PHU Iwa Marek Izmajłowicz

Płock

Opinie o PHU Iwa Marek Izmajłowicz

zordon

jeszcze istnieje ta firma tylko długów soebie przez nia narobiłem!!!

xx

w ktorej robisz za darmo a wyplaty nie widac wogole mozesz robic za friko z 5 miesiecy zalosna firma

nie klam

nie wyplacasz ludziom wogole kasy wszyscy co tu pisza to sama prawda ludzie nie idzcie tam nigdy wogole kasy nie wyplaca!!!! zenada w kazdym calu wszyscy co pisza tu opinie to czysta prawda!

Gość 2

Żałosne...dno

Gość

Ja tam pracowałem i byłem zadowolony! Fajna ekipa! Każdy ma czasem problemy, ale trzeba być wyrozumiałym jeśli ktoś ratuje Cię dając Ci pracę!

Maro

Dobrze napisane wyzyj tepic oszustów.

pIOTR

Byś się wstydzić wypisywać takie głupoty!!! Może i istnieje 25 lat, ale teraz nie istnieje kupa gnoju nic poza tym, paru właziwdupców tam pracuje składki ZUS byś się nie ośmieszał wiesz sam czemu oszuście. Jakie ubrania najtańsze ze sklepu z BHP które na koniec trzeba oddać i potrącane są za nie pieniądze na koniec!!! Wypłata z 4 miesięcznym poślizgiem, i okrojona na sto procent, a pracownicy muszą dokładać z własnej kieszeni!!! Zero ładu zero składu bagno i kilometr mułu. Jaki normalny szef firmy tłumaczy się na forum w internecie każdy normalny wyciągnie zdanie. Ps TYLKO WINNY SIĘ TŁUMACZY!

Właściciel

OŚWIADCZENIE Wobec pojawiających się na Forum GoWork.pl negatywnych opinii o Firmie IWA sformułowanych zapewne przez byłych pracowników zwolnionych dyscyplinarnie, informuję, że Firma IWA istnieje od 24 lat, wszyscy pracownicy zatrudniani są na podstawie umowy o pracę, zgłaszani są do ZUS (odprowadzane są składki na ubezpieczenie zdrowotne, społeczne i emerytalne). Pracownicy wyposażeni są w jednolite ubrania z logo firmy i pozostały sprzęt BHP. Nie zamierzam komentować wygłaszanych opinii, tym bardziej, że są one anonimowe, co umożliwia bezkarne obrażanie mnie i mojej firmy. Sprawdzenie naszej wiarygodności jest możliwe poprzez skorzystanie z okresowo składanych ofert pracy, a nie przez czytanie opinii „leworęcznych” zwolnionych. Marek Izmajłowicz Właściciel

xxx

Jeszcze to funkcjonuje, banda nieudaczników wlaziwdupow starego grubasa!

adam

daj sobie spokoj.

Jan302

Witam.Dostałem propozycję pracy w tej firmie,mam niedługo rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko -Pracownik Wykończenia wnętrz-.... może ktoś napisać coś więcej o tej firmie? czy warto tam jechać ?.....

marko

dobra co tu pisac jesli lubisz pracowac za darmo i czekac na wyplate 2 miesiace to idz pracowac do iWY, (usunięte przez administratora)ludzie trzymajcie sie z daleka od tej firmy pracownicy jak i firmy. mam nadzieje ze ten smieszny twor juz nie dlugo zbakrutuje.

adam

Jeszcze chwilka i ta firma padnie(usunięte przez administratora)

janko ktos

Firma ratuj. O zarobkach nie wspomne, szkoda gadac. Jak masz inne wyjscie to lepiej nie podejmujcie tam pracy. Mozna duzo powiedziec zlego o tym pracodawcy.

piotr

jak wyzej

roman

Nie bede sie rozspisywał, nie polecam tej firmy nikomu nawet najwiekszemu wrogowi.

Zostaw opinię o PHU Iwa Marek Izmajłowicz - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU Iwa Marek Izmajłowicz