Opinie o Orlen Ochrona Sp. z o.o. w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Orlen Ochrona Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Orlen Ochrona Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orlen Ochrona Sp. z o.o. w Płock

Pracownik były

Dajcie spokój na zakładzie ciężko osoby z znajomościami mają ok, a reszta (usunięte przez administratora) czyli nic się nie zmieniło. W regionie (robiłem wcześniej ) u Malichy to samo kumoterstwo, dopisywanie godzin znajomym za kasę, za część kasy z godzin, ten Rafałek co wygląda na ciepłego jeździ kontroluje podobno non stop, a sam spał jak siedział na monitoringu dajcie spokój. Tutaj nic się nie zmieni nie jesteś od kogoś to(usunięte przez administratora)Cię ostro(usunięte przez administratora) a i jeszcze ten(usunięte przez administratora) robercika, Piotruś też swoje odwala, ale to wiadomo jest pod parasolem ochronnym. Mówiąc w skrócie jak nie macie (usunięte przez administratora) to nie pchajcie się tam

Olek

Jak wiesz to napisz. Jeśli chodzi o dodatkowe godziny to można je robić za wyższą stawkę? Tylko nie takie dopisywane ale realne. Dadzą z 50% więcej?

Nowy pracownik

Dlaczego w elektrowni Żydowo pracownicy Orlen Ochrona nie dostają,wody takiej o jakiej mówi BHP w dni upalne.Podobno w Koszalinie trzeba iść na 2pietro by sobie nabrać kubek z dystrybutora.koordynator stwierdził że mamy kranówke.co dla mnie jest śmieszne. Mamy kupować długopisy byśmy mogli wypełniać dokumenty..Zaczyna brakować pełnego umundurowania. Kto za to odpowiada ? Prezes?

qwerty
@Nowy pracownik

Na wdrożeniu nie mówili, gdzie zgłaszać ewentualne braki lub problemy? I czy jak były najgorsze upały, to mieliście dodatkową przerwę?

Witam! Czy ktoś może podać realną stawkę godzinową NETTO za pracę w konwoju? Wpis+wkładka+dopuszczenie do broni jest. Jakoś nie chce mi się wierzyć że Orlen płaci 16zł/h... woj.Wielkopolskie

Były Pracownik

Na początku miesiąca zazwyczaj było to ustalane ale ile dokładnie i w jakie dni tego nikt nie wie do momentu kiedy dostanie się grafik. Jak chciałem spojrzeć w przyszły grafik i zapytałem czy wiadomo ile będę miał w przyszłym miesiącu to ten (usunięte przez administratora) i gbur co mnie tutaj zwyzywał jeszcze jakimś głupim tekstem zarzucił że co mnie to interesuje tak przy wszystkich... Więc samemu sobie nic nie ustalisz żeby przyjść w dni które ci pasuje. Jak ktoś chce dużo służb to mu ustawia dużo tylko trzeba pamiętam o tym że nie ma ludzi do pracy nawet przy minimalnej liczbie służb wymuszają zmiany w innych grupach itp. mi ustawili 4 nocki z rzędu i 5 dni z rzędu pracujących więc wracałem tam co 12 godzin na 12 godzinną zmianę a potem siedziałem 4 dni w domu.

Przepustki

Czy jest tu ktoś kto pracował w biurze przepustek? Jaka jest atmosfera? Jak wyglądają zmiany i pensja?

Ja bym się chętnie dowiedziała, jak to wygląda w Płocku. Na jakie zatrudnienie można liczyć? UoP jest brana pod uwagę? Ile dni w tygodniu się pracuje? Praca zmianowa czy o stałych godzinach? No i na jakie zarobki na start można liczyć? :-) Dajcie znać, bo będę składać CV, więc każda informacja się przyda. :-)

Ona

Ja pracuję w Orlenie już 3lata i nie narzekam. Karty multisport są, dodatki na święta, dla dzieci na gwiazdkę. Wypłata na czas.

