Opinie o Exalo Drilling S.A. w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Exalo Drilling S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Exalo Drilling S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exalo Drilling S.A. w Piła

NIK-owiec

Pierwszy raz słyszę, że EXALO miało jakąś siedzibę w USA. Wiecie coś o tym ?

Nic im nie zrobią
@NIK-owiec

Należy czytać ze zrozumieniem. W raporcie nie chodzi o Stany Zjednoczone a o zupełnie inny kraj: Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Wojciech
@NIK-owiec

Czy to źle, że firma miała inną siedzibę w innym kraju ? To chyba dobrze, że chce się rozwijać, czy to jakoś negatywnie wpływało na tę w Polsce ?

Karol T.

"Jak zwalniają to będą przyjmować" - więcej na ten temat może powiedzieć beneficjent programu "rodzina na swoim" nowy członek Rady Nadzorczej Exalo DRILLING.

Kacze Łapy
@Karol T.

„Co mam powiedzieć synowi , weź się zwolnij”

Chyba ty.

cieniutki prezesunio

Będzie go dotyczyło jak przyjdzie zebrać mu kasę na kary, które wiszą nad spółką. Zabraknie wtedy na wypłaty dla tego pożal się Boże "zarządu".

AAAA

Szukałem na stronie NIK protokołu pokontrolnego.Nie ma.Wie może ktoś czy NIK skończył już kontrolę w Exalo?

Beatrice
@AAAA

NIK publikuje swoje wyniki kontroli w BIP, tam znajdzie się też raport dot. działalności Exalo Drilling na rynkach zagranicznych. Kontrola NIK zakończona, jej wynikami interesują się teraz inne instytucje.

RRRRR

W 'Nowinach24'' jest parę zdjęć z oddania urządzenia HH 220 z Iwierzyc . Ma rację koleżanka że (usunięte przez administratora) wygląda na nich jak sprzedawca gołębi z Poraża . Nawet krawat ma jak z lumpexu.Jak mówi koleżanka - nie ma szczęścia Exalo w ostatnich latach do pierwszych sekretarzy: jak nie mitoman z Zielonej czy śliski z K-a to sprzedawca gołębi !

Już z zewnątrz
@AAAA

No to jmasz. To i tak jest słabe, najlepsze dopiero będzie. Myślę, że niektórym zaczną włosy odrastać.

HHHH

Pracownicy Exalo! Nie zamieszczajcie w tygodniu tekstów o Exalo. Jeśli są MOCNO nieprzychylne zarządowi to administrator je wyrzuca. Taki jest deal exalo z administratorem portalu. Exalo płaci ,exalo wymaga. Przykładem zamieszczone w tygodniu przez pracownika exalo zapytanie co sie dzieje z byłymi prominentnymi gośćmi z ZG. Zniknęło. Teksty mocno kontrowersyjne zamieszczajcie w piątek wieczorem to do poniedziałku rano będą.

Klient
@HHHH

A co to za prominenci, że tak ci głowę zaprzątają? Czas o nich zapomnieć. Czyżby źle było z obecnymi, że za ......???? !!!!!

Klient

Historia pokazała, że po recyclingu nie tacy wracali ze śmietnika w nowym opakowaniu. I to za tej samej władzy. To jest ciekawe, no nie?

Już z zewnątrz
@Klient

Trzeba pamiętać że każda władza, zarząd, zaczynając pracę z każdym kolejnym dniem zbliża się nieuchronnie do swego końca. Tak to działa od zarania dziejów. Z tym i kolejnymi będzie tak samo. Daj czas czasowi, ten zrobi swoje.

QQQQQ
@Już z zewnątrz

Ludziska dajcie sobie spokój z pisaniem na Goworku! Poprzednie zarządy wiedziały iż pisanie tutaj jest formą "wentylu bezpieczeństwa" wśród pracowników. Ot popiszą, wyżalą się i nadal wszystko będzie sie toczyć. Dzisiejszy likwiduje "nieposłusze" posty na Goworku.Jak strusie co gdy schowają głowe w piasek to myślą iż nikt ich nie zobaczy.Ach ! Staszek miał chociaż klasę.

