Agencja Ochrony Glok

Opinie o Agencja Ochrony Glok

Julita
użytkownik zarejestrowany

Wie ktoś czy przyznawane są jakieś dodatki za ochronę, np. imprez masowych? Praca w Warszawie na ochronie z reguły powinna być bardziej opłacalna, ktoś wie coś na ten temat i może podzielić się ze względu na innych poszukujących pracy?

BISKUP

pracuje wtej firmie to dziadostwo o ubranie i sporzet tj tel. latarki trzeba sie upominac agencja ta to dziadostwo a jej prezes t o oszust bo opcina z wyplat pieniadze w roznrej kwocie i ma w d.....pracownikow jak ma placic wyplate niechce je przelewac na konto p.MALZ

Damian
@BISKUP 07.12.2016, 09:46

Ja mundur dostałem nówka bez zrzutów a byłem na paru obiektach w tej firmie i wszędzie są telefony i latarki , wypłata mi się zawsze zgadza , jak ci firma nie pasuje to poco pracujesz w takiej firmie i używasz bardzo poważnych oszczerstw , a możesz sobie przez to narobić niepotrzebnych problemów bo nie jesteś nie znany

arek
użytkownik zarejestrowany

maniek z maniek' też tak myślę, poza tym pisząc się do branży ochroniarkiej mniej wiecej wiesz jak wygląda rynek, że konkurencja jest duża a poza tym nie zarobisz 3 tysiecy bo żadna firma tyle ci nie da chyba dorabaijac do jakiś imprez?

maniek z maniek

Ta ochrona jest bardzo dobra jeśli chodzi o przyjmowanie ludzi koordynatorzy są ok a jeśli komuś się nie podoba i pisze bzdury na temat firmy i wyleciał to jedynie przez to ze pił na obiekcie. jedyna wada to zarobki a tak to jest zajebiście

były pracownik

Ja pracowałem w tej Agencji jakaś masakra same jełopy sam koordynator narzuca kary finansowe które idą do jego prywatnej kieszeni przymusowe nadgodziny z braku chętnych ludzi do pracy w tej firmie .

Ps Prezes

Radzę nie wchodzić w to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] uwaga za alkohol wyzucają ok z tym się pogodzę ale żeby wziążć z tego całą wypłatę nie rozumiem tego przeciez cos do tego momętu zarobiłem tak ,ale co tu ukrywać jest tak złapie koordynator za alkohol zabiera cała wypłatę nic nie mówiąć Prezesowi i jak te sepy z psełdo szefową bo z tym ryjem i z tą jej prezencją to tylko do kurnika i do pasania krów się nadaje dzielą się wypłatą na pół -można można ale Bóg jeszcze pokażę jednego i drugiego zenada.Hamy i nic pozatym

ciekawsky
@Ps Prezes 27.02.2016, 14:38

Jak się chla w robocie to chyba oczywiste co? A szefowa gdyby na grzende weszla to by sie zarwała hehehehe albo kury by pomarły w kurniku. Ogulnie to nie polecam pracy tutaj, są lepsze miejsca i lepiej uczciwiej płatne.

małolat
@ciekawsky 11.03.2016, 13:00

do szkoły pod górkę było

Andrzej

Panowie nie piszecie nic o godzinach nadliczbowych, o stawkach. Sądząc po wypowiedziach zwłaszcza pozytywnych, że większość, to pracownicy funkcyjni.

Paweł

Kochani trzeba było się uczyć a nie do szkoły mieć po górkę najlepiej si czepiać z obrzeżach innych błotem spójrzcie w lustro i zapytajcie sami siebie dlaczego narzekacie na złe warunki zła place .odpowiedź macie powyżej

Pracowałem w Gloku i w wielu innych podobnych firmach i we wszystkich jest tak samo. Niestety taki rynek, jak ktoś nie chce tego robić, polecam zmianę branży!

ciecmen

to jest firma ,którą trzeba omijac z daleka ,aby zarobić wysokośc minimalnego wynagrodzenia , tu trzeba robnąć z 240 i więcej godzin na zlecenie ,bez sładek zus , a njeszcze dochodzą kontrole i kary pieniężne . Nie polecam

andre

nie ma co upiekszać , jak to robią nie którzy ,ze jest tak dobrze , a kto to naprawdę piszę inspektor ,prezes , aby zachęcić do pracy w tej cieciówie , jest żle i nic tego nie zmieni omijać takie firmy

Prawy obywatel

Janko, jeszcze nie wytrzeźwiałeś? Wypłaty były przed 20 grudnia

muzykant

Co nam po opinii , kogoś kto jednego zdania poprawnie nie potrafi napisać .

