Opinie o Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k w Kraków

Klient

Klej butapren z tej firmy to jedna porażka, zero klejenia, szkoda pieniądzy na to badziewie

Mikiikiki

A co to za nowy romans w dziale handlowym ? widzę ze nowe papuszki mamy w firmie

Jakie są mocne strony pracodawcy Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k?

Mistrzunio

Dla mnie super praca, jestem zadowolona, jak ktoś robi swoje to pracuje w spokoju, a nie patrzeć kogo tu obgadać :-)

Jakie są Twoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Kierownik Utrzymania Ruchu w firmie Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k?

@Administrator

A co jest przyjęcie na to sranowisko?

OldElektryk Nowy wpis
@Administrator

A dlaczego są poszukiwania na to stanowisko? Poprzedni kierownik został zwolniony czy odszedł bo miał dość ?

.... Nowy wpis
@OldElektryk

Moze za cienki był

Beata Nowy wpis
@OldElektryk

Dasz znać jak duży jest dział utrzymania ruchu? Często zmieniają się tam kierownicy?

Som takie
@Mistrzunio

Są takie co lubią obgadywać na wodnym dziale

@Som takie

Ja to się zastanawiam co tam się dzieje na tych wodnych i rozcieńczalnikach ze wszyscy tylko narzekają

Agata

Czemu? Co Tobie się tutaj nie podoba? Dasz znać? Kwestia zarobków, atmosfery czy jeszcze czegoś innego?

Hah
@Agata

Zarobki z firmami w skawinie najmniejsze a pracy najwiecej ,atmosfery nie ma w ogóle

Nowy Nowy wpis
@Mistrzunio

A czy w sobotę wszyscy mogą pracować czy tylko wybrani bo te same osoby zawsze pracują

@@beata

Tam sie nigdy nic nie zmieni,tyracka za marny grosz

@@@beata

Co masz na myśli? Ile tak mniej więcej można zarobić i przy jakich ramach godzinowych?

TarzanBoy

Czemu tak mówisz jest całkiem spoko praca tylko zależy na jakiej hali pracujesz

Małgorzata
@TarzanBoy

Może trafił na gorszą? Ale skoro tak to którą w razie czego polecasz i za co?

@@beata
@Maja

Od 6 do 14 5 dni w tygodniu szalu nie ma ,soboty tylko wybrańcy pracują albo Ukraina albo ci co wchodzą w pupę kierownikowi ,o 3000 tysiącach można zapomnieć a gorzej niz w kamieniołomie

,.,bn
@@@beata

A to pewnie Ci chodzą w soboty co narzekają że jest żle ale w sobote przyjdzie

@Małgorzata

Napewno jeśli chodzi o atmosferę to wydział rozpuszczalników minusem jest zapach rozlewanego rozpuszczalnika ????ale idzie się przyzwyczaić

Małgorzata
@TarzanBoy

Zaraz a co bhp na to? Czy komuś już to zdążyło jakoś zaszkodzić? :( I czy oprócz tego masz coś do zarzucenia firmy czy widzisz jednak jakieś pozytywy?

@Małgorzata

Narazie nikomu nie zaszkodzilo ale tak jak mówiłem z czasem idzie się przyzwyczaić i nie czujesz tak tego..

endrju29

Cześć wszystkim. Kiedyś wystawiłem tutaj negatywną opinie i wiecie co?...... ŻAŁUJĘ ŻE SIĘ WCZEŚNIEJ NIE ZWOLNIŁEM JAK ZACZELI MÓWIĆ O BUDOWIE NOWEGO ZAKŁADU..... ODEJŚCIE Z DRAGONA TO BYŁA NAJLEPSZA MOJA DECYZJA. PS: TO PRAWDA ŻE ZWOLNILI 60 OSÓB ?... TAKIE WIEŚCI DO MNIE DOSZLY OD KILKU OSOB. POZDRAWIAM.

logo firmy Inspektor ds. Zamówień Publicznych
logo firmy Operator Kotwiarki
SANTEX
(2 opinie)
Aplikuj na wiele ofert

Jak wygląda sprawa grafiku w Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. Czy pracodawca idzie na rękę?