@Ona

No to super, zwłaszcza mnie cieszą zawsze dodatki na święta. Były w tym roku bony czy premia? I co do pensji to jakich widełek można oczekiwać mniej więcej? Tak myślę czy podwyżki są normą w firmie, nawet dla osób na niższych stanowiskach?

Czy pracodawca Orlen Ochrona Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Owca

Motywuje strachem i chamstwem . Tam jest 5 ochroniarzy którzy są Krowami Hinduskimi że nawet zarząd w Płocku nie da im rady . A reszta ochrony to sługusy . Podludzie . Podludzie to jest dobre określenie .

@Owca

Strachem, to znaczy? Czego pracownicy mają się niby bać i w jakich okolicznościach? Możesz podać jakieś przykłady? Wtedy można sobie zwizualizować, o co tak naprawdę chodzi... Rozważam aplikację w to miejsce, dlatego chcę poznać szczegóły.

Owca

Mam na myśli ochronę na terminalu w Ostrowie Wlkp ulica węglowa. Łajdus na łajdusie pogania łajdusem . Chamstwo . Donosicielstwo . Wykorzystywanie pracowników z umowy zlecenia przez stałych pracowników na umowach . Nepotyzm .

Gwidon

Motywacja w Gorzycach jest taka żeby nie zapłacić kary i nie być zwolniony. . oto motywacja . Jest kij a nie ma marchewki .

@Gwidon

No to za co można przykładowo być zwolnionym? Pytam, bo chciałby, wiedzieć czego ewentualnie unikać, żeby tej pracy nie stracić. Ktoś pisał o wykorzystywaniu przez pracowników na normalnych umowach, co to konkretnie znaczy? Dają swoje obowiązki do wykonania?

Były Pracownik

Zwolnić cię nie zwolnią bo nikogo nie ma na twoje miejsce ale nie spodobasz się przyłożonemu to dokona wszelkich starań żebyś sam zrezygnował(usunięte przez administratora). Będzie kazał robić po 7 czy 9 obchodów dziennie co jest fizycznie wyczerpujące bo to daje jakieś 9 czy 10 godzin łażenia na 12 godzinną zmianę. Albo zacznie się (usunięte przez administratora) i pretensję o wszystko nawet o takie bzdury że kontrole kabiny ciężarówki robi się na drugim stopniu a nie na trzecim. Dramat po prostu , Ludzi przewija się masę cały czas trwa rekrutacja łatwo się tam dostać ale sam proces rozpoczęcia pracy jest problematyczny trzeba zrobić badania lekarskie + orzeczenie o nie karalności w sądzie i można to zrobić tylko w kaliszu który jest oddalony o 30km od Ostrowa. Potem czekasz jeszcze aż przyjdzie umundurowanie dopiero wtedy zaczynasz pracę. Co jeszcze mi nie pasowało to pierwsza wypłata po 2 przepracowanych miesiącach na dodatek wysyłają pensję w ostatni możliwy terminowy dzień i w ostatnią godzinę lecz to już idzie z Płocka... Co do kadr jest ogromna rotacja jedni przychodzą inni odchodzą głównie przez zarobki i brak umów nawet po 2 czy 3 latach pracy dalej umowa śmieciowa na najniższej stawce i żadnych dodatków za nocki ani nic. Osobiście zrezygnowałem przez jednego typa który dowodził w grupie do której trafiłem gdybym był w innej grupie pewnie miałbym inne zdanie o tej pracy bo reszta dowódców była bardzo w porządku. Ale jak tam idziesz jest 25% szansy że trafisz do tego dupka tym bardziej teraz na początku 2024 roku bo posypała mu się kadra. Mimo wszystko odradzam

mari
@Gwidon

Weszło coś takiego jak potrącanie pensji? Na czym to polega? Jak tam pracowałem w 2022 roku to nie było nic takiego a też średnio się przykładałem do tej pracy czasem połowy punktów nie odbijałem bo mam chore plecy i już byłem zmęczony za bardzo którymś patrolem pod rząd. Rewizję osobiste też polegały na machnięciu ręką ;)

@Były Pracownik

Można wiedzieć, o co chodzi z tym posypaniem się kadry? Znalazłem kilka nowych ofert (usunięte przez administratora) m.in. dla ochroniarzy kwalifikowanych. Faktycznie tak dużo ludzi zrezygnowało w ostatnim czasie? Czy może nałożyły się różne czynniki?

rsz Nowy wpis

W Płocku 40 zł brutto umowa zlecenie,32,50 netto,czyli dniówka 390zł.Jest też nabór na umowę o pracę.

