Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Horus Krzysztof Olczyk w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Horus Krzysztof Olczyk. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Horus Krzysztof Olczyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Horus Krzysztof Olczyk w Płock

Maciej Olszewski Nowy wpis

Miałem przyjemność pracować w tej firmie. Szefostwo mega sympatyczne i ludzkie. Praca jak praca, trzeba zrobić swoje, ale przynajmniej jesteś szanowany przez pracodawce. A zupełnie inaczej się pracuje jak ktoś docenia wykonany wysiłek. Pieniądze zawsze na czas, nigdy nie było problemu z wypłatami. Pan Adam jest bardzo sympatycznym człowiekiem. Nieraz przyszedł do nas, zagadał i zapytał normalnie jak się czujemy w pracy, czy nie ma żadnych problemów. Gorąco polecam tą firmę. Ps. Z ciekawości jeszcze sprawdziłem te negatywne komentarze powyżej i widzę, że wszystkie wychodzą z jednego ip, tj. emeryt, byly pracownik itp. Śmieszne jak ktoś smutne musi mieć życie, że zamiast wziąć się do roboty wypisuje takie głupoty. W tej firmie chcącemu nie dzieje się krzywda. Pozdrawiam

@Maciej Olszewski

To się trochę zdziwiłem, że napisałaś o przygotowywaniu posiłku, bo większość ofert na jakie udało mi się trafić, i fakt że są to oferty sprzed trzech lat, dotyczą poszukiwań ludzi do sprzątania albo do ochrony. A ze szczegółów, to było, że 2800 zł brutto dawano pracownikowi ochrony / niepełnosprawnemu. Nie wiem zresztą, czy ta niepełnosprawność jest tu jakimś kryterium do przyjęcia do pracy? Może to wyjaśnisz, pisząc przy okazji, jakie są aktualne zarobki?

Szukałam sobie w sieci ofert pracy i widzę, że firma często wystawia ogłoszenia dla pracowników sprzątających? Jest aż tak duże zapotrzebowanie czy po prostu ludzie się często zmieniają? Czy obecnie pracownicy sprzątający zarabiają najniższą krajową, czy da radę wyciągnąć więcej? Widziałam w jednej ofercie, że trzeba przejść okres próbny, ale niech mi ktoś powie ile on trwa i co trzeba zrobić żeby po nim dostać umowę?

Co jaki czas w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Horus Krzysztof Olczyk można ubiegać się o podwyżkę?

przez cały okres mojego zatrudnienia czyli ponad12lat otrzymywałem tylko najniższą krajową podwyżki tylko gdy ustawowo zwiększyli najniższą krajową żadnych premii lub dodatkowego wynagrodzenia a nawet za nadgodziny mi nie płacono

@były pracownik

te premie to były kiedykolwiek w ogóle obiecywane, np., na umowie? co do nadgodzin to jak one konkretnie wypadały i jaki był powód braku rozliczenia? dużo ich?

@Justyna

o premiach nigdy się nie mówiło. A nadgodziny jak były wypracowane to jeszcze dwa lata temu. jak były to płacił kierownik pod stołem ale ppo 10 zł za godzinę A jak nastał synalek właściciela to zarekwirował te pieniądze

@były pracownik

10 pln? czy o 10 pln więcej, pytam bo to przypadkiem nie jest mniej niż normalna stawka, która przysługiwała czy źle myślę? a teraz na dzień dzisiejszy to wiadomo jak z tym jest? często nadgodziny wypadają?

@Justyna

te 10 Pln to stawka za godzinę nadliczbową a nie dodatek. tak płacił p. Adam czyli syn właściciela

były pracownik Nowy wpis

Za sam tylko 2021r samych niezapłaconych nadgodzin to ponad 60

Pracowałem w tej firmie jako cieć przez ponad12 lat. Gdy rozwiązałem z firmą umowę o praceprzez ponad pół roku nie wypłacono mi należnych świadczeń. Sprawa jest w sądzie Pracy.

Aleksandra
@były pracownik

Sporo czasu. Udało się wreszcie odzyskać pieniądze czy w dalszym ciągu nie? Planujesz to gdzieś zgłaszać?

emeryt
@Aleksandra

sprawa o (usunięte przez administratora) w wydanym świadectwie pracy jest w sądzie pracy i właśnie dołączam roszczenie.

@emeryt

Sprawa o (usunięte przez administratora)i weryfikację świadectwa pracy, wypłatę zaległych środków i Odsetki za nieterminowe płatności ekwiwalentu za niewykorzystany urlop jest w sądzie pracy.

@Aleksandra

Nadal sprawa w sądzie.. wystąpiłem do firmy o zapłatę za nadgodziny za 2021 i 2022 rok ale na razie nawet nie otrzymałem odpowiedzi. Oni poprostu "olewają byłego pracownika bo już nie mają z niego żadnych zysków

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Horus Krzysztof Olczyk? Czy kandydat na stanowisko PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Do dnia dzisiejszego firma ta nie raczy wypłacić mi należności za nadgodziny oraz odsetek za opóźnioną wypłatę za ekwiwalent z tytulu niewykorzystanego urlopu i świadczenie za ostatnie chorobowe.dlatego twierdzę że to (usunięte przez administratora)

emeryt

do synalka dołączyła gł księgowa i powstało Super Duo tworzące nowe niby przepisy niezgodne z PP a łamiące przepisy ustawowe. Szkoda tylko żecierpi tylko opinia firmy którą jego ojciec zbudował i do tego czasu prowadził uczciwie ale nastał synalek z (usunięte przez administratora)obciążeniami który nawet nie potrafił napisać godziny bo dla niego 25 min po północy to godz. 24,25 to jakieś nowum. .

Justyna

witam, proszę o opinię na temat usług sprzątania tu u nich. Ile płacą, czy są wszystkie wymagane środki czystości i jak z traktowaniem innych osób tu się sprawy mają?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Horus Krzysztof Olczyk - Płock

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Horus Krzysztof Olczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Horus Krzysztof Olczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Horus Krzysztof Olczyk
  • Zygmunta Padlewskiego 4 lok. 9