Opinie o ICAR w Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICAR w Kraków

khabashvili

stoisz ponad godzinkę na ruczaju zapisany na siódmego, potem jedyneczka przerzuca cię na pychowice i jedziesz z gawiedzią za dyszkę na ruczaj i znów zapisujesz się na siódmą pozycję... tak ostatnio jest w ICarku

aa
@khabashvili

Ja odkąd pamiętam tak było, nie tyle co czekanie godzine na kurs tylko właśnie kursy 10-12zł z gwiazdami spóźnialskimi.

@aa

Odbierałem syna ze studniówki.Czekałem na gnojka prawie pół godziny, ale obserwowanie czekającego na klientów ze zlecenia icarka, było bezcenne.Stał posłusznie przez ponad 20 minut, aż paru małolatów łaskawie zajęło miejsce w jego bryczce :)

olo

Jaaasne i to normalne, że musiał ci podać hasło zanim wpuściłeś go do samochodu? Własnego syna nie poznałeś? Paliłem papieroska i słyszałem jak odprawiałeś kolejnych klientów.Dopiero magiczne słowo (usunięte przez administratora)odblokowało drzwi twojej furmanki?

icar
@olo

jasne a ty akurat stałeś koło mojego auta przy opadach śniegu i 9 stopniowym mrozie.Szkoda gadać.

@icar

Ja na termometrze miałem -13,a nie -9 ale nałóg robi swoje ;) Zaresztą...ja opisałem sytuację której byłem świadkiem,a ty człowieczku zabierasz głos pisząc od razu, że to niby ty tam byłeś.Wydaje ci się, że jedna studiówka była w krakowie?Ładnych ...... do icara przyjmują :)

olek

w icarze auta stoją i stać ich będzie coraz więcej, jeżdżę w innej sieci, droższej i czasami klienci sami mnie zagadują o icara, główny ich argument za tym, żeby zapłacić 5-10 zł więcej jest jakość samochodów w icarze. Często słyszę, że tam już takie złomy jeżdżą, że boją się wsiadać.

Dr4goN

Witam, planuję w najbliższym czasie przejść ze stałej pracy na taksówkę, sprawy zdrowotne. Chciałbym się dowiedzieć ile trzeba płacić za ubezpieczenie dla siebie, i cały kosztorys związany z radiem (tzn abonament czy co tam jest). Proszę o odpowiedź

aa
@Dr4goN

Robisz głupstwo bo z chęcią bym zamienił taxi na zwykłą prace ale skoro chcesz to pomoge. Abonament 350-500zł zależy od sieci. taxometr, telefon, kasa, radio, montaż, przegląd na taxi, licencja, badania lekarskie itp to ok 3tyś zł. Taxometr używke kupisz za 100zł. Telefon ja za samsunga nowego płaciłem 500zł, kasa fiskalna nie pamiętam dokładnie ale w granicach 1,3k zł chyba (przy pierwszej DG 700zł zwrotu z us dostajesz), licencja 200-300zł w zależności o długości trwania licencji, radio zależy od sieci, do barbakanu ok 200zł, wawel chyba trochę drożej, przegląd na taxi coś w granicach 50zł, badania lekarskie (psychotesty i dopuszczalne do zawodu ok 150zł). Ale tj ci piszę nie pchaj się w to gó.wno bo szkoda nerwów, rodziny z tego nie utrzymasz, zaniedbasz się w tej pracy (jak większość taksówkarzy), możliwości rozwoju żadnych, ceny od lat te same a cała obsługa (zus, paliwo, części, mechanicy) z roku na rok drożeją.

haha

haha a mowiłem - SAMI SIE WYKONCZYCIE MONDRALE... i sie sen sie spełnia :]

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Icar

Mrozy,śniegi,wiatry, deszcze nic nie pomaga. W Icarze masakra po całości po 200 aut ntotalny bezruch. Chyba betony zaczynaja lepiej jezdzić niz gawiedz z Icara dramat.

xyz
@Icar

głupoty piszesz.nigdy jeszcze nie było 200 aut zalogowanych,Ciekawe że dziś w nocy tylko po kilku się logowało i to poza Kazimierzem i centrum.A Kazimierz i centrum hulało jak nigdy i nie miał kto brać.

@xyz

Boli mnie twoja głupota.

help

wszystko w terminie.tak naprawdę kłopot mam z pierwszymi pozycjami bo wychodzą inaczej niż pozostałe (10,11)

help

Po raz pierwszy skaładam pit 16A na pełnym zusie.Może ktoś życzliwy podpowiedzieć co wpisać w rubryki od 10 do 34 ? Proszę się nie wyśmiewać. Dziękuje

No toś pomógł.tx

Beton-zaur
@.

sporo osób stara się samemu wypełniać dokumenty bo myślą, że biura podatkowe pobierają krocie więc pomogłem - za równowartość zgrzewki piwa ma załatwiony problem i gwarancję poprawności.

księgowy
@help

A płaciłeś zus w terminie,czy były spóznienia w 2013r? To jast bardzo ważne.Od tego zależy co tam wpiszesz i ile dopłacisz lub nie.

