Opinie o ICAR w Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICAR w Kraków

Czy ktoś wie może co to za syf oprócz soli sypią noc w noc na krakowskie ulice ? Drogi wyglądają jak wypastowane i po suchej nawierzchni jeździ się jak po oleju. Miejscami zero hamowania. Już lepsza przyczepność jest jak deszcz pada, bo to wypłukuje. Wypadków na mieście co nie miara.

icarek frajerek

Kurs na Kuznice w czwartek zajął mi 35 minut za 14zł, potem przerzuciło mnie na Siewna czas dojazdu 15 minut kurs na Powstańców 15 minut za 9zł. Pluje sobie w twarz że jeżdżę w tej sieci niestety nie mam innego wyjścia.

icarek
@icarek frajerek

ja w tych godzinach co są korki po prostu nie jeżdżę, podobnie robi większość chłopaków. Dyżurów już nie ma więc dlaczego ty jeździsz? Chyba odpowiedz na to pytanie ukryta jest w twoim nicku. Ale jak ktoś jest "frajerkiem" to już jego problem. Czas korków to dobra pora na odpoczynek:) Klienci którzy nie dostaną icara dzwonią do innych sieci gdzie jest czasówka a wtedy ich zdziwienie ceną jest tak wielkie, że następnym razem dzwonią do nas po 10 razy aby tylko nie jeździć z innymi sieciami. Proste co nie:)

GERALD
@icarek

To dlaczego tyle klientów tracicie skoro tak do was dzwonią, a po za tym kto normalny dzwoni drugi raz do sieci w której nie dostanie taksówki albo ma czekać na nią półgodziny. To nie na tym polega.

zdziwiony
@icarek

nie spotkałem klienta zdziwionego czasówką - dla moich klientów to normalna sprawa - kogo wy tam sobie wyhodowaliście w tym Icarze ?? ludzi oburzonych tym, że za czas się płaci ?? To może za chwilę będą oburzeni, że na taryfie da się zarobić średnią krajową - bo jak nie zarabiasz jak pani w biedronce to jeste (usunięte przez administratora) i naciągacz.

???
@icarek frajerek

jak to nie masz wyboru - co jakiś kontrakt na czas określony tam podpisałeś ?? nie pasuje jazda zmień sieć - w Kraku masz do wyboru do koloru i co najmniej kilka jeździ przyzwoicie

icarek
@icarek

Przecież to nie gość z icara napisał tylko jakaś zakompleksiona złotówka. "Niestety nie mam innego wyjścia " - dobre, dobre...

olek
@GERALD

Od kiedy dyzurow nie ma?

chwała charytatywnym

Np. wczoraj,przedwczoraj gigantyczne korki a icarek "śmiga" za darmoszkę.Pochwalcie się ile to "zarobiliście Panowie ostatnio.Bo przecież nie dokładacie chyba do kursów co? Może jakieś matematyczne wyliczenia 5-ciokilometrowego kursu bez czasówki :)

bobo

Mam pytanie?Co myslicie o Skodzie Rapid spaceback 1.2 w lpg na taxi?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Lisa

Słuchajcie tego jadę wczoraj icarem z dworca na ruczaj a on mnie na Grzegórzecką nowohucką Tischnera Brożka i dopiero kobierzyńską, nie chciałam nic mówić ale na Tischnera już nie wytrzymałam i sie go pytam jak my jedziemy, na co on zbulwersowany podniesionym głosem "przecież tak się jeździ, a jak inaczej, nawigacja mnie tak prowadzi" no nic pomyślałam ze sobie podaruje, choć teraz trochę żałuje bo normalną taksówkom tez bym drożnej nie zapłaciła a tak to daje zarobić jakiemuś burakowi ze wsi - bo tak wyglądał, pachniał zresztą też jak by mu wodę bieżącą odcięli, a no i jak już wyjęliśmy walizkę żuciło mi się w oczy - KRA. ehh... przykra sprawa ale już wiem - więcej nie korzystam.

...
@Lisa

I bardzo dobrze pojechał droga o kilometr dłuższa lepsza jakościowo i szybsza ale jeżeli kogoś nie stać na zapłacenie 2 zł więcej za ten kilometr to niech dyma na MPK

dr Wiktor Wektor

a ja tam nie płacowałem, ale słyszałem że auto można zajeździć ale przy okazji można zarobić ok 9000zł miesięcznie, i chłopkoki z wyglondy tyż som okej, nie mo tam żadnych w czapeczkach o tempym wzroku. Ta firma jest płowadzona suuuper, najlepszy płacodawca jakiego ci kiełowcy kiedykolwiek mieli. ICAR JEST SSUUPPERRR. a teraz pytanie, czy admin to usunie?

aj

pracowałem tam trzy lata, polecam gorąco można zarobić 5 000 hahahahahaha

dr Wiktor Wektor

icar jest cacy, icar jest cacy, icar jest suuper.. piszę tak, żeby admin tego nie usunał, widac inaczej nie mozna pisać. icar jest faaajny, icar jest coool

janek

Powodzenia kolego. Wytlumacz mi tylko jak nazbierasz w 12 dni w miesiącu (zakładając ze bedziesz pracował w niedzielę) na ZUS, paliwo, amortyzacje plus godny zarobek.

ufff
@janek

mam w ciągu tygodnia zdecydowanie bardziej rentowne zajęcie aniżeli jazda na taksówce - zawsze takie miałem tylko starałem się szarpać i ciągnąć 2 tematy naraz - koszta wymieniona przez Ciebie są skalkulowane w tej podstawowej działalności - kasa z taksówki to dodatek extra.

uffffff

zegar przestawiony z 1,8/2,0 na 2,8/4,2 zł. Jazde ograniczam tylko do weekendów.

