Opinie o Exalo Drilling S.A. w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Exalo Drilling S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Exalo Drilling S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exalo Drilling S.A. w Piła

Młody

Panowie kiedy wyniki postępowania kwalifikacyjnego na prezesa EXALO. Macie może jakieś info. Pozdrawiam

@Młody

Nostradamus Persage X 33,66 Kraj nad Wisłą podzielony na pół Bliźniacy lubią władzę i rewolty Krasomówczy Kaszub o języku węża Ochroni kraj mimo wielu wrogów A prezesem Exalo zostanie teść znanego zięcia:)

Swieta
@1111

Teść znanego zięcia to największe nieszczęście firmy, Wystarczy przyjrzeć się decyzjom za którymi stał ten pan. To wieczne gonienie zajączka...

As
@Swieta

Jakie decyzje? Czy ten Pan podjął jakiekolwiek??

No nie
@As

Czy to ten pan co był szefem ochrony na parkingu przed siedzibą Weatherforda? Tak tylko pytam,,,

Zięciunio
@No nie

Tak, to był pułap jego kwalifikacji - reszta to taki kabaretowy wariant kariery exalo’skiego Nikusia Dyzmy.

Kto?

" Jesteś niezwykle nie wdzięczną osobą. Nie chce mieć z Tobą nic do czynienia" Kto tak mówi?

smutna minka
@Kto?

Ja to się cieszę, że ten "człowiek" z Jasła tak mówi. Nie ma co się smucić. Za to Wy dziewczyny z Exalo macie problem...

pip

jaka jest sytuacja zatrudnia w EXALO?? Są perspektywy rozwoju ? czy na bazie w pile brakuje pracowników?

obserwator

Czy można codziennie pić trunki na wiertni w dużej ilosci i nie zostac zauważonym przez kierownictwo? Okazuje się, że można. Z kontraktu zagranicznego przybył czasowo na MASSa mechanik Golota. Nie wykazywał więc specjalnego zainteresowania tym typem urządzenia, jego IRI płyneło do kraju.Urozmaicał sobie czas pracy wódzianką róznego gatunku oraz częstymi drzemkami.Tom-Moroz dyplomatycznie nie odwiedzał warsztatu mechaników.Wiedzial co robi.Gołota znany był z duzej pary w rękach i niejeden czuł przed nimi respekt.A gdy raz zdarzyło się Morozowi zajrzeć - zobaczył spiącego mechanika na biurku. Wyszedł z usmiechem z kontenera cicho zamykając drzwi.Z pewnoscią cieszył się, że mechanik nie spowodował jakiegoś wypadku na wiertni , tylko sobie smacznie śpi. Nieszczęściem Goloty dla innych były chwile względnej trzeżwości. wtedy lubi (usunięte przez administratora) kolegów do najwybitnejszego lecz niestety zgryżliwego wredziaka- majstra NieŁaski

crew

Widzę że z tobą też nie chciałbym pracować.

@crew

Ponieważ chodzisz w pyszałkowatych kamaszach.

Pfffff
@obserwator

"Obserwator" Ty to musisz być straszna "świnia" lub zwykły dupowłaz i niezły donosiciel, masakra. Współczuję tym, którzy muszą z Tobą pracować...

@Pfffff

Pójdżmy na plażę pozbierać razem muszelki.

@obserwator

Mistrzu 10 0 jetseś t....y,p....m snobistycznym,zakłamanym egoistą.Zacznij ocene od siebie a nie szkaluj innych.Za swoje sukcesy zostałes zwolniony dyscyplinarnie i nie wypowiadaj sie o innych.Nie po to jest to forumi nie dla zgorzkniałych kłamców.

@xyz

Moim oponentom brak merytorycznych argumentow w polemice.Stać ich tylko na mało wyszukane rynsztokowe epitety oraz kłamstwa np.o mojej dyscyplinarce.ŻENADA. Ponownie przytacza się (10,0 pkt - max ) w sposób ironiczny moją opinię okresową , którą wystawił mnie kierownik Eugeniusz S. XYZ zwróć się do niego o pełne wyjaśnienie tej kwestii.A może pan Eugeniusz sam odpowie na forum po przeczytaniu postów.

paliwodka
@xyz

kłamcy? niektórzy mogą pić prawie do nieprzytomności i leżeć jak wór skrobi, a inni nawet palić papieroski w szybie i bez konsekwencji!

@obserwator

Szczekasz jak Burek uwiązany na łańcuchu-uważaj aby łańcuch nie zacisnął ci sie na szyji!

