Concreate Sp. z o.o.

Opinie o Concreate Sp. z o.o.

Andrzej

Może firma kładzie zbyt mały nacisk na sprzedaż i stąd słabsze wyniki i niezadowolenie?

Dziewczyna

Bardzo słabo ze wszystkim. Z wypłatami i realizacjami.

Jeżeli jesteś pracownikiem, to co mógłbyś powiedzieć o organizacji pracy w firmie Concreate Sp. z o.o.?

Ta firma ma problemy finansowe.

Pracownik 2

Firma CONCREATE S.A Kraków to firma bez przyszłości kasy nie płacą w terminie i najlepiej jak byś robił za darmo ze wszystkim zwlekają nawet z kasą za metry nigdy w terminie ale na swoje potrzeby prezesi mają ...... Nie polecam takiej firmy ........

Jak układała się Wam współpraca z kolegami z pracy, z szefem w firmie Concreate Sp. z o.o. ? Czekamy na Wasze opinie!

@admin 12.08.2015 04:11

Firma concreate s.a. jest firmą nie wypłacają na czas wynagrodzenia ...

dawny pr.
@Pracownik 14.11.2016 22:40

No racja kiepsko płacom i nie mają zaplecza dl ludzi nic nie mają tylko dla siebie CONCREATE S.A.

Zostaw opinię o Concreate Sp. z o.o. - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Concreate Sp. z o.o.