Opinie o ICAR w Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICAR w Kraków

greg

Mam Renault Espace IV . Nie wiecie czy przyjeli by mnie do "ICAR"? czy mają juz tam taki samochód?

dramat

Dramatu w Icarze ciąg dalszy. Sobota godzina 21 do tej pory silnika sie nie gasilo a teraz 180 aut na mieście zero WK zastanawiam jakim cudem to wszystko sie ryplo dosłownie z miesięca na miesiac... Oj szykuje sie bunt daje 2-3 tygodnie takiego ruchu.

ICAR

Ja chyba zacznę się uczyć robić na drutach, bo przy takim ruchu jaki obecnie jest w Icarze to w czasie oczekiwania na zleceniu już kilka dobrych szalików na zimę bym zrobił... Może przynajmniej na tym bym coś zarobił...

dr Wiktor Wektor

Panowie, co robimy z tymi przewozami osób caro? wypozyczalnia aut z kierowcą? przecież namnozyło się tego dziadostwa tyle że mozna zwątpić. wczoraj juz nawet jakas laska tam jeździła z nakleją wypozyczalnia.. na rejestracji ze śląska. no trzeba coś z tym syfem zrobić. ma ktoś jakieś propozycje?

@dr Wiktor Wektor

Można by zacząć od tego ,że biorą dopłaty do auta typu van 15 zł.Wiem bo na mine jednego wysłałem i laska z centrali poinformowała mnie o dopłacie .

taxi
@Betonizator

chłopie jesteś pijany czy niedorozwinięty?To nie są taksówki więc przepisy taxi ich nie dotyczą.Mogą jeździć w stawkach takie jak im się podobają,stosować dopłaty i co tylko jeszcze sobie wymyślą.

@taxi

Początek postu był taki.....Panowie, co robimy z tymi przewozami osób caro? wypozyczalnia aut z kierowcą?.......Ja tylko odpisałem ,że na bombę leszcza pusciłem,ale to na Twoje nieszczęście była taxi z kogutem caro.Więc nie ubliżaj mi od pijanych i innych,tylko czytaj dokładnie co ktoś pisze.

miny
@Betonizator

Jak to co posyłać masowo na miny. Szczególnie tych błaznów z Eco Call Center. Nie wiem czy wiecie,ale tam jest dolot na całe miasto! Wysłaliśmy ostatnio takiego jegomościa na Topazową w nocy centralistka wyskakuje z tekstem że auto będzie do 25 minut! Mówimy ok nie ma problemu po pół godzinie dzwoni gość z centrali ze autko czeka a my że na Topolową chcieliśmy a nie Topazową.Przeprosił grzecznie i wysłał auto, kto wie czy nie to samo bo do 15 minut miało być.Zrobi taki pare kursów po 25km na pusto to mu się odechce i albo zrobi licencje albo nara.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
aj

240??? to i tak dobrze.... ja stałem na klinach półtorej godziny na pierwszego i pojechałem do skawiny za 24 złote, wróciłem na ruczaj, postałem pół godziny i dostałem minę... załamać się można... powoli trzeba zbierać na 500 dla szefów

były barbuś
@aj

te wasze dniówki wcale nie są jeszcze takie złe. Jak jeździłem w barbulandi,dniówka 240 zł to było marzenie. Na szczęście ostatnio po komisji dostałem zawias na 7 dni więc jeździłem z betona.Okazało się że dniówki robię większe niż z radia więc już podziękowałem za radyjko.

beti
@były barbuś

Ostatnio coraz więcej widzę gości z barbulandii na betonie, bardzo łatwo was rozpoznać.

x
@beti

Czytaj posty wyżej - nie działał nr 19661 ale dzisiaj już radyjko śmigało :)

y
@x

to super,chyba się do was przeniosę!!!

icar

14h jazdy od 14 w południe do 4 rano obrot 213zł! Armagedon.

ic

Ja troche lepiej 12godzin i 240zeta ale takiego G u nas to nie pamietam

@icar

chłopie skąd ty jesteś bo ile jeżdżę w icarku to jeszcze takiego przypadku nie spotkałem ,który zaczyna nockę od wyjazdu w piątkowe korki. Bywało lepiej ale może zmień godziny jazdy. Ja wyjeżdżam zawsze 19 i tyram góra do 4.Jeszcze nie zdarzyło mi się żeby mieć taki słaby utarg.

