Opinie o Exalo Drilling S.A. w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Exalo Drilling S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Exalo Drilling S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exalo Drilling S.A. w Piła

Kierownik

Po przeczytaniu opinii Managera - potwierdzam, a faktycznie Jesion - to technik bez studiów - (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) - Pilak (usunięte przez administratora) który zwalniał ludzi.

k2

Klęskunio to przecież tzw. związkowiec z kadry.

Wypalony zawodowo

Na początek stanowisko otworowego, za niewiele więcej od najniższej krajowej z małym dodatkiem dziennym. Praca w błocie, w deszczu, w upale, czy mrozie, w święta jak wypadnie. Awans obecnie mało prawdopodobny. Czy warto tutaj pracować?...

Magdalena

Jaka to może być dalsza informacja dla aktualnych kandydatów? Jakby nie patrzeć ze dwa lata minęły od komentarza do którego się odnosisz. Czy jego treść jest wciąż aktualna?

??

Co będzie z Exalo po przejęciu PGNiG przez Orlen?

Kinga

Grzesiu po powrocie z pracy w Polskich Nagraniach, każe siebie nazywac -" wściekły byk". Ludziska brzuch boli ze śmiechu w Zielonej.

Kasa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Ile da się tak realnie zarobić na rękę?

Poinformowany

Jest nowy Prezes ORLENU i pewno zwolni nowe miejsca pracy w Exalo. Czy tłuste koty z Zarządu Rady już czyszczą kuwety?

Swojak
@Poinformowany

Czyszczą kuwetę po jednym kocie z Zarządu, kiedy będzie nabór bo brakuje do czterech?

@Poinformowany

W Exalo też będzie prezes 8 gwiazdkowy?!

8gwiazdkowy Nowy wpis
@k2

Tylko taki Prezes może uratować firmę.

FuraKasy Nowy wpis
@Poinformowany

W Exalo pieniędzy jak lodu dopiero co nowe zbędne stanowisko utworzyli za granicą dla jakiegoś pilaka i po co żeby se siedział i kase darł a ty robolu haruj na niego

k2 Nowy wpis
@8gwiazdkowy

Firmę uratuje ten, który zapewni jej trwałą rentowność. Każdy nowy prezes ciągnie za sobą swoich ludzi, ośmiogwiazdkowy też. Starsi pracownicy pamiętają zmiany zarządów i ich deklaracje. I co?

Kasandra

cześć. Czy warunki zatrudnienia elektromontera będą bardzo zależne od lokalizacji? chodzi o to, że wczoraj dodano ofertę na mój rejon i zastanawiam się czy partner by się nie sprawdził. Nie ma jednak tradycyjnie przybliżonych zarobków, więc nie wiem czy w ogóle zawracać mu tym głowę. Jakie są w trym roku średnie stawki?

Wypalony zawodowo

Były
@Wypalony zawodowo

Ogólnie to branża bez przyszłości. Więc nie warto nawet rozpoczynać kariery od błota, deszczy, słońca i mrozu.

Benek
@Wypalony zawodowo

Sam jesteś osiołkiem. Lepiej napisz, dla kogo teraz kwilisz, sługusie. Ot, mądrala.

Iwona
@Wypalony zawodowo

A ile ten mały dodatek dzienny wynosi? :) No nieciekawie to brzmi, firma proponuje chociaż umowe o prace?

Były Prawdziwek
@Wypalony zawodowo

Pracowałem w EXALO parę lat. W 2016 r na fali zwolnień poleciałem, jak wielu innych młodych kolegów z kierunkowym wykształceniem, którzy zatrudnili się w podobnym okresie, co ja. Praca w szybie jako otworowy za tą kasę, to jest wielkie nieporozumienie. Strata czasu i zdrowia. Osobiście widziałem sytuacje jak nowo zatrudnieni po pierwszej "wypłacie" następnego dnia nie stawiali się w pracy. Wcale im się nie dziwię :) Sam gdybym nie wyrwał się z szybu rzuciłbym to wp..... :) Ciężka harówa za urągającą jałmużnę. Dobre czasy polskiej NAFTY już dawno za nami i nie dawać się oszukać Wiesławowi K. na jego wykładach.

