Kennametal Polska Sp. z o.o.

Opinie o Kennametal Polska Sp. z o.o.

Zbyszek

@tomek R, skoro Twoja dziewczyna pracuje, to chyba zna angielski i może Ci stronę przetłumaczyć. Jesli Ty nie znasz, a chcesz pracować za granica to powodzenia chłopie, ale będzie ciężko, nawet jesli masz znajomości w postaci dziewczyny. Mnie interesuje to co oni pisza w zakładce praca, bowiem podobno przedstawiają roczny plan rozwoju, jak to wygląda dokładniej?

klapek

Praca w Poznaniu to tzw. Shared Services, czyli w praktyce głównie SAP. Jednemu to odpowiada, innemu nie. Z jednej strony w pracy bardzo rzadko zdazaja sie sytuacje stresowe, z drugiej sama praca staje sie po pewnym czasie monotonna. Benefity i wynagrodzenie na przyzwoitym poziomie. Mozliwosci rozwoju raczej ograniczona i w znacznym stopniu uzaleznione od wlasnego zaangazowania. Generalna ocena: 4+

zdzichu

Hmmm .Dyrektor zadufany i myslący tylko o sobie , bojac sie swojego cienia . Lepiej sie nie odzywaj bo cie zniszczy . Swoje zdanie możesz powiedzieć , ale w domu ..sorry możesz coś zyskac jak bedziesz donosić na innych a najleiej jak mu coś dasz od siebie ( drzewo zawieziesz do rodziny ,wiaderka po topniku przygotujesz ... bo co ty biedny robol możesz... dać więcej .... no szcze możesz jakiś pomysł dac aby on i jego lizusy zrobili green belta i zabłysneli (plagiat- kradzież )Nie można miec swojego zdania bo on ma racje , on jest bogiem .... nie jest mu żle ....że tacy fałszywcy zarządzaja firmą .. szok ....

daro

praca wporzadku tylko kierownictwo im bardziej sie stawiasz tym szybciej wylecisz kontakt z szefem zajebisty duzo mozna zalatwic ale puzniej problemy z kierownikiem i zwolnienie gwarantowane

xxx

Leszek - 2013-04-28 14:14:53 Atmosfera jest miła? Można pogoda sobie z ludźmi, czy wieje nudą? Ile dają nowemu na starcie i czy poradzę sobie bez doświadczenia? Jaką drogą najlepiej złożyć CV? Co z samorozwojem? Jaka jest szansa by początkujący dostał bardziej odpowiedzialne obowiązki lub brał udział w różnorodnych projektach?Atmosfera jest"miła" Można sobie pogadać ale nic na temat kierownika.Na starcie dają dużo ale jak zaczniesz przeszkadzać (usunięte przez administratora) a to spadniesz prawie do minimum.Im więcej się rozwijasz tym bardziej jesteś przeszkodą dla kierownika (usunięte przez administratora) .(czytaj wyżej).Na różnorodne projekty jest kochany kierownik - nikt nie jest inteligentniejszy od niego.Przecież to on budował cały KENNAMETAL

makro

witam! A czy te podwyżki dotyczą też wszystkich pracowników adecco czy tylko kennametal ?

kurcze

Co tu się dzieje! Z tego co słyszę to ludzie się boją zadumanego w sobie.Co za "NARCYZ"-popatrz na siebie bo inni patrzą i czekają

zajaczek

ja - 2013-01-04 16:13:21 Coż, pracują w Kennametal ludzie po arvato i sobie chwalą. Ostatnie podwyżki były w październiku (są co rok!) i to mimo kryzysu. W listopadzie był weekendowy wyjazd integracyjny. Chętni wzięli udział w szkoleniach z komunikacji i umiejętności miękkich. W ramach dodatkowych benefitów są lekcje języków obcych, np. włoskiego, francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego, czeskiego, angielskiego - mozna korzystac z dwóch! jest pakiet Medicover, dopłaty do kantyny i Multisportu.Rotacja jest bardzo niska, i raczej wymuszona niz dobrowolna. Więc trzeba samemu ocenic a nie słuchac frustratów.Chętni wzięli udział w szkoleniach z komunikacji i umiejętności miękkich. W ramach dodatkowych benefitów są lekcje języków obcych,.KTO BYŁ NA TYM SZKOLENIU niech podniesie rękę w górę. Jesteśmy pewni, że post pod pseudo "ja" napisał ktoś z góry aaaaaaaaaaaaa a co to jest za firma arvato??? nie rób nam wody z mózgu!

żorek

100% BEZPIECZEŃSTWA to priorytet w KENNAMETAL.Pion zarządzający zbiera gratyfikacje(nagrody) za spełnianie wymogów i norm BHP i PIP. Zapomniano o zwyklych robolach, którzy tworzą ten stan również. Dla nich są tylko cukierki na koniec roku! Ps. Paczki są dla dzieci na Mikołaja.

on

Trzeba odróżnic Kennametal w Poznaniu - obsługa klientów z Europy centralnej, wschodniej i południowej, od Kennametal w Zorach - inna firma, produkcja narzędzi dla górnictwa

mikołaj

Zdrowych i Wesolych Świąt

bla

nie polecam nikomu. niby amerykanska firma, ale pod rządami nowej (usunięte przez administratora) zrobiło się bardzo...hm.(usunięte przez administratora) brak perspektyw, atmosfera (usunięte przez administratora) - troch jeśli masz choc trochę szacunku dla siebie - omijaj ten syf szerokim łukiem :P

ze co

popieram, kiedys bylo naprawde spoko, teraz robia z tego kolejny (usunięte przez administratora) - o podwyzkach nawet nie ma co marzyc, atmosfera beznadziejna, chyba niedlugo czas zaczac szukac czegos innego

Me

W KMT pracowało się fajnie - póki nie zmienili szefostwa. Obecnie jedyne lizusy dają radę, "góra" jest totalnie zamknięta na nowe pomysły, oszczędza na czym się da i jeśli śmiesz nie zgadzać się z ich zdaniem, możesz być pewien, że będziesz następny w kolejce do zwolnienia. Atmosfera też siada...

Nie pracuję w KM ale ich znam. Nie wierzę \\\"wrogowie\\\" bo jest dla mnie analfabetą, który robi poważne błędy ortograficzne w bardzo prostych wyrazach.

Zostaw merytoryczną opinię o Kennametal Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Kennametal Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kennametal Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kennametal Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kennametal Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kennametal Polska Sp. z o.o.