kennametal polska

Poznań

Opinie o kennametal polska

Lidia

@GK dzięki za informacje. A może Ty jesteś wstanie odpowiedzieć na moje wcześniej postawione pytanie o system pracy w kennametal polska? Czy istnieje możliwość posiadania elastycznego grafiku?

GK

Praca w Poznaniu - jest ok. Można normalnie rozmawiać z szefem, możliwości rozwoju dla ambitnych są, pensja jak na Poznań ok. Benefity standardowe, fajne biuro. Ostatnio zatrudniają dużo nowych osób, niektóre działy narzekają na swoich przełożonych, ale nikt nie jest zwalniany.

Lidia

W jakim trybie pracy pracują pracownicy kennametal polska? Czy jest to tryb jednej, czy dwóch zmian? Istnieje szansa na elastyczne godziny zatrudnienia? To bardzo ważne dla osób, które mają dodatkowe obowiązki.

ha

może i jest to plus, ale jak ofert nie ma, to i co Ci po umowie :)

WEDCO

Zapraszamy do WEDCO Polska, szukamy regionalnych przedstawicieli handlowych. Umowa o pracę, podstawa + prowizja + świąteczne premie. biuro@wedco.pl

facet

a co powiecie o tym gogusiu Sebastianie W. z Niemiec?

Mac

monotonia, pensja srednia, mozliwosc awansu ograniczona

Jacek

Witam, mam pytanie: w jakich dokładnie godzinach pracuje się w obsłudze rynku USA & Kanada? W ogłoszeniu jest tylko ogólnie napisane "wieczorno-nocne". Jakie są zarobki w tym dziale?

slawek

Firma spoko, pracowałem i będe chwalił, spotkało mnie tam wiele dobrego. Zaznaczam, iż pracowałem, w biurze w Poznaniu i zupełnie nie rozumiem, niektórych komentarzy. Ludzie i szefostwo jest okay. Nie wiem jak to wygląda w oddziale w Żorach na produkcji, ale Poznań był i jest naprawde dobrze zarządzany. Szef przyjmie na klate krytykę itd. Tylko trzeba mieć odwagę rozmawiać otwarcie, a nie gadać po bokach, jaki on/ona jest zły, bo to sro i tamto. Pensje jak na Poznań przyzwoite choć, jak zawsze mogły by być wyższe. Benefity okay. Możliwości są i wcale nie trzeba być lizusem, tylko pokazać że ma się trochę oleju i kreatywności w głowie. Jak ktoś chce zbijać bąki to niech się nie dziwi, że firma go nie zauważa. Praca na rynku USA owszem trochę monotonna, ale atmosfera jest mega dobra. Inne rynki również ciekawe. ogólnie Firma rzetelna i stabilna na rynku. POLECAM

karol zagiął na prace parol

cześć wszystkim, to jak to jest z tymi wymaganiami żeby się dostać do pracy do kennametal polska, konkretnie jak dobrze trzeba znać język żeby człowieka przyjęli? również słyszałem że zatrudniają jakąś ogromną liczbę nowych osób w firmie ale również nie potrafię nic w internecie na ten temat znaleźć - ktoś coś pomoże?

Faxon

Firma jest dosyć spora, ale nie powiedziałbym że na tyle znana by potrafiła sama się obronić od ludzi z zewnątrz. Ich usługi są mocno precyzyjne od narzędzi po precyzyjne rozwiązania powierzchniowe czy inżynieryjne ubrania. Wszystko wygląda obiecująco tylko jakie są szanse na podjęcie u nich pracy nie znając chociażby jednego słowa w obcym języku.

darek

Jak często w ogóle kennametal zatrudnia nowe osoby, bo szukałem właśnie od nich ogłoszeń i niestety, ale nic nie znalazłem. W ogóle warto czekać na ogłoszenie i aplikować, bo w sumie czytałem głównie opis firmy na jednym z serwisów, to nie wiem ile prawdy jest w takiej broszurze reklamacyjnej. Pozdrawiam.

Zbyszek

@tomek R, skoro Twoja dziewczyna pracuje, to chyba zna angielski i może Ci stronę przetłumaczyć. Jesli Ty nie znasz, a chcesz pracować za granica to powodzenia chłopie, ale będzie ciężko, nawet jesli masz znajomości w postaci dziewczyny. Mnie interesuje to co oni pisza w zakładce praca, bowiem podobno przedstawiają roczny plan rozwoju, jak to wygląda dokładniej?

klapek

Praca w Poznaniu to tzw. Shared Services, czyli w praktyce głównie SAP. Jednemu to odpowiada, innemu nie. Z jednej strony w pracy bardzo rzadko zdazaja sie sytuacje stresowe, z drugiej sama praca staje sie po pewnym czasie monotonna. Benefity i wynagrodzenie na przyzwoitym poziomie. Mozliwosci rozwoju raczej ograniczona i w znacznym stopniu uzaleznione od wlasnego zaangazowania. Generalna ocena: 4+

zdzichu

Hmmm .Dyrektor zadufany i myslący tylko o sobie , bojac sie swojego cienia . Lepiej sie nie odzywaj bo cie zniszczy . Swoje zdanie możesz powiedzieć , ale w domu ..sorry możesz coś zyskac jak bedziesz donosić na innych a najleiej jak mu coś dasz od siebie ( drzewo zawieziesz do rodziny ,wiaderka po topniku przygotujesz ... bo co ty biedny robol możesz... dać więcej .... no szcze możesz jakiś pomysł dac aby on i jego lizusy zrobili green belta i zabłysneli (plagiat- kradzież )Nie można miec swojego zdania bo on ma racje , on jest bogiem .... nie jest mu żle ....że tacy fałszywcy zarządzaja firmą .. szok ....