Wypalony
@Iwona

3 proc, na wierceniu, w przypadku awarii lub remontu nawet tego niema. Ostatnie podwyżki były w maju ubiegłego roku Tutaj zarobki szorują po dnie

Wypalony
@Były Prawdziwek

Osoby które wtedy odeszły , w większości na tym zyskały, bo miały motywację, aby sobie poszukać normalnej pracy, często za lepsze pieniądze. Czas pokazał jak niewielu, było skłonnych wrócić z powrotem

Buk
@Wypalony

Tak, niektórzy wrócili. Tylko na jakie stanowiska i za jakie pieniądze. Nie sądzę że o nich piszecie.

lol
@Iwona

Ach te "trafione" wrzutki moderatorów ;)

Wojciech
@lol

Powiesz coś o tych umowach czy będziesz dochodzenie prowadził co kto pisze?

Były Prawdziwek
@Wypalony

To prawda. Wszyscy, których znam a którzy wtedy wylecieli/odeszli teraz mówią, że finansowo i ogólnie zawodowo na tym skorzystali. Jednak jest też drugie, smutne dno tej sytuacji. Część z nas po prostu chciała się tym zajmować (oczywiście w zamian za godne warunki i wynagrodzenie). Było to bardzo przykre. Zwłaszcza poczucie zmarnowanego czasu na naukę kierunkową. Pan Wiesław K. złote góry obiecywał. A wyszło... no każdy wie co...

qwerty
@Wojciech

Ale jakie dochodzenia prowadzic skoro jak na tacy widac że podpisane imieniem posty to moderatorzy , bo każdy inny podpisuje się w inny sposób. A poza tym jakim trzeba być nieogarniającym rynku ignorantem aby choć przez, chwile mieć dylemat czy w dużych państwowych spółkach umowy o pracę dają... to nie są przecież jakieś prowincjonalne spółeczki prywatne czy jednoosobowe działalności gospodarcze wyzyskiwaczy.

PoAGH
@Były Prawdziwek

Zapewne blisko ze sobą pracowalimy. Tylko, że ja nie czekałem na zwolnienie - zwolniłem się sam i to była najlepsza decyzja mojego życia. Nie marnujcie życia na pracę w terenie! Jedyna kariera która tu was czeka to kariera rozwodnika/starego kawalera + alkoholizm.

Horacy
@PoAGH

Po dwudziestu pięciu latach pracy na wiertniach odszedłem (zwolniłem się) sześć lat temu. Jedynie czego żałuję, to że nie zrobiłem tego długo wcześniej. Lubiłem tą pracę i wspominam ją z nostalgią, jak dorosły pijąc coca colę wspomina z dzieciństwa wodę gazowaną z sokiem z saturatora (gruźliczankę). Nie ma takiej rasy koni pociągowych by mnie zaciągnąć do Exalo.

Iwona
@Horacy

A to dlaczego się zwolnileś, skoro lubiłes te pracę? :) Chodzi o wynagrodzenie czy inne kwestie?

Aplikant
@Horacy

Czy byly jakies rekrutacje w ramach GK PGNiG na stamowiska Głównych Specjalistów - technicznych? Ja, nie widzialem a przyjęcia są. Aplikowałem wczesniej, z wieloma innymi Osonami, bylismy w bazie danych. I co? Byłe Dyrektory z Exalo mają wejścia tylnymi drzwiami, byle zdążyć przed połączeniem. Ciekawe, czy w Orlenie tak to sie odbywa. Trzeba brdzie zapytać.

Krzysztof
@Aplikant

Wkleję post sprzed kilku miesięcy-"Gdyby przez ostatnie 6 lat w zarządzie Exalo było -czterech Pingwinów z Madagaskaru a w Radzie Nadzorczej -czterech ochroniarzy z TESCO to wynik finansowy byłby dokładnie taki sam jak obecnie tylko pracownicy Exalo byliby w o wiele lepszych humorach" .Od siebie dodam że patologia menaGERów to jedyne co zostało z dawnego nafciarstwa.Patologia PIS-owska.

