Kennametal Polska Sp. z o.o.

Opinie o Kennametal Polska Sp. z o.o.

Dosyc oryginalny proces rekrutacyjny. Najpierw dostalam jedna oferte. Potem przez moja krewna ktora kiedys tam pracowala jeszcze raz dostalam pytanie czy jestem zainteresowana. Ostatecznie zadzwonil do mnie rekruter "z Microsoftu" (usunięte przez administratora)racujacy dla Kennametal (?!), wiec pomyslalam, okay, moze to cos ciekawego skoro jest takie zainteresowanie moim profilem. Nastepnie zadzwonily pani (usunięte przez administratora) z jakas inna pania na krotkie interview i powiedzialy ze z poczatkiem lutego chcialyby przeprowadzic ze mna interview osobiscie w moim miescie. Jednym slowem rozmawialam z trzema osobami na telefonie i powiedziano mi zebym wstepnie sie nastawiala na rozmowe i rezerwowala pierwsza polowe lutego. I co? Jest kwiecien, zero jakichkolwiek informacji. Nagle zainteresowanie kompletnie zniklo - w porzadku, ale uwazam to za zupelny brak szacunku zeby po prostu nigdy sie nie odzywac. Slyszalam bardzo zle opinie o tej firmie (co widac tutaj) i mysle ze takie zachowanie ze strony osob teoretycznie przeciez z HR-ow swiadczy najlepiej o sytuacji. Na szczescie otrzymalam inna propozycje w miedzyczasie, ale zostawiam przestroge dla innych.

tytus

Praca świetna na początek. A jak trochę wiedzy i doświadczenia podłapiemy... Nie ma przymusu siedzieć do końca życia. Zwłaszcza, jeśli pracodawca sam się o to nie stara. Lubię atmosferę w Kennametal Polska Sp. z o.o. za: Ludzie - można porozmawiać

Krzysztof
@tytus

Cieszy fakt, że jesteś zadowolona z pracy w firmie Kennametal Polska i atmosfery w niej panującej. Pozytywne podejście do pracy sprawia, że sama praca staje się przyjemnością. Dlaczego jednak uważasz, że jest to zatrudnienie tylko na początek kariery zawodowej? Jeżeli się wdrożysz i będziesz mieć dłuższy staż pracy zawsze możesz wystąpić o podwyżkę lub starać się o awans. Co o tym sądzisz?

Ranhed

Hahahah, ogolnie tragedia :)

Zastanawiam się czy tak dobrze wam się pracuje i nie piszecie?

GK

Praca w Poznaniu - jest ok. Można normalnie rozmawiać z szefem, możliwości rozwoju dla ambitnych są, pensja jak na Poznań ok. Benefity standardowe, fajne biuro. Ostatnio zatrudniają dużo nowych osób, niektóre działy narzekają na swoich przełożonych, ale nikt nie jest zwalniany.

BT
@GK

Rzeczywiście nikt nie jest zwalniany, bo za taka wypłatę to trudno kogokolwiek znaleźć...a zatrudniają dużo bo dużo osób odchodzi..Z którym szefem można normalnie rozmawiać? chyba tylko o pizzy i makaronie... Niestety KMT w Poznaniu powoli upada...

allenstein
@GK

Poprowka są zwalniani bez względu na długość pracy. Załatwia się to po cichu. Co do pracy to jak w korporacji: plany/wykonania/zebrania i tak wkoło... Jeśli chodzi o strukturę to organizacja jest strukturalnie płaska czyli brak możliwości awansu. Z szefami dobrze się rozmawia i firma dobrze płaci. Jednak zapomnij o uczciwej ocenie pracowniczej - pełne zakłamanie. Nawet jak wyrobisz 140% normy otrzymasz ocenę: mierny. Generalnie dla ludzi chcących zdobyć pierwsze doświadczenie jest ok, ale jak myślisz o ,,karierze" zapomnij.

Feliks

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Acc

Czy w Poznaniu KM ma centrum usług księgowych czy tylko customer service? Ile tam osób pracuje w księgowości?

