Opinie o ICAR w Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICAR w Kraków

D u Pa

(usunięte przez administratora)normalne się zrobiło i tyle , co za czasy.... ludzie sami sie godza na taki los.... czysta glupota, zalozyl by sobie kajet jeden z drugim i policzyl koszta to by mu szczena opadla, ale tak to jest jak sie wszkole nie uczylo to i liczyc sie nie umie...

tao tao
@D u Pa

nie samo sie zrobilo kolego tylko sami je zrobiliscie pisze tutaj do wszystkich kierowcow icara oraz megi jeszcze raz powtarzam to wy jestescie winni tej sytuacji ktora ma obecnie miejsce nie winie wlascicieli bo kto ma troszke oleju w glowie wiedzial ze tak sie stanie model poskiej firmy nie zmienia sie od lat na poczatku szefowie wlazili wam w tylki byle tylko przyciagnac jak najwicej ciemniakow ktorzy beda jezdzic za free obietnice zapowiedzi jak to zawsze bywa ale po pewnym czasie 600 samochodow brak mozliwosci zarobku a abonament 500 z co miesiac w zebach i nie dziwie sie wlascicielom oni maja firmy i maja was gleboko w (usunięte przez administratora) i maja racje nikt was nie szanuje bo jak mozna kogos szanowac kto wieze mnie przez cale miasto za cene kebaba lub paczki fajek na rynku wydaja po 300zl po 500 na balety a wam placa po 15 zl za cale miasto i wydaje im sie ze nadal jest za drogo jeszcze raz odpowiadam wam to wy kierowcy jestescie winni tej sytuacji i napisze do kolegi oshee masz racje i poparlbym to co mowisz ale powiedz mi z kim mam wlaczyc o lepsza przyszlosc powiedz z kim z tysiacem oslow ktorzy zniszczyli rynek taxi ??? juz nie pamietacie drodzy koledzy jak nas wyzywaliscie od lesnych dziadkow komuchow ze wy tp mlodziez przejmiecie rynek taxi itd itd jak ja moge z wami walczyc jak to wy mi wbiliscie noz w plecy a kiedy nasze slowa okazaly sie prawda ze sami sie utopicie we wlasnym (usunięte przez administratora)ze traktuja was gorzej niz (usunięte przez administratora)teraz nagle krzyczycie jaka to niesprawiedliwosc was spotkala jak nie mozecie zarobic itd???? panowie z icara megi capa partnera nie mam dla was zadnej litosci i nie zaluje was mysle ze komornik wymierzy wam sprawiedliwosc za znisczenie rynku taxi tego juz sie nie da naprawic bez krokow ktore opisal osheee jeden z niewielu taksowkarzy ktory ma mozg ale ja i mysle ze reszta z 3000 tys taksowkarzy nie zrobi nic by wam pomoc i maja calkowita racje nawarzyliscie sobie piwa wypijcie je sami nie pozdrawiam

vv

oshee jako jeden z nielicznych napisał coś mądrego. Niewiem czy na chwilę obecną jest działający związek zawodowy, natomiast ta droga jest jedyną sensowną. 2 lata temu jakoś udało się rozganizować strajk, teraz zrobić powtórke tylko w większą ilość aut (bardziej prawdopodobne niż to że wszyscy zegar przestawią). Wystosować do um postulaty i albo blokować do skutku albo niech w końcu będzie normalnie na tym rynku.

osheeeee

ludzie juz wam mowilem co trzeba robic apeluje do was wszytkich nie mam podzialow na icarusow mege i cala reszte mamy szanse cos zmienic ale juz powiedzialem wam jak pierwsza sprawa zarejestrowac zwiazek taxi bez prezesow bez kolegow krolika itd jedna osoba ktorej mozemy zaplacic za reprezentowanie nas skladka miesieczna 10 zl rozglosic to na miescie i przystapic jak najwiecej potem wynajac kancelarie prawnicza i skontaktowac sie z warszawa i reszta miast ktos musi podjac inicjatywe mam nadzieje ze my ja bym nie organizowal strajkow przynajmniej nie na poczatku mam na to inny plan skrzyknac sie na lotnisku w hucie wszyscy jak najwiecej taksowkarzy rozpuscic wiesci wsrod kolegow we wszystkich sieciach jak najszybciej i wszyscy razem przestawiamy zegary na taryfa 1 2.30 zl taryfa 2 3.5 zl za km taryfa 3 4.60 zl taryfa 4 7 zl za km czasowka 35 zl tak jak bylo 6 lat temu(usunięte przez administratora)