Magdalena

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

Pojawiały się jakieś opinie dotyczące przejec i teraz zastanawiam się na ile praca byłaby bezpieczna? Na stronie są teraz dwie oferty, jedna z nich jest dla specjalisty ds. transportu w oddziale Diament. Czy jesteście w stanie mi o nim cos więcej napisać? ciekawi mnie to czy opisywane tu warunki nie są także zależne od samej lokalizacji?

elektryk

Czytając te narzekania zastanawiam się co Was trzyma jeszcze w tej firmie, sentyment ? Przecież nie zarobki, atmosfera, szansa rozwoju. Od 10 lat nie pracuje w Exalo i nie żałuje, może tylko że tak późno odszedłem . Szukajcie innej lepszej pracy gdziekolwiek za godziwe pieniądze. Co do pracy , jak słyszę elektryk pracuje na rampie, to jest nie możliwe w innych firmach. Zarobki dla Chief Electrician od 3 do 6 tys euro zależy w której firmie . Z drugiej strony bardzo miło wspominam prace w Exalo ale to były inne czasy. Jak macie jakieś pytania , chętnie odpowiem

Do teraz nikt nie odpowiedział jeszcze na to zapytanie odnoszące się do sprawdzania umiejętności na rozmowie? potrzebuje zasięgnąć tych informacji w kontekście Automatyka. Nie widziałem co prawda teraz aktualnej oferty ale widzę po opiniach, że ktoś się pytał parę miesięcy temu o to stanowisko. omówicie bieżące wymogi? I czy zaszły jakieś zmiany teraz od kolejnego okresu?

Kierownik

też kierownik
@Kierownik

Tak potwierdzam też podpisał na mnie kwit do zwolnienia, dwulicowa (usunięte przez administratora) udająca wcześniej kolegę

k2

Klęskunio to przecież tzw. związkowiec z kadry.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Exalo Drilling S.A.?

a taki specjalista ds. transportu? jakie ma warunki? jak oceniacie te aktualne? na stronie mają teraz ofertę, dlatego mnie zainteresowała. tu zbyt wielu aktualnych wypowiedzi nie ma, a jak widać opinii jest dość dużo. czy jest tu ktoś wiec na bieżąco? Ile się zarabia jako taki specjalista?

Sabina

Powiecie mi czy faktycznie ta praca na kontroli jakości może być jakaś szkodliwa czy coś? Upewniam się, bo ktoś pisał jeszcze niedawno o zostawianiu zdrowia w firmie a oferta na jakość jakiś czas temu właśnie wisiała. To rozwój czy bardziej rotacja? I jak długo trwają całe nabory? Zastanawiam się czy nie przywrócą jeszcze oferty?

nikt

też nie pracuje w tej firmie ale nie podzielam zdania ta firma nie szanuje ludzi którzy zostawiają w niej zdrowie i życie

Exalo Drilling S.A. prowadzi rekrutację na stanowisko Automatyk. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Napisz, co sądzisz o tym spotkaniu. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Był i się zmył

20 % rok temu według gusu inflacja wynosiła, teraz tez w tych granicach tańczy, realnie 40 % od tamtego roku pensja w nerkę ,a podwyżek nie ma i nie będzie

@Był i się zmył

Że nie ma, to faktycznie może miałeś potwierdzenie, bo wychodziło to w wynagrodzeniach. Ale możesz przy tym, proszę zdradzić z czego wynika ta totalna pewność o tym, że na pewno ich nie będzie? Co konkretnie na to wskazuje?

Był I się zmył
@Teresa

Długi które zapewne dalej rosną, nieudolne związki zawodowe, marne inwestycje (nie wiem jak w tym roku, ale w poprzednim żałość), polityka staska który zaraz idzie na emeryturę i ma to wszystko w (usunięte przez administratora). PGNiG dostaje podwyżki co roku, normalne świąteczne,barbórki itd . A tu od 2-3 lat zero podwyżek, barborka 50 % gdzie biedronka pod tym względem wyprzedza, świąteczne to 200 zł. Pewnie jesteś z biura, bo oni co jakieś groszowe sprawy dostali, spoko tylko ludzie maja dość tyrania za groszowe pensje i wola albo nie przyjmować się, bo po co albo emerytura albo zwolnić się i zmienić prace co gorąco polecam.