@rsz

Oooo no właśnie widziałem. Myślę nad aplikowaniem, więc extra, że ktoś pisze o pracy w Płocku w ochronie. Jak dla mnie fajna kasa i fajnie, że jest umowa o pracę. A czy ta kasa jest taka sama w tygodniu, w nockach i w weekendy/święta? Może za te wyjątkowe dni pracy jest dodatkowa kasa?

Pracownik były

Urban
@Pracownik były

Nie zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Praca w spółce pod skrzydłem Pana Roberta Maliszewskiego to czysta przyjemność. Wystarczą chęci do pracy czego niektórym byłym pracownikom zdecydowanie brakowało. Co to pomówień odnośnie dopisywania godzin to robię tam już kilka lat i takie rzeczy nie mają miejsca . PRACOWNIK.

Bartek
@Pracownik były

W porównaniu do do innych prac w moim doświadczeniu zawodowym prace w ochronie u Malichy oceniam pozytywnie. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Pozdrawiam

Olek Nowy wpis

Ciekawy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jakie są warunki płacowe w ochrona Orlen na etacie na zlecenie? Interesuje mnie Warszawa i Płock. Dziękuję za konkrety

Firma Orlen Ochrona Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ (BROŃ)/KONWOJENT. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Kkk
@Kandydat

Zatrudnij się to się przekonasz..., że jest to możliwe...!!!

dokładnie jest 16 zł na godzinę a nawet poniżej tego ,wielkopolskie

Witold
@Były Pracownik

W dalszym ciągu? To z tego powodu piszesz o sobie - były pracownik? Napiszesz coś o tym, jak Ci się tu pracowało i jaki był bilans korzyści i strat? Przydałoby się żeby ktoś tak wypisał wady i zalety

Zuzanna
@Kandydat

To ile tak naprawdę wynoszą każda z tych składowych? Pozwolenie na broń to już trzeba mieć jak zatrudnia się czy robi się już pracując, bo w sumie bez powodu chyba nie można takiego posiadać? Są jakieś szanse na podwyżki jako konwojent?

@Witold

Jeśli chodzi o to jak tam było to fatalnie jeszcze jak trafisz do tego (usunięte przez administratora) Michalczyka i Karolaka do grupy. (usunięte przez administratora) nic nie wytłumaczy pracujesz drugi dzień i przy kontrolach osobistych około 200 osob dziennie o każdego wypytuje czemu go wpuściłem czy mógł wejść jakbym robił tam kilka lat i miał każdego znać z widzenia , gość z głową ma coś chyba nie tak , i każe robić za siebie patrole i za swoich kolegów a nowi muszą łazić po 5 patroli dziennie to jest jakieś 7 8 godzin łażenia po kilku kilometrach kwadratowych w błocie w upale w zimnie itp. a sami siedzą i grają na telefonach. A jak zrobisz coś źle to donosi do koordynatora kosmizcna liczba instrukcji i regulaminów. Sprawdzanie składów kolejowych o ile dostaniesz się do kolei bo w tej grupie co byłem miałem zakaz bo nowy jest tylko od łażenia i sprawdzania ciężarówek i kontroli osobistej jak nie ma składów dowódca zmiany daje stanowisko koledzy z grupy jak im się znudzi odbijanie kart kierowców bo nic więcej nie robią i idzie jak nie ma składów na posterunek od bramy kolejowej spać. Pensja 22.80 brutto w 2023 roku była nie wiedziałem że umowa śmieciowa jest w pełni opodatkowana na rękę to wyszło 15.70 zł za godzinę. Umów nie ma nikt nawet po dwóch latach to znaczy są ale dla pociotków od kogoś z wyszych stanowisk jeśli chodzi o ochronę. Jeszcze mi ukradł 900 zł z wypłaty bo zwolniłem po 2 miesiącach i wymyślił sobie ze ubrania przechodzą na własność po pół roku i trzeba było i oddać ubrania i oddać za nie pieniądze (usunięte przez administratora).