Klient

Witam są jakieś przyjęcia, jaką stawka na start?

Jolanta
@Nowa

O to chodzi, że nie widać ogłoszeń ani na ich stronie, ani nigdzie. Ja też ciekawa jestem, bo mąż by chciał startować. Mnie to jeszcze interesują środki ochrony BHP, bo wiadomo, że opary przy takich klejach musza jakieś być...

@Pytanie

W firmie duzo się poprawiło, wiadomo że są tacy co im nie dogodzi i będą tylko narzekać i innych obgadywać ale jak jest możliwość dorobić to ich nie ma

@Ok

A to macie jakieś dodatkowe projekty czy coś, w których można sobie coś dodatkowo zarobić?

V
@Pytanie

Żadne, wszystko leci po znajomościach

Hah
@V

Po znajomościach ha to znaczy co po znajomościach człowieku to nie jest urząd Miasta że przyjmują po znajomościach

V
@Hah

Widać ze robisz na produkcji

Jk
@V

A cos ci nie pasuje że z produkcji tylko że na produkcji zarabiają 2 razy więcej

@Jk

Czyli na produkcje można się dostać bez znajomości? :D

Klient

Witam, jak z pracą na magazynie? Czy da się na spokojnie wyrobić? Podstawa w Dragonie strasznie marna, czy te premie są rzeczywiscie wysokie i można wyjść na koniec miesiąca przyzwoicie?

@Zainteresowany

Jak robisz to i zarobisz proste nikt Ci nie zapłaci za narzekanie

@Ok

Nikt nie mówił o narzekaniu, pracować w dzisiejszych czasach tezeba wszędzie, pytam tylko czy te premie są rzeczywiście wysokie, bo patrząc na podstawę słabo to wypada na tle innych firm

@Zainteresowany

Słabo tzn ile w innych firmach jest podstawy i ile premi ?

Haha
@Zainteresowany

To jak slabo wypada na tle innych firm to po co zawracasz sobie głowe ,pewnie inne firmy wypadają słabiej

@Ok

W dragonie proponują 20zl/h brutto, łatwo więc sobie policzyć ze mozna zarobić w zależności od miesiąca miedzy 3200-3500 brutto, to jakieś 1000zl mniej niż w firmach w okolicy. A z premiami to różnie bywa, czasami za byla co mogą zabrać więc nie ma to jak dobra podstawa. Dlatego właśnie pytam jak z tymi premiami w dragonie, czy są regularnie i ile można wyciągnąć?

Mikiikiki

@Mikiikiki

Na produkcji tez są papuszki i nawet się już nie ukrywają,poprostu Dragon łączy ludzi powinni firmie być wdzięczni:)

Rtx
@Mikiikiki

Niech sobie romansują. Wpływa to jakoś negatywnie na atmosferę i jakość Twojej pracy?

Mikikiki
@Rtx

Jedynie zakłóca spokój jak wyruszają na przerwę i obgadują wszystkich w firmie ahahahha

Rtu
@Mikikiki

Nie narzekaj przynajmniej wiesz dzięki temu co się dzieje u pre zesow w gabinecie

Kazimierz
@Rtu

Jakie warunki pracy na magazynie. Dwie zmiany, to pewnie 6-14 i 14-22? Ile płacą? Bo podobno podwyżki wynagrodzenia z powodu inflacji nie są zbyt hojne?

Nowa

Hej jestem nowym pracownikiem czy w tej firmie dostaje się podwyżki zawsze w nowym roku czy nie bardzo

@Nowa

A na jakim dziale pracujesz??