@Był I się zmył

W zasadzie to z biura jeszcze nie jestem i nie wiem czy będę skoro tak piszesz. ale to twierdzisz, że jakieś podwyżki w nim były mimo że "groszowe"? każdy po równo miałby coś dostać? to tam w biurze jaka rotacja w porównaniu z tą tutaj jest?

ZORRO
@Był i się zmył

Firma za 2022r do dzis to straty ponad 120 mln zł.Razem daje to juz zadłuzenie na ponad 400 mln.Podwyzek brak.a tu taki kwiatek! Brzydko się bawia panowie zarzadzający tą społką !! Ogłoszenie o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na Członka Zarządu - Wiceprezesa Zarządu Exalo Drilling S.A.Pełna treść ogłoszenia oraz formularz aplikacyjny znajdują się pod linkiem Członek Zarządu – Wiceprezes Zarządu Exalo Drilling S.A., Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A., Piła (erecruiter.pl).Termin przyjmowania zgłoszeń upływa w dniu 07.04.2023 r.

Pogotowie strajkowe Exalo !!!

Witam was wszystkich. Pisze do obecnych pracowników Exalo jako obecny pracownik. Ten portal nie jest do tego ale wiecie jak trudno się spotkać nam pracownikom wiertni. Bo to pytanoe dotyczy tylko pracowników wiertni. Co myślicie na temat przeprowadzenia strajku na wiertniach. Nikt z nami się nie liczy w tej firmie chociaż główną działalnością jest właśnoe wykonywanie odwiertów. Wynagrodzenie na wiertni jest troszeczkę powyżej płacy minimalnej więc podwyżki które nam zaproponowano są przynajmniej śmiechu warte.

Strajk jedynym rozwiązaniem
@Pogotowie strajkowe Exalo !!!

Racja, strajk jest dobrym rozwiązaniem, w przyszłym roku większość pracowników z terenu będzie zarabiać minimalną krajową, co dzisiaj w przemyśle ciężkim jakim jest nafta jest nie do pomyślenia. Do tego praca 2/1 niby do października ale znając życie pod koniec roku jak zwykle będzie natłok prac i znowu wrócą do tego systemu (czyt. kolejne święta w pracy). Dochodzi nawet do tego, że do pracy nie można przyjechać własnym samochodem... Niech mi powiedzą jak mam zabrać cały majdan ze sobą do busa czy pociągu i jechać na wiertnie (wiadomo praca raz tu raz tam). Nikt się z nami nie liczy a związki to jakaś paranoja, robią tylko pod siebie. Strajk jest chyba jedynym wyjściem w tej sytuacji, tylko w jakiej formie?

@Pogotowie strajkowe Exalo !!!

Racja, strajk jest dobrym rozwiązaniem, w przyszłym roku większość pracowników z terenu będzie zarabiać minimalną krajową, co dzisiaj w przemyśle ciężkim jakim jest nafta jest nie do pomyślenia. Do tego praca 2/1 niby do października ale znając życie pod koniec roku jak zwykle będzie natłok prac i znowu wrócą do tego systemu (czyt. kolejne święta w pracy). Dochodzi nawet do tego, że do pracy nie można przyjechać własnym samochodem... Niech mi powiedzą jak mam zabrać cały majdan ze sobą do busa czy pociągu i jechać na wiertnie (wiadomo praca raz tu raz tam). Nikt się z nami nie liczy a związki to jakaś paranoja, robią tylko pod siebie. Strajk wydaje się być jedynym rozwiązaniem, tylko w jakiej formie?

Świderek
@xaxa

Pogotowie strajkowe? Zapytajcie zarządu czy Wam pozwolą . Na lidera weźcie Śliskiego bo chłop nie wie co ma z sobą zrobić.

;)

Mówiłem dla obecnych pracowników, byłych to nie dotyczy.

Pilak
@Pogotowie strajkowe Exalo !!!

Jaka płaca minimalna?.Przykład : płuczkowy w Exalo . Podstawa zasadnicza 5800zł. Za każdy dzień na projekcie 4% co daje 15 dni x240 zł =3600zł.Razem 5800+3600=9400 zł. 9400zł brutto x 0,67= 6298 zł netto.. A takich płuczkowych w Exalo jest kilku. Chciałbym tyle zarabiać,,,

Xaxa
@Pilak

Spoko, fajny przykład ale popatrz na otworowych, wieżowych i dołowych. Oni już chyba tak dobrze nie mają? Otworowy 3200, wieżowy 3500, dołowy 3800 (podstawa zasadnicza)

@Xaxa

Dlatego co niektórzy mają nadzieję że firma która rekrutuje przeczyści tą firmę z ludzi i może co niektóre oczy otworzy jak nie to cóż zamkną w niedługim czasie bo i tak nie mają ludzi tak że czas pokaże ...

