Opinie o Gry-Online S.A. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Gry-Online S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gry-Online S.A. o rekrutacji.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gry-Online S.A. w Kraków

????

90h pracy, 300zł wynagrodzenia :)

John
@????

I to najlepiej podsumowuje prace w gry-online :)

MR0002

Zastanawiam się nad aplikacją na stanowisko autora wpisów encyklopedycznych gier. Jak wygląda praca na tym stanowisku? Czy jest dużo tematów do wyboru? Ile można zarobić traktując tę pracę jako dorywczą?

Lolek
@MR0002

Zarobki groszowe, totalnie sie nie oplaca chyba, ze mieszkasz z mama i chcesz sobie zarobic na jakas konkretna rzecz, ale utrzymac sie z tego nie ma szans.

10 zł brutto <3
@MR0002

Możesz poświęcić parę godzin pisząc coś do ich encyklopedii gier i dostać 10-20 zł brutto. Możesz też poświęcić parę godzin pisząc jakieś newsy i dostać 10-50zł brutto. Nie ma co patrzeć na informacje jakie podają w swoich ofertach pracy, bo ostatecznie i tak starają się płacić za wszystko co napiszesz zawsze 10 zł brutto. Ogólnie jak chcesz sobie dorobić z 100-200 zł miesięcznie to ok, ale jak chcesz by to była Twoja stała praca to musisz pisać 12 godzin dziennie i mieszkać u rodziców.

@MR0002

Nie polecam, tragiczna wspolpraca, mentalnosc janusza jak przychodzi do rozmowy o zapłacie. Koszmar.

Lila
@Tomek

Dobrze wiedzieć. W takim razie się cieszę, że mi odmówili współpracy:)

Otis

Polecam te fajniusia firemkę, publikuje tutaj super śmieszne komiksy, scenariusze do nich pisze moja babcia. Pozdrawiam. Problem tylko jest jak musze sciągać ludzi z tej karuzeli śmiechu w jaka wprowadzają ich moje szampańskie komiksy!!

Firma działa online? Jaka jest specyfika?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Czytelnik

Jestem zbulwersowany tym co tu przeczytałem. To bardzo źle świadczy o firmie i o samej stronie gry-online. Nie będę już czerpał żadnych informacji o grach z tej strony. Jestem dogłębnie rozczarowany. Mam nadzieję, że zarząd firmy czyta opinie na tej stronie i wyciągnie konsekwencje wobec swoich "pracowników".

Moja ukochana firma

@Ogame_fan

Polecam prace moderatora incognito, od podstawówki lubiłem być kapusiem

Hydro2
@Ogame_fan

Oj jest sporo pracy teraz z okazji TLOU2, jest za co banować :) pozdrawiam kolege z pracy :D dzieci płaczą, bo daliśmy 10/10 dla Tlou2, wiec bany lecą tłusciutko :))

Tak na maksa czuć, że to portal robiony przez boomerów/ludzi, którzy właśnie zaczęli być mentalnymi boomerami. Bez zajawki, dla hajsu, byle napchać reklam i ocenzurować każde negatywne komentarze. Kiedyś było fajnie (jeszcze pamiętam jak Gonciarz zaczynał tutaj), ale teraz to jest boomerada, które robi wszystko, żeby się utrzymac na rynku i wycisnac jak najwiecej hajsu z artykułów pod graczy fortnite itd.

Jojo

Community na forum gryonline to najgorsze community z jakim miałem styczność. Poziom rozmów i hejtowania siebie nawzajem za opinie jak na czacie w LoLu. Do tego stronniczy moderatorzy banujący każdego kto ma inne zdanie niż oni sami... dramat... i to ma być o zgrozo najpopularniejszy serwis o grach w naszym kraju...

Szymon

Czy z portalem Gry-Online można nawiązać współpracę w zakresie moderowania strony? Ile czasu dziennie trzeba na to poświęcić i jak wynagrodzenie?