Mari
@@Były pracownik

Jeśli Ty miałeś tyle patroli to płacili Ci więcej? Co przykładowo macie zapisane w regulaminie, macie jakieś kary?

Kolega kolegi który ma kolegę
@@Były pracownik

Drogi przyjacielu w odpowiedzi na twoje żale pracowałeś na umowie którą podpisałeś i zaakceptowałeś własnoręcznym podpisem w systemie pracy 12 godzinej przyznajesz się że pracowałeś tylko 7-8 h a resztę spędzałeś na telefonach którymi nielegalnie handlujesz w Internecie. Pracownik ochrony wykonując swoje czynności ma obowiązek wiedzieć kogo wpuszcza i wypuszcza z terenu chronionego. Jeżeli się nie chce pracować fizycznie i nie chce się uczyć to kończy się na chodzeniem i odbijaniem punktów siły i wytrwałośći starczyło ci tylko na 156 godzin. Na samodzielnym posterunku nie mogłeś wykonywać swoich obowiązków bo ich nie znałeś. Może kolega przyznał by się w ilu firmach pracował przez ostatnie dwa lata a wnioski wyciągnął sobie osoby czytający. O liczbie etatów decyduje zarząd firmy a nie pracownicy. Koordynator któremu odąłeś sorty mundurowe potwierdza że nie obciążył nikogo kwota podaną przez ciebie. Można też przypomnieć fakt taki że kolega nie potrafi wiązać butów. Kolega którego tak oczerniasz swoimi wypocinami pracowałeś tylko 60 godzin. Oficjalna wersja dla rodziny była taka że został zwolniony, niema honoru przyznać się własnej rodzinie że jest zerem.

@Mari

Na zmianę na całą grupę trzeba było zrobić 12 patrolów teraz ponoć jest jeszcze więcej. Kto ile zrobił na zmianie nikt nie sprawdza zazwyczaj jest tak że ci na umowie wysługują się nowymi pracownikami albo tymi na zleceniu i oni sami zrobią jeden przy okazji jak idą na bramę kolejową spać :) , A nowi (usunięte przez administratora) z czytnikiem po 8 albo 10 godzin na zmianę , Nie w każdej grupie tak jest ale ja tak trafiłem. i nie nie otrzymuje się żadnych dodatków za liczbę zrobionych patroli nie ma żadnych dodatków za nic , tyle ile godzin się przepracuje x 15.70 zł za godzinę czy tam ile obecnie minimalna wynosi.

Były Pracownik

Nie ma żadnych umów jak nie jest się od kogoś z polecenia z wyższych stanowisk albo po znajomości , Są osoby co pracują tam trzeci rok i nie mają umowy. Ten kto tym wszystkim dowodzi który zresztą sprawdza tutaj komentarze nie jest w stanie albo nie chce nic załatwić pewnie jemu to na rękę że chłopaki biorą nadgodziny i siedzą w święta po stawce 16 zł/h. Za to w pierwszym tygodniu pracy wciągnęli do jakiś związków PPK czy coś takiego którzy pobierali ponad 100 zł miesięcznie i trzeba było się z tego pisemnie wypisywać. Gorsze dziadostwo i wyzysk niż prywaciarze.

@Były Pracownik

No, ale Ci ludzie co pracują bez umowy to mają jakoś to wynagrodzone w inny sposób, że się na to godzą? Jak ktoś chce pracować te nadgodziny to komu musi to zgłosić i z jakim wyprzedzeniem? Wtedy to się wpisuje jakoś w grafik?

