Elektra

Opinie o Elektra

Zbychu

Wielka (usunięte przez administratora)...tylko obiecują

Julita

W komentarzach wskazujecie wiele minusów firmy Elektra, które bezpośrednio wpływają na Waszą ocenę tego pracodawcy. Mnie ciekawi druga strona medalu. Co Waszym zdaniem jest plusem tego pracodawcy?

fed

ja to się zastanawiam czy jest szansa na jakiekolwiek oferty pracy do nich, wiecie może? Dizęki za odpowiedź

lala

Faktycznie bardzo słabe wynagrodzenie no chyba że jesteś rodziną kogoś na górze,

bambolina

Firma Elektra S.I. to totalne dno. Niekompetencja, nieudolność, brak wiedzy fachowej ludzi na stanowiskach. Dziwne że to jeszcze funkcjonuje. Produkty tej firmy prezentują mierny poziom bo jak może być inaczej. Wynagrodzenia bardzo nędzne, chyba że dla kolesi. Nie polecam

Zostaw opinię o Elektra - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektra