Opinie o PGNiG Serwis sp. z o.o. w Warszawa Diamentowa 15

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PGNiG Serwis sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PGNiG Serwis sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGNiG Serwis sp. z o.o. w Warszawa Diamentowa 15

Walec

Stosowany mobbing od najniszego szczebla pracownicy zastraszani zwolnieniami

Max

Tak zarządzanie strachem to stały element

Kasprzaka 25 nie polecam premie tylko dla swoich koleżków chodzi o ochronę kierownik M.S na przyjmował kolegów Legionistów dla nich wszystko reszt nic i ciągle obserwacje na kamerach przyzwalanie się o byle co

Opinia Nowy wpis

Nie polecam pracy w ochronie na pracownikach stosowany jest (usunięte przez administratora) zastraszanie warunki tragiczne jesz przy łazience nawet stolika brak obserwowani na każdym kroku przez kilkanaście kamer panie z bezpieczeństwa nie pozwalają nawet zamawiać jedzenia z zewnątrz dla pracowników Orlen

Pracownik już były na szczęśc Nowy wpis

Od jakiegoś czasu na pracownikach ochrony stosowany jest (usunięte przez administratora) przez panie z działu bezpieczeństwa przy Kasprzaka 25 dwie panie M.L i M.K nie polecam pracy tam można dorobić się depresji na każdym kroku śledzą cię na kamerach nawet jak za minutę za wcześnie wyjdziesz z pracy

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Czy istnieje możliwość rozwoju w PGNiG Serwis sp. z o.o.?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie PGNiG Serwis sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
*******;;;

W kwestii osób sprzątających Gdy do ktoś robi coś źle to od razu jest pisane pismo do szefostwa,za którymś razem brygadzista daje wolne do odwołania, a jak robisz na przykład za 1 osobę 2 piętra to doliczają ci tylko 1,5 do twoich godzin i łącznie masz 5,5 godz gdzie na swojej piętro lub piętra masz wpisywać 4 godz ,i jak tu żyć jak się nie zarabia a musi się z czegoś utrzymywać według mnie ta firma nie nadaję się na firmę sprzątającą

Walec

Stosowany mobbing od najniszego szczebla pracownicy zastraszani zwolnieniami

Marzena
@Walec

Czemu i za co? Ty też jesteś lub byłeś pracownikiem? W jakich sytuacjach tak się dzieje?

Max

Tak zarządzanie strachem to stały element

Jaki jest okres rozliczeniowy w PGNiG Serwis sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

lol

Czy w tej firmie w ogóle jest szansa na podwyżkę ? Inne spółki dostali kasę a my co , gdzie dyrekcja gdzie związki …

Były pracownik ul.Kasprzaka

Osoby sprzątające są wykorzystywane, z trzech etatów redukują do jednego, robisz za 3 osoby a podwyżki brak, premii brak. Na święta pieniądze to śmiech na sali dane od łaski. Brygdzistka i kierowniczka wykorzystują ludzi ile się da.

Także były pracownik
@Były pracownik ul.Kasprzaka

Święta prawda, za nic mają pracowników. Główne zadanie firmy to dowalenie roboty i doprowadzić aby człowiek sam się zwolnił, wszystko za zgodą dyrektorki.

Jak się pracuje z ludźmi z PGNiG Serwis sp. z o.o.?

tor

Wspaniale...

Dorota
@tor

Naprawdę? Kto wypisuje te bzdury może pani Agnieszka wiejska (usunięte przez administratora) która leczy swoje małomiasteczkowe kompleksy kosztem ludzi. Dzięki tej pani dwukrotnie jednego dnia zrezygnowali wszyscy pracownicy. Obecnie ta sama pani próbuje załatwić duży kontrakt kosztem firmy. Działa jak oszołom do tego źle wychowany.

Sebastian
@Dorota

Jak to wszyscy? Co takiego się stało? Udało się załagodzić sytuację?

Odyn
@Dorota

W którym dziale zrezygnowali?

Emilia
@Odyn

A wiadomo, na których działach była lub, który ogólnie był z nią powiązany? Bo raczej to o ten chodzi?

Jak szefostwo w PGNiG Serwis sp. z o.o. traktuje ludzi?

Dorota

Podle, bez szacunku za pozwoleniem pani dyrektor ponieważ informowana o problemie nie reaguje tylko np. zwalnia ludzi z pracy.

Kazio

Czy ten mały (usunięte przez administratora)y ściemniacz kordynator dalej robi z wami co chce.Grafik ustawia dla siebie i tego pieska swojego.(usunięte przez administratora)

byly
@Kazio

prawda

Kazio

Pozdrawiam Adama On tam jedynie sie nadaje na te stanowisko.Mily uczynny i konkretny a nie jak ten mały grubas ściemniacz wrenda (usunięte przez administratora) i do tego zakłamany (usunięte przez administratora)

@Kazio

Powinny już być zmiany Adam jak najbardziej jest odpowiednią osobą na te miejsce.Adam jest konkretny komunikatywny i I nie jest zakłamany jak ten co teraz pełni ta funkcje.Tylko dla siebie a dla innych nic tylko własny interes sie liczy nic nie robić i się nie narobić taką to dewize ma ten gość!!!Nie są te puste slowa tylko zle sie dzieje warto by było coś zmienić a nspewno zmienić kordynatora i wszystko będzie ok.

Czy często w firmie PGNiG Serwis sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Ktoś

Nawet jak się zdarzają to z niższego stanowiska Cie na wyższe nie przeniosą

@Ktoś

Dlaczego nie? Awanse w PGNiG w ogóle się nie zdarzają? Nawet gdy ktoś jest naprawdę dobrym pracownikiem? Bo tak wywnioskowałam z Twojego komentarza... Mógłbyś bardziej doprecyzować, czy właśnie to miałeś na myśli?