@Alibaba

Czy to ważne pytam tylko o podwyżki

Jolanta
@Nowa

Skoro pytasz w styczniu, to znaczy, że jak były to Ciebie pewnie ominęły. Ja też czekam na jakieś normalne odpowiedzi, chłopak chce startować na magazyniera. @Alibaba, a Ty jak chcesz pomóc, to pomóż a nie wypytuj, po to ludzie piszą anonimowo, żeby nie zdradzać skąd i kim są.

Gg
@Jolanta

Nic jeszcze nikogo nie ominęło, ale może ominąć w tym roku wszystkich ha

Ciężko
@Nowa

W tej firmie ogólnie ciężko o jakieś podwyżki w każdej firmie juz podwyżki byly w związku z inflacja a tu jak dadza cos to 1zl brutto

Stary pracownik
@Ciężko

Nie 1zl to zbyt wygórowane zadanie, 50groszy za godz.to jest,,.....ech kurna

@Gg

I co były te podwyżki:D:)

Co wchodzi w socjal Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k?

Rtx

Jak to nic? Jest pomieszczenie socjalne z rejestracją czasu jedzenia i filmami propagandowymi oraz toalety jeszcze bez rejestracji czasu s*ania i bez filmików propagandowych :)

Czy rozmowa rekrutacyjna w Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k odbywa się również w języku angielskim?

@Pytanie

Wydaje mi sie ze raczej nie ale nie jestem pewny..

Monika

Najlepsza praca, pozdrawiam przeserdecznie!

Były pracownik zakupow

Czy dalej pracuje tam kierowniczka Jadwiga? Czy dalej jest (usunięte przez administratora) w jej wydaniu? To była najgorsza praca i firma i oczywiście przełożony jakiego miałem. Jadwiga- nic nie umie, nie rozwija się, chodzący kompleks. Stad to poniżanie pracowników

@Były pracownik zakupow

Jak długo tam już nie pracujesz, bo mogło się wiele zmienić na plus od tamtej pory. Odszedłeś bo nie dogadywałeś się z kierowniczką, czy były też inne sprawy? Możesz wyjaśnić?

@Sebastian

Bo kierowniczki myślą że są nie wiadomo kim szacunku troche ludzie do pracownika bo pracownik zostanie a kierowniczki nie będzie

Texas ranger
@Były pracownik zakupow

(usunięte przez administratora)to nic w porównaniu z nie jaką (usunięte przez administratora) ta to była niczego sobie dyrygentka. Czy pracuje tam nadal?

Dżad
Klient

To oznacza, że jednak czytają opinie o sobie i je usuwają :)

J23
@Były pracownik zakupow

Ryba psuje się od głowy.

To ja
@Były pracownik zakupow

Pracowałem tam jakiś czas temu i można było polegać na Jadwidze. Szukaliśmy optymalnych rozwiązań. Zawsze można bylo się jej poradzić i nie miałem problemu z otrzymaniem odpowiedzi. Ja wspominam współpracę z nią pozytywnie.

Ona123
@Były pracownik zakupow

Ja mam inne zdanie, Jadwiga zawsze pomogła jeśli tylko potrzebowałam, znajdywała czas aby cos wytłumaczyć. Ogólnie ludzie w dziale zakupów są bardzo ok i zaangażowani.

@Były pracownik zakupow

W tej firmie na da się rozwijać a jak ktoś uwaza ze sie da to jest tylko na najwyższych stanowiskach i tak piszą

PH
Kandydat

Polecam pracę PH. Podstawa 2.5 koła. Jak się troszkę postarasz to i 20 ‰ premii można wyciągnąć. Fajna atmosfera i ogólne warunki pracy.

B
@PH

Tam by chcieli zeby robic charytatywnie

Szok
@PH

I to jest praca i pensja godna polecenia? Chyba 10 lat temu .

Ii
@B

Po nowym roku zeby w ogóle mial kto pracować na produkcji

Pawel
@Ii

Racja

@Pawel

To sie zgadza coraz częściej sie zwalniaja ludzie którzy pracowali kilka lat i zawsze mozna bylo na nich polegac...