Tadek

Firma jest naprawdę w porządku poważnie wiem co mówię

Karol

Kolego firma nie nazywa się Glock tylko Glok bez komentarza nawet nie wiesz w jakiej firmie pracowałeś ,firma jest naprawdę ok

kkk

Do komentarza o nicku wiem co mówię. Stawka sporo poniżej 5 i ty uważasz że pracownicy są zadowoleni... , no i jeszcze tęsknią jak twierdzisz ...Pracowałem w Glocku 2 miesiące. Warunki słabe, rotacja ogromna . (usunięte przez administratora)

wojownik

Oczywiście, że to wielka ściema. Zwróćcie uwagę jakich słów używa ktoś, kto podpisuje się "dozorca" - pisze "reklama szeptana" :)Czy taki komentarz napisałby dozorca? hahaha

mick wawa

Pracuje do tej pory firma jest ok bez uwag

...Wiem co mówie........

Firma jest naprawdę w porządku tylko ludzie narzekają na pracę bo tak naprawdę im się nie chce pracować bo myślą że praca w ochronie jest jak w sanatorium tzn się leży i nic nie robi. Ja nie narzekam na pracę koordynatorzy oraz szefostwo jest w porządku zawsze chętni do pomocy w trudnych sprawach na pewno nie jestem wykorzystywany, wypłata zawsze na czas bez żadnego problemu. Wiadomo że jak ktoś się stara to nawet dostanie podwyżkę tylko ludzie z problemami zawsze mają jakieś ale wiecznie coś im nie pasuje. Najważniejsze jest to że mam umowę zlecenie mam odprowadzane składki i zawsze mogę iść do lekarza a jak komuś coś nie pasuję to niech idzie do opieki społecznej i niech prosi o jałmużnę, a wtedy Państwo na pewno mu da.Cieszy mnie bardzo że pracuje w tej właśnie Agencji ponieważ pracując 20 lat w ochronach wiem że jest to nieliczna z firm w której masz wszystko tzn. umowę zlecenie, wypłatę na czas i warunki na poziomie.Zwracając się do koordynatorów o mundur nigdy nie było problemów z wymianą na nowy.Co do firmy nie mam żadnych zastrzeżeń i uwag a jak komuś coś nie pasuje zawsze może zmienić pracę nikt nikogo nie zmusza do pracy a przynajmniej miałby porównanie jak traktują pracownika w innych Agencjach to się wtedy przekona jak źle mu było w Gloku. Bywali już tacy co narzekali a po odejściu chcieli wrócić bo zrozumieli co mieli i że w innych wcale nie jest tak kolorowo jak się im wydawało. Polecam bardzo tą firmę jest godna zaufania.

Grzesiek

Panowie ,czy wy wogóle znacie ustawę o dotycząca prowadzenia Agencji Ochrony ? Jak bezpodstawne sa oskarżenia wobec tej firmy!? Nikkt kto pracuje w tej firme od 6 lat nie powie nic złego tylko właśnie Ci który maja fioletowe nosy od picia zostaj ą złapanie przez kontrolnych na pełnienie słuzby pod wpływem alkoholu ...a potem zdziwieni że kara .kara zgodnia z paragrafami w zawieranej umowie podczas przyjecia .Kazdy świadomie podpisuje oświadczenie o niekaralności ,a w kolejnym m-cu ma obowiązek przynieść zaświadczenie z Sądu o niekaralności ....ludzie ogarnijcie sie ta firma przez 9 m-cy obstawiała budowę Stadionu narodowego ...sam na nim pracowałem ani NCS ani Hydrobudowa i czy inni podwykonawcy nie mieli zastrzezeń do Gloka .....Niech sie każdy zastanowi nad tym co pisze bo to o nich swiadczy ...bo firma Glok jest oki .

jesteś głupi

głosny - 2012-10-26 10:38:51 Jestem pracownikiem tej firmy od 5 la i nie mam zadnych zastrzeżeń ,jak ktos totalnie wali w ..... to wiadomio że komnsekwencje sa wyciagane ..widocznie równo ich olewałes że zostałes tak potraktowany :)widac masz niezłe układy z ispektorami [usunięte przez moderatora] hehe

henryk

Z jakiej łapanki,tam człowieku nie przyjma ludzxi jesli nie maja aktualnej niekaralności ,potem badań lekarskich ,umundurowanie pełne ,chyba ze czekaja na mundury,obsługa w biurze miła

głosny

eugeniusz

Pracowałem na Stadionie jako cieć firma nie może znaleźć listy którą podpisywałem więc nie mam kasy za 2 tyg.

straznik8874

Pracowałem tam kilka miesięcy.Oto moje spostrzeżenia: Wady: [usunięte przez moderatora] i,wysokie kary finansowe nawet za blahostki,wozy interwencyjne to ciagle psujace sie wraki,zdarza sie ze zwalniaj osobe za kradziez a za jakis czas z powrotem ja przyjmuja,kiepskie warunki socjalne Zalety: platnosc zawsze na czas, przełożeni wobec pracownika sa w porzadku(pomijajac fakt ich pazernosci na kase),jak chcesz wolny dzien to nie ma problemu,dzwonisz i nie musisz nawet podawac powodu

dozorca

Ja myślę ,że reklama szeptana była dobra 5 lat temu przyjedz na stadion a zobaczysz

Zostaw opinię o Agencja Ochrony Glok - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony Glok