Opinie o Hydro Bud Serwis Plus C. Jóźwiak sp.j. w Płock

counter
2 37 33 5 1
Wanda Nowy wpis

Jakie możecie wymienić pozytywne i negatywne aspekty pracy w Hydro Bud Serwis Plus? Pytam o takie konkrety, to właśnie one najlepiej pokazują pracę w danym miejscu :) Ktoś pokusi się może o takie zestawienie? Będę bardzo wdzięczna!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 73 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Hydro Bud Serwis Plus C. Jóźwiak sp.j.?

Michał Nowy wpis

A studenci jaka maja stawkę ?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Hydro Bud Serwis Plus C. Jóźwiak sp.j.? Chętnie zatrudniają?

xxx Nowy wpis
 Rekomendacja
@Pytanie

Tak,

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Obrywacze

HBS pracuje teraz w fabryce?

Kamil

Czy ktoś z Was pracuje jeszcze bądź pracował w ostatnim czasie w firmie Hydro Bud Serwis Plus? Chciałbym dowiedzieć się czegoś o tym miejscu pracy, dlatego liczę, że z Waszą pomocą mi się to uda. Będę zobowiązany za każdą odpowiedź.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 510 dni.

Jak wygląda podstawa w Hydro Bud Serwis Plus C. Jóźwiak sp.j.?

Dagmara

@Pawel a na jakim dziale pracujesz i jaka umowa ?

Pawel

Nie narzekam. Pracuje w Kutnie i jest ok

kutno
@Pawel

jestes ich znajomkiem to masz dobrze pawełku

spawacz

Spawacze Monterzy szczerze odradzam w hydro bud serwis oszukują na godzinach , urlopach , chorobowym , stawkach . Jak się przyjmujemy do pracy wszystko ładnie cacy po kilku miesiącach wszystko wyglada inaczej tragicznie , dno , żenada odradzam pracy jak najdalej od tej firmy

@spawacz

Muszę Ci powiedzieć, że bardzo zaniepokoiłeś mnie tymi informacjami. Ale tak naprawdę są one mało konkretne. Zacznę chyba od kwestii urlopów. Czy w Hydro Bud nie robi się większych problemów, jeśli pracownik chce wziąć urlop na żądanie? Jak to wygląda?

Jakaja

Firma jak najbardziej ok wyplata zawsze na czas raz zdarzyło się 1 dzień zwłoki wiec nie prawda jesli ktos mowi ze nie płacą a każdy zatrudniający sie sam decyduje czy brać robote czy nie wiec moje opinia jak najbardziej ok

@Jakaja

Wynagrodzenie otrzymywane na czas to absolutna podstawa. Dobrze zatem, że w Hydro Bud Serwis Plus nie ma z tym najmniejszego problemu. Tak naprawdę nie wiele tu wiemy o ogólnych warunkach pracy, na jakie można liczyć, zatrudniając się w tej firmie. Może zatem powiesz nam coś na początek o kwestii dostępu do pakietu socjalnego?

Gutek

Wysokość zarobków to kwestia sporna od zawsze i zostaje jedynie negocjowanie indywidualne!!

@Gutek

Z tego, co piszesz, wynika, że kwestia związana z wynagrodzeniem w Hydro Bud Serwis jest zależna od szczegółowych ustaleń w tym temacie między szefostwem a pracownikiem firmy. W takim wypadku - skoro jest to kwestia indywidualna - jak wygląda sytuacja związana z wynagrodzeniem pozapłacowym? Czy pracownicy tej firmy mogą liczyć na wszelkiego rodzaju dodatki / benefity?

mazout

Mało płacą,umowy na 3 -mce ,najnizsza krajowa na papierze.Poza tym ok

były pracownik

Kasa marna była i jest, oszukują na urlopach, a i przez z 3 miechy nie odprowadzali składek, (usunięte przez administratora) w wydało się jak poszedłem do lekarza,,,

Rrrr

Ile zarabia monter w fabryce?

Jedno wielkie dno. Okradają na każdym możliwym kroku. Ludzie pracujący w biurze hbs nie kompetentni brak szacunku do pracownika stawki tragedia. Umowy smieciowe reszta pieniędzy pod stołem, idąc po wypłatę przy biurze stoi na ulicy z 40-stu+ ludzi może pip to kiedyś zobaczy i dobiora się tym złodziejom do tyłka. Propozycje pracy: cnh Płock(15.50zl/zł do ręki przy czym inne agencje dają 22zl do ręki) , Kutno, Czechy(15. 50zl do ręki 2000zl brutto na umowie, na dietach okradają płacą zanizone stawki euro) nicac innego jak iść i napluc im w twarz!

Henio
@Były pracownik

Stawki dla spawaczy

Firma wspaniała. Wypłata zawsze na czas, ubrania dają naprawdę firma godna polecenia. Niewiem kto to za głupoty pisze że firma zalega z płatnościami.

On
@pracownik

Omijać tą firme zdaleka

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Hydro Bud Serwis? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Pa..

Oszukują na kase koleś 1 rok przychodzi do roboty dostanie 11.50albo12 A ktoś zap.....dała 5 czy któryś sezon i nie chcą 50 gr podnieść żal.juz opinia i tak wam się zje....bała Powodzenia upadłości życzę

Nick

Dno KONDRADOWI WAP NIE DŁUGOSZA OD WILDA minimum 12zl.powinno być a nie 10 zyczy 11 ZAL

Zostaw merytoryczną opinię o Hydro Bud Serwis Plus C. Jóźwiak sp.j. - Płock

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Hydro Bud Serwis Plus C. Jóźwiak sp.j.
2/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Bytnara 41