Pozdro z Krakowskiego oddziału
@obserwator

Takie rzeczy na sieci wypisujesz a Gołotę dużo ludzi zna.. człowieku przedstaw się sam jak sie nie boisz (usunięte przez administratora) i kapusiu. Oby Cie za to kara spotkała jak każdego donosiciela powinna.

duplosłonia
@obserwator

ten kier jest za dobry dla ludzi. i dla "szefostfa" tysz. podlizuje i ma bez wazelinki

@Pozdro z Krakowskiego oddziału

Każdy pracownik pijący ponad swoja miarę w czasie pracy to potencjalny kandydat na misia uszatka.Naraża kierownictwo na poważne kłopoty .Jeśli się go nie pozbywają , to w jakim celu jest potrzebny?Ochlapusa można łatwo złamać.

@duplosłonia

Nadstawia teraz d... każdemu?Och! Ile jeszcze posiada on w sobie dobroci!

@xyz

Szczur przyparty do muru(argumentami) potrafi tylko KĄSAĆ.

@obserwator

5 lat temu byłeś zagrożeniem dla urzadzenia i załogi pracujacej na nim,obecnie doszedłes do perfekcji i jestes zagrożeniem dla samego siebie-brawo ty.Już nie 10.0 tylko 100.0.

@xyz

Cóż mogę odpowiedzieć panu głupi Michale?Pan i tak ciągle to samo będzie bulgotał.

dysklektyk
@obserwator

szkoda ze tego zażond nie czyta bo wiedziałby jakich nygusuf i pijakuf se zostawili

@obserwator

Ktokolwiek widzial ktokolwiek wie.

dysklektyk
@xyz

jak sie samemu pije xyz to jak komuś zwrócić uawage

fakt faktem
@dysklektyk

szkoda szkoda. pił nie tylko on! pili kierownicy i po 4 dni nie wychodzili z budy nawet do kancelarii. grupki moherowe jeździły z kadr z alkomatem i co? niektórzy nadal pracują a fachowców zwolnili mafioze z dyrekcji!

Al Kohol

pili piją i pić będą.

Emerytowany Nafciarz
@obserwator

Ty gościu jesteś chory z nienawiści . chyba jesteś krakusem ?

@Emerytowany Nafciarz

Mój post o podpierdalaczu Gołocie otrzymał 47 pomocnych dłoni, Twój o mnie natomiast -ZERO!!! Odpowiedz sobie "zaslużony" Emerycie naftowy, który post jest bliżej prawdy?Byłeś Gołoty kompanem do flaszki?

@obserwator

Skoro Eugeniusz S. wystawil Ci cienka opinie to widocznie jestes cienki i tyle w temacie. Prentensje mozesz miec sam do siebie a nie sie prdodukowac na forum Pozdrawiam

@Ferux

Czytaj ze zrozumieniem teksty na forum..Sulimka wystawił max oceny w opinii.Tyle, że pózniej z niej się wycofał.TCHÓRZ .Opluje każdego jak "góra" rozkaże. Bez pozdrowienia.

Pff

Dupowłaz

@Pff

Dorzuciłbym jeszcze Feruxowi: (usunięte przez administratora) przykleiło się do burty statku i głośno krzyczy "PŁYNIEMY".

@obserwator

Zalosne wystawil max a pozniej sie wycofal. Powinien Ci kopa w d.e zasadzic na pozegnanie.

@Ferux

Myślisz, że jedziesz na lepszym wózku? Kopniaka dla Ciebie też nie zabraknie, to tylko kwestia czasu.Mydełko nawet nie pomoże.Błazen.

@obserwator

Mydelko jest dla pajacow twojego pokroju Ja nie chwale Genka ze Cie wykopal tylko po prostu tez bym cie usunal z wiertnii majac ku temu okazje. Sadzac po twoich wyglupach na forum to bardziej cie interesowalo to co robia inni niz twoje obowiazki. A teraz siedzisz w domu i sie na forum wyzalasz jaki to wspanlaly jestes a inni to pili nic nie robili i na niczym sie nie znali. Z reguly ludzie ktorzy duzo widza u innych sami soba niewiele reprezentuja Co do kopa dla mnie to ja juz od kilku lat jestem po dyscypliarnym zwolnieniu i nigdy nie napisalem nic zlego na tych ktorzy mnie wykopali. Wrecz jestem wdzieczny co niektorym bo teraz jade na naprawde lepszym wozku :)

@Ferux

Prostaku zakompleksiony! Wszystko co tu o mnie napisałeś mija się z prawdą.Leczysz w ten sposób swoje psychiczne kompleksy.Smutne to i jedocześnie przerażjące.To ciebie "Pff" nazwał dupowłazem. Zaprzeczę tylko jednemu:nie siedzę w domu tylko pracuję za granicą w Niemczech. Niemcy odnoszą się do mnie z szacunkiem w przeciwieństwie do tych synów dziwek rządzących na wiertni i ich przydupasów. Oczywiście nie uogólniam tej opinii w stosunku do wszystkich osób zajmujących kierownicze stanowiska.Pracowałem u kilku kierowników o wysokim poziomie kierowania zespołami ludzkimi.Lecz niestety przeszkadzało to makoszczakowi w jego cynicznej grze .

wałcz 1
@obserwator

jurek Ahmed u którego ,,pracujesz-chociaz do żadnej pracy sie nie nadajesz,,jest Turkiem a nie Niemcem.Zapisałes sie do KKP i teraz Turkowi D..E- lizesz!!!Nie siej fermentu i nie obrażaj innych.