icar

W marcu Icar zmienia system na androida a to jest najgorsze rozwiązanie z perspektywy kierowcy. Brak możliwości wcześnieszego zapisu ( loguje automatycznie GPS jak auto wjeżdza do strefy ;/ )oraz brak zleceń typu wolno kończący! A to jest podstawą do jakiegokolwiek zarobku w tej sieci przy tej ilości aut!!! Ja osobiście wybiore chyba Mege skoro ma być takie samo (usunięte przez administratora) w Icarze jak w Medze! Przynajmniej abonament mniejszy i ciut mniej kierowców! :(

dyniu
@icar

....i za chwile w medze bedzie to samo co w icarze w którym zresztą zlikwidowali wolnokończące w centrum ...........

prawda
@dyniu

Już dawno temat ten został poruszany jazda za darmo w dłuższej perspektywie nie popłaca i tyle a wlasciciele dorobili się ogromnego majątku pozdro

marks

Wy narzekacie na jazde teraz...a przed wami styczen-luty dwa najgorsze miesiace...Wiadać nawet w Icarze zaczeli orły wszystko wyliczać i nie jest tak pięknie jak prezio mówił...Gość z dnia na dzień staje sie majętny na garbie 600 głupków...Nie ma cwaniaka na polaka!!!Zwłaszcza Platformiarza!!!pozdro:)

tadek

koledzy, a co takiego ma się wydarzyć w marcu, że mówicie , że już po jeździe, z tego w icarze, z tego co wiem to egzeminy zostają? Co prawda icar pada powoli(co raz mniej zleceń dużo aut na trefach i ciągłe stanie) ale czemu miałby paść akurat w marcu 2014, może ktoś mi wyjaśnić?. Dzięki.

jaro
@tadek

Nie przyjmie nie przyjmie, bo już próbowali :) Gdyby jednak jakimś cudem to na bank będzie miał ruch jakiego nigdy nawet w icarze nie było.Na bank!

icar

Nikogo nie sprzedałem jezdze troche ponad rok na Taxi zaczynajac od Icara. Gdzie mam niby isc co jakiek innej sieci jak wszędzie jest to samo? Wszędzie radia poupychane do granic możliwości.

pomocny
@icar

z tego co wiem to Grosik ma nabór - sa jeszcze miejsca !! ale trzeba się śpieszyć bo chętnych jest sporo. A tak na poważnie - kierunki mozliwych ruchów pomiedzy korporacjami w Krakowie sa oczywiste - Icar, Mega, Barbakan - jak ktos chce młucić drobne zlecenia w sporych ilościach / lotnisko - jak ktos lubi mieć auto na kredycie ale mozna zarobić/ Wawel, 22, 19 jak ktos szuka spokojniejszej jazdy i przełknie kilka stówek mniej zarobku / Beton jak taksówka jest 2 źródłem dochodu. Innych opcji nie ma chyba, że o czymś nie wiem - ale na 100% Icar to nie jedyna opcja.

icar

Od marca 2014 totalny zagłada jazdy w Icarze! (usunięte przez administratora)

tom
@icar

W icarze to już jest koniec jazdy. Nie trzeba czekać do marca.

mk
@icar

To zawsze możesz zmienić sieć.Chyba ,że jesteś taxiarzem, który sprzedał już raz kolegów przechodząc do icara.Taki sprzedawczyk nie ma powrotu do żadnej korporacji.

@mk

choć nie darzę zbytnią sympatią sprzedawczykow,to bądź pewny że twój prezes przyjmie ich z pocalowaniem ręki nawet bez wpisowego.(dziwne ale nic se nie usunalem)

Musze uważać żeby przez pomyłkę nie usunąć samego siebie.

:-)))

"wspomnienia taksówkarza"- dobre to było

@:-)))

Skoro było dobre, to trzeba było skomentować (usunięte przez administratora) Szkoda, że nie zdążyłem przeczytać o czasówce (usunięte przez administratora)

@Tomek

przed gościem chylę czoła za tą fantazję i talent pisarski .Mi przez osiemnaście lat jazdy. nie zdarzyło się tyle co (sam se usunalem)przez miesiąc

Jeżdżę w icarze już trzeci rok, ale przymierzam się niebawem do rzucenia tej firmy i w ogóle branży taxi bo tak źle jeszcze nie było w tej firmie. Zastanawiałem się jakiś czas temu nad zmianą samochodu na coś ciut nowszego, bo mój już dogorywa, ale chyba nie warto. (usunięte przez administratora)

xyz
@Tomek

po pierwsze to nie telefonistka cię rzuciła, tylko terminal , a po drugie to z wycenami za kursy jesteś na bakier , bo nigdy przy wyjeździe za strefę nie wyjdzie ci za kurs 12zł.Proponuje ci powtórz sobie wyceny!!!

Niedawno w sobotę w nocy telefonistka z icara rzuciła mnie z Prokocimia do Niepołomic pisząc mi na terminalu że kurs do Krakowa. Kurs był z ulicy Akacjowej w Niepołomicach na ul. Kontryma w Krakowie. Jazda na pierwszej taryfie 2,8 km - cena 12 zł. Kilkadziesiąt kilometrów za darmo. Samo paliwo kosztowało mnie ok. 20 zł. Do biura nawet nie ma co w tego typu sprawie dzwonić, żeby niepotrzebnie się nie denerwować, bo powiedzą ci że następny kurs będziesz miał lepszy. I takich kursów jest w tej firmie coraz więcej !

(usunięte przez administratora)Zastanawiałem się jakiś czas temu nad zmianą samochodu na coś ciut nowszego, bo mój już dogorywa, ale chyba nie warto. To co się dzieje teraz to już jest dramat.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o ICAR - Kraków

• Jak się pracuje w ICAR?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICAR?

ICAR