Orlen Administracja

Płock

Opinie o Orlen Administracja

Janko Ryzykant

Teraz to tylko kolesiostwo, (usunięte przez administratora) na każdym kroku i brak poszanowania pracowników. Nie należy wykazywać się doświadczeniem i nie należy mieć własnego zdania. Płaca i premia uzależniona jest tylko od tego czy kierownik cię lubi czy też nie.

Zapracowany

Zarobki średnia krajowa, ale zwykle niższe. Praca? Zależy kto jest Twoim przełożonym. Raczej nie polecam teraz.

Potancek

Orlen jest potentatem w branży paliwowej na polskim rynku. Oczywiście jest sporo zagranicznych konkurentów jednak odnoszę wrażenie, że Polacy wolą wybierać polskie firmy, no chyba, że ceny znacząco odbiegają od tych w okolicy. Zastanawiam się jak wygląda u nich praca, czy duża jakość również objawia się w warunkach pracowniczych?

Remek
@Potancek 29.01.2015 00:38

Pracownicy nie są wynagradzani tak dobrze jak by się mogło wydawać. Płaca minimalna nie jest niczym dziwnym. To nie PKN ORLEN z bardzo dobrą siatką płac i licznymi świadczeniami dla pracowników.

D.S.

Fakt jest coraz gorzej. Kolejne zmiany zarządu, stara gwardia wśród pracowników, którzy szczycą się wielkim ego bez podstaw do tego.

Nie wiem jak w Płocku, ale w Warszawie z roku na rok jest coraz gorzej. Brak możliwości rozwoju i awansu, niskie płace, obniżanie wynagrodzeń przez zmianę stanowiska, a obowiązki takie same lub nawet więcej, nieprawdziwe ogłoszenia rekrutacyjne (bo stanowiska dawno obsadzone), brak wyższego wykształcenia i doświadczenia u osób na kierowniczych stanowiskach, straszenie brakiem premii i zwolnieniem z pracy z byle powodu, nierówne traktowanie osób na tych samych stanowiskach, zastraszanie pracowników przez jednego z 'zaufanych' koordynatorów, zmuszanie ludzi do robienia rzeczy, które nie należą do obowiązków pracownika, wykonywanie pracy za trzy osoby i brak dodatkowego wynagrodzenia. Wierzę, że to się niedługo zmieni.

Kierowca
@Pracownik 23.10.2017 09:32

I tak h...robicie pracownicy nalewaków to mistrzowie (usunięte przez administratora) się kończą godzinę wcześniej zalewa cysterne patrzy na zegarek łoj 55minut do końca zmiany wyłacza i idzie w (usunięte przez administratora) a kierowcy pozwoli łaskawie w kabinie posiedzieć.

PLMNT
@Pracownik 23.10.2017 09:32

Nie ma szans na zmianę. Trzeba by było zacząć od góry i zlikwidować mocne plecy niektórym osobom. To nie realne. Porządni ludzie zawsze mają pod górę, a hieny wiadomo.

bard

Witam serdecznie .Słyszałem , że w firmie kilka lat temu i uważam , że tamten czas spędzony w tym miejscu na pewno nie był czasem straconym. Teraz w pracy jest mi sporo łatwiej bo dużo się tutaj nauczyłem.Mieli dobrą kasę z tego co pamiętam z orlenu

miki

OA to dno i upadek, płaca do dupy tak jak i cała reszta, pracują tam ludzie którzy wczesniej nie robili nic a zatrudniani sa na stanowiska- specjalistów, chyba specjalistów do spraw zbytecznych!!!! bo są z rodziny i tyle w tym temacie!!!

doda

Derekcja to niewjem ale na Domu Technika to same panie co rodziny rozbijaja i dzieci cierpia!!!!!!!!!!!!!!

gadacz

Na tym wątku ciekawsze wpisy już dawno są w koszu, dlatego wieje nudą. Co tu zresztą pisać ... czuć rybą która psuje się od głowy .

buziak

Firma żenada, większość zatrudnionych nie grzeszy inteligencją, nie polecam pracy w tej firmie

nowa

na jakie stanowiska menedzerskie obecnie prowadzona jest rekrutacja?

poszukiwacz

czy ktoś ma jakieś info n.t. pracy w oddziale Orlen w Krakowie?

agnieszka

100% prawdy

gal

Jakie nazwiska? :-) To nie książka telefoniczna, tylko forum opiniodawcze, zreszą zgodne w 100% z prawdą.

LL

Jesteście tacy mądrzy, to podpisujcie się nazwiskami!!! Tyle mam do powiedzenia...

xxxx

Popieram !!!! To wszystko prawda

BezPracy

Dziekuje za opinie . O maly wlos ,a bym szukal zatrudnienia w tej firmie.

głodny

Zgadzam się opinią w 100%

jajaja
@głodny 19.12.2009 19:25
Zgadzam się opinią w 100%

firma orlen administracja to firma krzak jakaś pomyłka kiedys współpracowałem z nimi wykonywałem im roboty porazka niekompetencja ludzi w orlen administracji jest straszna dziwie sie ze mają w nazwie orlen

Zostaw opinię o Orlen Administracja - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Orlen Administracja