Były Pracownik

Gdze jest pismo że zmieniacie terminy wypłat dla umów o pracę wszystko na (usunięte przez administratora) z 1 na 10 ja mam alimenty i raty na początku miesiąca z dnia na dzień zmiana szanujcie ludzi a nie tylko zarząd

Zainteresowana

Mam pytanie na biuro przepustek jakie uprawnienia są wymagane????

Dlaczego wypłaty są teraz do 10 bez żadnych aneksów było na 1 i każdy ma swoje zobowiązania i nagle zmiany czy ktoś pomyślał o pracownikach którzy mają kredyty i nagle zmiany terminow wypłat

Pytałeś może w dziale kadr? Są u Was na miejscu dostępne kadry w jakiś określonych godzinach? Może Ci prędzej na miejscu wytłumaczą, niż w Internecie?

Viking

Hmm, zastanawiam czemu mają służyć te wszystkie negatywne opinie szkalujące firmę Orlen Ochrona i przełożonych przez byłych pracowników , którzy chcą podnieść chyba tylko własną wartość, która niestety była niejednokrotnie bardzo niska i słaba. Praca koordynatów w takiej firmie trwa 24 na dobę , dzień i noc bo zawsze coś się dzieje ,zawsze trzeba gdzieś załatwić zastępstwo w ostatniej chwili, rozwiązać problem w środku nocy czy święta. Dziwi a może nie dziwi fakt, że większość tych byłych pracowników kiedy pracowali to oczywiście mało nie weszli w(usunięte przez administratora)położonym i wtedy było wszystko dobrze, zgodnie i super a wystarczy fakt, że już nie pracują i na pewno w większości z powodu własnej winy to dawaj ja im teraz pokaże jacy to oni byli źli, niesprawiedliwi itp. Z zasady u tych ludzi panuje przekonanie ,że jak jest dobrze dla mnie to jest ok, a jak tylko cokolwiek wydarzy się nie po mojej myśli... to ja teraz zgnoję wszystkich bez względu na wszystko. Poprostu żenada i zwykłe gówniarstwo . Pozdrawiam wszystkich pracowników Orlen Ochrony w Płocku.

Patrykos
@Viking

Hej a czy pan dalej pracuje w Orlen ochronie ? Szukam kogoś do kogo można zadz zapytać o pracę w ochronie bo widzę że tylko Orlen ochrona chyba jest stała praca w ochronie bo gdzie nie pracowałem co roku zmiana firm

Bogusia

Cześć, chciałam spytać o jedną rzecz, bo z internetu nie mogę się dowiedzieć. Nawet jak wchodzę w starsze ogłoszenie z 2011, żeby zobaczyć, jak kiedyś wyglądało, to nic z tego, bo się nie wyświetla. Czy pracownik ochrony musi mieć orzeczenie? Aktualnie przynajmniej. Mam lekką grupę i szukam pracy.

Izimvu

Jak wygląda praca w orlen obrona na stanowisku referenta w biurze przepustek? Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać?

wiki

we włocławku oczywiscie bałagan nikt nic nie wie kazdy udaje głupiego oczywiscie szansa na umowy o prace granicza z cudem tylko nie liczniz ukladami

Liberi
@wiki

Jak czytam ogłoszenia jak masz legitymację osoby dopuszczonej do posiadania broni umowa o pracę jest pewniakiem czy to tylko mit? Który koordynator jest ok ?

wiki

do wikinga masz racje kolego akurat pracuje we Włocławku nie w Płocku ale jest tak jak mówisz ze jak pracuja to mało nie wejda koordynatorowi w(usunięte przez administratora)jest nagminne a jak juz sie nózka podwinie albo jakas podpadka to wtedy bohaterowie i (usunięte przez administratora)otwieraja oczywiscie wymyslajac nieprawde wczesniej juz pisałem ze nie jest w ochronie za wesoło chciało by sie lepiej ale kazdy wiedział co bedzie robił i za jakie pieniądze i wiedział na co sie pisze i tez mnie wkurza ze tylko jakies niepowodzenie to zaraz bohaterzy pisza cuda cudeńka bo przecież co komu kto zrobi

Liberi
@wiki

Czy tam gdzie robisz potrzebna jest broń czy nie? Zastanawiam się nad złożeniem aplikacji.

