CodeWise Sp. z o.o.

Kraków

CodeWise Sp. z o.o.

Opinie o CodeWise Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Bovvvv

Gowork schodzi na psy co pokazuje ocena Codewise. 3/6 dla firmy która oferuje siłownie z trenerem, fizjoterapeutę, gaming room, music room gdzie grasz na instrumentach, bar, restaurację, podnoszone biurka i wiele więcej. Plus w IT w Krakowie to jedna z najlepiej płacących firm. Tak na pewno zasługuje na 3/6. Wszyscy którzy tu przychodzą po porady powiem, nie warto. 99% osób tutaj nigdy nie pracowało w tej firmie i wypisuje dyrdymały.

dfsfdsds
@Bovvvv 08.09.2018 20:31

dev2

Nie polecam.

Raiden
@dev2 24.11.2016 14:48

Co się stało? Firma zawsze miała dobrą opinię.

Salander
@dev2 24.11.2016 14:48

Naprawdę bardzo konstruktywna opinia. Brzmi bardzo wiarygodnie ;) Ja ze swojej strony przeszłam wszystkie etapy rekrutacji - rozmowa telefoniczna + 2 rozmowy w ich biurze - wszystko przebiegło bardzo sprawnie, w miłej atmosferze. Zaczynam od maja - jestem bardzo ciekawa czy te wszystkie dobre rzeczy które piszą o nich są prawdą :)

etetet
@Salander 09.04.2017 21:08

Salander, ale nie kopiuj tak bezmyślnie swoich komentarzy, bo widziałem identyczny wpis na innym forum i musiałem sie zastanawiać komu odpowiadasz.

Salander
@etetet 02.09.2018 18:00

Ciekawe gdzie? bardzo proszę o konkrety ;) być może mam jakiegoś wiernego naśladowcę

Co do rekrutacji - zadania trudne, nawet dla potencjalnych stażystów, ale atmosfera i podejście do kandydata na piątkę. Bez zadęcia, pełni szacunku i słowni. Ze wszystkich firm, z którymi miałam kontakt, ta jako jedyna dała mi feedback nawet gdy okazało się , że się nie udało, a jak wiadomo wielu obiecuje a tego nie robi. Podsumowując - wrażenia 100% pozytywne nawet mimo tego że mnie nie zatrudnili. Na pewno spróbuję jeszcze raz, gdy nauczę się więcej.

tetete
@anonim 30.06.2017 08:12

Widze, że jesteś pod tak dużym wrażeniem, że aż napisałeś o tym na dwóch różnych forach.

Czy poszukiwane są nowe osoby do pracy w CodeWise Sp. z o.o.? Co trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu?

Niby cała otoczka socjalna przyciąga, ale rekrutacja techniczna seniora na poziomie zadań z 1 roku studiów daje do myślenia. Wystarczy podać odpowiednio niską stawkę i wytrzymać z niegrzecznym rekruterem :)

Proszę o wypowiadanie się w taki sposób na forum, który będzie w stanie pomóc osobom zainteresowanym pracą w CodeWise Sp. z o.o..

Natalia

Jak wygląda proces rekrutacji w firmie? Wiem, że najpierw jest 30 min rozmowa telefoniczna ale co dalej? Aplikuje na stanowisko w administracji biura. Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki.

Czy są na forum użytkownicy, którzy sami szukali odpowiedzi na własne pytania? Jeżeli znacie jakieś odpowiedzi na pytania odnośnie pracy w CodeWise Sp. z o.o. to moglibyście podzielić się nimi z innymi użytkownikami?

XXX

W JĘZYKU POLSKIM CZY ANGIELSKIM ODBYWA SIĘ REKRUTACJA?

Tomyy
@XXX 11.07.2017 21:34

w języku zulu :-)

Redin

Może mi ktoś odpowiedzieć z już zatrudnionych, jakie umiejętności są konieczne i sprawdzane na rekrutacji?

dev

Polecam.

developer

Ciekawy jestem opini na temat rekrutacji i samej pracy w Codewise. Czy ktos mógłby sie podzielić ze mną swoimi doświadczeniami? Dziekuję

Zostaw opinię o CodeWise Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CodeWise Sp. z o.o.