Opinie o Dth Service Tomasz Ciechomski w Płock

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dth Service Tomasz Ciechomski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Dth Service Tomasz Ciechomski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dth Service Tomasz Ciechomski w Płock

Czy istnieje możliwość rozwoju w Dth Service Tomasz Ciechomski?

Kariera w jakim zakresie? chciałem spojrzeć na ofertę dla Spawacza ale coś mi teraz opis się nie pokazuje. W każdym razie czy pomagają wyrobić jeszcze jakieś dodatkowe uprawnienia skoro o karierze wspominasz?

Kanty Nowy wpis

Przestrzegam przed podejmowaniem pracy we wszystkich firmach z Płocka.Oszukiwanie pracowników pod każdym względem.Zatrudniają 80% alkoholików z którymi jest kłopot.Zadymy na kwaterach.Jedyna firmą na dzień dzisiejszy jest Tech-Export.Resza to..(usunięte przez administratora), NIE POLECAM.

Tamara Nowy wpis

Powiedzcie o tej budowie tam w Płocku, jeden Pan już pisał, że może będzie aplikował, mój luby jest spawaczem i zastanawiam się czy dobrze by mu tam było. piszą, że jest „wysokie wynagrodzenie”, ale ja to nie wiem o jakich wartościach mowa…

TenSpokojny Nowy wpis

Złego słowa nie powiem nigdy nie było tak że na tym samym stanowisku te same godziny i inna wypłata była jednego miesiąca było mniej innego dużo za dużo ale jak to młody zawsze było zgadza się zgadza się i koniec aby jak najszybciej wyjść całe szefostwo okej jak jeszcze kiedyś nadarzy się okazja aby wrócić z przejmnoscia wybiorę dth

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Dth Service Tomasz Ciechomski padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Zatrudnimy Spawaczy 135/136/111.

Norma? Ogólnobudowlani maja w zasadzie jakieś? Na Płock teraz jest oferta. dyspozycyjny bym był, bo tu mieszkam. Nie wiem tylko ile wyniesie to wysokie wynagrodzenie z opisu. podacie konkret? I ocenicie prace?

Do czego Ty im fizycznie w biurze jesteś potrzebny? nie można wszystkiego mailowo lub jakoś inaczej załatwić? Sprawdzają ludzi na takiej rozmowie? jakieś pytania zadają lub cokolwiek? myślałem, że po CV raczej wszystko wiadomo co i jak. i czemu tu rekrutują dwie osoby jednocześnie?

Miron

Żenada, dwie osoby i każda wysyła cie w inne miejsce do rzekomej pracy, zero kontaktu. Rozłącza sie udając że do tunelu wjeżdża, a zaraz już nie odbiera. Do bióra zapraszają na 8smą , choć wiedzą że ich nie będzie. Żenada i kpina z ludzi.Nawet nie podejmujcie z nimi współpracy.

Jak tam sytuacja z matematyką w firmie wygląda w tym roku? jeden Pan pisał cos o tym, że chyba kasa mu się nie zgadzała, nie znam przy tym szczegółów. może wiec tu by mi je ktoś opisał nieco szerzej? Niby wiszą tu teraz dwie oferty pracy na budowę i dla spawacza, ja raczej czegoś w innym zakresie szukam, gdzie można zobaczyć jeszcze inne oferty? chyba ze tylko te dwie są dostępne? korzystał ktoś w tym roku i ma zdanie?

Podnosi głos na swoich pracowników, zero kultury osobistej, różnice w wypłatach dochodziły nawet do tysiąca złotych między pracownikami na tym samym stanowisku. Ten cały szefuncio to niech sie wezmie za matematyke skoro tak mu wychodzi liczenie. Burak i (usunięte przez administratora)

Ewelina
@pracownik

A jest zadeklarowane, że każdy po równo dostaje czy jednak indywidualnie się tu ludzie ugadują na rozmowach?