daro

praca wporzadku tylko kierownictwo im bardziej sie stawiasz tym szybciej wylecisz kontakt z szefem zajebisty duzo mozna zalatwic ale puzniej problemy z kierownikiem i zwolnienie gwarantowane

xxx

Leszek - 2013-04-28 14:14:53 Atmosfera jest miła? Można pogoda sobie z ludźmi, czy wieje nudą? Ile dają nowemu na starcie i czy poradzę sobie bez doświadczenia? Jaką drogą najlepiej złożyć CV? Co z samorozwojem? Jaka jest szansa by początkujący dostał bardziej odpowiedzialne obowiązki lub brał udział w różnorodnych projektach?Atmosfera jest"miła" Można sobie pogadać ale nic na temat kierownika.Na starcie dają dużo ale jak zaczniesz przeszkadzać (usunięte przez administratora) a to spadniesz prawie do minimum.Im więcej się rozwijasz tym bardziej jesteś przeszkodą dla kierownika (usunięte przez administratora) .(czytaj wyżej).Na różnorodne projekty jest kochany kierownik - nikt nie jest inteligentniejszy od niego.Przecież to on budował cały KENNAMETAL

makro

witam! A czy te podwyżki dotyczą też wszystkich pracowników adecco czy tylko kennametal ?

kurcze

Co tu się dzieje! Z tego co słyszę to ludzie się boją zadumanego w sobie.Co za "NARCYZ"-popatrz na siebie bo inni patrzą i czekają

zajaczek

ja - 2013-01-04 16:13:21 Coż, pracują w Kennametal ludzie po arvato i sobie chwalą. Ostatnie podwyżki były w październiku (są co rok!) i to mimo kryzysu. W listopadzie był weekendowy wyjazd integracyjny. Chętni wzięli udział w szkoleniach z komunikacji i umiejętności miękkich. W ramach dodatkowych benefitów są lekcje języków obcych, np. włoskiego, francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego, czeskiego, angielskiego - mozna korzystac z dwóch! jest pakiet Medicover, dopłaty do kantyny i Multisportu.Rotacja jest bardzo niska, i raczej wymuszona niz dobrowolna. Więc trzeba samemu ocenic a nie słuchac frustratów.Chętni wzięli udział w szkoleniach z komunikacji i umiejętności miękkich. W ramach dodatkowych benefitów są lekcje języków obcych,.KTO BYŁ NA TYM SZKOLENIU niech podniesie rękę w górę. Jesteśmy pewni, że post pod pseudo "ja" napisał ktoś z góry aaaaaaaaaaaaa a co to jest za firma arvato??? nie rób nam wody z mózgu!

żorek

100% BEZPIECZEŃSTWA to priorytet w KENNAMETAL.Pion zarządzający zbiera gratyfikacje(nagrody) za spełnianie wymogów i norm BHP i PIP. Zapomniano o zwyklych robolach, którzy tworzą ten stan również. Dla nich są tylko cukierki na koniec roku! Ps. Paczki są dla dzieci na Mikołaja.

on

Trzeba odróżnic Kennametal w Poznaniu - obsługa klientów z Europy centralnej, wschodniej i południowej, od Kennametal w Zorach - inna firma, produkcja narzędzi dla górnictwa

ja

mikołaj

Zdrowych i Wesolych Świąt

bla

nie polecam nikomu. niby amerykanska firma, ale pod rządami nowej (usunięte przez administratora) zrobiło się bardzo...hm.(usunięte przez administratora) brak perspektyw, atmosfera (usunięte przez administratora) - troch jeśli masz choc trochę szacunku dla siebie - omijaj ten syf szerokim łukiem :P

ze co

popieram, kiedys bylo naprawde spoko, teraz robia z tego kolejny (usunięte przez administratora) - o podwyzkach nawet nie ma co marzyc, atmosfera beznadziejna, chyba niedlugo czas zaczac szukac czegos innego

Me

W KMT pracowało się fajnie - póki nie zmienili szefostwa. Obecnie jedyne lizusy dają radę, "góra" jest totalnie zamknięta na nowe pomysły, oszczędza na czym się da i jeśli śmiesz nie zgadzać się z ich zdaniem, możesz być pewien, że będziesz następny w kolejce do zwolnienia. Atmosfera też siada...

Ja

Nie pracuję w KM ale ich znam. Nie wierzę \\\"wrogowie\\\" bo jest dla mnie analfabetą, który robi poważne błędy ortograficzne w bardzo prostych wyrazach.

Zostaw opinię o kennametal polska - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kennametal polska