Dzidzia

Boże kochany, istnieje jeszcze to bexao ????co za desperaci tam zostali, biedra lepiej płaci ???????? i na łeba nic nie spadnie ????

qwerty
@Dzidzia

Podobno juz nawet z dzialu wiertniczego zaczeli odchodzic ?

Ochodzi wiertnik w południa. Uciekają szczury z .... statku.

RIGiman

Nie troszcz się o losy tej mizerii zawodowej - mówią „ jaki pan taki kram”. Pójdą śladami protektora, na śmietnik.

ciekawy

Dlaczego "dwa tysiące"?

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
dr.AŃ

Miałem sen. Jest 2 marca w mediach elektronicznych właśnie ogłoszono nowy zarząd Exalo Drilling S.A. Na jego czele staje człowiek nie związany ani z Exalo ani z PGNIG. Facet jest łebski ,zdaje sobie sprawę iż żadna restrukturyzacja sie nie uda gdzie w spółce jest na wiertniach kilkaset osób z przedziału 56-60 lat oraz ogromny nadmiar pracowników w biurach w przedziale 63-67(chronionych).Zdaje sobie sprawę że trudno będzie zmienić pobory np. gościowi na Fiuku który zarabia 7 tyś.brutto za włączanie mieszadeł, że są pracownicy Exalo którzy jeżdżą na stróżowanie za 5,5 tyś podstawy zasadniczej. Co zrobić aby uzdrowić ten chory organizm EXALO?? Nowe rozdania na całego! W zaciszu gabinetu prezes siada przed komputerem i zaczyna pisać podpunkty, 1.W związku z totalną mizerią intelektualną przewodniczących związków zawodowych zmiany będą możliwe-tak. 2. Od 15 marca spółka Exalo Drilling S.A przechodzi w stan likwidacji.3.Dział prawny Exalo przygotowuje wypowiedzenia definitywne wszystkim pracownikom Exalo.4.Firma Exalo przestaje istnieć.5.Ogłoszenie zasad naboru do nowopowstałej spółki wiertniczej np. "Kużmina". Ilość przyjęć ograniczona do obsługi 4-5 wiertni tj.600 osób.,,, (usunięte przez administratora)

Paty
@dr.AŃ

To może być sen na jawie - świetna diagnoza firmy i jednocześnie propozycja głębokich zmian strukturalnych. Jest jedno ALE, co z winnymi katastrofalnego stanu finansów w spółce , wilcze bilety?

wkkw
@dr.AŃ

W zarządzie już są zmiany. Teść słynnego zięcia pagib. Sen się sprawdza.

C2H5OH
@wkkw

ale co się na opowiadał i na mądrzył to jego, to był bardzo "drogi" teściunio.

@wkkw

Jak ktoś jest byłym pracownikiem to co go interesuje co się dzieje w spółce a gość nie pagibnął tylko idzie wyżej w poniedziałek będzię komunikat:)

wkkw
@5555

Mam nadzieję że nie do rządu.??!!

jajcarz
@wkkw

Eeee nie, takie sny to ma tylko nasz Henio, potem chodzi i klepie że "proponowali, ale odmówił"

Henio Wandet

Komunikat? Ni ma....

KZ
@dr.AŃ

Największe od 30 lat złoże ropy odkryli w Kazachstanie. Wiercenia po wygranym przetargu na złożu Twoje miało prowadzić Exalo Kazachstan. Brak kompetencji zarządu spowodował utratę zamówienia. (usunięte przez administratora)

@Henio Wandet

Już jest.

mmmm
@dr.AŃ

Mamy kolejny Zarzad.Nowy.I tylko jedno jest pewne :dyrektor Gregory B. z Zielonej Góry znów będzie dyrektorem, tak jak za WSZYSTKICH poprzednich zarządów.Żałosne!

uff
@mmmm

Jest nowe ogłoszenie o poszukiwania kandydata na członka zarządu w spółce, czyżby wobec zgłoszonych pojawiły się wątpliwości ? Wiadomo, że nic nie wiadomo.

