counter
1 16 34 5 1
MR0002
Kandydat

Zastanawiam się nad aplikacją na stanowisko autora wpisów encyklopedycznych gier. Jak wygląda praca na tym stanowisku? Czy jest dużo tematów do wyboru? Ile można zarobić traktując tę pracę jako dorywczą?

Mumu Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 115 dni.
Kandydat

Jak ocenialibyście pracę przy tłumaczeniu tekstów z perspektywy studenta, która chce sobie po prostu dorobić kilka groszy? Studiuję Filologię Angielską, więc nie muszę koniecznie zbijać kokosów, bo samo doświadczenie w przyszłości też się przyda, no ale nie chcę też brać udziału w praktycznie darmowym stażu.

Klaudia Nowy wpis

Podpisał ktoś z nimi umowę ? Polecacie ?

MR0002

Lolek
@MR0002

Zarobki groszowe, totalnie sie nie oplaca chyba, ze mieszkasz z mama i chcesz sobie zarobic na jakas konkretna rzecz, ale utrzymac sie z tego nie ma szans.

10 zł brutto <3
@MR0002

Możesz poświęcić parę godzin pisząc coś do ich encyklopedii gier i dostać 10-20 zł brutto. Możesz też poświęcić parę godzin pisząc jakieś newsy i dostać 10-50zł brutto. Nie ma co patrzeć na informacje jakie podają w swoich ofertach pracy, bo ostatecznie i tak starają się płacić za wszystko co napiszesz zawsze 10 zł brutto. Ogólnie jak chcesz sobie dorobić z 100-200 zł miesięcznie to ok, ale jak chcesz by to była Twoja stała praca to musisz pisać 12 godzin dziennie i mieszkać u rodziców.

Tomek Nowy wpis
Klient
@MR0002

Nie polecam, tragiczna wspolpraca, mentalnosc janusza jak przychodzi do rozmowy o zapłacie. Koszmar.

Lila Nowy wpis
@Tomek

Dobrze wiedzieć. W takim razie się cieszę, że mi odmówili współpracy:)

Otis

Polecam te fajniusia firemkę, publikuje tutaj super śmieszne komiksy, scenariusze do nich pisze moja babcia. Pozdrawiam. Problem tylko jest jak musze sciągać ludzi z tej karuzeli śmiechu w jaka wprowadzają ich moje szampańskie komiksy!!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Michał

Firma działa online? Jaka jest specyfika?

Czytelnik
Klient

Jestem zbulwersowany tym co tu przeczytałem. To bardzo źle świadczy o firmie i o samej stronie gry-online. Nie będę już czerpał żadnych informacji o grach z tej strony. Jestem dogłębnie rozczarowany. Mam nadzieję, że zarząd firmy czyta opinie na tej stronie i wyciągnie konsekwencje wobec swoich "pracowników".

Moja ukochana firma

@Ogame_fan

Polecam prace moderatora incognito, od podstawówki lubiłem być kapusiem

Hydro2
@Ogame_fan

Oj jest sporo pracy teraz z okazji TLOU2, jest za co banować :) pozdrawiam kolege z pracy :D dzieci płaczą, bo daliśmy 10/10 dla Tlou2, wiec bany lecą tłusciutko :))

Nick

Tak na maksa czuć, że to portal robiony przez boomerów/ludzi, którzy właśnie zaczęli być mentalnymi boomerami. Bez zajawki, dla hajsu, byle napchać reklam i ocenzurować każde negatywne komentarze. Kiedyś było fajnie (jeszcze pamiętam jak Gonciarz zaczynał tutaj), ale teraz to jest boomerada, które robi wszystko, żeby się utrzymac na rynku i wycisnac jak najwiecej hajsu z artykułów pod graczy fortnite itd.

Jojo

Community na forum gryonline to najgorsze community z jakim miałem styczność. Poziom rozmów i hejtowania siebie nawzajem za opinie jak na czacie w LoLu. Do tego stronniczy moderatorzy banujący każdego kto ma inne zdanie niż oni sami... dramat... i to ma być o zgrozo najpopularniejszy serwis o grach w naszym kraju...

Szymon

Czy z portalem Gry-Online można nawiązać współpracę w zakresie moderowania strony? Ile czasu dziennie trzeba na to poświęcić i jak wynagrodzenie?

Łoś
@Szymon

Możesz, a najlepsze że nie ma kontroli i można banować za WSZYSTKO

Nie polecam

Zatrudniają na śmieciówkach.

