Stoldrew M.R.J. Piątkowscy sp.j.

4.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Stoldrew M.R.J. Piątkowscy sp.j.

Pytanie Nowy wpis

Czy w Stoldrew M.R.J. Piątkowscy sp.j. występują paczki/bony świąteczne?

Pracodawca Nowy wpis
@Pytanie

Dzień dobry, Tak.

Klient Nowy wpis
Klient

ZDECYDOWANIE ODRADZAM! problemy od samego początku! W ostatniej chwili przekładanie terminów montażu,niepoinformowanie o tym, że montaż będzie przełożony, brak możliwości kontaktu z kierownictwem! Dodatkowo kłamstwa dotyczące przyczyn przełożenia terminów. Nie polecam!

Nowy wpis

@Klient

Szanowna Pani! Nieprawdą jest, że nie została Pani poinformowana o przełożeniu terminu montażu. Przypominam rozmowę telefoniczną, w której nasze biuro obsługi informowało o tym Panią wcześniej, prosząc o wyznaczenie innego dnia. Problem z montażem jednego niedużego okna jest taki, że musimy go połączyć z innym montażem (względy ekonomiczne, musimy opłacić pracowników - podatki itd.. Nie możemy dopuścić do sytuacji, że grupa monterska pracuje 3 godziny dziennie a potem tej pracy nie ma). Stąd nasz telefon do Pani z prośbą o przesunięcie instalacji okna. Było to podyktowane wycofaniem się z montażu innego klienta, który miał mieć montaż w tym samym dniu. Nie sposób również, nie wspomnieć o wizycie Pani w naszym biurze, w trakcie której swoim zachowaniem, wykrzykiwanymi wulgaryzmami i obelgami doprowadziła Pani do płaczu dziecko klientów przebywających w tym czasie tuż obok Pani. Wszystkiego dobrego, Stoldrew.

Zatrudnimy doświadczonego księgowego/księgową. CV: rekrutacja@stoldrewplock.eu

Aktualność
Zapraszamy do udziału w rekrutacji.
Zatrudnimy pracowników tartaku. Praca fizyczna jednozmianowa w godzinach 6.00 - 14.00 od poniedziałku do piątku w ramach pełnego etatu.
Kontakt telefoniczny: 24 261 39 12 wew. 22.
Email: rekrutacja@stoldrewplock.eu.
 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Stoldrew M.R.J. Piątkowscy sp.j. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Zatrudnimy głównego księgowego/księgową.
Igor
Kandydat

Dzień dobry, czy rekrutacja do działu technicznego jeszcze trwa?

@Igor

Dzień dobry, ta rekrutacja została już zakończona. Pozdrawiamy

Igor
Kandydat
@Stoldrew M.R.J. Piątkowscy sp.j.

A czy nie potrzebujecie jeszcze pracowników do tego działu? Jestem po politechnice budownictwo, znam angielski, niemiecki i na poziomie podstawym włoski (porozumiem się).

@Igor

Na ten moment mamy pełną obsadę. Nie jest wykluczone, że za jakiś czas będziemy znów rekrutować - obserwuj nasz profil. Wszystkiego dobrego.

Mariusz
Kandydat

Witam. Czy obecnie szukacie mężczyzn chętnych do pracy ale nie koniecznie z doświadczeniem w tej branży? Będę wdzięczny za odpowiedź z Państwa strony :) Pozdrawiam serdecznie

@Mariusz

Dzień dobry, jesteśmy otwarci na osoby pełne entuzjazmu, chętne do pracy. Jeśli to Cię cechuje, zapraszamy na rozmowę - znajdziemy dla Ciebie miejsce w naszym zespole :).

Kandydat

Dziękuję bardzo za odpowiedź ????

Kandydat

Witam. Czy w obecnej chwili szukają do pracy kobiety?

@Paulina

Dzień dobry. Na dzień dzisiejszy, właśnie skompletowaliśmy załogę "żeńską" :). Za 3 tygodnie być może będziemy mieli jeszcze wakaty. Proszę wtedy o kontakt. Wszystkiego dobrego.

Kandydat

Witam. Czy obecnie szukają kobiet do pracy?

Nowa
Klient

Kochani czym dojezdzacie do pracy ,bo z autobusami trochę ciężko widzę ????