@wałcz 1

Szanowny Huncwocie.Dzięki panu utwierdzam się w przekonaniu jak nieodzowna jest publiczna kanalizacja gdzie spływają pańskie wypociny. Wiem, że pan ze swoimi przymiotami charakteru nadaje się do każdej odpowiedzialnej pracy , w tym DYREKTORA KLOZETU.Otworem (klozetowym) stoi przed panem wielka kariera.Proszę przyjąć szczere gratulacje. Z poważaniem.

@Ferux

cd.Powróciłeś do firmy po zwolnieniu dyscyplinarnym i nie masz o to żalu?Na pewno skomliłeś pod biurkiem kierowniczym jak pokojowy pudelek. Piszesz cyt."ludzie, którzy widzą dużo u innych sami niewiele reprezentują"Chyba przed oczami masz swojego ukochanego kierowniczka Gienka.On pasuje do tegoż portretu Ps.Nie pisze się GENEK tylko Gienek.Wtórny analfabeto kup wreszcie słownik ortograficzny. Cha, cha ......

@obserwator

Jezeli zabolalo to sorry ale tak czasem bywa ze prawda jest bolesna :) Ps do nafty nie wrocilem i nie mam zamiaru no chyba zebym mial okazje ciebie dotrzec to moze bym sie skusil ale dzieki Genkowi juz nikt sie nie bedzie z toba meczyl na wiertnii

@Ferux

jeśli na wiertni pojawi się etat wykidajły to wróć Ferux do nafty.Spełnisz się zawodowo. wcześniej wylecz się ze swojego schiza - .Pisz ciekawiej o sobie na forum, może wzbudzisz zainteresowanie lub polemikę.Bez odbioru.

Realista
@obserwator

Ty się nie spełniłeś przez 40 lat jako elektryk,kilka Dyscyplinarek i porzucen Pracy,w tym wieku powinieneś byc na emeryturze a nie u Turka improwizowac.

@Realista

BZDURY piszesz.Wszystkie chwyty dozwolone - są cechą gównojadów.

@Realista

cd.Nawet (usunięte przez administratora)nie odważył się zwolnić mnie dyscyplinarnie,choć pewnie gorąco tego pragnął.

W temacie
@obserwator

Tak,Tak sprawe w sadzie tez wygrałeś i błagali cie żebyś wrócił.Ha,Ha,Ha.Pochwal sie jeszcze ile firm zaliczyłes przez 40 lat.!!!!Dlaczego nie pracujesz w zawodzie w Polsce?odpowiedz brzmi jestes znana postacia i masz ciekawe świadectwa pracy Prawdomówny ......

@W temacie

Moi dręczyciele nie błagali mnie o powrót do pracy.Lecz to oni wychodzili z rozprawy z wypiekami na twarzy.Szczególnie Makowski, który nie mógł trafić do drzwi wyjściowych. Od 30 lat w kraju panuje gospodarka rynkowa.Rynek pracy staje się coraz bardziej elastczny.2-3 mln Polaków pracuje za granicą.Cóż osobliwego w tym, że i ja pracuję poza krajem?Twój zarzut jest chybiony, to para w gwizdek.Sztywno płyniesz w swojej myśli.Nosisz końskie okulary?

kierownikurdellu
@obserwator

Zwolnili drobnych pijaczków. Szukają i mechanika i elektryka!!!

@kierownikurdellu

???

bechka smiehu
@obserwator

co sie dziwisz, że szukajom. Nikt nie chce pracować, bo marne płace bez premii i robota po 12 godzin i hotel spanie wliczane do pensjii i ot tego podatki trza płacic

@bechka smiehu

Dziwi sie bo go zredukowali jako bezuzyteczny odpad mimo tego ze szukaja elektrykow :) To i zdziwiona mameja ze sie nie uchowala

@Ferux

Znak pytający nie jest oznaką zdziwienia żałosny pismaku,odpowiedż bechka smiehu była do mnie skierowana.Lecz tobie dupowłazie dawno w(usunięte przez administratora)nikt nie pozwolił wejść i dlatego ciągle coś ciebie gryzie. Chyba, że masz na swoich workach mendy.Najlepsza szara maść, szara maść.....

