PGNiG Serwis sp. z o.o.

Adres: Diamentowa 15, 20-471 Warszawa

NIP: 5252496523 KRS: 0000373975

PGNiG Serwis sp. z o.o.

Opinie o PGNiG Serwis sp. z o.o.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w PGNiG Serwis sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

@Administrator 10.06.2018 10:25

wg mnie atmosfera jest super, nastawienie na współpracę, rozwiązywanie problemów. dużo się dzieje, firma się rozwija

...
@black 19.06.2018 22:41

O czym Ty tu piszesz ? a jeżeli tak uważasz to na jakim stanowisku pracujesz w PGNIG Serwis? Atmosfera beznadziejna, wszyscy pozamykani w swoich klitach i udają zapracowanych, zero współpracy, każdy nowy pracownik to intruz, którego należy pogonić bo jest zagrożeniem dla osób pracujących w PGNIG od pokoleń, problemów tu się nie rozwiązuje tylko zamiata pod dywan, każda nowa inicjatywa jest krytykowana bo skoro od lat tak się kręci tzn. że jest dobrze, kadra zarządzająca stanowiska objęła chyba tylko przez zasiedzenie i znajomości, bo nie ma w ogóle pojęcia o zarządzaniu zespołami, do tego całkowite zero kultury osobistej a to już ma swoje określenie. Więc nie pisz takich bzdur, bo ludziom zależy na pracy ale w godnych warunkach.

@... 31.08.2018 22:12

cześć pracujemy chyba w innych miejscach, a może i w innej spółce. mam zupełnie inne doświadczenie niż Ty.

Wayne
@Administrator 10.06.2018 10:25

..., co rozumiesz przez "całkowite zero kultury osobistej"? Chodzi o pryszczatych wulgarnych gimbusów, pociotków prezesów?

sceptyk
@Wayne 01.11.2018 10:10

problem "pryszczatych wulgarnych gimbusów, pociotków prezesów" to niestety problem większości firm z tzw. public

Czarek

Idealnie może nie jest ale ta firma daje poczucie stabilizacji a to ważne przynajmniej dla mnie.

Dorota

@black, dziękuję Ci za Twoją opinię. Dodaj więcej szczegółów na temat zatrudnienia. Czy pracownicy mogą liczyć na premie, szkolenia, pakiet socjalny? Jakie umowy pracownikom proponuje pracodawca? Zlecenie, czy na czas określony? Często prócz wynagrodzeniu rodzaj umowy jest czynnikiem decydujący przy podejmowaniu zatrudnienia.

@Dorota 20.06.2018 10:08

cześć Dorota Jeśli chodzi o umowy, to w zależności od stanowiska, ale co do zasady 3 miesięczny okres próbny, później umowa na czas określony 9 miesięcy, docelowo umowa na czas nieokreślony. W niektórych obszarach są też umowy zlecenia. jeśli chodzi o premie, to są opisane w regulaminie wynagradzania, szkolenia są dostępne, pakiet socjalny również (luxmed, karta sportowa, PPE). Najlepiej zaaplikować na stanowisko i wtedy można poznać wszystkie szczegóły związane z wynagrodzeniem i innymi benefitami). Polecam

Gregor

Na jaką umowe można liczyć na początek?

@Gregor 19.06.2018 22:40

cześć Gregor - w zależności od stanowiska, ale co do zasady 3 miesięczny okres próbny, później umowa na czas określony 9 miesięcy, docelowo umowa na czas nieokreślony.

Księgowa

Firma PGNiG Serwis poszukuje aktualnie ( kolejny raz już w tym roku ) księgowej i w związku z tym mam pytanie. Czy ktoś mógłby napisać coś więcej o pracy w dziale finansowym w tej firmie? Jak się pracuje?

@Księgowa 10.04.2018 22:20

firma się rozwija, stąd zapotrzebowanie na nowych pracowników

Benek

Tak rzadko zaglądacie na to forum, szkoda. Nowi szukają info od pracowników.

Obca

Zgadza się kierownik czarus jakich mało. Praca za free w ramach współpracy kolezenskiej. Premie wirtualne. Po1.5 roku zero podwyżki

Dawid

Czy tylko księgowej potrzebuje firma, może jeszcze jakieś inne stanowisko?

Ja

(usunięte przez administratora) kierownik czarus w ramach współpracy praca za free Zero podwyżki. Brak obiecanych premii. Posucha.... Nie warro

Zostaw opinię o PGNiG Serwis sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PGNiG Serwis sp. z o.o.