Przyszłypracownik

Czy jest tu ktoś kto pracował w biurze przepustek? Jaka jest atmosfera? Czy trzeba nosić mundur? jak wyglądają zmiany i pensja?

byly pracownik

jestem bylym pracownikiem energa ochrona kalisz teraz orlen pracuje tam taki heniu uwaza sie za jakiegos szefa lub wladce i z tego co wiem nadal mobinguje ludzi wspolczuje tym co z nim pracuja moze ktos w koncu cos z tym zrobi

Wanda
@byly pracownik

Od samego Twojego współczucia reakcji czyjejś nie będzie. Ale skoro zauważasz taki problem, to może sam się za to weźmiesz

byly pracownik
@Wanda

pracowalem tam i nie chce miec do czynienia z ta osoba a tym bardziej nie pracuje juz w ochronie nie pracuje juz w zadnej ochronie i nie chce miec do czynienia z ta osoba jezeli zadna z tych osob sie chce nic mowc tzn ze jest zastraszona ze ja zwolnia albo im to pasuje

@byly pracownik

nic się nie zmiemiło w dalszym ciągu cały heniu uważa się za pana wszyscy inni to dosłownie (usunięte przez administratora) nie miło jest tam pracować ale nikt się nie odezwie bo poleci jak ja i lepiej być cicho siedzieć pracować i się nie narażać górze aż coś pęknie i będzie za pózno jak nerwy puszczą komuś

Bartek

Urban

Widziałam, że napisali, że mile widziane jest wykształcenie wyższe na stanowisku Specjalista w Dziale Wsparcia Specjalistycznego Biura Ochrony​​ No ok. A jak ktoś ma takie wykształcenie, to wtedy dają lepszą pensję? Czy to tylko tak jako zaleta, ale nie ma za to jakiś gratyfikacji konkretnych?

Osrajtek

Nie polecam orlen ochrona w Gorzycach przy Ostrowie Wielkopolskim jeszcze jak się trafi do grupy S.M. Chamstwo donoszenie nic nie wytłumaczy szkoda czasu i nerwów. Brak umów nawet po 2 latach umowy są ale dla jakiś pociotków i dla tych co przyszli i mają rodziny na wyższych stanowiskach. Stawka 15 zł za godzinę nie ma żadnych dodatków za nocki weekendy święta.

Grażyna
@Osrajtek

W ogóle nie ma umów czy jakieś zleceniówki chociaż są? I ile godzin dziennie pracujesz przy takiej stawce? Nie da rady iść i poprosić o podwyżkę jak coś komuś nie pasuje?

@Grażyna

15.70 zł za godzinę wyszło umowa zlecenie jest tylko , nawet po 3 latach. Jedynie jakieś pociotki od Ludzi na wyższych stanowiskach mają umowy. 12 godzin dziennie trwa zmiana

Małgorzata
@Osrajtek

Ta stawka to netto? Pisaliście tu też o niezbyt dobrej atmosferze. Możesz dać znać czy wszystkie grupy mają taką samą atmosferę? Czy może warto aplikując celować w jakaś konkretną? Będę wdzięczna za odpowiedź

@Małgorzata

15.70 zł netto tak

Zuzia
@Osrajtek

Macie jakieś premie albo inne dodatki do tej podstawy godzinowej? I czy za nadgodziny ta stawka jest większa? W ogóle zdarzają się tu nadgodziny jakies?

OsrJtek
@Zuzia

Brak dodatków nic nie ma. Tyle godzin ile wypracujesz x15.70 zł z godzinę

@pracownik

czy nie stać takiej firmy na zatrudnienie młodszej ochrony tylko 70 latków gastratów ubeków co psują prestiż prezesowi Obajtkowi i oczerniają wszystko i wszystkich kierownicy otwórzcie oczy wkońcu

Zostaw merytoryczną opinię o Orlen Ochrona Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w Orlen Ochrona Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Orlen Ochrona Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orlen Ochrona Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 6 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Orlen Ochrona Sp. z o.o.