@obserwator

Widze ze masz dowiadczenie w usuwaniu insektow :)

gold man
@Ferux

Tak,Tak Jurek to był fachowiec od JEBA.NIA OWIEC teraz na złomie kable skóruje!

@gold man

Niósł ślepy kulawego tj.ferux gold mana.Dokąd zmierzają ,sami nie pojmują.Wyrazy współczucia .

@obserwator

Jurek pewnie u Turka robi jako inseminator owiec i stad doswiadczenie w zwalczniu roznych przypadlosci szarym mydlem Jak to mowia zadna praca nie hanbi ale nie kazda zaszczyt przynosi. Teepy gniot z jurka ale przynajmniej wesolo na tym forum. W innym razie nie bylo by tu po co zagladac. Pozdrawiam Juras i jak jeszcze jakies sprawdzone domowe sposoby na walke z medami chorobami wenerycznymi to dawaj smialo chetnie poslucham

@Ferux

Ferux próbuje mnie wciągnąć w bezprzedmiotową dyskusję, która nic nie wniesie pożytecznego na forum.Improwizuje i zmyśla różne plotki.Próbuje moim kosztem zabawić się.NIC Z TEGO NIE BĘDZIE. Ps.jesli masz problemy weneryczne po prostu zgłoś się do odpowiedniej poradni .Dyskrecja ustawowo jest zapewniona, nie wstydż się.

popserwator popin
@obserwator

Prawda w oczy kole ? ! A pije jeszcze z kierownikami czy nadal raczej sam czy wysłali wreszcie do paki Stanu?

@popserwator popin

Pojedzie na Antypody via poradnia AA.Razem z Tomem/Morozowem.

błotniarka kanadyjska
@obserwator

nadal piją??? na dnie w mule exalowskim nie widać!!!

czarttwardowska
@błotniarka kanadyjska

jedzą piją lulki palą. Hulanki i swawole. Przestoje tylko?

alkomatMO
@obserwator

Można. Już nie jeżdżą z alkomłotami matołkiskadratowe

niemożliweAjednak
@alkomatMO

MOŻNA?

konik
@niemożliweAjednak

A jednak można.

@konik

Dla chcącego nic trudnego :)

rydwan junek
@obserwator

Z Wałcza.Przypomnijcie mi ulice? Świat jest mały i chciałbym przeprosić te kilka osób co obraziłem na forum więcej nie znam bo przepracowalem w nafcie tylko rok nie licząc wolnego i to na jednym urządzeniu. Stwierdzono u mnie chorobe psychiczną i czasami odstawiam leki i w tedy się mocze wybaczcie. W firmie byłem zagrożeniem dla ludzi i sprzętu moja wiedza techniczna jest słaba A zdolności manualne żadne. Zawsze chciałem mieć taki ładny grill i balustrade znać języki. W Niemczech nigdy nie pracowałem za to moja żona - podmywa tam starych dziadów i opowiada mi jak tam fajnie ale coraz rzadziej przyjeżdża i jestem sam to się nudzę. W dzieciństwie chyba byłem molestowany sam już nie wiem jak to nazwać?Później umawialem się z chłopakami więc jestem chyba gej? Nie poradziłem sobie z tym że mnie zwolnili ale dobrze zrobili. Teraz mam okazję po wyżywać się na was bo nikt mi nie da w pysk. Już wiem co to jest es i kostka to może mnie przyjmijcie. Dyscyplinarnie byłem zwolniony 4razy z nafta przegrałem w sądzie i dostałem karę do zapłaty. Jestem małym zakompleksionym człowiekiem który boi się wyjść z domu. Z sąsiadami też się sądziłem kilka razy bo mnie irytowali. Takim jakim byłem elektrykiem takim jestem czlowiekiem. @Tom przepraszam mam nie równo pod sufitem od razu mnie wyczuleś i reszta też.

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
a idz pan

Prezesie PGNiG ! Wczorajsze wybory pokazały kto ma w sercu dobro Polski a kto tylko lewacką sieczkę ! Piła, Zielona Góra -głosowały za kandydatem cywilizacji śmierci zmurszałej zachodniej Europy. Kraków, Krosno- za prezydentem który widzi przyszłość Polski i jej godne miejsce w Europie. W tych poniemieckich przysiółkach( ZG,Piła) zawsze interes Polski jest na drugim planie.. Czas na likwidację Centrum Exalo Zielona Góra i Centrum Exalo Piła.!!! Pracę znajda u sąsiadów bez problemów. Na szparagi będą mieć blisko a i lotnisko w Berlinie mają niedaleko jak mawia ich Kandydat

@a idz pan

To mało, jeszcze trzeba zlikwidować zielonogórski oddział pgnig, zlikwidować wszystkie lubusko-wielkopolsko-pomorskie odwierty ( najlepiej jasielskimi rigami bo choć finansowo niekorzystne to korzystne dla prywatnych celów prawdziwych polaków z południa ) i porzucić wydobycie na północy. Gaz można przecież dostarczyć do gazoportu

@1234

Jasne sznurkami pociągniemy i będzie płynęło

Doktór
@a idz pan

To przykład jak długotrwala praca na odległość i w izolacji niszczy mózg. Człowiek utracił zdolność oceny sytuacji.