Icar bieda nędza

Ja właśnie biore providenta żeby zapłacić ZUS (MAŁY ZUS!!) za cały rok z góry. Niestety nie mogę zrezygnować z tej podlej roboty ze względu na małe chore dziecko.Tak jak jest teraz nie było jeszcze nigdy. Musze tyrac po 16h na dobe żeby coś uzbierać. Proszę Was przyszli kandydaci do tego upodlajacego zawodu i tej upodlajacej człowieka firmy nie idzcie tą drogą. Nie róbcie krzywdy sobie i Waszym rodzinom!!

bida taxi

taxi to zebranina i tyle , zabiają wszyscu tylko nie my, ja sie zawijam z tgo (usunięte przez administratora) zawodu i tyle , robcie jak checie, i tak dojdziecie do tego samego bo juz nawet na malym zusie jest zle!!!

Ha ha

Tel. w barbakanie już chwile dziala tylko jest taki bezruch ze nawet nie ma różnicy

@Ha ha

chwile działa a potem 3godziny nie.Jak nie wiesz to po kiego grzyba głos zabierasz?

ha ha
@barb i

właśnie obdzwonilem wszystkie nr. i działają-sam sprawdź

@ha ha

farciarz :) ja dzwonię co 15 minut z orange i pleya na 19661 albo 1219661 i jakoś nie mogę zrealizować połączenia.pewnie mi operator zablokował komurki hehehe

desperat

Orientuje sie ktos z Was jakie grożą kary za jazde na wyrejestrowanej działalności? Czy przy zamykaniu działalnosci trzeba zdać licencję w UM?

icarus

Faktycznie jest bryndza jak nigdy. Różnie to bywało w styczniu ale jak narazie jazdy nie ma nic! Każdy zarabia, ZUS, pazery w biurze, a my stoimy jak cielęta i czekamy godzinami na kurs za 11zł. Aktualnie 175 aut na strefach dramat!!

icar

U Was też taki dramat z ruchem? Jeszcze takiej tragedii nie widziałem jak jeżdżę. Na strefach po 10-12 aut od 2 do 4h oczekiwania na robote... Jak zima szybko nie przyjdzie to na opłaty nie starczy.

@icar

W barbulandii nie działa tel 19661 i w związku z tym bezruch wiec dziwne że wy narzekacie skoro ze względów technicznych do nas nie mogą się dodzwonć.Powinni więc dzwonić do was więc o co kaman ?

świezak

Skoro może Ty wiesz coś więcej, to napisz jakie jest twoje zdanie.

Swiezak

ZUS przez dwa lata mam mały także ok.

były świezak
@Swiezak

jeśli wybór sieci uzależniasz od wypowiedzi na tym forum to znaczy że jesteś małorozgarnięty.Wypowiada się tu kilku betonów którzy jeżdżą w najwyższe cenie oraz kilku gości którzy udają kierowców megi,icara lub barbakanu. Jeśli chcesz dobrze wybrać to lepiej popytaj kierowców jak jest w ich sieciach i czy są zadowoleni.

Starzak

Pomoże Ci Z U S !

Świeżak

Witam wszystkich, jestem świeżo po zdanym egzaminie, i po przeczytaniu całego wątku mam dylemat którą sieć wybrać?? po tym co tu przeczytałem Icar, Mega , Barbakan odpadają.I waham się w tym momencie między 919(z tego co mi wiadomo mają kilka postoi,więc chyba ok),Wawel (dużo firm),MPT(szczerze nie dawno dopiero o tej korporacji usłyszałem,więc chyba szału nie ma)Nova(nie za wiele o nich wiem).Czy jest ktoś w stanie mi pomóc??

Beton-zaur
@Świeżak

w zasadzie nie ma odpowiedzi na nurtujące Cię pytania tzn. kazdemu dobrze gdzie indziej - każdy musi sam przerobić kilka scenariuszy jazdy i wybrać ten, który najbardziej odpowiada twoim predyspozycją, oczekiwaniom finansowym czy też sytuacji życiowo finansowej - innne oczekiwania ma 25 latek z wifdmem kredytu hipotecznego - taki za dodatkowe 500 zł miesięcznie pójdzie na wszelkie ustepstwa - tyranie auta, kiepska klientela itp. inne oczekiwania ma gość koło 40 - dziestki z już kaooś poukładanym zyciem, który swoje 5 minut na zarabienie paru złotych ma za sobą a jeszcze inaczej chce jeździć gość, który ma emeryturę lub za chwilę bedzie miał i potrzebuje coś robić dla zabicia czasu + zarobić kilka zyla a najbardziej zależy mu na świętym spokoju - a jeszcze inaczej sprawa się ma w przypadku osób, dla których taxi to dorywcza praca raz na jakiś czas. Poświęć sobie np: rok czasu na 2-3 w porywach 4 scenariusze - siądź i zastanów się nie szukaj odpowiedzi zanim zaczniesz jeździć

swiezak
@Beton-zaur

Dzięki wielkie za normalną odpowiedz,pozdrawiam i miłego dnia wszystkim!

