Opinie o Hydro Bud Serwis Plus C. Jóźwiak sp.j. w Płock

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hydro Bud Serwis Plus C. Jóźwiak sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hydro Bud Serwis Plus C. Jóźwiak sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hydro Bud Serwis Plus C. Jóźwiak sp.j. w Płock

Widzę tutaj głównie opinie od pracowników pracujących przez firmę. Fakt, mało coś się ostatnio udzielacie :). Pracowałam w innej agencji jako koordynator ds zatrudnienia. Wie ktoś może czy tutaj można aktualnie liczyć na zatrudnienie na tym stanowisku? Może ktoś się wypowie na temat warunków zatrudnienia jak i samej pracy bezpośrednio w firmie.

Adrian Nowy wpis

Choć komentarze ucichły widzę, że ta agencja zatrudnienia dalej działa. A co ważniejsze, piszą na swej stronie, że spawacz (metoda 135,136) mógłby znaleźć przez nich zatrudnienie. Jedno mnie tylko zastanawia, zwłaszcza w kontekście wcześniejszych słów z forum, czy dają umowę o pracę, jaka jest stawka i czy pieniądze zgadzają się z przepracowanymi godzinami?

XXX1 Nowy wpis
@Adrian

PRACUJE TAM KAWAŁEK CZASU I WSZYSTKO MI SIE ZGADZA, UMOWA O PRACE JEST, WSZYSTKIE NADGODZINY PŁATNE, PREMIA, ZWROT ZA BADANIA LEKARSKIE. ZAWSZE WYPŁATA MI SIĘ ZGADZA

spawacz

Spawacze Monterzy szczerze odradzam w hydro bud serwis oszukują na godzinach , urlopach , chorobowym , stawkach . Jak się przyjmujemy do pracy wszystko ładnie cacy po kilku miesiącach wszystko wyglada inaczej tragicznie , dno , żenada odradzam pracy jak najdalej od tej firmy

@spawacz

Muszę Ci powiedzieć, że bardzo zaniepokoiłeś mnie tymi informacjami. Ale tak naprawdę są one mało konkretne. Zacznę chyba od kwestii urlopów. Czy w Hydro Bud nie robi się większych problemów, jeśli pracownik chce wziąć urlop na żądanie? Jak to wygląda?

dobrez mowi

Just Nowy wpis

Tak

Czy w Hydro Bud Serwis Plus C. Jóźwiak sp.j. występują paczki/bony świąteczne?

nie

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Hydro Bud Serwis Plus C. Jóźwiak sp.j. na stanowisko Praca od zaraz bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Hydro Bud Serwis Plus C. Jóźwiak sp.j.? Chętnie zatrudniają?

xxx

Tak,

Obrywacze

HBS pracuje teraz w fabryce?

Kamil

Czy ktoś z Was pracuje jeszcze bądź pracował w ostatnim czasie w firmie Hydro Bud Serwis Plus? Chciałbym dowiedzieć się czegoś o tym miejscu pracy, dlatego liczę, że z Waszą pomocą mi się to uda. Będę zobowiązany za każdą odpowiedź.

Dagmara

@Pawel a na jakim dziale pracujesz i jaka umowa ?

Pawel

Nie narzekam. Pracuje w Kutnie i jest ok

kutno
@Pawel

jestes ich znajomkiem to masz dobrze pawełku

Jakaja

Firma jak najbardziej ok wyplata zawsze na czas raz zdarzyło się 1 dzień zwłoki wiec nie prawda jesli ktos mowi ze nie płacą a każdy zatrudniający sie sam decyduje czy brać robote czy nie wiec moje opinia jak najbardziej ok

@Jakaja

Wynagrodzenie otrzymywane na czas to absolutna podstawa. Dobrze zatem, że w Hydro Bud Serwis Plus nie ma z tym najmniejszego problemu. Tak naprawdę nie wiele tu wiemy o ogólnych warunkach pracy, na jakie można liczyć, zatrudniając się w tej firmie. Może zatem powiesz nam coś na początek o kwestii dostępu do pakietu socjalnego?

Gutek

Wysokość zarobków to kwestia sporna od zawsze i zostaje jedynie negocjowanie indywidualne!!

@Gutek

Z tego, co piszesz, wynika, że kwestia związana z wynagrodzeniem w Hydro Bud Serwis jest zależna od szczegółowych ustaleń w tym temacie między szefostwem a pracownikiem firmy. W takim wypadku - skoro jest to kwestia indywidualna - jak wygląda sytuacja związana z wynagrodzeniem pozapłacowym? Czy pracownicy tej firmy mogą liczyć na wszelkiego rodzaju dodatki / benefity?

mazout

Mało płacą,umowy na 3 -mce ,najnizsza krajowa na papierze.Poza tym ok

Kasa marna była i jest, oszukują na urlopach, a i przez z 3 miechy nie odprowadzali składek, (usunięte przez administratora) w wydało się jak poszedłem do lekarza,,,

Rrrr

Ile zarabia monter w fabryce?

Jedno wielkie dno. Okradają na każdym możliwym kroku. Ludzie pracujący w biurze hbs nie kompetentni brak szacunku do pracownika stawki tragedia. Umowy smieciowe reszta pieniędzy pod stołem, idąc po wypłatę przy biurze stoi na ulicy z 40-stu+ ludzi może pip to kiedyś zobaczy i dobiora się tym złodziejom do tyłka. Propozycje pracy: cnh Płock(15.50zl/zł do ręki przy czym inne agencje dają 22zl do ręki) , Kutno, Czechy(15. 50zl do ręki 2000zl brutto na umowie, na dietach okradają płacą zanizone stawki euro) nicac innego jak iść i napluc im w twarz!

Henio

Stawki dla spawaczy

Firma wspaniała. Wypłata zawsze na czas, ubrania dają naprawdę firma godna polecenia. Niewiem kto to za głupoty pisze że firma zalega z płatnościami.

On
@pracownik

Omijać tą firme zdaleka

Pa..

Oszukują na kase koleś 1 rok przychodzi do roboty dostanie 11.50albo12 A ktoś zap.....dała 5 czy któryś sezon i nie chcą 50 gr podnieść żal.juz opinia i tak wam się zje....bała Powodzenia upadłości życzę

Dno KONDRADOWI WAP NIE DŁUGOSZA OD WILDA minimum 12zl.powinno być a nie 10 zyczy 11 ZAL

an

to najstarsza agencja pracy ty,czasowej w regionie płockim także na świeżo się powinny oferty pojawiać, trzeba być xzujnym, u nich pracy nigdy nie brakowało

pluto

ogólnie HBS to dobra firma,ale nie polecam przyjmować się przes tą firmą do CATa w CNH.Banda dycydentów na stanowiskach.Trzeba być czyimś pociotą,najlepiej p.[usunięte przez admina] ,aby coś osiągnąć.

Zostaw merytoryczną opinię o Hydro Bud Serwis Plus C. Jóźwiak sp.j. - Płock

Hydro Bud Serwis Plus C. Jóźwiak sp.j.
2.4/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Bytnara 41
    09-410 Płock

Hydro Bud Serwis Plus C. Jóźwiak sp.j.