Nero

A w MPT jak wygląda sytuacja?

sss

Dwójki...dobre radio dla emeryta niski abonament(350zł),spokojny klijent wiek(40-70),nie mają preferencji co do samochodu przyjmą każdego zobacz po flocie,a zauważyłem że czychają na klijenta ze słupka i nie miotają się z nerwów żeby zarobić...gadałem z kolegą który tam jeździ to mówił że te emeryty jak zarobia 100-120zł to jadą to domu...Radio dla emeryta!!!

wyga

Dwójki mają abonament w wysokości 370 zł, odpadaja postoje na bankomaty, bo można płacić kartą i mnóstwo WK, zwłaszcza z rejonów, gdzie icarom i megom się nie opłaca jeździć czasóweczka w koreczkach bardzo przyjemna, także średni kurs wynosi nie 17 jak w ICar a 27 zł.

@wyga

(usunięte przez administratora) Mnóstwo WK a na każdym postoju przynajmniej 2 auta z dwójek!!

Nie,nie jestem nowy jezdze 2 lata w Barbulandi i po prostu jechalem dwójkami dzisiaj o 6 rano i zdziwiła mnie liczba wolno kończących na terminalu. Fakt że jechałem ze starszym panem,ale komuny od niego nie wyczułem wręcz przeciwnie był mega uprzejmy nie chciał tylko za dużo mówić o ruchu :)

tax

więc jak Cię mało interesuje filozofia szefa, to idz i sam sprawdz bo napewno jesteś nowym taksówkarzem, pojeżdzij z dziadkami bo średnia wieku klientów i taksówkarzy w tym radiu to 60l a wnioski wysuniesz sam ,może Ci się spodoba...POZDRAWIAM

Mozesz cos więcej napisać jakies uzasadnienie, przykłady? Jaki był ruch na radiu i czy strefy zapchane.Filozofia szefa mało mnie interesuje :)

Tax

Dwójki to jedna wielka komuna,wystarczy iśc na rozmowe wstępną do prezesa to już depresji można dostać oni zatrzymali się w dawnym ustroju bardzo przytłaczające radio ,prezes i cała ta ich filozofia ja poszedłem i jeszcze szybciej uciekłem...

Witam bardzo proszę kogos zorientowanego o informacje na temat jazdy w radio taxi dwójki. Konkretnie chodzi mi o ilość kierowców w sieci no i czy istnieje jakikolwiek ruch na radiu w tygodniu i jak wyglądaja weekendy. Pozdrawiam liczę na odpowiedź

Beton zaur

Panowie zakończmy bezsensowną dyskusje o Icarze, Medze czy Barbakanie kazdy doswiadczony kierowca wie co tam się dzieje a jak nie wie to moze sie dowiedzieć idąc tam. Dyskusja dająca komukolwiek nową wiedzę powinna się tyczyć 22, 19, Wawelu, betonu, MPT, Rotundy ich postoi itp, to w tym miejscu jest o czym rozmawiać a nie o tym czy jazda po kosztach się opłaca. Jak chodzi Rotundzie Bonarka czy ktoś ma wiedzę interesuje mnie to bo wskoczyłbym do sieci mającej postój chodzący w tygodniu, zlecenia z radia interesują mnie najmniej

Nick..

Jeszcze jedno nigdy nikogo nie namawiałem do żadnego buntu, tylko rozmawiałem albo pisałem po to aby ludzie otworzyli oczy, zaczęli myśleć logicznie i sensownie. Od niektórych taksiarzy to mojej Ciotki 7 letni syn ma większe jaja i nie boi się walczyć o swoje! A tutaj kilku ''prezesów'' zrobiło sobie raj na ziemi budując swój kapitał otumaniając kierowców do tego stopnia że każdy porami trzęsie, bo komisja, bo kary, bo coś tam! Nie dajcie sobą pomiatać Krakusy słyną z tego że mają swoje zdanie i godność ale u niektórych tego nie widać!

Icar

250zl i 300km chyba. Dalej zachecaj następnych kretynie mało ci aut w sieci?!

inny nik

podpisałem się w poprzednim niku, gdzie napisałęm o abonamencie 200zł, jako byłykierowca i rozumiem, że to jest czyjś już zajęty nik. Nie mam porsche (na gazie:D), tylko 8 letniego fiata. Napisałem tylko co o tym myślę, chciałem pomóc, nie znam obecnie rynku. Powodzenia.

bylykierowca

To ile mi pali gazu nie jest twoją sprawą. Otwórz sobie firmę tak jak ja to może cie będzie stać i wtedy sam sprawdzisz.

Zostaw merytoryczną opinię o ICAR - Kraków

• Jak się pracuje w ICAR?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICAR?

ICAR