Jaślak
@1234

Jako "Jaślak" wierciłem od Radoszynów koło ZG po Chartów koło Kostrzynia nad Odrą.Brońska,Kotusze,Lisewy ,Śremy w Wielkopolsce po Kiwajny 48km na południe od Kaliningradu,Mełgwie czy Stęzyce na Lubelszczyznie.Nienadowy,liczne Przemyśle, czy wiele geotermi w Całej Polsce. Przypomnij Mi gdzie zielonogórscy fachowcy wiercili poza Niżem Polskim bo jakoś trudno Mi skojarzyć.

?
@Jaślak

A kopalnie w zachodnipomorskiem to pewnie dla zielonogórskiego pgnig Niemcy wierciły?

pilak
@Jaślak

Propozycja likwidacji dotyczyła ZG i Piły. Chyba nikt nie wątpi, że na północy Piła metrów sporo nawierciła.

Narodowiec
@a idz pan

Nie wpadło Ci do głowy, że nie wszyscy z Exalo Piła, czy ZG mieszkają w tych samych okręgach wyborczych? Pomyśl zanim coś głupiego napiszesz.

takie tam

Znany teleturniej w prywatnej tv. Prowadzący pyta uczestnika: Który z zarządzających w Exalo spędził w 2019r około 100 dni w delegacji służbowej, prywatnym samochodem inkasując z tego tytułu kilkadziesiąt tyś.zł ? : a) dyrektor W. b) dyrektor B. c) dyrektor P. d) prezes N. Jak myślicie która odpowiedz jest prawidłowa?

B

Mały Pikuś
@takie tam

Nie wiem ale podobno zdobyte punkty za zatankowane paliwo zamienili na kamery monitoringu żeby załogi w terenie czuły się bezpieczniej ( No i pańskie oko konia tuczy:) )

@Mały Pikuś

Zabawne jest to, że obecność kamer nic nie zmieniła. Dopóki choć jedna nie będzie patrzeć w podczerwieni na parking przy wiertni to będzie jak zawsze ;)

@takie tam

Energetyk Makoszczak też przyjeżdżał często na Massa swoim prywatnym autem m.in."kontrolować" agregaty prądotwórcze i ustalać normy zużycia paliwa.To naprawdę zupełny przypadek, że razem z kierownikiem Andrzejem M.są fanami samochodów z silnikiem Diesla.

@Mały Pikuś

Kamery to czyste zło bo powodują nagłe gaśnięcie światła na całych wiertniach nawet na wierceniu. Chyba coś źle podpieli :]

Chyba kto tu sarkazmu nie dopatrzył się

apud

co taka cisza? jak przed burzą, szykują sie jakieś zmiany w Exalo ?

nnnnn

Miałem sen. Włączyłem komputer i przeczytałem w Internecie że aresztowany został były prezes Exalo. Obudziłem się a tu totalne rozczarowanie. Aresztowany został za niegospodarność ale były prezes Zakładów Chemicznych Police. Co za q.rwa rozczarowanie.

pilak

Jak podaje lokalna TV ASTA (można poszukać programu na (usunięte przez administratora) biurowiec na Placu Staszica ma być opróżniony z pracowników Exalo, czy będą przeniesieni na Warsztaty?

o ...
@pilak

No widzisz do czego doprowadził nasz wojek, kurcze miał nam pomóc a jedynie zaszkodził. Nie wyszedł mu plan i tyle ...

123 ... 123 ...

Czemu tak cicho nic nikt nie mówi nie pisze tylko cisza i cisza ...

oiuy
@123 ... 123 ...

Pisać można tyle że po co ? 1.Pytania zadawane moderatorowi z Goworka -znikają. 2.Teksty czy pytania do zarządu i dyrektorów-znikają. To po kiego cokolwiek pisać?. Ile obecnie kosztuje "gnojówka " na wiertniach ?, to już doskonale wiedzą panowie ze służb obserwujący konto Exalo na Goworku !.

