EXALO DRILLING

Zielona Góra

EXALO DRILLING

Opinie o EXALO DRILLING

upadek

TE EXALO TO JAKAŚ POMYŁKA.!!! Ludzie myślą że jak pracuje w nafcie to zarabiam niezły hajs,a jak im kurw.a powiedziałem że zarabiam 1300zł to mnie wyśmiali,bo w Stonce więcej dostają na kasie tylko ,że ja chciałbym pracować w tym zawodzie bo tylko tam czuje że żyje.Kiedyś nafciarz to był gość a teraz jest jak tania kurw..a która wszystko łyka jak młody pelikan.!!!

Diabeł
@upadek 07.04.2015 21:16

Całą naszą dyrekcję EXALO DRILLING S.A z prezesem na czele powinni załadować na wagony tak jak to robili Niemcy i wysłać ich do Oświęcimia pod mur i kula w łeb za to jak nasi wspaniali pracodawcy traktują nas chodzi mi o załogi wiertni to jest poprostu że tak powiem paranoja po tylu latach żeby nie dostać 3000zł brutto gdy teraz ja przykładowo przyjmowany jest człowiek na stół na dzień dobry ma 2700 zł brutto i tak naprawdę żadnej odpowiedialnosci jak coś się stanie to siedzą w budach i nic ich nie interesuje bo przecież nie wiedzą o co chodzi. Z drugiej strony jeśli załogi się nie postawią okoniem to nic się nie zmieni dalej będą nas (usunięte przez administratora) Serwisy jakoś mogły dostać podwyżkę i to nie mało bo co niektórzy i po 1000 zł brutto dostali A druga sprawa to dodatek dzienny załogi wiertni mają po3 % A serwisy po 5,5% co za (usunięte przez administratora) dzieli tą kase chyba tempak podstawowej nawet nie ukończył ja już nie mam nerwów do tej firmy czas najwyższy się pożegnać póki jeszcze jestem na tyle młody i obrotny że z robotą nie będzie problemu

Zostaw opinię o EXALO DRILLING - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EXALO DRILLING