Ktoś
@Karolina

W ponad swojej 2 letniej karierze w tej firmie nie udało mi się poznać osoby, która bez wcześniejszych znajomosci była tam kimś więcej niż szarym człowiekiem z ulicy na najniższych stanowiskach

Damian
@Ktoś

Jednym słowem można tylko pomarzyć o awansie? Wielka szkoda ... A może chociaż jest dobra kasa albo premia skoro nie ma możliwości awansowania?

Mela

Firma nie uznaje feedbacku, po dwóch etapach rekrutacji nikt nie pofatygował się zadzwonić do mnie poinformować o decycji. Mimo, że było to obiecane a kontakt przed i podczas rekrutacji był bardzo dobry. Widocznie osoby odpowiedzialne za rekrutacje w PGNIG SERWIS same boją się negatywnego feedbacku.

Damian
@Mela

Szkoda, że nie dostałaś informacji po rozmowie, ale może mieli bardzo dużo chętnych i nie wyrobili się z czasem? To też trzeba brać pod uwagę. A ogólnie ok? Mają podział na etapy?

●●●●●●●●●●

Proponuje zrobic anonimowa ankietę na temat kordynatora Pgnig Serwis Kosakowo.Wszyscy boja sie co kolwiek powiedzieć bo kordynator wkorzysta swój statut i znowu kogoś zwolni bez powodu i tak to sie odbywa teraz tutaj.Liczy się tylko własny interes nawet przykładem są same nocki które sobie uklada.A dniowki robia te same osoby na okrągło.Moze kordynator stwierdził już ze jest królem nie do ruszenia juz tutaj!!!!!!Ankieta by wszystko wyjaśniła jak to naprawdę jest?

tor
@●●●●●●●●●●

Jesteś taki odważny , to się ujawnij....Żenada... (usunięte przez administratora)

..........
@tor

Umiesz czytać ze zrozumieniem tor czy mlot?

....
@tor

Zapewne ty jesteś twardy!

Dla kordynatora kosakowo.

Jestem dumny z pracy tutaj nasz szanowny kolega kordynator to prawdziwy cud i dar dla nas wszystkich .Jest to człowiek który wie jak moze wprowadzić w dobry chumor opowie fajna anegdotę pocieszy w trudnych chwilach po prostu zawsze na niego można liczyć.Jest to człowiek skarb o wielkim sercu.Jesteś moim wzorcem do naśladowania ciebie.Pozdrawiam ciebie serdecznie i panuj nam tu 100 lat.

Mateusz

To widzę ze macie słaba atmosferę w firmie?

Nikt
@Mateusz

Jak sie pracuje z taką osobą takiego pokroju to czego wymagać od atmosfery w pracy.Tylko dziwie się pracownikom co z nim pracują dużo gadają a nic nie robią.(usunięte przez administratora)

@Mateusz

Wystarczy tylko podstawić taczke załadować te (usunięte przez administratora) i wywieść za bramę na pole.Bardzo proste.

Lilo
@Mateusz

Atmosfera jest ok, jest stały zespół od bardzo długiego czasu, praktycznie nie ma rotacji. Myślę, ze mówi to samo za siebie. Negatywne opinie dodaje tu jakiś frustrat, wszystkie pisane tym samym stylem i z tymi samymi błędami. Jeśli to były pracownik, to chyba dobrze że były, a jeśli obecny, to chyba nie jest tak źle, skoro cały czas pracuje

........
@Lilo

Ilu pracowników tyle opini!!!!!!

........
@Lilo

Zrobić ankietę anonimowo na temat tego Pana i zobaczymy co wyjdzie?

..........
@Lilo

Zawsze w opiniach jest prawda!!!!!!!

Frustrat.
@Lilo

Widzisz skończyłem tylko szkole podstawową i jestem frustratem i (usunięte przez administratora) do tego pasuje ci taka odpowiedż?Moze jesteś dobrym koleszka tego co trzyma tam władze no to musisz paluszek trzymać gleboko w jego czterech literach.Bo jak masz grafik ukladany pod siebie tylko to tak jest.Nikt tam sie nie będzie wychylał i sobie sam szkodził bo po co to jest logiczne.Bo kazdy zna juz numery tego prostaka i nie roba.Kordynator jest po to żeby pomagać z nie szkodzić innym proste.

@Mateusz

Firma jest ok tylko ludzie są zle dobierani do stanowisk pracy.Przykladem jest ten konfident maly gruby ściemniacz kordynator.Czy coś się zmieniło tam raczej nić a szkoda.

Nikt
@..........

Brak alternatywy na trutnia?Zapuścił swoje macki gleboko w firmę już.Wszyscy już poznali tego ślizgacza,szkoda gadać zero totalne.Podziwiam tylko tych co mu reflektory polerują i spotykają się na gruncie prywatnym z tym zerem.Moze już podzielili stołki dyrektorskie w kosakowie.

@Nikt

Te zero bazuje na słodkim uśmiechu i ściemnianiu całej dyrekcjì a oni łykają wszystko co on powie.Co to nie oń no wlasnię a to tylko zero!!!!!!!!!

BHP

Ile zarabiają na stanowisku BHP?

Dawid

Maja stronę internetowa gdzie można składać cv ?

Zostaw merytoryczną opinię o PGNiG Serwis sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w PGNiG Serwis sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PGNiG Serwis sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PGNiG Serwis sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PGNiG Serwis sp. z o.o.

PGNiG Serwis sp. z o.o.