KK
@uff

Rozniosło się w świecie finansowym że z braku rzetelnego nadzoru ze strony PGNIG, w spółce Exalo jest takie (usunięte przez administratora) finansowe że po prostu nikt nie chce być wiceprezesem finansowym,Takie było wspaniałe zarządzanie byłego prezesa i jego zielonogórskiej kamaryli.

@KK

Kondycja finansowa spółki zależy bezpośrednio od jakości zarządzania, nadzór i kontrola to kolejny etap. To, że wymieniono prawie cały zarząd to właściwy krok w kierunku koniecznych zmian. Mnie zastanawia co miałby "reformować" i "naprawiać" członek zarządu z Krakowa ? Za bajzel na rynkach zagranicznych on odpowiada przede wszystkim, nie wspominając już o jego ruchach kadrowych. Prawdziwy stan finansów w spółce to też temat tabu, wątpię aby tzw. świat finansowy miał do nich wgląd.

Ass
@5555

Jakoś cichutko o tym awansie „wyżej”znanego teścia niemniej znanego zięcia. Trafił tam gdzie już dawno powinien-do niańczenia wnuków, mniej szkód narobi.

ZAZ
@Piotr

Wynagrodzenie 4 członków Zarządu Exalo Drilling S.A za 2019r -2 mln,211 tyś.815 zł. Nie czepiam się tak tylko sprawdzam z kim mam do czynienia.

Poniatno?
@KZ

Po wiercić jak można opylić urządzenia do Rosji, wcześniej obniżając ich wartość, nie certyfikując. Scenariusz prosty i dochodowy...przynajmniej dla niektórych cwaniaków.

Finito
@Paty

Do zarządu Exalo dołączył kolejny nowy Wiceprezes (z Krakowa), gotowy raport NIKu miażdżący dla działalności firmy na rynkach zagranicznych, przyszła pora na rozstanie się z członkiem zarządu nadzorującym przez ostatnie lata tą działkę. Głucha i ślepa do tej pory Rada Nadzorcza musi podjąć działania - Prokurator ante Portas.

Case study głupoty
@KZ

Nowe złoże w Kazachstanie nazywa się TEPKE, rzeczywiście jest największym odkryciem od 30 lat, radość inwestorów wielka. Koledzy z DOZ mieli w tej sprawie swoje własne negatywne rekomendacje )) . Na kolejnym perspektywicznym złożu gazowym SAMTYR, projekt powinien byc realizowany przez Exalo (wygrało przetarg), pod banalnym pretekstem spółka odstąpiła od wierceń, pełna KOMPROMITACJA. Otwór wierci oczywiście inna firma, zadanie na ukończeniu.

Czadowy
@Poniatno?

Albo wywieźć do Afryki, to też biznes. Nie orzesz, nie siejesz ale plony możesz pozbierać .

Pa Pa

Początek końca ?

qqqqqqqq

Na krakowskim rynku pod Sukiennicami rozmawia dwu Krakusów."Słyszałem że NIK zagościł w Exalo z kontrolą?" mówi jeden."Tak wiceprezes ze stolycy doniósł na Prezesa z Krakowa"-odpowiada drugi.Ciekawe rzeczy można usłyszeć na krakowskim Rynku!Czy to prawda pewnie niedługo się dowiemy?!

Chadowy prezesunio
@qqqqqqqq

To tylko dywagacje, Wiceprezes że stolicy nie istnieje...a ten z Krakowa, wkrótce zobaczymy????

NIK
@Pa Pa

Usunięto link z informacją o kontroli NIK w Exalo i PGNiG dot.działań poza krajem, komu na tym zależało? Chyba nie adminowi.

aaaaaaaaaaaaaaaaaa
@Chadowy prezesunio

Chyba nie jesteś pracownikiem Exalo.Gdybyś nim był wiedziałbyś iż Prezes Exalo jest z Krakowa a wiceprezesi z: Zielonej Góry i Warszawy.Oczywiście jako mieszkańcy tych miejscowości a nie centrów Exalo..