wiki
@osheeeee

Myślę kolego że wielu się z tobą zgadza potrzebna jest tylko jakaś iskra żeby to zahulało.To forum czyta raczej niewielki procent taksówkarzy ale od czegoś trzeba zacząć(np.jakiś adres e mail lub profil na facebooku gdzie mogliby się kontaktować chętni którzy chcą działać a nie tylko obrzucać się błotem ). Pozdrawiam!

maki
@osheeeee

RĘKI DO TEGO NIE PRZYŁOŻĘ CHOĆ W 100% SIĘ Z TOBĄ ZGADZAM !!!!!!!!!!!!!! GDZIE WSZYSCY PLACZACY BYLI JAK CHODZIŁO SIĘ NA SZPITALNĄ I PLAC MATEJKI ZLIKWIDOWAĆ NIELEGALNE PRZEWOZY !!!!!!!!!!! GDZIE KRW..A GDZIE !!!!!!!!!!!!! CHODZIŁO 20-30 OSÓB !!!!!!!!!! A DZISIAJ PLACZ??????????????????????? GDYBY NIE ZWIĄZKI KTÓRE ROBIĄ CO MOGĄ O CZYM ZIELONEGO POJĘCIA NIE MACIE BYŁOBY 1000 NIELEGALNYCH PRZEWOZNIKÓW !!!!!!!!!!!! BYLIŚMY Z SĄDACH, NA PROTEŚCIE W NIEPOLOMICACH!!!!!!!!!! DZIĘKI ZWIĄZKOM ZOSTAŁY EGZAMINY O CZYM NIE MACIE POJĘCIA !!!!!!!!! NIC NIE WIECIE CO SIĘ DZIEJE W MIEŚCIE BO 2 LATA MIELIŚCIE WSZYSTKO W DUPI...E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I TERAZ TA GRUPA 20 OSÓB CO CHCIAŁA MA WAM POMÓC????????????????????????????? WAM CIOTOM !!!!!!!!!!!! BO PRZESTALIŚCIE ZARABIAĆ ?????????????????????? NIE ZROBICIE NIC !!!!!!!!!!!!!!! POWTARZAM NIC BO WIĘKSZYCH CIOT W ŻYCIU NIE SPOTKAŁEM JAK ZAWÓD TAKSÓWKARZA W KRAKOWIE!!!!!!!! WSZYSTKIE AKCJE ZE STRAŻ MIEJSKĄ POLICJĄ ITD BYŁY DZIĘKI WSPÓŁPRACY ZWIĄZKÓW I URZĘDU MIASTA !!!!!!!!!!!!!!! GDZIE BYLI WSZYSTKIE (usunięte przez administratora)TAXI GDZIE !!!!!!!!! JAK ZWIĄZEK CHCIAŁ GDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

maki
@osheeeee

ZWIĄZKI SĄ I CHCĄ ALE (usunięte przez administratora) Z TAXI NIE CHCE SIĘ PŁACIĆ SYMBOLICZNYCH KWOT NAWET 5-10ZŁ SKŁADEK NA SĄDY I PRAWNIKÓW BY ZLIKWIDOWAĆ NIELEGALNE PRZEWOZY I WALCZYĆ O LIMITY I CENY MINIMALNE POWTARZAM MINIMALNE CIOTY EKONOMICZNE !!!!!!!!!!!!!!!!!! JEŚLI ZROBICIE COKOLWIEK BĄDZ CHCECIE ZROBIĆ TO MOŻNA NAWET OD JUTRA !!!!!!!!!!!!! ALE PŁACZCIE DALEJ I GOTUJCIE SIĘ WE WŁASNYCH GÓWNA..CH NIE ŻAL MI WAS BO SAMI DO TEGO DOPROWADZILIŚCIE WIEC ZDYCHAJCIE DALEJ BO JA JESTEM BETONEM I PRACUJĘ NA MAKSYMALNYCH STAWKACH WYTRZEPANE (usunięte przez administratora)!!!!!!!!!!!!!!!