Łoś
@Szymon

Możesz, a najlepsze że nie ma kontroli i można banować za WSZYSTKO

Nie polecam

Zatrudniają na śmieciówkach.

Badziewiarakie artykuly pisane byle by cos opublikować. Clickbaity non stop, w porównaniu do zagranicznych serwisów to tutaj jest bardzo niski poziom. Szata graficzna jak z lat 90, cenzura na forum, serwis zawalony reklamami, a wszystko to działa wyłącznie w oparciu o nikłą konkurencje. Ten serwis to bardziej pudelek w świecie gier wideo niż miejsce, w którym można poczytać ciekawe artykuły. Polskiemu ogarnietemu graczowi pozostają portale zagraniczne.

Łosiu

Ogólnoe praca fajna, bo mało (praktycznie zerowa) kontrola tego co się robi :) Na forum można banować każdego, kto wypisuje (usunięte przez administratora) np. Ktoś chwali krytykuje nasze artykuly = cyk i ban :) mamy takie szczescie, ze nie ma za bardzo konkurencji w Polsce dla gryonline i można banować każdego za każdą krytyke, a nowi i tak przyjdą :) ko-cha-m to!!!

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Gry-Online S.A.?

Ogame_fan

Przepraszam, ale w przypadku tej firmy to pytanie wyglada jak wyslane przez bota. Tutaj malo kto zna angielski. Na targach da sie dogadać jezykiem migowym, to jedyna sytuacja, a tak to polski klimacik.

Ogame_fan

Działam na forum jako moderator incognito, praca na zlecenie, rozliczenie godzinowe, nie mam zastrzeżen, polecam

Eh

praca na zlecenia - Okropna, monotonna, zajęła mi jakieś 100h a wynagrodzenie - 300zł.

Moderatorzy do zwolnienia

Ktoś wyższy stanowiskiem powinien się przyjżeć pracy administratorów forum, banują użytkowników, którzy np. skrytykują tezę postawioną w artykule lub nie zgadzają się z oceną danej gry. Wstyd jak to działa w tej firmie. Wywalić ich na pysk.

Jutek
@Moderatorzy do zwolnienia

*przyjrzeć - ortografia u mnie leży :) pozdrawiam i zachecam do zwolnienia moderatorow jeszcze raz :)

Botek

Typowa polska firemka z mentalnością jak w urzędach :) niby ludzie w wieku 25-40 lat, a zachowują się jak janusze i grażynki zasiedziałe w jednej firmie. Docenia się tych co siedzą w pracy ponad normę (mimo, że większość czasu robią głupoty) niż tych, którzy faktycznie pracują. Ambitna osoba nie wysiedzi tu więcej niż 3 miesiące :)

Terminator T-1000

Firma z koziej (usunięte przez administratora) Na ich forum banda Gimbusów. Admini banują każdego jak chcą i za nic. Jak dasz ocene nowej gry za wysoką a Gimby jej nie lubią to cię zbanują. Ogólnie mówiąc--Totalny (usunięte przez administratora)

Ogame_fan

uwielbiam tworzyć content na forum (wywołuję burzliwe dyskuje, dodaję kontrowersyjne komentarze, podpowiadam uzytkoników do zablokowania, oceniam pozytywnie bądź negatywnie gry w zależności co jest do zrobienia itd). Na co dzień pracuję w restauracji Mcdonald's, ale pozatym uwielbiam forum gryonline, bo moge reagować na odpowiedzi do komentarzy cały dzień, bo telefon mam ciągle przy sobie. Polecam ich!

mike1488

Firma dno, w internecie na swoim forum panowie i władcy banują każdego kto napisze coś inaczej niż po ich myśli, moderatorzy forum faworyzuja użytkowników, a innych banują.

Zostaw merytoryczną opinię o Gry-Online S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Gry-Online S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Gry-Online S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gry-Online S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gry-Online S.A.?

Kandydaci do pracy w Gry-Online S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gry-Online S.A.
1.3/5 Na podstawie 23 ocen.

Gry-Online S.A.