Hydro Bud Serwis

Opinie o Hydro Bud Serwis

Gutek

Wysokość zarobków to kwestia sporna od zawsze i zostaje jedynie negocjowanie indywidualne!!

mazout

Mało płacą,umowy na 3 -mce ,najnizsza krajowa na papierze.Poza tym ok

były pracownik

Kasa marna była i jest, oszukują na urlopach, a i przez z 3 miechy nie odprowadzali składek, (usunięte przez administratora) w wydało się jak poszedłem do lekarza,,,

Szukasz pracy?

Pawel

Nie narzekam. Pracuje w Kutnie i jest ok

Rrrr

Ile zarabia monter w fabryce?

Jedno wielkie dno. Okradają na każdym możliwym kroku. Ludzie pracujący w biurze hbs nie kompetentni brak szacunku do pracownika stawki tragedia. Umowy smieciowe reszta pieniędzy pod stołem, idąc po wypłatę przy biurze stoi na ulicy z 40-stu+ ludzi może pip to kiedyś zobaczy i dobiora się tym złodziejom do tyłka. Propozycje pracy: cnh Płock(15.50zl/zł do ręki przy czym inne agencje dają 22zl do ręki) , Kutno, Czechy(15. 50zl do ręki 2000zl brutto na umowie, na dietach okradają płacą zanizone stawki euro) nicac innego jak iść i napluc im w twarz!

Henio
@Były pracownik 17.07.2018 01:41

Stawki dla spawaczy

Firma wspaniała. Wypłata zawsze na czas, ubrania dają naprawdę firma godna polecenia. Niewiem kto to za głupoty pisze że firma zalega z płatnościami.

On
@pracownik 19.01.2012 13:05

Omijać tą firme zdaleka

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Hydro Bud Serwis? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Pa..

Oszukują na kase koleś 1 rok przychodzi do roboty dostanie 11.50albo12 A ktoś zap.....dała 5 czy któryś sezon i nie chcą 50 gr podnieść żal.juz opinia i tak wam się zje....bała Powodzenia upadłości życzę

Nick

Dno KONDRADOWI WAP NIE DŁUGOSZA OD WILDA minimum 12zl.powinno być a nie 10 zyczy 11 ZAL

an

to najstarsza agencja pracy ty,czasowej w regionie płockim także na świeżo się powinny oferty pojawiać, trzeba być xzujnym, u nich pracy nigdy nie brakowało

pluto

ogólnie HBS to dobra firma,ale nie polecam przyjmować się przes tą firmą do CATa w CNH.Banda dycydentów na stanowiskach.Trzeba być czyimś pociotą,najlepiej p.[usunięte przez admina] ,aby coś osiągnąć.

DEBESCIAK Z RAMEK

firma krzak umowy smieciowe i jak by mogli to tez by nieplacili niepolecam tej firmy

zainteresowany

a mnie interesuje ile można zarobić w tej fabryce przez agencje jako spawacz? nie chcą powiedziec od razu i nie wiem czy sie oplaca tam skladac podanie bo teraz robote mam ale chcialbym lepiej platna. ktos wie ile na start daja spawaczom a ile monterom, bo z kolega chcemy isc razem.

gunia

Nie wiem kto napisał że Hydrobud to taka ,wspaniała firma ,to dlaczego zalega ludziom z płatnościami od sierpnia.

polecam tą agencję pracy. Wprawdzie do lepszych pieniedzy musisz chwile poczekac, poniewaz nie daja od razu nowemu pracownikowi kokosow ale masz stabilne zatrudnienie, pieniazki na czas, skladki.

Zostaw opinię o Hydro Bud Serwis - Płock

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hydro Bud Serwis