CIEKAWY

dlaczego nie można uchwalić minimalnych stawek tak jak się uchwala maksymalne? dlaczego w gminie Kraków jeżdzą TAXI z nr rejestracyjnymi innych gmin? przecież to tam płacą podatki! co ma z tego Kraków poza niszczeniem dróg i własnych podatników ?

Nick..
@CIEKAWY

Oj ciekawy, ciekawy, odsyłam do lektur tj. ustaw o transporcie drogowym, i działalności gospodarczej. A tak w skrócie , RM za zadanie według ustawy ustala tylko ceny maksymalne, Jest wolność gospodarcza w Polsce. Odprowadzasz podatki tam gdzie masz zarejestrowaną działalność. Nie dziwie się że takie(usunięte przez administratora)eżdżą po takich stawkach jak podstawowych rzeczy nie wiedzą ..... Co z tymi ludźmi się dzieje

@CIEKAWY

OK ja jeżdżę z nr KWI 00000 i co Ci do tego.Mieszkam w powiecie wielickim,ale mam meldunek krakowski.Mieszkam w domu żony i auto na nią stoi zarejestrowane i ubezpieczone.Licencję dostałem,tylko żona musiała dać mi dow.os. i oświadczenie ,że zgadza się ,abym ja użytkował na taxi jej samochód(czytaj mój także).Udzieliłem Ci maksymalnie wyczerpującej odpowiedzi.

olo olo lolo lolo

ja nie wiem czym sie spinasz jesli pani byla by taka cwana ze chwali sie ze pracuje w urzedzie skarbowym nie ma zadnego problemu kilka razy mialem problem ze za duzo bo icarem taniej dla mnie sprawa jest prosta samochod mam oklejony zgodnie z wytycznymi urzedu miasta ceny mam takie jakie przewiduje urzad miasta nie kombinuje jezdze na takiej taryfie jaka ma byc nie oszukuje zawsze jade najkrotsza droga jesli jest problem z placeniem wzywam policje jednoczesnie informujac ze wystapie na droge sadowa o zaplate za czas ktory stracilem przez ta osobe oraz ze zaloze jej sprawe z powodztwa cywilnego o probe wyludzenia uslugi ciekawe jak by wtedy poczula sie pani z urzedu skarbowego i jak dlugo by tam popracowala zawsze skutkuje jesli klient chce zaplacic ale czuje sie oszukany lub okradziony zawsze wydaje mu paragon ale wtedy na drugiej stronie pisze skad dokad byl kurs i dokladnie kazda ulice ktora jechalem i podbijam pieczatka jestem czysty taka osoba moze pojsc do um i zlozyc skarge na wysokosc rachunku i przedstawia dowod czyli paragon fiskalny i wtedy jest na nim godzina trasa i jaka taryfa zastala urzyta urzednik na drugiej stronie ma dokladnie miejsce z ktorego wystartowalismy i skonczylismy kurs wtedy klient nie moze sobie wymyslic ze zaczelismy calkiem gdzie indziej i skonczylismy calkiem gdzie indziej rozumiecie jestescie czysci bo dokladnie opisany paragon jest gwarancja waszej niewinnosci jesli jestes uczciwy jezdzisz najkrotszymi drogami i nie tniesz klientow czyli nie uzywasz wyzszej taryfy jestes czysty i chroniony to nie jest tak ze klient ma zawsze racje a czasem trzeba dobitnie mu to uswiadomic jesli klient wsiada mi w nocy i chce jechac na rybitwy i wyjdzie 60 zl a on ma pretensje ze placi 25 icarem to jego problem prosta pilka ma cennik ma wszystko jest wolny rynek klient decyduje do czego wsiada jesli nie umie czytac albo mysli ze potem straszeniem i bajkami mysli ze urwie mi z rachunku to sie grubo myli ma zaplacic co do zlotowki za wykonany kurs i tyle a co do icara jesli chca jezdzic za darmo niech jezdza mam to gdzies jak ktos nie umie liczyc to nie moj problem i tyle pozdrawiam

dr Wiktor Wektor

a Ty co, cykor jesteś? jeśli nie robiłeś klienta w cycek, to powinna Ci ta laska zapłacić co do grosza, i nie ma to tamto, że taniej że icar czy coś tam. Ty jak idziesz do sklepu po bułke to obniżają Ci cenę bo mówisz ze pracujesz tu albo tam? czy jak idziesz do kina, to dostajesz rabat? wykonałeś usługe i choćby ta laska stawała na uszach to MA ZAPŁACIC co do grosza. a jeśli np na moście Wandy by miała jakieś obiekcje to won z auta, wysadzam skoro mówią że nie zapłaca za usługę i radzcie sobie sami na tym moście. tak, tak, wy sami taksiarze uczycie klientów że można płacić mniej. pomyśl ile ta laska wydała na sylwestra, na wóde, na zabawę, petardy, fajki itp, a do domu by chciała za free wracać? a w imie czego??????

