CodeWise Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o CodeWise Sp. z o.o.

XXX

W JĘZYKU POLSKIM CZY ANGIELSKIM ODBYWA SIĘ REKRUTACJA?

Redin

Może mi ktoś odpowiedzieć z już zatrudnionych, jakie umiejętności są konieczne i sprawdzane na rekrutacji?

Co do rekrutacji - zadania trudne, nawet dla potencjalnych stażystów, ale atmosfera i podejście do kandydata na piątkę. Bez zadęcia, pełni szacunku i słowni. Ze wszystkich firm, z którymi miałam kontakt, ta jako jedyna dała mi feedback nawet gdy okazało się , że się nie udało, a jak wiadomo wielu obiecuje a tego nie robi. Podsumowując - wrażenia 100% pozytywne nawet mimo tego że mnie nie zatrudnili. Na pewno spróbuję jeszcze raz, gdy nauczę się więcej.

dev2

Raiden
@dev2 24.11.2016 14:48
Nie polecam.

Co się stało? Firma zawsze miała dobrą opinię.

Salander
@dev2 24.11.2016 14:48
Nie polecam.

Naprawdę bardzo konstruktywna opinia. Brzmi bardzo wiarygodnie ;) Ja ze swojej strony przeszłam wszystkie etapy rekrutacji - rozmowa telefoniczna + 2 rozmowy w ich biurze - wszystko przebiegło bardzo sprawnie, w miłej atmosferze. Zaczynam od maja - jestem bardzo ciekawa czy te wszystkie dobre rzeczy które piszą o nich są prawdą :)

dev

Polecam.

developer

Ciekawy jestem opini na temat rekrutacji i samej pracy w Codewise. Czy ktos mógłby sie podzielić ze mną swoimi doświadczeniami? Dziekuję

Zostaw opinię o CodeWise Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CodeWise Sp. z o.o.