Opinie o Unimont Sp. z o.o. w Płock

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Unimont Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Unimont Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unimont Sp. z o.o. w Płock

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w Unimont Sp. z o.o.?

Omijać z daleka

Nie polecam tej firmy !!omijać z daleka !! Odcina godziny pieniądze nie w terminie pod koniec miesiąca zwykły (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora).

Nowy pracownik Nowy wpis
@Omijać z daleka

Dasz znać bardziej o co chodzi w tej firmie ??

P.P Nowy wpis
@Omijać z daleka

Potwierdzam!! Zwykły (usunięte przez administratora) nie wypłaca całego wynagrodzenia, (usunięte przez administratora) na godziny, umowa to zwykły papier nadający się (usunięte przez administratora).y!!!! Na dodatek chamski i bezczelny!!!!

Olo Nowy wpis
@Nowy pracownik

O to że ucina godziny i kasę. Ciągle szuka nowych pracowników, o czymś to świadczy.!!! NIE POLECAM!!!!

Artur

Praca bez świadomości pracownika ze pracuje na czarno Wypłata na raty

Maja
@Artur

Jak pracownik może nie mieć świadomości, że robi na czarno?xd Jakie tu są umowy?

Artur
@Maja

Umowę dostajesz do ręki a nie jesteś zgłoszony do ZUS

Maja

Czyli jednak odzież roboczą normalnie dostajecie? Jak może obiecywać niby ubezpieczenie skoro podobno na czarno robicie?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Unimont Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Monterzy farm fotowoltaicznych- Niemcy, Holandia, Estonia... Jaki był jej rezultat?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Czarny

Masakra przyjmują pracowników na pomocnika montera gdzie pracujesz z samymi Ukraińcami i gruzinami człowiek nie może się z nimi dogadać totalny obłęd. Nie polecam tam pracować chyba że ktoś chce we własnym Kraju być (usunięte przez administratora) Ukraińca.

Wiktoria
@Czarny

Czyli nie wymaga się od obcokrajowców nawet minimalnej znajomości języka polskiego? I swoją drogą zastanawiające, dlaczego firma zatrudnia tylko ludzi z zagranicy, orientujesz się jakie mieli stawki?

Kamil

Jak ktoś chce pracować i odbierać wynagrodzenie na raty to polecam

Duzo sie zmienilo w tej firmie wczesniej normalnie wyplacana kasa bez problemu teraz wlascicielowi cos sie (usunięte przez administratora) w glowie nie odbiera tel unika ludzi wiec pamietajcie zawsze zabierac rzeczy do rozliczenia i wtedy nie ma problemu zeby wyplacil kase bo rzeczy i narzedzia mu potrzebne brudne ciuchy dla pracownikow zamiast nowych poprostu jedna wielka (usunięte przez administratora) firma i wlasciciel (usunięte przez administratora)

Elżbieta

Może to przez pandemie? Ile to już trwa ? Daj znać jak coś się zmieni

Tom

Żenada, zatrudniają samych meneli zebranych rano z ulicy. Nie płaca na czas

Nie Polecam

Omijać tą firmę, wypłaty na raty :)

Plock

Właściciel firmy kręci za plecami, wprost nic nie powie. Odradzam każdemu, za wszystko by odcinali z wypłaty, nie odpuści nawet 2zl

Byli ale juz ich niema

Czy ta firma nie należy do Pana który kiedyś nie płacił i miał firmę .Gdzie Oni tera mają siedzibę na Królewieckiej ?

Radek
@Byli ale juz ich niema

Nie należy

Iza

Jakich pytań można spodziewać się na rekrutacji?

zainteresowany

Przestaliście zaglądać na forum bo jest dobrze? Warto szukać pracy w firmie>

Niuniek

To są (usunięte przez administratora) i czarodzieje omijać tą firmę jak najdalej

Robert
@Niuniek

Powiesz czemu sugerujesz, żeby omijać tą firmę? Napisz szerzej co oferują pracownikom. Dzięki.

Omijać z daleka ta firmę Unimont mają też come servis szukają na Holandię(usunięte przez administratora)

Damian

Bardzo rzetelna firma, wynagrodzenia na czas, czasem wypłacana nawet wcześniej. Dobry kontakt z biurem, zawsze zresztą służą pomocą. Polecam firmę oraz współpracę z nia

Oli 657

Złodziejska firma kto to czyta niech omija ich jak może przekręty (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) wiszą kasę mi i moim kolegom

Zostaw merytoryczną opinię o Unimont Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w Unimont Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Unimont Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unimont Sp. z o.o.?

Unimont Sp. z o.o.
  • 3 Maja 18 lok. 5