@Ewelina

Skoro każdy z pracowników o których mówie ma na umowie to samo, mając tyle samo godzin na tym samym stanowisku, ich wypłaty sie różnią o prawie 1000zł to znaczy że problem jest z waszą matematyką a nie z rozumowaniem pracowników

BYŁY PRACOWNIK

FIRMA OSZUKUJE NA STAWKACH OBIECUJĄ ZŁOTE GÓRY W DZIEŃ WYPŁATY CZŁOWIEK JEST ROZCZAROWANY PO SKOŃCZONEJ WSPÓŁPRACY KASUJĄ ZA UBRANIA ROBOCZE I NAKŁADAJĄ KARY NIE POLECAM UWAŻAJCIE NA TĄ PSEUDO FIRMĘ

robocop
@BYŁY PRACOWNIK

zgadzam sie,jak konczysz prace to zabieraja ci za ubrania .

Bardzo cenna informacja ,dzuekuje

Byly
@BYŁY PRACOWNIK

Na świadectwo pracy lub jakieś głupie zaświadczenie nie można się doprosić czekam już dwa miesiące i do tej pory nie otrzymałem świadectwa pracy

Roman
@Byly

Z tego, co kojarzę, jest to obowiązek pracodawcy. Próbowałeś to wyegzekwować, co odpowiadają jak się z nimi kontaktujesz w tej sprawie?

Red

Witam. Pracuje ktoś przez dth na montażu rusztowań? Może się ktoś wypowiedzieć czy warto i jak z pracą?

Bożena
@Red

Skąd np. wziąłeś te info, że można pracować na montażu? Jak ja wchodzę w internet, to nie znajduję żadnej strony firmy, ani jej ofert pracy. Są jakieś zamknięte grupy czy co?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Dth Service Tomasz Ciechomski?

Lepiej,żebyś nie chciał wiedzieć.Szef naburmuszony jakby za kare miał Ci kasę wypłacić i czekasz w kolejce po swoje nędzne wynagrodzenie bo dają umowy na najniższą kwotę a reszta pod stołem.....

Bożena

A to dają umowę o pracę ?

Szukam pracy jako spawacz i te forum nie pomaga mi w decyzji ???? Ludzie!!! Zdecydujcie się, to w końcu źle czy dobrze w DTH?

Mariusz ;)

Witam. Byłem jednym z pierwszych pracowników które zaatakowały CNH z agencji DTH Service, ja jak i inni byliśmy bardzo zadowoleni, stawka w stosunku do innych agencji nie porównywalna, co prawda nie wiem jak jest teraz, ale nigdy nie było problemu z kasą, ja jak i znajomi którzy zatrudnieni byliśmy w DTH pomimo zakończonej już pracy złego słowa powiedzieć nie możemy. Pozdrawiam.

Luksja
@Mariusz ;)

Po dzisiejszej wypłacie stwierdzam że DTH dotkło dna. Na początku na obecna chwilę są tu najniższe stawki pośród wszystkich agencji. Pan szef obrósł w piórka i myśli, że ludzie na fabryce się ze sobą nie porozumiewają... Ukraińcy mają o dwa zł więcej jak ja. No śmiech i kpina. A pan szef mówi na wypłatę, że nie ma z czego dołożyć. Hydrobud nawet lepiej płaci o warunkach już nie wspome... Było przechodzic przed przestojem do innej agencji to nie bo bedze lepiej. Nie było chyba wypłaty co by się kasa zgadzała. No wypłaci ale pros sie i dochodz za co Ci nie zapłacili. No żal. Miłoszek jak po fabryce nowych oprowadza to tylko patrzy jak najszybciej z tamtad wypierdzielic na chatę. No idź i dorabiaj ich. Wszystko wszystkim ale robisz o 3zl mniejsza stawka jak ktoś z innej agencji na tym samym stanowisku to dobija. Wszędzie stawki w górę a tu nie. Z całym szacunkiem nie polecam Wam iść do cnh przez dth. No chyba, że na kasie Wam nie zależy...

@Luksja

Luksja trzeba było czytać z uwagą opinie o DTH a w szczególności wypowiedzi ich przedstawicieli.Właściciel który straszy,grozi ludziom mówi wszystko o sobie i nie firmie tylko organizacji którą "zarządza".

Łukasz

Polecam . Pracuje tylko od końca maja, ale jak narazie pieniądze są na czas ( co nie jest tak wszędzie), po trzech miesiącach chciałem nowe ciuchy i bez problemu je za dwa dni miałem .