Mark Grey
@xaxa

To spieszcie sie z tym strajkiem dlatego że: od 2 listopada zostaniecie częścią GK ORLEN. Na podstawie art.23 Kodeksu Pracy. Centrala PGNIG z Oddziałami jak Exalo , zostanie jednym Oddziałem w GK Orlen. Oddziały zagraniczne np .placówka Exalo w Pakistanie będzie samobilansującym sie oddziałem.. 10 października Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy PGNIG klepnie anszlus PGNIG przez ORLEN.I witajcie w nowej rzeczywistości od 2 listopada.Miejmy nadzieję bez niektórych niechlujnych menagerów z Exalo.

Eko
@Mark Grey

Nic się nie zadzieje. Za dużo jest do stracenia z każdej strony. Bedą tak markowac robotę do wyborów, modląc się o kolejną kadencję. I wtedy bedzie tzw. kosmetyka we własnym gronie. No, chyba że ludziska zrobią niespodziankę na przyszłoroczną jesień, to się pozmienia. Ale czy na lepsze? Śmiem watpić.

by the way
@Mark Grey

ten artykuł KP zawiera tez: "W terminie 2 miesięcy od przejścia zakładu pracy lub jego części na innego pracodawcę, pracownik może bez wypowiedzenia, za siedmiodniowym uprzedzeniem, rozwiązać stosunek pracy. Rozwiązanie stosunku pracy w tym trybie powoduje dla pracownika skutki, jakie przepisy prawa pracy wiążą z rozwiązaniem stosunku pracy przez pracodawcę za wypowiedzeniem." Jak ktoś chce szybko ucieć na dobrych warunkach to okazja będzie ;)

Janosik
@by the way

Po połączeniu będzie upychanie wszelkiej maści miernot po spółkach córkach, na dyrektorów oraz kierowników. Byle się na coś załapać. Plus mieszkanie i samochód oczywiście. Pensja? Dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają.

Teren
@Janosik

To akurat już sie dzieje. Bo jak nazwać pojawienie się dwóch byłych derektorow z Exalo w OGiE Jasło i Zielona Góra. Przypadek? Ciekawe, czy przyszli do pracy, czy do wykonywania zadań specjalnych. Czas pokaże.

Laki
@by the way

Przeciez twoim pracodawca bylo i bedzie exalo. Tu nie zmienia sie nic. Wladze exalo tez sa te same...

były caro
@Pilak

To chyba specjalista pł. Gdy zwalniali w 2016 kierownik wiertni miał 5400. Na rękę z wszystkimi dodatkami premiami przejazdówkami do 5800 wychodziło

były caro
@Xaxa

Żartujesz? Od zwolnień grupowych najniższa krajowa wzrosła prawie 100%, a tu widzę że jakieś 15 do 20%. To (usunięte przez administratora), a nie płaca. żałosna ta firma się zrobiła.

Wróżka Wiedżma,,
@były caro

Po pierwszym tygodniu marca, związkowy guru Buczek skończy 68 lat. Podobno chce zostać na umowę o dzieło jeszcze rok bo jak powiedział koledze- musi pilnować aby córce i zięciowi w Exalo Drilling oraz drugiej córce i pociotków w PGNIG Sanok nic sie przy tych zmianach w Orlenie nie stało. Was to związkowcy maja ,,wiecie gdzie. Wy to macie tylko płacić składki.

@Wróżka Wiedżma,,

Dzięki ś.pamięci Andrzejowi Graseli jego stawka dziś to ponad 7 tyś.zł.Jak na operatora cementarki to dośc niezła stawka,,,

@Wróżka Wiedżma,,

Etam,etam czepiacie się .To równy gośc,,,

Jakie są warunki zatrudnienia w Exalo Drilling S.A.?