@dr Wiktor Wektor

Nie boje się jej i jej też jak piszesz w cycek nie zrobiłem.Jechałem z kosciuszkowskiego-r.czyzynskie-pl.centralny-klasztorna i most wandy a potem juz wyboru nie ma.Wyszlo mi na paragonie 11,4 km i 56 zł.Jezeli zostane bezpodstawnie wezwany do US to po prostu cala rozmowe nagram ,pytajac wczesniej o dane klientki(pracownicy);poinformuje ich tez o zastraszaniu w trakcie kursu przez w/w klientke i zglaszam sprawe na Policji.Mi chodzi o cos innego;ile my jezdzacy normalnie mamy się debilnym klientom tlumaczyc ,ze nie oszukujemy tylko jezdziy po cenach jakie UMK ustanowił;mam tez cennik z cenami zgodny z paragonem także ja mam luz.Ale po prostu boli to jak byle klient/ka traktuje mnie jak zlodzieja....(usunięte przez administratora)h

Beton-zaur
@olo olo lolo lolo

jak nie nacinałeś klienta - wszystko masz z papierami ok. to nie ma po co wpisywać trasy - paragon wystawiony prawidłowo - klient ma obiekcje więc ma wskazać gdzie został oszukany - jak trafisz gościa co najpierw poprosi i niestandardową trasę np: zjazd gdzieś w bok do monopolu a na końcu zakwestionuje cenę to jak musiałbyś wpisać trasę - jak wytłumaczyć - czy może klient oburzony ceną ma Ci się podpisać, że tak chciał - nie ma co być nadgorliwym bo samemu można sobie przez uczciwość zrobić problem - jeśli klient kwestionuje cenę za usługę na zasadzie " bo ktoś inny jeździ taniej" a ja mam pewność, ze wszystko w 100% jest ok. to wręczam w łapkę paragon, wskazuję szybę z cennikiem oraz informuje jak to już ktoś tu wspomniał o policji. Skutkuje w 100%. Klientom zainteresowanym skąd bierze się różnica - tłumaczę, iż dumping w Polsce jest zabroniony, ale pewne firmy to obchodzą - pytam także, czy jegomościa czy życzyłby sobie pracować w nocy za stawkę dzienną, która jest najniższa w kraju - a argument, iz Icar czy Mega ma dzięki temu sporo pracy kwituje jednoznacznie - murzyni na plantacjach bawełny też na brak zajęcia nie narzekali. Ale trzeba przyznać, iż klienci w/w sieci raczej dzwonią po 3 h na taxi aniżeli wsiądą z betonu a jeśli już to na krótkich trasach - w przeciwnym przypadku 99% z nich negocjuje cenę - tak wiec szczególnego problemu z nimi nie ma.

@Beton-zaur

Hmmm... wiesz co...jak mam problem z niestandardowymi trasami to je po prostu na rachunku lub paragonie umieszczam i tyle.Kiedyś mi gość wsiadł i walczył w gogo 5 godzin i do domu pojechał zdziwiony ze blisko 200 stówy są na zegarze....pyta za co...ja mu na to,że za czekanie(czytaj moją pracę),które sobie sam zażyczył(coś o bezpieczeństwie mówił)I zabulił 250 zł.Oczywiście dostał paragon...następnie rachunek chciał ..ja mu mówię ok,oddaj paragon i piszę rachunek...i wpisałem mu Rynek - 29listopada 165 (klub gogo)+ postój 5 godzin i Kalwaryjska.Gość jk przeczytał rachunek zgiął go w rękach i wyrzucił i tyle było jego chojrakowania.(usunięte przez administratora)

Nick..

na sławkowskiej złapali gościa który miał 1.5 promila

Beton -zaur
@Betonizator

ok. tylko podstawe naliczenia tej kwoyty masz na paragonie tj. data, godzina, taryfa,opłata postojowa zł/h, ilość km. z tego wszystko wynika i już. Poprostu nie rozumiem po co sie tłumaczyć- udowadniać wypisujac trasę, ze jest ok(usunięte przez administratora)

jacu

W barbulandii od dwóch dni nie działaja telefony :) Macie większy ruch ?

alin

Co za sieć nova Taxi? To są betony?

miki
@alin

Stary Grosik lub nowy, jak kto woli.

Zostaw merytoryczną opinię o ICAR - Kraków

• Jak się pracuje w ICAR?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICAR?

ICAR