Łłł

Na jakie stawki można liczyć jako spawacz w fabryce CNH ?

Dth Service

Dziękuję szanownej konkurencji za wypowiedzi ale to już staje się nagminne i żenujące zajmijcie się sobą i swoimi biznesami bo wkoncu gowork zdradzi IP serwera

@Dth Service

Kiedy firma zaczyna straszyć że szuka IP to już wydaje o sobie świadectwo. Zamiast szukać rozwiązań w kierunku poprawienia swojego wizerunku zabiera się za straszenie,brawo brawo brawo.To jest wolny kraj,adwersarz Włodi wyraził swoją opinię, do czego miał prawo,nie uchybił nikomu swoją opinią.Zachowanie DTH w ten sposób potwierdza tylko to co negatywego wyrażają o tej firmie opiniodawcy.

Dth Service
@MH

MH , Firma nie straszy tylko niech kazdy pisze jak jest a nie wymysły konkurencji ale o twoje IP napewno wystapie nie Masz o niczym pojęcia a najwięcej do powiedzenia

@Dth Service

Proszę bardzo :). A tak na marginesie nie strasz ludzi bo mają prawo do opinii.Ponadto pofatyguj się na tym forum i oswieć tych którzy niby wg.ciebie są ociemniali,a nie zajmuj groźbami karalnymi.

Witam. Czy w firmie DTH service można liczyć na podwyżkę ? Czy prezes uchyla się do wniosku pracownika o podwyżkę i po jakim czasie ?

@Zainteresowany

Idź i zobacz ????.Jak sądzisz dlaczego agencje dają pracownikowi tylko to o ustawa o najniższym wynagrodzeniu nakazuje?

@MH

A pracujesz w tej firmie ? Bo nie sądzę żeby ktoś spawał za najniższą stawkę . Może ktoś bardziej kompetentny powie czy w firmie DTH można liczyć na podwyżkę

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Dth Service Tomasz Ciechomski?

MH

Zakładam że CNH może być tym zjawiskiem zainteresowani,ale też nie koniecznie,bo gdyby tak było swoje HR wykorzystałoby do bezpośredniej rekrutacji jak robi to wiele firm którym na tej jakości zatrudnienia zależy,czy DTH nie wiem,ale nie sądzę. DTH zarabia tylko na 18 miesięcznych angażach i to jest credo agencji,know-how. Ale mogę sie mylić.

Zaciekawiony Tematem
@MH

Skoro jesteś tak inteligientny - inteligientna to okres pracy w jednym zakładzie pracy dla agencji pracy tymczasowej wynosi 18 miesięcy

@Zaciekawiony Tematem

Zgadza się. Dz. U. 2003 Nr 166 poz. 1608 USTAWA z dnia 9 lipca 2003 r. o zatrudnianiu pracowników tymczasowych.

Zaciekawiony Tematem
@Mh

Wszystko książkowo i paragrafy a prostej umowy nie umiesz nie możesz podpisać przed podpisaniem , nie Bądź Śmieszny i żenujący

@Zaciekawiony Tematem

Bo jej nie dano przeczytać:)A poza tym prawda nie można podpisać czegoś przed podpisaniemto jakieś novum:)))

DTH

Zapraszam jutro na godz 13 Pana do biura wyjaśnimy wszelkie wątpliwości jeżeli Pan jest urażony w jakiś sposób

DTH

Szanowny Panie Kiero zapraszam do biura w celu wyjaśnienia wszelkich niejasności i uregulowania zaległego ekwiwalentu

@DTH

Drodzy Panowie żeby nie było niedomówień po wypłatę zapraszamy 10 sierpnia od godz 12 do biura