Wściekły byk

Żałosne, wystarczy na (usunięte przez administratora)

@Wściekły byk

A mimo wszystko jest szansa na krótkie podsumowanie i doprecyzowanie czemu tylko na miskę? Sumarycznie to ile by wyniosła?

Byk
@Teresa

Najpierw kasujesz to co napisałem, a potem pytasz o szczegóły, tu nawet o azjatyckim zbożu nie wolno pisać, cenzura gorsza niż za (usunięte przez administratora) to pewnie też usuniesz

Terenowo

Warunki zatrudnienia są takie, że stawka zasadnicza otworowych i wieżowych równa się najniższej krajowej. W lipcu dogonią pomocników dołowych. Takie są realia... praca w systemie równoważnym? Tak proszę państwa. Okres rozliczeniowy wynosi 6 miesięcy, według menago możesz wyrobić limit w 3 miesiące a potem albo podpisujesz magiczny papier pt. "PROŚBĘ" o przeniesienie nadgodzin albo siedzisz w domu za podstawę zasadniczą (Tak pracodawca jest miłościwy i w ogóle super, że ją płaci). W ogóle menago mają pretensję: "Dlaczego nie chcecie przepisywać nadgodzin? Dzięki temu zarobicie więcej." Każdy kto pracował 2 na 1 dobrze wie ile jest tego "WIĘCEJ" a ile trzeba się urobić przy tym. Drodzy Państwo tydzień odpoczynku po 12 dniach ciężkiej pracy to za mało (nie chodzi tu tylko o odpoczynek fizyczny ale także psychiczny) Pracy nabrane ponad miarę, nie ma kim jej wykonać, urządzenia czekają na ludzi aż skończą inne projekty. Chochołów? Każdy dobrze wie ile tam pieniędzy wtopiono, i co, ktoś poniesie za to odpowiedzialność? Pewnie nie ale tak to już jest w państwowych firmach, że państwowe to niczyje. Praca w przemyśle ciężkim, w każdych warunkach pogodowych (tylko huraganowe wiatry są w stanie wstrzymać pracę, chociaż, są tacy kierownicy dla których to nie problem) za realnie 4 do 4,5 tys. na rękę (razem z przejazdówką praca - dom). Oczywiście są stanowiska które zarabiają odpowiednio więcej ale w porównaniu do odpowiedzialności jaką mają na sobie są to marne pieniądze (tak, jeden zły michałek i wiertacz może pozamiatać Cię z tego świata). Dodatkowo masa żelastwa nad Twoją głową, trzeba mieć oczy dookoła głowy i dobry słuch bo nigdy nie wiesz co może spaść z góry. Firma zapewnia nocleg oraz wyżywienie (w tej branży jest to standardem na całym świecie, więc tutaj nie ma co się dziwić), chociaż ich jakość często pozostawia wiele do życzenia. Ogólnie firma jest na równi pochyłej masa pracowników w biurach którzy siedzą i spijają kawkę a teren nie wie gdzie ręce włożyć. Dodatkowo firma ma problem z opłacaniem bieżących rachunków. I teraz sam sobie odpowiedz czy chcesz pracować w firmie gdzie człowiek to nic nie znaczący numer w systemie? Gdzie w praktycznie każdą pogodę trzeba pracować czy to deszcz, wiatr, mróz, śnieg, lub grad, gdzie święta spędzasz poza domem (Jak się trafi to i przez parę lat z rzędu będziesz w pracy), za takie wynagrodzenie? Odpowiedź pozostawiam Tobie. Pozdrawiam i bez podziałów, jest to moja subiektywna opinia z punktu pracownika terenowego.

Daniel Obajtek

Warunki są super, tylko pracownicy to straszne nieroby, cały czas nic ino marudzo i marudzo (usunięte przez administratora) Prawda jest taka, że za ich wynagrodzenia są nieadekwatnie wysokie w stosunku do jakości i etyki ich pracy.

Z boku
@Terenowo

Opinia jakże szczera do bólu. Dodam jeszcze że gdybym miał rozpoczynać raz jeszcze karierę w ,, nafcie'' to nie szukalbym szczęścia w rodzimej branży wiertniczej.

