku pracy staniesz sie niedotykalna bedziesz pariasem jakiego widok bedzie potencjalnie "kalał' to jest tak jak z zeszmaceniem sie raz sie zeszmacisz, to pozostaniesz szmata na cale zycie i wlasnie tak jest z praca dla PHILIPIAK MILANO smierdzacy i plugawy wpis w zyciorysie i smrod w branzy pozostanie mi sie wydaje a fe a fuuuujjjjjj

wiki

Do tej pory widziałem u nich tylko jedną oferte pracy - jako Prezenter/Prelegent i nawet dobre pieniadze z tego są.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Philipiak Polska spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
była pracwonica

OLO - 2011-09-02 11:18:55 chyba komuś zal (usunięte przez administratora) sciska xDD haha zal mi cie!!!Panowie kierownikowie za mało Żalu, (usunięte przez administratora). :)

OLO

(usunięte przez administratora) xDD haha zal mi cie!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Philipiak Polska - Lublin

• Jak się pracuje w Philipiak Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Philipiak Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Philipiak Polska