MotorHead
@DTH

Proszę o informację odnośnie agencji DTH.Byłem dziś w siedzibie firmy i powiem szczerze że mam przykre doswiadczenie.Pani rekruterka DTH nie chce ujawnić treści potencjalnej umowy do podpisania tylko wymusza decyzję:"podpisujesz czy nie podpisujesz".Wychodzi na to że najpierw musisz podpisać a dopiero potem możesz się zaznajomić z jej treścią. Na pytanie o warunki pracy,płacy,przysługujących praw,przywilejów pani odpowiada że na stanowisko montera w CNH stawka 2800 brutto miesięcznie i praca albo na dwie zmiany albo jedną.Nic konkretnego.Nic o systemie premiowania etc.praw pracowniczych.Ja poczułem się w konfrontacji ,na spotkaniu z tą panią przedmiotowo i tak mnie traktowała, nie podmiotowo.Jesli taka jest polityka tej "firmy" to ja osobiście odradzam kontaktu z nią a już napewno współpracy.Repezenrantka tej firmy na wskroś nie trasparetna co do swoich i firmy intencji.W jej zachowaniu daje się wyczuć że nie zależy jej na pozyskaniu pracownika i w dłuższej perspektywie kontynuowanie owocnej dla stron współpracy, tylko przejawia podejrzany typ działalności oparty na chęci złapania"frajera"i wykorzystanie go do cna.CNH winno zastanowić się czy rekrutacja przez taką agencję przynosi im wartość dodaną.Bo jeśli złapany i wykorzystany pracownik przez DTH jest zniesmaczony, zażenowany, czujący się oszukanym,nie czującym się partnerem to nie będzie napewno wartością dodaną dla CNH.I może jednak rekrutację do CNH powinna prowadzić ich komórka HR gdyż będzie napewno chcieć pozyskać pracownika który nie będzie zniesmaczony bo polityka i obraz jaki za sobą niesie będzie jej li tylko udziałem.

@MotorHead

Witam serdecznie Jestem Pracownikiem w dth od kilku miesięcy i bardzo proszę nie pisać bzdur , Człowieku co ty piszesz o rekrutacji , ty chyba nie byłeś na rekrutacji bo rekrutacja jest on-line z Panią z HR cnh , a jak masz Umowę w ręku to ja czytaj a nie patrzysz co podpisujesz ale sądząc po toku twoich wypowiedzi to powinieneś się starać o stanowisko dyrektorskie a nie monterskie nie wprowadzaj ludzi w błąd zniesmaczony pr....

MotorHead

No właśnie!Umowa DTH do przeczytania o dziwo nie została udostępniona do przeczytania aby się można z nią było zaznajomić.Pytanie dlaczego skoro firma DTH kreuje się na uczciwą i transparentną?Co w tej umowie jest takiego że nie można jej udostępnić stronie do zapoznania się na poziomie ofertyzacji?Co do inwektyw w stronę klienta,to pokazuje tylko co ta firma prezentuje i jaki ma stosunek do klienta a to skolei budzi podejrzenie uzasadnionego złego traktowania strony zawierającej umowę z agencją przez agencję.

Pracownuk
@MotorHead

Właśnie w tej sytuacji widać jaki jesteś inteligentny gościu i jakie jest Twoje marne IQ , Ja pracuje od ponad 20 lat i w każdej firmie , a pracowałam w kilku Czytam co Mi Dają do podpisania i proszę nie pisz bzdur bo naprawdę nieasz pojęcia

@Pracownuk

Oj,tak czytasz co dają do podpisania i wiesz co podpisujesz.Brawo!Zastanawia mnie tylko to,dlaczego musisz w nieskończoność podpisywać co chwila nowe umowy,dlaczego przez tyle lat zmieniasz co chwila pracodawcę,dlaczego do tej pory nie zdobyłeś umowy u jednego pracodawcy na czas niekreslony?A co do IQ,hm :)Ja gratuluję tobie tego wysokiego IQ.I cieszę się że masz tak rozległe pojęcie.Gratuluję.

Mh

Brawo.Wiesz może gdzie na Otolińskiej jest pizzernia?

Zostaw merytoryczną opinię o Dth Service Tomasz Ciechomski - Płock

• Jak się pracuje w Dth Service Tomasz Ciechomski?

Zobacz opinie na temat firmy Dth Service Tomasz Ciechomski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dth Service Tomasz Ciechomski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dth Service Tomasz Ciechomski
3.5/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Tysiąclecia 10 lok. 41
    09-400 Płock