Manager

Firma jest bardzo toksyczna, dużo w niej ludzi, którzy powinny leczyć się u psychologa. Stare (usunięte przez administratora)pilaki od Kleskunia, Jesiona - technika bez studiów - pizdofona największego (usunięte przez administratora) Słabo płacą, dramatyczna atmosfera. Kierownicy jak (usunięte przez administratora) Za dużo osób decyzyjnych. Pracowałem na Islandii i tam na 10 urządzeń na ruchu mamy 4 osoby w zarządzaniu pracą wiertni na górze firmy. A w Exalo jest chyba z 600 osób pizdofonów, którzy i tak nie ogarniają, bo brakuje im ciągle wiedzy i mózgu jak zarządzać firmą. W mojej ocenie Orlen powinien pozamiatać tą firmę. Negatywna opinia bo ta firma zasługuje tylko na negatywną. Życie w tej firmie to zmarnowane życie.

Z boku
@Manager

Wszystko to sama prawda. To już widać że firma jest obłożnie chora a raczej w stanie beznadziejnym. Tak położyć kilka dobrze (miarę) radzących sobie na codzień kilka podmiotów to trzeba mieć naprawdę dobre zdolności managera (skie). Kto może to zwiewać i nie oglądać się i kierować się sentymentem.

Wściekły byk

Kiedy strajk, bo mi już na niczym nie zależy, a na pracy w tej firmie najmniej. Mogą mnie nawet zwolnić. Odwagi Panowie, nie mamy już nic do stracenia...

??

Co będzie z Exalo po przejęciu PGNiG przez Orlen?

@??

Jak to co, to samo co po połączeniu emeryci odejdą, teren wyczeszą, i całe to niewydażone EXALO zlikwidują, bądź wcześniej samo się zlikwiduje

Już po
@Nowy

I co tam ? Przyszlość w jasnych barwach ? ;)

@Już po

"Ciemność! Widzę ciemność. Ciemność widzę..." Tyle w temacie, większość leży i kwiczy, tylko rekonstrukcje utrzymują firmę powyżej poziomu (usunięte przez administratora). Reszta same straty, do tego jedno urządzenie na Austrie... jak tam certyfikaty ? :D Dzięki miłościwie nam panującym po nowym roku pewnie optymalizacja zatrudnienia :)

Zenek
@xaxa

A tą optymalizacje powinni zacząć od takich jak Ty. !!!!

obślizły

po co ta dyskusja panowie - zgaście światło i bye, bye...

I co z nami
@obślizły

Widzieliście nową broszurę GK ORLEN ? I powiedzcie mi gdzie tam jest Exalo albo chociaż dział poszukiwań ?? Niestety mają nas w d i tyle. Mając na uwadze obecną sytuacje firmy (ogromne zadłużenie) nie jest możliwe dalsze działanie bez ogromnej dotacji spółki matki. Słuchy chodzą, że do wiosny wszystko się rozstrzygnie. Czas pokarze...

Kelner
@I co z nami

Spokojnie, co prawda przy stole Nas nie ma, ale chociaż jesteśmy w menu. Tak ze spokojnie głowa do góry. Będzie dobrze.

MARK
@Kelner

Exalo w GK ORLEN jest w pionie członka zarządu ds. wydobycia

Kinga

Janosik

Czy centralną betoniarnią zarzadza dalej wielki galaretowaty ministrant z południa? Może ktoś się zainteresuje tak na serio, rażącym brakiem nadzoru nad oddziałami.

AAAA
@Janosik

Przed wczoraj aresztowanie w Oddziale PGNIG Zielona Góra! A kiedy przyjdą po Niechluja, Mojżesza i panienkę z berlińskiego dworca ZOO ?

Eko
@Janosik

Czyżby chodziło o słynnego Harry Pottera z Centrali?

PAP

Obajtek poleciał do Kazachstanu osobiście poznać aktywa i „sukcesy” odziedziczonej właśnie świeżo swojej spółeczki . Mina bezcenna, głowy polecą na 100%. Pani Prezes spółki matki będzie się nieźle rumienić.

Zostaw merytoryczną opinię o Exalo Drilling S.A. - Piła

• Jak się pracuje w Exalo Drilling S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Exalo Drilling S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exalo Drilling S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 10 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exalo Drilling S.A.?

Kandydaci do pracy w Exalo Drilling S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042