ABC

Podobno behapowiec kupił Marcinowi maskę i ubranie ochronne.Co bowiem Prezes otwiera jakieś drzwi w biurowcu w Zielonej Górze to jakiś trup z szafy na niego leci.

KS
@ABC

Niech najpierw pozamiata na swoim podwórku, tam ma dużo do zrobienia. Strojenie min nie wystarczy - a może czeka aż inni go wyręczą? Jak zwykle najciemniej jest pod latarnią.

Głos kapciowego
@ABC

Zdecyduj się Marcin czy Prezes, będziesz wtedy bardziej przekonywujący w tej opowiastce o rzekomych trupach.

ex El Presidente
@ABC

Twój Marcin zaliczył twarde lądowanie, marzenia o prezesowaniu się skończyły- członek zarządu czyli de facto pierwszy do zwolnienia jakby co. Nawet trupy w szafach nie pomogły, oj boli.

@ex El Presidente

Witam. Jest już raport NIK z Exalo ? Czy zamiecione pod ziemię? Potwierdzacie - 600 osób na bruk ?

Hej, dolowy
@dolowy

To będzie trudne do ukrycia, rachunki w firmie musza się zgadzać. Nowy zarząd pewnie już studiuje kwity NIK-u, pytanie co zrobi dalej z tą wiedzą.

ppp
@dolowy

Wie ktoś czy jest jeszcze w Exalo ta kontrola NIK ?. Chciałbym im podesłać parę pytań do sprawdzenia?

Będzie problem.
@Hej, dolowy

W jednym tylko kontrakcie w Kazachstanie cudownie "zniknęło" z konta spółki 3,5 mln dolarów - bezpowrotnie. Exalo Drilling sfinasowało miejscowego bankruta - ciekawe, który z członków ówczesnego zarządu 'opiekował' się rynkiem, kto z Dywizji Operacji Zagranicznych opiniował wnioski? Co zrobił w tej sprawie członek zarządu z Krakowa ? Trudne pytania...?

@Hej, dolowy

Jakoś nikt tego raportu nie opublikował to chyba tylko mokre sny pilakow o upadku Krakowa.

niedo-rzecznik
@Będzie problem.

Cierpliwości, jak ćwierkają wróbelki z ulicy Pięknej w stolicy, skończy się grillowanie w mediach Prezesa Orlenu, wajcha zostanie przestawiona i zacznie się grillowanie byłego prezesa PGNIG. Jakieś towarzystwo ubezpieczeniowe w tle, jakiś brak nadzoru w spółkach pegnigowskich. Pewnie i o niechlujnym megalomanie z ZG też tam będzie ,nie zostawi przecież przyjaciela w potrzebie ,,,.

Haha
@Będzie problem.

Za taką kasę to teraz można prostować banany na Karaibach, jakby co.

Pepa

Człowieku jakie rozgrywki, jacy zwykli ludzie ? Tu ważą się losy twojej firmy i twojej roboty. Nie ma przyzwolenia na dojenie spółki przez pseudomanadżerów pojmij to. Związki zawodowe tu ci nie pomogą to pewne na bank . Zieloną Górę zostaw w spokoju - to temat zastępczy. Dajesz się rozgrywać jak dziecko...

niepoprawny
@dolowy

Dolowy przejrzyj na oczy, CBA zaczęło sprzątanie a ty bredzisz o "mokrych snach pilaków".

BIP
@dolowy

Nie, znajdziesz w BIP. Trochę trwało ale jest! (usunięte przez administratora) ma krótkie nogi.

Pamiętliwa

Dzieje się, nawet niezastąpiona Becia na zielonej trawce? Tylko tak można doświadczyć uczucia zwolnienia z pracy, jak się wcześniej zwalniało ludzi z arogancką wyższością.

Kto następny

Kto będzie następny?