Panie Prezesie ! Dzięki uchwalonej przez Sejm -Tarczy 4.0 mamy nadzieję że za "drobną odprawą" zostaną z Exalo zwolnieni dobrze opłacani, naczelni doradcy byłego prezesa: główny dyrektor z ZG, prawnik z zielonogórskiej kancelarii, czy była asystentka Pana Henryka z Piły??.Ile wody w nurcie Wisły w Krakowie musi upłynąć??.Polska to chyba nie Indie i przywileje świętych ,,,,, mamy nadzieję tu nie obowiązuje?!

apud
@98765

ludziku malutki. ONI są nie do usunięcia, to jest trzon Exalo dzięki któremu ta firma jeszcze ledwo zipie. Prędzej zostaną usunięci kolejni prezesi niż Dyrektorzy z ZG. Pogódź się wreszcie z tym.

ciekawy20
@98765

asystentka którego Henryka? obecnego członka zarządu?

Maciej2020

Witam. Czy wiadomo coś na temat restrukturyzacji Exalo? Czytałem kilka artykułów ostatnio, ale co naprawdę się teraz dzieje? wie ktoś?

nik
@Maciej2020

Nic nie wiadomo. A jakie te artykuły czytałeś i gdzie , inni też chcą poczytać.

i i i komentarz

Kiepsko ze strony Go work co usuwa ko omenyatrze kiepsko ... A szkoda bo ...

Obserwator

Jurek Skocz na dół, przynieś dwa esy szesnastki i dwie kostki czwórki” – takie słowa usłyszałem pierwszego dnia swojej pracy przy instalacjach elektrycznych na wiertni . Jako początkujący elektryk, jak pewnie się domyślacie, nie miałem pojęcia o co temu człowiekowi chodzi! Co mam mu przynieść? Jak to wygląda? Do czego służy? Z takimi wątpliwościami i niejasnościami zadzwonilem do kierownika makoszczaka zeby mi wyjasnil co dokladnie mam przyniesc. Odpowiedz kierownika makoszczaka zwalila mnie z nog powiedzial Jurek jaki ja glupi bylem ze Ci te robote dalem jak ja zaluje tej chwili slabosci. Wszystko dlatego ze ty taki ladny chopak jestes jak malowany ale rozumek to mlautki jak u misia puchatka. Od tego dnia wiedzialem ze ja albo on w tej firmie zostanie i mial racje bo po niedlugim czasie bylem juz na zielonej trawce. Nienawidzie makoszczaka nienawidze kiedys go karma dopadnie.

@Obserwator

Bezpieczniki aut. sa typu B,C,D,dwie listwy 4 mm2(mogą być mniejsze) i jeszcze kilka metrów kabla np.5x1,5 i silnik z przekładnią(zapomniałeś dopisać). Czyżbyś uruchamiał na wiertni produkcję elektrycznych grilli? Niesamowite.Makoszczak lepiej by tego nie wymyślił !!!!.

BOBBY
@Obserwator

Kawal ch..... z tego makoszczaka

puchacz przez r
@Obserwator

kubuś puchatek to bardzo sympatyczna postać jak bym tego nie traktował jako coś złego

kantoro
@Obserwator

sorry gośću ale nawet jak dopiero zaczynałeś pracę jako elektryk to takie podstawy to chociażby z praktyk powinieneś pamiętać a nie kierownikowi głowe zawracać.

@kantoro

Szkopuł tkwi w tym, że Obserwator(przez duże O) nie jest elektrykiem, stąd sytuacja wymyślona przez niego jest niewiarygodna.To skutek jego przerostu ambicji i marnych zdolności do mimikry.

Maki
@Obserwator

Ja bym podal typa o mobing albo cos takiego bo niewolno pracownika wyzywac od malych rozumkow nawet jak pracownik orlem nie jest to nalezy mu sie szaczunek

mądra sowa
@Obserwator

Sorka za spoufalanie ale za dobrego startu Jurek to ty nie miałeś w tej firmie ale na pocieszenie to może być już tylko lepiej. Pozdrawiam i powodzenia życzę

@Obserwator

Mogłes sobie szybko na google sprawdzic te skróty o co lata i bys ogarnał temat a nie odrazu do tego makoszczaka wydzwaniac. Widac ze chciales zaplusowac jaki to jesteś wspanialy a zebrales opr.

obserwator.

Dziękuję koledze za szersze ujęcie poruszonego tematu.

Alibaba

Konkret,OK.

