Kennametal

Rybnik

Opinie o Kennametal

Janek

Pracuję ktoś w Żorach ? Co sądzicie o pracy? Jest ciężko na produkcji ? Płacą regularnie ?

kreślarz

Szczerze mówiąc jest wiele lepszych firm i wiele osób Wam to powie. Niemniej aures z roku na rok prezentują się co raz lepiej jakościowo oraz ekonomicznie

kasia80

to fakt, być może nie każdy może publicznie dzielić się informacjami o swoich zarobkach, ale możen chociaż jakieś przybliżone widełki albo wspomniana wyciągnięta średnia... nie ukrywam że chcąc iść do pracy do Kennametal, a poważnie nad tym myślę, to chcę wiedzieć jakich pieniądzy się mogę spodziewać. mam swoje wymagania

mobbie

Zatrudnienie w firmie - zatrudnij sie to zobaczysz. Jest super dla jednych, a dla drugich nie/...

mikołaj

Zdrowych i Wesolych Świąt

uczciwy

Hmmm . to ze jest tam żle to wiem .. ale na pewno kontaktów między ludzkich ...tam nie ma , totalna bzdura .... praca nie jest cieżka . ale co jest wkurzające staje się firmą rodzinna ... (bracia , kuzyni , kuzynki , dzieci znajomych .itp. ) ale ....jest dobrze ... przynajmiej płaca i pilnują regulaminu .Jest pare osób ktore ciężko pracują po to aby szefostwo było zadowolone ...lecz nie są doceniani ba a nawet gnebieni ...na ich miejscu juz dawno bym podał firmę o mobbing ...ale kiedyś przyjdzie i na nich czas . Ogólnie firmę polecam jedna z lepszych w okolicy . tylko nie pod Adecco .

GŁUPOTA

kolego \"ANONIM\" pisz konkrety a nie naokoło jak stąd do Katowic przez Warszawę.Nikt nic nie rozumie. Szarańcza jest plagą, chociaż pojedynczy owad nie stanowi plagi. Podobnie jest z głupcami.Uczciwy człowiek po to żyje, aby mieć wrogów.

Jestem ciekaw czy we wszystkich placówkach Kennametal jest preferowane utrzymywanie kontaktów seksualnych z podwładnymi?Czy może tylko w żorskiej placówce? I co za tym idzie wynagradzanie ich za to szybkimi awansami a nawet zatrudnieniem jej bezpośrednio w kennametal ,chociaż znalezli by się pracownicy z dłuższym stażem i większymi zasługami:)) Ciekawe czy dyrektor ma również udziały w tym przedsięwzięciu czy tylko udaje ślepego?Wydaje się to niezbyt etyczne ,ale może w Kennametal to norma?

teraz to dopiero jest cyrk

Kiedyś ta firma to była Bajka. Do dnia gdy wkroczył pan P...... jako [usunięte przez admina]! Teraz to jest totalna katastrofa jeżeli chodzi o pracownika-przyjmują tylko przez Adecco. Zostali w tej firmie tylko dup...zy zwani liderami. Z dawnej ekipy nie został NIKT!!! Serdecznie odradzam!!!

tico

Niezły [usunięte przez admina].A Adeco wygryzło wszystkich i charują za 1200zł

Zostaw opinię o Kennametal - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kennametal