Olo
@Pamiętliwa

Intelektualny prymitywizm i służalczość głupocie została zauważona.Mała rzecz a cieszy.

wtajemniczony
@Kto następny

jej niedawny protektor o maślanych oczach

Mik

Kto to?

Jajako-były
@wtajemniczony

Kto to? Czyżby wynalazca "mojżeszowych krowich placków "-to znaczy formy zatrudnienia na kontrakcie u płuczkowców-celebrytów .Dawniej w Diamencie a od 2018r w "serwisie widmo" w Exalo.

Dom za rogiem.
@wtajemniczony

Czy chodzi o tego prawnika od Safety Meetingów czy innych bzdurnych prawnych ekspertyz zlecanych mu przez byłego prezesa ?

Jak tam
@Pamiętliwa

I jak tam? To początek końca??

@Jak tam

dla niektórych to dopiero początek eldorado - wyjazdy premie delegacje ale teraz już tylko Kraków się bawi. Piła=game over

nie krakus
@dolowy

A dzięki komu taki stan. Stasiowi N. z Zielonej. Podzielił wszystkich skutecznie. Temu 5% za dzień na projekcie ,innemu 3% a kolejnemu 0 % bo go nie lubił. Carowie tak mają. Na miejscy Krakusów zwolniłbym dużą część ZG ,inaczej przy zmianie wajchy to Oni będą zwalniać. Mariana bym zostawił w Zielonej.Marian jest jak mumia Lenina w mauzoleum na Placu Czerwonym. On musi być.

Tola z Opola
@nie krakus

Przesadzasz, Stasiu N. rządził bo wiedział jak się to robi obecni muszą się dopiero nauczyć. Facet miał cohones.

MMM
@Tola z Opola

Miał raczej " plecones" w PGNiG,więc robił co chciał,,,

Kasa na konto spływa ale następnych otworów brak,jak długo tak pociągniemy na garnuszku PGNIGu,,

lolo
@Pamiętliwa

chodzi o te pania z pily?

Pamiętliwa
@lolo

Tak, nie było innej takiej .......!

Janick

Kto to znowu jest ten Henryk Młodawski? Następny spadochron.?

Nyndza
@Janick

Tako ciula co ma zięcia we władzach PGNiG tero na Karaibach.

Czyżby karuzela poszła w ruch ... .

Stary
@Nowy

4/500?

@Stary

ho ho ho - zmiany ciekawe tylko roboty dalej nie ma

Zaciekawiony
@Stary

Pierwsza 4 ze spodziewnych 500? Kto jeszcze oprócz Beci?

płuczkowy
@dolowy

Poza krajem długo jeszcze nie będzie, krakowskie "biuro podróży" tego ci nie załatwi. Stary licz na siebie i układy w Biedronce.

Hmmm

Narrreszcie, teraz pójdzie z górki...prawda Marcinku?

As
@Hmmm

To stara sprawa, jak wynika z opisu. Marcinek to moze wyleciec za raport innej instytucji z 3 literowym skrotem. Tam jest nieźle zrecenzowana dzialalnosc zagraniczna

@Hmmm

Od kiedy to jesteśmy na ty.

TKM

Gang Świeżaków z Biedronki to Geniusze przy exalowskich intelektualistach: Grzesiu ,Marianie czy żałosnej Beti.

Zdziwiony

Gazeta opisała nowych bosów w artykule pt: "Z kancelarii reprezentującej Gazprom, z Ostrołęki, z Solidarnej Polski - sieć menedżerów Obajtka już oplata PGNiG". Ciekawe życiorysy i doświadczenia zawodowe menedżerów do zarządzania w branży wiertniczo-naftowej?

Bye,bye

To akurat świetna wiadomość, zrobią porządek ze złogami - nikt pod „sukcesami” byłego zarządu nie zechce się podpisać.

Administratorzy nie pracuja w weekendy i ta "sprytna" zacheta do rejestracji powisi do poniedzialku ;)

X

Czemu taka cisza jak by coś wisiało w powietrzu ... . A może będzie jakieś przewietrzenie biurowych. Hm ...