Badziewiarakie artykuly pisane byle by cos opublikować. Clickbaity non stop, w porównaniu do zagranicznych serwisów to tutaj jest bardzo niski poziom. Szata graficzna jak z lat 90, cenzura na forum, serwis zawalony reklamami, a wszystko to działa wyłącznie w oparciu o nikłą konkurencje. Ten serwis to bardziej pudelek w świecie gier wideo niż miejsce, w którym można poczytać ciekawe artykuły. Polskiemu ogarnietemu graczowi pozostają portale zagraniczne.

Łosiu

Ogólnoe praca fajna, bo mało (praktycznie zerowa) kontrola tego co się robi :) Na forum można banować każdego, kto wypisuje (usunięte przez administratora) np. Ktoś chwali krytykuje nasze artykuly = cyk i ban :) mamy takie szczescie, ze nie ma za bardzo konkurencji w Polsce dla gryonline i można banować każdego za każdą krytyke, a nowi i tak przyjdą :) ko-cha-m to!!!

Weronika

Mam pytanie odnośnie systemu pracy w Gry-Online. Czy jest możliwość pracy zdalnej w tej firmie? Czy tryb pracy jest zadaniowy? Powiedzcie, jeśli coś wiecie, dzięki.

abc
@Weronika

Zwykle zaczyna się od pracy zdalnej i jest to w takim przypadku system zadaniowy. Tylko trzeba liczyć się z tym, że to jest praca dla studenta albo kogoś, kto chce sobie dorobić, bo stawki są marne w porównaniu do nakładu pracy. Utrzymać się z tego samodzielnie jest ciężko, chyba że po dłuższym czasie współpracy i naprawdę przy bardzo intensywnej pracy każdego dnia, wtedy rzeczywiście może ponad dwa tysiące miesięcznie da się zrobić. Ale na dłuższą metę to męczące i wypalające. Jeżeli się nie złapie pracy w biurze, a już po ogłoszeniach pisali, że na początek to jest 2,3k na rękę, to wydaje mi się, że to praca dla pasjonata, który poświęci pieniądze dla hobby.

A.l.e.X
@abc

Hej, ja zarabiam 2k na rękę i bardzo sobie chwale moją pracę. Praca wyśmienita, zadaniowa, kocham to robić. Codziennie jak zaparzam sobie kawule to czuje, że żyje dzięki tej pracy. 2k w tym kraju spokojnie starcza na normalne życie, można wszystko opłacić, pójść do kina, na piwko itd zanim skończą się pieniądze pod koniec miesiąca (ja i tak nie kupuje mieszkania, kupowanie to przeszłość, sharing is future, w nosie mam jakieś pieniadze na wkłady własne jak obecnie w krakowie mieszkania tyle kosztuja to chyba tylko dla ruskiego oligarchy)

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Gry-Online S.A.?

@Pytanie

Przepraszam, ale w przypadku tej firmy to pytanie wyglada jak wyslane przez bota. Tutaj malo kto zna angielski. Na targach da sie dogadać jezykiem migowym, to jedyna sytuacja, a tak to polski klimacik.

Ogame_fan

Działam na forum jako moderator incognito, praca na zlecenie, rozliczenie godzinowe, nie mam zastrzeżen, polecam

Eh

praca na zlecenia - Okropna, monotonna, zajęła mi jakieś 100h a wynagrodzenie - 300zł.

Moderatorzy do zwolnienia

Ktoś wyższy stanowiskiem powinien się przyjżeć pracy administratorów forum, banują użytkowników, którzy np. skrytykują tezę postawioną w artykule lub nie zgadzają się z oceną danej gry. Wstyd jak to działa w tej firmie. Wywalić ich na pysk.

Jutek
@Moderatorzy do zwolnienia

*przyjrzeć - ortografia u mnie leży :) pozdrawiam i zachecam do zwolnienia moderatorow jeszcze raz :)

Botek

Typowa polska firemka z mentalnością jak w urzędach :) niby ludzie w wieku 25-40 lat, a zachowują się jak janusze i grażynki zasiedziałe w jednej firmie. Docenia się tych co siedzą w pracy ponad normę (mimo, że większość czasu robią głupoty) niż tych, którzy faktycznie pracują. Ambitna osoba nie wysiedzi tu więcej niż 3 miesiące :)

Terminator T-1000

Firma z koziej (usunięte przez administratora) Na ich forum banda Gimbusów. Admini banują każdego jak chcą i za nic. Jak dasz ocene nowej gry za wysoką a Gimby jej nie lubią to cię zbanują. Ogólnie mówiąc--Totalny (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Gry-Online S.A. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Gry-Online S.A.
1/5 Na podstawie 16 ocen.