@Alibaba

Zapomniałem, że w „dziwnym tworze” jakim niewątpliwie jest Exalo eksploatuje się „archaiczne” urządzenia /”nowe”, zostały „zdemolowane” np. „uproszczone”/. W starych PCR-ach można spotkać jeszcze „S-y” typu „Z, H, L. „Z” to praktycznie „A” – rożne oznaczenia u różnych producentów. H i L – to są poprzednicy B /H – ch-ka nieco „poniżej” B, L – nieco powyżej B/- można zastąpić B. Trzeba pamiętać, że „S-y” są dedykowane do sieci AC 400/230V. Jeden „S” może „przerywać” obwód AC max. 230V. W przypadku obwodu 400V / np. trafo do stycznika/ trzeba oczywiście zastosować S-a „podwójnego” /np. S192…., S302…./. Oczywiście typ. S-y nie nadają się do sieci 600V. Typowe S-y /AC/ mogą pracować w obwodach DC max 24V. Przestrzegam przed próbami wymiany bezpieczników topikowych na S-y w obwodach wtórnych 110V DC /stare amerykańskie „SCR-y”/. Do obwodów DC produkowane są specjalne S-y. W energetyce zawodowej w obwodach „wtórnych” DC 110-220V stosuje się prawie wyłącznie bezpieczniki topikowe/ Oprócz „amperażu” i ch-ki , ważnym parametrem jest „wytrzymałość” zwarciowa. Typ S-y mają 6 lub 10 kA /starsze 1,5; 3/ czasem to jest za mało /Stacja trafo, „duży” trafo 600/400 itp./ trzeba stosować S-y 15 kA /są szersze 1,5 pola/ a jeżeli 15 kA będzie za mało – to tylko bezp. topikowy. Odnośnie „młodych” adeptów zawodu. Na podstawie własnych obserwacji w obecnej pracy: absolwent technikum może co najwyżej nosić narzędzia. Przed tzw. reformą oświaty technik elektryk to „był ktoś”. Niemcy ten temat „przerobili” już dawno. Przed laty mogłem się przekonać, jak niemieccy elektrycy po ich szkołach /przyzakładowych/ doskonale radzą sobie w serwisie.

@12345

Historyjkę o S-ach wymyślił człuchowski kierowniczek wiertni Tom, który na forum występuje teraz jako" Obserwator"(duże O) chcąc spowodować zamieszanie na forum licząc na brak znajomości faktow i naiwność czytających. Wyobrażmy sobie, że kierownik elektryczny Makoszczak dzwoni z Piły do elektryka na wiertnię w TERENIE odległą o ponad 100 km lub więcej po to aby przynieść(przywieżć) jemu jakieś części elektryczne(!).Przecież on posiada te części na miejscu w Pile, w magazynie lub w warsztacie elektrycznym.Z resztą nie zdarzyło się nigdy aby kier.Makoszczak do mnie bezpośrednio telefonował, nawet po ostrym fajerwerku , który sam zorganizowal na otworze Bonikowo niedaleko Kościana. Kierownik wiertni- człuchowski Tom fantazjuje z właściwą sobie perfidią używając mojego nicka "obserwator", być może jest po kolejnej flaszce.

obserwator.

Właśnie ja jestem absolwentem z lat 70-tych.

Lolo
@Obserwator

Sugerujesz Byly ze jurka ignorancja to nie wina slabego rozumka a wszystko przez buzka niech i tak bedzie :)

@obserwator.

Dawno nie zaglądałem na to forum, nie są mi znani tu ludzie, ale z czystej ciekawości: mogą mi koledzy odpowiedzieć na proste pytania: 1. Czy dalej można - dzięki " układom" zostać "starszym specjalistą" nie mając pojęcia o to co się robi. 2. Czy dalej można uzyskać np. "wyższy dozór" na zasadzie dzisiaj ty dostaniesz dozór, jutro ty nam dasz 3. Czy jak ktoś jest "na fali" to może bezkarnie "demolować" /nieświadomie z powodu braku kompetencji/ urządzenie, a jak ktoś próbuje "dociec co się stało" - to "podpada Oczywiście nie powinno, po latach mnie to obchodzić, ale z natury jestem "ciekawski" :) Z góry dziękuję za od[powiedź !

@Lolo

Zamiast pisać o faktach naprężasz swoją mózgowinę na tworzenie inwektyw.Byłemu premierowi należy szacunek.(usunięte przez administratora)

Co tak "ucichło", czyżbym "uderzył w stół", byłem tylko ciekawy czy "władze" firmy dalej tworzą "towarzystwo wzajemnej adoracji" ?

obserwator.

Poruszanie wymienionych tematów obciążone jest odpowiedzialnością zawodową oraz prawną.Można nadepnąć niechcący komuś nózkę, jakieś firmowej jaczejce narazić się lub pozbawić szefa humoru na czas dłuższy .Nikt nie chce suszy w swojej kieszeni.Konformiści o tym wiedzą.Nic dziwnego zatem, że jest więcej czytających niż piszących.

@obserwator.