@Nowa

Wszyscy jeżdża samochodami, dogadasz sie z k9ims na pewno

kobieta
Kandydat

czy jest tu jakaś kobieta ktora pracuje na produkcji? czy to ciężka praca? jak dzwonilam to powiedzieli ze dla kobiet sa lekkie stanowiska. czy ktos moze sie w tej sprawie wypowiedziec?

@kobieta

z tego co wiem, macie być na roletach. łatwo, lekko i przyjemnie :) przychodz

Kobietka
@.

Czy wszyscy dojezdzacie swoimi autmi bo z tego co widze brak autobusow

Kobietka
Kandydat

Czy jest ktos kto moglby zabierac z plocka jedna osobe autem bo ciezko z dojazdami nie ma autobusow

Stasiek
Kandydat

szukają na tartak pracownikuw. Jakie opinie koledzy? Idzie trochę usionsc czygonia strasznie, placa?

@Stasiek

Usionsc stasiu idzie czasem i placom

@Stasiek

jest ok, trzeba robić ale bez przesady a placą na czas

@pracuś

jeśli chodzi o czas a kasa na ile sie zgodzisz za tyle pracujesz

Baron

Pracowałem 2 lata. Dobrze wspominam, pieniądze na czas, mozna było dorobic o godzinach

Meyer

Witam , rzeczywiście przydał by się PIP, samowola to mało powiedziane.

@Meyer

Szanowny Panie! Od ponad 30. lat jesteśmy obecni na rynku pracy. W tym czasie PIP kontrolował nas wielokrotnie. Żadna z kontroli nie wykazała jakichkolwiek uchybień z naszej strony.

Jakub

Będziecie tak uprzejmi i napiszecie, czy w Waszej ocenie poziom wynagrodzeń za pracę w firmie Stoldrew M.R.J. Piątkowscy sp.j. jest odpowiedni? Ciekawi mnie, czy od czasów Waszych wpisów uległo coś zmianie. Zarobki to ważny element zadowolenia, więc chciałbym ustalić ich wysokość.

@Jakub

Na początku jest przecietnie, ale pracownicy którzy juz jakiś czas robią maja całkiem całkiem

Aktualność
Zatrudnimy pracowników hali okien PCV. Praca dwuzmianowa (6.00-14.00 oraz 14.00-22.00) poniedziałek - piątek. Praca w ramach umowy na pełen etat.
Kontakt:
+ 48 24 261 39 12 wew. 22
rekrutacja@stoldrewplock.eu
Kuba
Klient

Mają za..biste okna. Kupiłem z cienkim zgrzewem, 3 szyby, bardzo duze przeszklenia HST. Dobra cena.

Czy urlop w Stoldrew M.R.J. Piątkowscy sp.j. jest płatny 100%?

@Pytanie

Tak, zgodnie z Kodeksem Pracy urlop wypoczynkowy jest płatny 100%. Pozdrawiam.

Justyna

Nie polecam :( Państwo Właściciele i Dyrektorzy nie wywiązują się z wynagrodzeń wobec swoich agentów. Warunki współpracy omówione na początku przestają funkcjonować, kiedy współpracownik upomina się o swoje pieniądze. Straszą wówczas, ze zgłoszą sprawę do US, choć to agent powinien to uczynić. Ale może lepiej nie ruszać g...., bo śmierdzi...

Artur
@Justyna

Czy miałaś trudności z odzyskaniem swojego wynagrodzenia? Od kiedy pisałaś swoją opinię minęło już trochę czasu. Czy sprawy finansowe się wyjaśniły? Może firma ma trudności z płynnością finansowa i stąd te utrudnienia. Jaka jest obecna kondycja firmy? Czy nadal prosperuje i przyjmuje pracowników?

@Justyna

Post napisany przez osobę, próbującą wyłudzić od nas pieniądze. Nie będziemy się do niego ustosunkowywać.

@Artur

Nie mamy problemów z płynnością finansową. Nieetyczne biznesowo zachowania są dla nas nie do zaakceptowania i nie bierzemy w nich udziału.

Zostaw merytoryczną opinię o Stoldrew M.R.J. Piątkowscy sp.j. - Płock

Stoldrew M.R.J. Piątkowscy sp.j.