Krakowskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Komunalnych Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Krakowskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Komunalnych Sp. z o.o.

w30

jeśli dobrze rozumiem to jest to wytwórnia mas bitumicznych, tak? czy nie nazywają się przypadkiem kaprikom?

Wiesz coś ciekawego o firmie Krakowskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Komunalnych Sp. z o.o.? Dodaj komentarz na forum. Od twojej opinii może zależeć czyjaś kariera.

Zostaw opinię o Krakowskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Komunalnych Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krakowskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Komunalnych Sp. z o.o.