Dominik N. Nowy wpis

Jedna z moich pierwszych prac polecam :)

Pytanie Nowy wpis

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Orlen Oil sp. z o.o.?

Kandydat Nowy wpis
Kandydat

Na jakie wynagrodzenie jako specjalista można liczyć w ORLEN OIL ?

Kolo Nowy wpis
Kandydat

Mam pytanie.Dlaczego mimo aplikowania na stanowisko Magazynira kilka razy w roku żadna aplikacja nie została otwarta .A wszystkie dostarczone do pracodawcy .

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Michał

Macie jakieś nowe ogłoszenia o prace ?

XXX
Kandydat

Aplikowałam na ogłoszenie o pracę, po miesiącu zostałam zaproszona na rozmowę. Rozmowa trwała prawie godzinę, bardzo konkretna i pozytywna. Zapewniano mnie o odpowiedzi zwrotnej w przeciągu tygodnia (niezależnie od podjętej decyzji), gdyż również o to prosiłam. Niestety mija kolejny tydzień i nie doczekałam się żadnej wiadomości zwrotnej, mimo iż tego co wiem inne osoby informację z odpowiedzią odmowną otrzymały. Tutaj osoby z działu HR nie wykazały się zbytnim profesjonalizmem.

Klaudiusz

Witam. Ktoś napisze jak wygląda nabór na stanowisko kierownika ? Jakie są widełki płacowe ? Gdzie odbywa się rozmowa kwalifikacyjna ?

Igor

Jest dobrze ,więc na forum nie ma zbyt wielu aktualnych opinii, ale generalnie jest dobrze.

Aplikant

Dosyć dawno aplikowałem do działu Eksportu. Po wstępnej rozmowie telefonicznej zostałem poproszony o przygotowanie prezentacji na temat strategii wejścia i sprzedaży na określone rynki zagraniczne. Rozmowa w nowym biurowcu,sam HR w porządku.Pracy nie dostałem, feedbacku również. Mam wrażenie, że Kierownik w/w działu wymyślił sobie, że tanim kosztem dostanie nowe pomysły i strategie ( w końcu jeśli komuś zależy na pracy, to będzie się starał przygotować jak najlepiej). Niesmak "wykorzystania" pozostał...

inzynier

Prosze o osoby, ktore aplikowaly na stanowisko inzynierskie do zakladu do Trzebinii o to, jakie podaly widelki placowe. Bo ja spelnialem wymaganie, na rozmowie im krzyknalem 7000 PLN brutto (to jest niecale 5000 PLN na reke), a mimo to sie nie odezwali. Czyzby jedna z najbogatszych polskich firm nie bylo stac oplacac na takim poziomie specjalistow z branzy ? To ile wy ludzie mowiliscie na rekrutacji ? 2000 - 3000 PLN brutto ?

D
@inzynier

To jest Orlen Oil, a nie PKN. Proszę nie mylić firm i stawek płacowych :)

inzynier
@D

Orlen to Orlen. Maja b. duzo pieniedzy. W koncu paliwo na ich stacjach jest jedno z najdrozszych w Polsce. Przy aplikowaniu o prace byl formularz. Na formularzu bylo ok 8-10 przedzialow placowych, tzw. widelek. Ja nie wybralem wcale najwiekszych, ani drugich, czy trzecich od gory. To skoro takich pensji tam nie ma, to po co w ogole daja taka mozliwosc do zaznaczania i specjalisci z duzym doswiadczeniem traca na nich swoj czas ?

yet

Czy dają umowę o pracę?

Prezio
@inzynier

Może znaleźli po prostu lepszego fachowca niż roszczeniowego buraka ?

Izabela
@Prezio

A Ty pracujesz w Orlen jako specjalista? Jeśli tak to możesz podać wynagrodzenie dla specjalistów w tej firmy z dłuższym już stażem?

as

Firma ta coraz gorzej przedzie fachowców wyrzucajom a tylko swoja sitwa...dobrze ze papa orlen kasa wspomoze to jeszcze nie padło a poza tym (usunięte przez administratora) na kolkach fikcja w papierach a inna rzeczywistosc

@as

To po co tam buraku dyslektyczny pracowałeś ? Jak się nie podoba to trzeba było zmienić pracę!!!!

Maciek

Rekrutowałem na stanowisko PH ds Sieci woj. pomorskie. Spotkanie w obecności Pani I z HR oraz Pana Sz szefa zespołu. W wynajętej sali w hotelu w dobrych warunkach. Rozmowa ponad godzinę. Przyjazna, konkretna. Rekrutujący w mojej ocenie przygotowani i zdeterminowani aby znaleźć odpowiedniego kandydata. Oferowane auto to Opel Astra, praca ze stacjami Orlen i w sieciach handlowych. Swoje oczekiwania określiłem na podstawie min. 3 tys netto podstawy. Odpowiedź otrzymałem w deklarowanym terminie. Pracy nie dostałem. Moja opinia mimo wszystko pozytywna.

TEST

TEST

Joanna

Orlen Oil poszukuje obecnie Kierownika Produkcji w Dziale Badań i Rozwoju. Pełny opis stanowiska i wymagań, jakie powinien spełnić kandydat znajdują się tutaj na ich stronie internetowej: http://skk.erecruiter.pl//Offer.aspx?oid=2796600&cfg=5cc06afebf694d798fe5e1a6f2e6ef59&fromSkk=1546705506591&ejoId=78624&ejorId=141560&comId=18799509 Czy ktoś z Was zdecydował się na rekrutację na to stanowisko?

SZycha
@Joanna

Witam. Chciałbym złożyć CV na stanowisko Mistrza Procesów Produkcyjnych. Czy może Pani przybliżyć trochę tę funkcję? Zastanawiam się czy stanowisko to ma zadania kierownicze, lidera/brygadzisty czy bardziej Inżynieryjne. Dodam, że aktualnie jestem jestem liderem w firmie z branży automotive.

Pedro

Słyszalem, że dobrze pracuje się w firmie. Może wiecie czy aktualnie firma potrzebuje ludzi?

pawlak

janek wracaj ty karwa do dom bo ziemia leży odłogiem!

Edyta

@technolog, Opinie klientów są także ważne, ale kluczowe opinie pochodzą od pracowników na temat pracodawców. Forum GoWork.pl koncentruje się na sprawach pracowniczych i rynku pracy. Może znasz kogoś, kto pracuje w firmie Orlen Oil? Czy ktoś z Was zatrudnił się ostatnio w Orlen Oil? Jakie zdanie macie o firmie?

technolog

tanie goowno 15W i 10W leją na swoich podłych bazach mineralnych produkowanych w Trzebini, a oleje 5W, 0W już na porządnej bazie produkowanej z gazu ziemnego czyli GTL od Shella, więc te już warto kupić

Waldi

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

fachowiec/branżowiec

oleje serii classic to cienizna, maxexperty (orlen pro w beczkach dla warsztatów) to już niezłe oleje

Zostaw merytoryczną opinię o Orlen Oil sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Orlen Oil sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 148 ocen.
Orlen Oil sp. z o.o.