Racja
@Alibaba

A mi się wydaje że dopiero zaczną zmieniać pracę na lepszą w tej firmie ciężko o dobre zarobki i jakieś dodatki

@Racja

Tez mi sie tak wydaje jak tak dalej pójdzie to na wiosne nie bedzie mial kto robić

X
@Alibaba

Myśle ze się mylisz :) są tacy którzy nigdy się nie zwolnią :)

@X

Haha tez tak myslalem ????????ale jednak mozna i mam przyklad

Kto taki?

A jaki on stary 5 lat może popracował

XYZ
@????

Twardy jest, że tak długo wytrzymał

Elżbieta

Dzień dobry, czy ktoś napisałby mi jaka atmosfera pracy jest w firmie Dragon? Jak wyglądają relacje między pracownikami oraz na linii pracownik-pracodawca? :)

@Elżbieta

Pracuje już sporo lat na produkcji ,moge śmiało polecić firmę ,umowa o prace na pełny etat ,premia ,wyplata zawsze na czas ,na swieta paczki itd nie mam żadnych zastrzeżeń, kultura od kierownictwa na spokojnie sie pracuje

Pawel
@Elżbieta

Tam nie ma atmosfery albo panie po 50 które siedzą cicho albo gowniary które myślą ze robią wszystko a tak naprawdę nic oczywiście pod kierownictwem pani Beaty starsza kierowniczka mistrzyni zamieszania ktora sie zwalnia juz 6 miesiąc ????????narzeka na zarobki ale dalej pracuje

Jjj
@Pawel

A co tak tej beaty uczepiliście się co z nią nie tak

Atmosfera
@Pawel

Czy tam jest zła atmosfera ze tak na ta beate narzekacie z babami to jest prawda ze beda sie zarly chlop z chłopem wypije i jest spokoj a baba z baba beda koty darły

Nic
@Jjj

No i macie odpowiedz!! Były pracownik wypisuje głupoty o pracy i o pracownikach tylko po to aby zrobić jak najwieksze zamieszanie i obrażać wszystkich którzy mieli go tak naprawdę gdzieś!

@Elżbieta

A jak jedna Ewa Tylko w jednym miejscu pracuje A my wszędzie każdy powinien wszędzie pracować nie tylko jedno stanowisko A resztę zapomnieć poprostu trzeba mieć wzgledy nie da się tak pracować każdy wszędzie A Ewa tylko jedno miejsce dramat gdzie kierownik na wodnym.

Ludzie
@Nowa

Ludzie nie wypominajcie sobie na forum bo to jest żałosne ,jaki macie problem rano powiedzieć kierownikowi przed pracą co was boli i rozwiąże takie problemy tak mi się wydaje No chyba że boicie się tak powiedzieć bo bedzie wiadomo kto ma problem a tak to z ukrycia piszecie ,może jest dobra na tym stanowisku i dla tego tam pracuje ,a tu dochodząc do tego kto piszę to pewnie beata po przeczytaniu komentarzy bo jest na nią troche komentarzy to się pewnie chce zrewanżować teraz ...problemy miedzy sobą załatwiajcie a nie na forum :)

Naiwni
@Ludzie

No niektórzy naprawde mózgu nie maja! Beata też pracuje na tym samym stanowisku od dłuższego czasu wiec co za sens wypisywać o innych! A skoro pracuje dalej we firmie to na logike po co miałaby wypisywać tu na forum o pracy i sama sobie robiła pod górkę!

....
@Nowa

A wyszło teraz że beata jest kierowniczka zamieszania wszystkich buntuje i obgaduje

Kobieta
@....

Szkoda ze tak pozno późno wyszło. Byly pewne osoby ktore odeszly z jej powodu a super sie z nimi pracowalo.