nowe taxi

nowi taksówkarze idą do icara bo tam są zlecenia ale nie zdają sobie sprawy, że to jest nieopłacalne. Jeśli założymy nową sieć gdzie abonament będzie zależał od ilości samochodów to im będzie nas więcej tym będziemy mniej płacić możliwe , że nawet 100zł miesięcznie a nie 400 czy 500zł jak teraz. (usunięte przez administratora)

kiedys tak mialo bc
@nowe taxi

wlasnie na takiej zasadzie powstawalo ale taxi ale smieliscie sie i szydziliscie z tego pozdrawiam

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Icar bieda nędza

My nie zniszczyliśmy konkurencji my zniszczyliśmy cały rynek Taxi godząc sie na jazde po takich stawkach! Śmiałem sie kiedyś z takich opini, śmiałem sie z tego ze sie utopimy we własnym G, teraz kiedy jest nas 800 aut i cały czas przybywa widzę że mieli racje starzy taksowkarze. Bo małą stawke da sie nadrobić ale jazdą non stop wtedy jakoś będzie. Teraz czekając po 2-4h na jazde i jadąc za 10zł nie ma szans tak przeżyć.

koliber

Bardzo dobry pomysł, trzeba obniżyć abonament! Popieram nowe taxi.

nowe taxi

zbierzmy się kierowcy wszyscy razem z icara zatrudnijmy sobie sami szefa i wtedy będziemy mogli płacić abonament 100-150zł a nie jak teraz 500zł. Sami sobie ustalimy zasady. Icar to my nie biuro, możemy narzekać albo wziąć się do roboty!

Beton-zaur
@nowe taxi

po co tworzyć nową korporacje ?? wystarczy masowo odchodzić do starych korpo z normalnymi cennikami, najlepiej stowarzyszeń - tylko trzeba mieć odwagę odciąć się od dostępu do sporej ilości (usunięte przez administratora)zleceń. Trzeba zmienić sposób myślenia.

nowe taxi?
@nowe taxi

icar to nie biuro - prawda icar to my - nie prawda icar to logo i nr telefonu który dzwoni bo klienci go znają......

icarek jajcarek

widzę że chyba ugotujemy sie w własnym sosie konkurencje zniszczyliśmy a teraz czas na nas takiej lipy t6o nie pamiętam buuuu...

Icar

Wracam sobie po dwóch miesiącach choroby do roboty, odpalam terminal o godzinie 15 spodziewam sie że zlapie sobie WK a tu... 110 aut o godzinie 15 szok i niedowierzanie myślałem ze sie pochoruje na nowo. Jeśli nawet w godzinach szczytu jest radio zapchane to jest to juz agonia firmy Icar. Wytrzymałem tylko 5h tego marazmu. O 21 było 160 zalogowanych a ja 60zł na kasie....

heh

Dalej placzcie na forach zamiast wyjść/wyjechać na ulice dalej tepy narodzie.

marks

sztuczne upychanie ludzi z bezrobocia,którzy nie mają pojęcia o ekonomicznej dzialalności Taxi,rzerowanie na głupocie ludzkiej i sytuacji zarobkowej w Krakowie...tylko jeśli jeden,drugi,trzeci mówi tu o 1200-1500zł miesięcznie za 14-15godz.w dzień w dzień(usunięte przez administratora)

iCar

Ja się zawijam z tego interesu. Praca na taksówce sama w sobie bardzo mi odpowiada, ale niestety z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej... Żeby zrobić jakieś normalne pieniądze trzeba siedzieć w aucie po 14 godzin dziennie 7 dni w tygodniu. Masakra. Człowiek nawet nie ma czasu na niedzielny obiad z rodziną, już nie wspomnę o jakimś wypadzie na miasto raz na jakiś czas. Właściciele sieci korzystają z sytuacji na rynku i przyjmują bez opamiętania. Aut dwa razy tyle co jeszcze rok temu, zleceń trzy razy mniej a abonament co miesiąc 500!!! W normalnych firmach wraz ze spadkiem jakości świadczonych usług cena maleje, a tutaj...? Beton. Tylko koszty coraz większe! Time to say goodbye... Spadam!

