Opinie o Concreate Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Concreate Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Concreate Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Concreate Sp. z o.o. w Kraków

Rob Nowy wpis

Ocena negatywna, nie polecam. Firma z problemami, dzieli się , zmienia, podjazd to jakieś kartoflisko, troche deszczu i po kolana błoto.

Bożena Nowy wpis

Jesteście zadowoleni ze swojej pracy w firmie Concreate? Bo dawno nie było nowych wpisów na forum, a część z tych dawniejszych niestety jest negatywna i chciałam się zorientować, jak sytuacja z firmą wygląda obecnie. Są wypłacalni, pod tym względem wszystko jest w porządku?

Stefan Nowy wpis

Czyżby dobra praca była przyczyna takiego spokoju na forum?

Andrzej Nowy wpis

Może firma kładzie zbyt mały nacisk na sprzedaż i stąd słabsze wyniki i niezadowolenie?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Concreate Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Handlowiec – Doradca Techniczny?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dziewczyna

Bardzo słabo ze wszystkim. Z wypłatami i realizacjami.

Jeżeli jesteś pracownikiem, to co mógłbyś powiedzieć o organizacji pracy w firmie Concreate Sp. z o.o.?

Ta firma ma problemy finansowe.

Pracownik 2

Firma CONCREATE S.A Kraków to firma bez przyszłości kasy nie płacą w terminie i najlepiej jak byś robił za darmo ze wszystkim zwlekają nawet z kasą za metry nigdy w terminie ale na swoje potrzeby prezesi mają ...... Nie polecam takiej firmy ........

Jak układała się Wam współpraca z kolegami z pracy, z szefem w firmie Concreate Sp. z o.o. ? Czekamy na Wasze opinie!

@admin

Firma concreate s.a. jest firmą nie wypłacają na czas wynagrodzenia ...

dawny pr.
@Pracownik

No racja kiepsko płacom i nie mają zaplecza dl ludzi nic nie mają tylko dla siebie CONCREATE S.A.

Zostaw merytoryczną opinię o Concreate Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Concreate Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 3 ocen.