Gry-OnLine S.A.

Kraków

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o Gry-OnLine S.A.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gry-OnLine S.A.

nieznajomy

Firma to typowy prywaciarz czyli zero szacunku dla pracowników. Umowy śmieciowe, jakieś śmieszne bonusy, oszczędzanie na wszystkim w tym na płacach, ale szeregowych pracowników a nie wierchuszki. w kadrach jakieś smarkacze po prywatnych "uczelniach" czyli zero kompetencji i umiejętności ale mniemanie o sobie wielkie. Najgorsze jednak jest to że większość kadry stanowią osoby o odmiennej orientacji seksualnej i trzeba się liczyć z tzw. "końskimi zalotami" z ich strony, bardzo natarczywymi. Jeśli zaś ty należysz do kochających normalnie to odrzucając te amory musisz liczyć się z oskarżeniami o homofobię a nawet zwolnienie z pracy. To tyle, nie polecam tego dziadostwa.

admin

Twoje doświadczenie może zmienić rynek pracy. Dodaj komentarz o firmie Gry-OnLine S.A. na naszym forum.

Zostaw opinię o Gry-OnLine S.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gry-OnLine S.A.