@X

Myślę ,że będzie kuracja przeczyszczająca.

ZAZ

PGNIG Warszawa-337 opinie, PKN Orlen Płock- 2339 opinie, Exalo Drilling Piła- 7676 opinie. Lider tylko czego???

As
@ZAZ

Czego? Skoro jest tak dobrze to dlaczego jest tak źle. Właśnie wybrano kolejnego Wiceprezesa, sprawy powinny ruszyć z kopyta. Kto pierwszy do odstrzału ?

X
@As

I ruszy z kopyta zapewne w najbliższych dniach a może i nawet z dnia na dzień ...

RIGman

Ruszył konkurs na prezesów w Exalo, obecny zarząd też startuje ? Może pora skończyć z tą farsą i zwolnić miejsce dla profesjonalistów. "Kompetencje" obecnych można było poznać po wynikach finansowych w firmie - bida z nędzą.

Jareczek
@RIGman

jeden już na zielonej trawce

z boku
@RIGman

Jakich rozmiarów jest ta bida z nędza? Poza tym to opinii malutko, oj malutko, czyżby jakieś służby wewnętrzne węszyły?

RIGman
@z boku

Weź przeczytaj raport audytora PKF to powinno wystarczyć.To nie jest tajny dokument śmiało poproś o udostępnienie)

pgnig

Na rynku jest paru innych mocnych kandydatów, obecnych bez trudu można zastąpić.

Pytia
@pgnig

Prorok ? Wyobraź sobie, że właśnie zastąpili)

BBB

Słyszałem wczoraj info od gościa z PGNIGu z Wa-wy że rozważają włączenie Exalo do ich struktur.Nie byłoby Exalo tylko Dział Poszukiwań PGNIG który ma się połączyć w przyszłości z Działami Poszukiwań w Lotosie i Orlen Upstream.Muszą tylko zwolnić około 500-600 osób w Exalo. Stąd takie opóźnienia w wyborze Zarządu Exalo. Może go po prostu nie być wcale.Albo wybiorą takiego który pozamiata tzn.zwolni ludzi. Ale to tylko jedna z opcji w PGNIGu,,

Vox Populi
@BBB

Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie integrował struktur z chorym organizmem, ktoś musi zrobić bilans otwarcia i do tego potrzebny jest dynamiczny zarząd. Jak widać z ogłoszonej rekrutacji PGNiG poszukuje nowych kadr na wszystkich odcinkach. To muszą być ludzie z zewnątrz a nie jacyś domorośli menadżerowie, zwolnienia raczej zagwarantowane. Prowadzone w firmie audyty i kontrole bardzo nowym decydentom się przydadzą.

@BBB

Takie info o stworzeniu PGNiG Poszukiwania krąży od samego początku powstania Exalo a czy Orlen wchłonie PGNiG to się okaże:)

;-))
@5555

nie to Exalo wchłonie PGNiG i Orlen razem wzięte - niech no tylko dostanie zgodę Komisji Europejskiej, z takimi kadrami jakie ma wszystko się może zdarzyć.

BBB
@Vox Populi

Nowi menadżerowie? A kto startuje ? Były członek zarządu ten od ochrony parkingu przed Weathefordem? A może były członek zarządu z Krakowa ten którym kieruje pełnomocnik ds. zatrudnienia z Piły ! No to może jeszcze były prezes z ZG ,też startuje w konkursie na prezesa.

hanys
@BBB

PGNiG w najnowszym oficjalnym komunikacie poinformował o swoich sukcesach w poszukiwaniu gazu na południu kraju. O Exalo nie wspomniano ani jednym zdaniem - to pokazuje miejsce w szeregu i chyba perspektywy spółki córki, marnie to wygląda.

@BBB

Pełnomocnika z Piły na Prezesa jak tak udanie kieruje. Ma chyba właściwe kwalifikacje))

Przyszły Pracownik

Prezes PGNIG wybrany to kiedy będzie wybrany prezes EXALO macie jakieś informacje?