Tak myślałem, niestety nic się nie zmieniło. Życzą Ci Kolego, dotrwania w zdrowiu do emerytury. Przed laty kilku młodych, zdolnych elektryków / inż., angielski, plc/ pytało się co o tym wszystkim sądzę to im poradziłem, że jak macie możliwości, jesteście młodzi to sp...dalejcie jak najdalej. Wiem, że dobrze im się powodzi w firmach zagranicznych. Władze firmy były zadowolone, ponieważ zmniejszało się zatrudnienie.

A idż pan w ,,,,

Obecni członkowie zarządu oraz dyrektorzy przez ostatnie lata pracowali na wizerunek Exalo: ogromne przejazdówki dla dyrektorów, bezsensowny remont biurowca w ZG, zwalnianie ludzi niewygodnych. Dziś Ci sami ludzie przygotowują dla Zarządu PGNIG-u program naprawczy. Jak w dawnej Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Towarzysze coś spier....li to i ci sami towarzysze naprawiali. Ciekawe co po 20 czerwca ustalą w Jachrance? Zostanie nihil novi ?

jhjhjh

Administratorze! Czy to prawda że inkasujesz kasę, za to aby interesujące teksty dotyczące naszej spółki „zagłuszać’ skundlonymi intelektualnie tekstami o (usunięte przez administratora)jakiegoś niezrównoważonego gościa na literę (usunięte przez administratora).??.

warsztatowy

Zmien psychiatre bo obecny cie oszukuje.Twoje Bzdury i Dyrdymały nikogo tu nie Interesują!!!

gumowe ucho

coś mi się wydaje że jeszcze nie jedną ciekawą historię nam kolega obserwator napisze :)

@warsztatowy

Skoro moje wpisy są bezwartoścowe to dlaczego budzą w tobie aż taki wysoki poziom rozhuśtanej emocji? Mądralo warsztatowa postudiuj lepiej sobie działanie czujnika temperatury, którego niegdyś nie potrafiłeś sprawdzić.

swieci pysk
@obserwator.

Ja tam z niecierpliwością czekam na kolejną opowieść o tajemniczym kierowniku Makoszczaku i jego (usunięte przez administratora) o pseudonimie Tom. Czytając te historie potwierdza się to co zaobserwowałem sam na własnej skórze. Porobiły się prywatne folwarki na fabrykach, a resztę każdy może dopowiedzieć sobie sam.

warsztatowy
@obserwator.

Jakim byłes elektrykiem-Takim jestes człowiekiem.Reszte sobie dopowiedz lub dopisz bo w tym jesteś Nr 1 10.0 Dyplomowany Zwolniony Dyscyplinarnie,Tym sie chwal i to analizuj.

@warsztatowy

Subtelniaczku trzciankowy twoje wieści są na tym poziomie jak twoja znajomość języka angielskiego po kilkuletnim pobycie w Anglii, z której uciekałeś niczym szczur Hyundayem Galopperem z zaciągniętym hamulcem ręcznym. Przypomnij sobie również fakt o tym jak zarżnąłeś na MASSie jeden z silników generatorów prądu trójfazowego uruchamiając go często na zimno- bez wstępnego rozruchu- przy niskich temperaturach.

Ślepy2

Jak wygląda sprawa kontraktów zagranicznych? Czad i Pakistan wierci? Czy załogi są wymieniane na bieżąco? Ostatnio dosyć cicho w tej kwestii

ach och

Co z tą firmą ...

Renewables
@ach och

A co ma być? Jak inni przedstawiciele przemysłu naftowego trafi na zasłużone miejsce na śmietniku historii. Już dziś nafciarz ma tak samo "wysokie" poważanie w społeczeństwie jak "górnik" - lepiej się ludziom nie przyznać :/

Gal Ano Nima

Potrafimy w większości tylko pyszczeć po budach. Gdy przychodzi co do czego chowamy się po mysich dziurach. Przepraszam że tak ostro. Ale związki zawodowe to My !!!A jakie mamy związki w firmie?. Tylko jednemu związkowi coś się chce robić! Reszta tych pseudo-związkowców myśli tylko o sobie. Na przykład Solidarność -gdzie ulokować na wiertni byłego szefa za 6-7 tysi, a szefowa innego związku jak ukryć sprawki członka rodziny. Jeśli nic nie zmienimy to znów zwolnią z 200 osób z terenu natomiast niepotrzebni dyrektorzy na kontraktach nadal będą kasować z 15 tyś. plus przejazdówka.

Zostaw merytoryczną opinię o Exalo Drilling S.A. - Piła

• Jak się pracuje w Exalo Drilling S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Exalo Drilling S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exalo Drilling S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 10 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exalo Drilling S.A.?

Kandydaci do pracy w Exalo Drilling S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exalo Drilling S.A.