Top Sekret Sp. z o.o. Agencja Ochrony Mienia i Usług Detektywistycznych

Płock

Opinie o Top Sekret Sp. z o.o. Agencja Ochrony Mienia i Usług Detektywistycznych

ZOMO Mietek

Bardzo dobra i uczciwa firma kasa na czas super grupa interwencyjne a zwłaszcza dowódca Pan darek

pablo

Umowa zlecenie było 6zł,obecnie 5zł a obowiązków przybyło.Jak tak dalej będą ludzi dymać to zarząd będzie musiał sam założyć mundurki i zacząć uczciwie pracować, a nie na krzywdzie ludzkiej majątki robić.Mamy wszyscy nadzieje,że rynek pracy po nowym roku zweryfikuje takie wyzyskujące firmy

Zostań bohaterem rynku pracy. Opowiedz o firmie Top Sekret Sp. z o.o. Agencja Ochrony Mienia i Usług Detektywistycznych na naszym forum i pomagaj innym w wybraniu drogi zawodowej.

Zostaw opinię o Top Sekret Sp. z o.o. Agencja Ochrony Mienia i Usług Detektywistycznych - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Top Sekret Sp. z o.o. Agencja Ochrony Mienia i Usług Detektywistycznych