Pst

NIK wybierze, wkrótce

Pssst

maszyna ruszyła, cierpliwości

menago
@Pst

Robi się ciekawie, czyżby cisza przed burzą ?

A
@Przyszły Pracownik

Jaką burza nic nie będzie pozamiataja wyzwalniaja resztę terenu i firma będzie w bardzo dobrej kondycji. Hi hi hi hi i jeszcze raz hi

Marek20

Witam, czy tylko mi się wydaje, czy faktycznie w Kazachstanie Exalo idzie bardzo słabo? Maszyny stoją... Jak myślicie, dlaczego tak jest?

Mareczku
@Marek20

W Kazachstanie powiadasz idzie bardzo słabo? Sprawdź i potem komentuj. Tam pełna mobilizacja- we wrześniu dwa RIGi wiercą. Tego nie było od lat.

Dany
@Mareczku

(usunięte przez administratora), tam jest tylko jeden rig który może być gotowy na wrzesień , jeden czeka na recertyfikacje a inny zbyt długo leży aby go tak szybko doposażyć , przegladnac i uruchomić , już by tam musiał ktoś jechać i się tym zająć

Wujek dobra rada?
@Dany

"ktoś musiałby jechać i tym się zająć"_ może ty zamiast doradzać zza biureczka podjąłbyś się tego ambitnego zadania? Samo się nie zrobi.

Dany
@Wujek dobra rada?

Nie ode mnie to zależy co sie tam dzieje , napisałem co wiedziałem o rigach tam leżakujących , a sam w tych sprawach mam wielkie g...o do gadania.

Świetlny
@Wujek dobra rada?

Tam to co najwyżej dobrego elektryka mozna wysłać żeby światła pogasił :)

obserwator
@Świetlny

Wyslijcie tam emerytowanego energetyka Makoszczaka.Zorganizuje on 100 procentowe zwarcie urzadzenia(jak na Massie, otwór Bonikowo w 2009r.) i wyłączy tym sposobem na dlugi okres z eksploatacji.Może nastąpi jakiś pożar i można będzie odtrąbić sukces. Urządzenie jest ubezpieczone więc jakieś pieniądze wpłyną do firmowej kasy. (usunięte przez administratora)Przekonstruować nieczynną wieżę na wielopoziomowy GRILL i podarować go naftowemu szejkowi.(usunięte przez administratora)

@Świetlny

Chyba miałeś rację, globusy z DOZ kolejny rynek położyły

@Mareczku

dwa RIGI wierciły...ale nie nasze, my się ciągle "mobilizujemy" i "przymierzamy"

Jaja-kobyły

Właściciele Exalo - dycydenci w PGNIG traktują firmę jak "5 koło u wozu".Prawie rok mija od odwołania poprzedniego Prezesa a tu zabawa w kotka i myszkę przy wyborze następcy.Firma z prawie 1700 osobami na pokładzie płynie sobie od roku jak Titanic po Atlantyku.Tylko tamci mieli kapitana a w Exalo bez kapitana a jedynie dwu pierwszych oficerów i każdy z nich skręca sterem w swoją stronę.A może to celowe działanie panów z PGNIG ,,,,

RIP
@Jaja-kobyły

Tu przesadziłeś - dwóch „pierwszych oficerów”, to raczej balast dla dzielnej załogi Titanica. Kres wspólnej podróży już bliski. PGNiG z premedytacją trzyma tych panów, żeby pomogli wskazać sukcesy firmy, póki co poszukiwania trwają.

Wróbelki ćwierkają
@Jaja-kobyły

Dobra, a teraz do rzeczy - czy to prawda, ze firmą zainteresowała się Prokuratura ? Ktoś coś wie?

Zostaw merytoryczną opinię o Exalo Drilling S.A. - Piła

• Jak się pracuje w Exalo Drilling S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Exalo Drilling S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exalo Drilling S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 10 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exalo Drilling S.A.?

Kandydaci do pracy w Exalo Drilling S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exalo Drilling S.A.