szok

12 milionow mieszkancow paryza 20 tys taxi. Krakow 800 tys mieszkancow 4000 taxi bez komentarzap panowie juz dawno mowilem ze tylko zwiazki zawodowe moga zakonczyc ta patologie najwyzszy czas zalozyc zwiazek zbierac skladki wynajac kancelarie prawna polaczyc sily z katowicami warszawa trojmiastem i reszta i walczyc protestami oraz prawnie przeciwko braku licencji nie ma bola ustapiliby bo kazdy widzi ze niewidzialna reka rynku nie poprawila naszej sytuacji jak twierdza liberalowie tylko doprowadzila nas do totalnej ruiny. Tyle w temacie pozdrawiam

mietek
@szok

Taksówek z licencją jest już prawie 5 tys. (usunięte przez administratora) podwoźników z caro, eko i innych z którymi służby państwowe tak walczą, że jeździ tego dziadostwa coraz więcej, to sumując wyjdzie grubo ponad 5 tys.

heh

"Kraj Wspaniały, tylko ludzie (usunięte przez administratora) quot;- Józef Piłsudski. Zawsze bylismy,jesteśmy i będziemy durnym narodem który nie potrafi walczyć o swoje z władzą. Wszedzie sie da, tylko nie u Nas.

Beton zaur

Markuu MAAAAAAAAAARRRKKKKUUUUUUUUUUUUU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gdzieeee jeeeesteeeeś... !! (usunięte przez administratora)

dr wiktor wektor

może warto napisać do naczelnego strony? żeby przypatrzył się dlaczego jego pracownik usuwa komentarze które nie są wulgarne?

prawda

prawda jest taka ze sami na własne życzenie dajecie się (usunięte przez administratora)prezesom co majom raj i żyją na waszych garbach, możecie w to wierzyć albo nie ale tak jest.

icAr kiedyś

Na początku istnienia firmy Icar każdy potencjalny jak i obecny kierowca był traktowany jak czlowiek, była zwykła ludzka uprzejmość, dało sie z tymi ludźmi po ludzku porozmawiac wyjaśnić nie jasności itd. Teraz kiedy czują sie pewnie z flota 800 aut jesteś traktowany (usunięte przez administratora) Wchodzisz do biura mowisz "dzień dobry" slyszysz jakies burkniecie traktują cie jak zło konieczne(usunięte przez administratora)

dr wiktor wektor

hehe, jakim trzeba być kretynem żeby prowadzić własną działalność i jeszcze jakieś "kary" płacić podmiotowi współpracującemu?

marek
@dr wiktor wektor

Wydaje mi się, że kary są normalną praktyką przy współpracy firm jeśli jedna z firm nie wywiązuje się z umowy lub narusza warunki umowy. Większym debilem się jest jeśli się nie wie o tak podstawowych rzeczach.....

@marek

haha, no rozwaliłeś mnie teraz właścicielu(usunięte przez administratora) kary są normą, ciekawe czy macie te kary i ich kwoty zapisane w regulaminie współpracy?(usunięte przez administratora)

Beton zaur
@marek

a ty Marku jakie kary wystawiasz właścicielowi Icara ... kiedy on ma Ci zapłacić 1000 jak co się stanie , pewnie jak stoisz za długo bez zlecenia

driver
@Beton zaur

faceci prowadzacy własną działalnośc gospodarczą....dostają kary finasowe za byle bzdurę..(usunięte przez administratora)

Beton-zaur
@marek

Marku uchyl rąbka tajemnicy !! jakie kary i za co Ty możesz stosować wobec firmy, z którą podpisałeś umowę ?? trudno się nie zgodzić, iż praktyka takich kar umownych istnieje ale zawsze w dwie strony. Marku zdradź nam tajemnicę bo przebieram nogami z ciekawości ...

miki

Ja na 1000 dostalem fakture vat

Zostaw merytoryczną opinię o ICAR - Kraków

• Jak się pracuje w ICAR?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICAR?

ICAR