Ania

Jest super

dsfcd
@Nowa

No własnie gdzie kierownik niby wszyscy mamy robic na zmiany a jednak nie wszyscy robią gdzie jakas sprawiedliwosc

Paweł
@dsfcd

Ta firma nigdy sie nie zmieni caly czas to samo .Sprawiedliwosci brak wyzysk i nic więcej Gotowi do loteri swiatecznej juz wszyscy haha szprotki jadą

Dobrze tam gdzie nas nie ma

Dobrze jest nie ma co psuć (Pozdrawiam Rozpuszczalniki )JOŁ

@Dobrze tam gdzie nas nie ma

Dokładnie rozpuszczalniki zawsze się trzymaja razem ????

A
@Dobrze tam gdzie nas nie ma

Z pewnością

Kielbasa

Impreza lux liczę na jeszcze jedna na koniec wakacji

Xxxx
@Kielbasa

Tez popieram

Piwkoo
@Kielbasa

W końcu jakaś fajna zabawa :-)

Www
@Piwkoo

Teraz czekać na wigilie

Byku

Może ktoś wyjaśnić o co chodzi z romansami w tej firmie?

Trolu
@Byku

No jak o co nie patrza roboty tylko jak psy latają za suczkami

Problem

No może i tak być

Polo
 Rekomendacja

Nie dziwie się ze po przepracowaniu 20 lat w jednej firmie na jednym stanowisku jestes tak zazdrosna o swoją koleżankę aniu

rozbawiony

Zawsze mnie bawi jak widzę takie komentarze ???? weźcie się ludzie może za robotę i trochę zaangażowania bo po siedzeniu tutaj i pisaniu takich farmazonów na pewno wiele nie osiągniecie :) żal was, ze w taki sposób wyrażacie swoje frustracje, No ale taka natura ludzka xd

Miki

@Edward Takie komentarze na forum publicznym są niestosowne i nieprofesjonalne nie uważasz? Nie wiem już jak wielka frustracja i zazdrość przez Ciebie przemawia a złość targa tobą tak wielka że nie jesteś w stanie napisać poprawnego stylistycznie zdania bez literówek... Jak pewnie sam zauważyłeś ta praca ma na Ciebie zły wpływ więc może pora ją zmienić a nie sączyć jad i komentować sprawy o których nie masz pojęcia . Zarówno Tobie jak i otoczeniu wyjdzie to na dobre . A może kto wie... w nowej pracy też kasa będzie Ci się wysypywała z kieszeni . O ile oczywiście wykażesz więcej profesjonalizmu .

Yogi
@Miki

Komentarz wyżej w punkt! Zazdrość to naturalna sprawa i można ją zrozumieć, do momentu gdy nie jest okazywana w sposób tak żenujący i pozbawiony konstruktywności. Być może dlatego właśnie osoby z takimi problemami nie dostają awansu, ponieważ emocjonalnie nie są na to gotowe i nie udźwigną wymagań, których oczekujemy od osoby na stanowiskach kierowniczych :) Zazdrość wyrażana w ten sposób nie prowadzi do niczego dobrego a wręcz przeciwnie może oznaczać problemy natury psychicznej. Z dobrego serca proponuje udać się do psychologa zanim „ból (usunięte przez administratora) zacznie mieć powikłania :) pozdrawiam

@Yogi

Teraz to by się przydała wigilia z wódeczka oj działo by się atrakcje by były

Zazdrosny jas
@Miki

Czyli Edek ma rację, już po romansie.a było tak jajcarnie cała logistyka miała ubaw po pachy.

Ada adelajda
@Polo

20 lat i bez awansu.to są jaja!!!

Nitroman z Choroszczy
@Hihi

zamiast wódeczki można wziąć Nitro z produkcji

Zostaw merytoryczną opinię o Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k - Kraków

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k?

Zobacz opinie na temat firmy Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 21 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k?

Kandydaci do pracy w Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k
1.9/5 Na podstawie 1778 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Powstania Listopadowego 14
    30-298 Kraków
  • NIP: 6772372006 KRS: 0000438759

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Dragon Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k