MC
@Acc

W Poznaniu nie ma centrum usług księgowych, ale poza customer service jest centrum usług wspólnych HR.

Franek

Może w sytuacji braku rąk do pracy firma podniesie wynagrodzenia?

Janek

Generalnie jak jest źle w firmie to dużo osób pisze o tym, tu bardzo rzadko piszecie.

Tak dobrze się pracuje, że nie ma chętnych do pisania?Warto starać się o pracę?

Lidia

@GK dzięki za informacje. A może Ty jesteś wstanie odpowiedzieć na moje wcześniej postawione pytanie o system pracy w kennametal polska? Czy istnieje możliwość posiadania elastycznego grafiku?

Lidia

W jakim trybie pracy pracują pracownicy kennametal polska? Czy jest to tryb jednej, czy dwóch zmian? Istnieje szansa na elastyczne godziny zatrudnienia? To bardzo ważne dla osób, które mają dodatkowe obowiązki.

ha

może i jest to plus, ale jak ofert nie ma, to i co Ci po umowie :)

WEDCO

Zapraszamy do WEDCO Polska, szukamy regionalnych przedstawicieli handlowych. Umowa o pracę, podstawa + prowizja + świąteczne premie. biuro@wedco.pl

Mac

monotonia, pensja srednia, mozliwosc awansu ograniczona

Jacek

Witam, mam pytanie: w jakich dokładnie godzinach pracuje się w obsłudze rynku USA & Kanada? W ogłoszeniu jest tylko ogólnie napisane "wieczorno-nocne". Jakie są zarobki w tym dziale?

slawek

Firma spoko, pracowałem i będe chwalił, spotkało mnie tam wiele dobrego. Zaznaczam, iż pracowałem, w biurze w Poznaniu i zupełnie nie rozumiem, niektórych komentarzy. Ludzie i szefostwo jest okay. Nie wiem jak to wygląda w oddziale w Żorach na produkcji, ale Poznań był i jest naprawde dobrze zarządzany. Szef przyjmie na klate krytykę itd. Tylko trzeba mieć odwagę rozmawiać otwarcie, a nie gadać po bokach, jaki on/ona jest zły, bo to sro i tamto. Pensje jak na Poznań przyzwoite choć, jak zawsze mogły by być wyższe. Benefity okay. Możliwości są i wcale nie trzeba być lizusem, tylko pokazać że ma się trochę oleju i kreatywności w głowie. Jak ktoś chce zbijać bąki to niech się nie dziwi, że firma go nie zauważa. Praca na rynku USA owszem trochę monotonna, ale atmosfera jest mega dobra. Inne rynki również ciekawe. ogólnie Firma rzetelna i stabilna na rynku. POLECAM

karol zagiął na prace parol

cześć wszystkim, to jak to jest z tymi wymaganiami żeby się dostać do pracy do kennametal polska, konkretnie jak dobrze trzeba znać język żeby człowieka przyjęli? również słyszałem że zatrudniają jakąś ogromną liczbę nowych osób w firmie ale również nie potrafię nic w internecie na ten temat znaleźć - ktoś coś pomoże?

Faxon

Firma jest dosyć spora, ale nie powiedziałbym że na tyle znana by potrafiła sama się obronić od ludzi z zewnątrz. Ich usługi są mocno precyzyjne od narzędzi po precyzyjne rozwiązania powierzchniowe czy inżynieryjne ubrania. Wszystko wygląda obiecująco tylko jakie są szanse na podjęcie u nich pracy nie znając chociażby jednego słowa w obcym języku.

darek

Jak często w ogóle kennametal zatrudnia nowe osoby, bo szukałem właśnie od nich ogłoszeń i niestety, ale nic nie znalazłem. W ogóle warto czekać na ogłoszenie i aplikować, bo w sumie czytałem głównie opis firmy na jednym z serwisów, to nie wiem ile prawdy jest w takiej broszurze reklamacyjnej. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Kennametal Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Kennametal Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kennametal Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kennametal Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kennametal Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kennametal Polska Sp. z o.o.