Opinie o Orlen ochrona w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Orlen ochrona. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Orlen ochrona o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orlen ochrona w Gdańsk

KPO Nowy wpis

Wieczny (usunięte przez administratora), nie ma czasu żeby spokojnie coś zjeść bo obstawiasz najgorsze posterunki bo kolesiorstwo musi mieć lekkie stanowiska pracy. (usunięte przez administratora) placa patrząc na wykonywaną pracę, dodatki trochę lepsze. Ogólnie nie opłaca się tam pracować forever

Co jaki czas w Orlen ochrona można ubiegać się o podwyżkę?

Obserwator Nowy wpis

A ja się Was wszystkich pytam, czy da się coś z tym wszystkim zrobić? Czy MY jako pracownicy TEJ FIRMY możemy mieć jakiś wpływ na to co się dzieje złego. Czytając te wszystkie opinie staram się spojrzeć na to wszystko obiektywnie i tu pojawia się problem bo nie da się stać obojętnie. Gdzie uderzyć by polepszyć NAM warunki pracy? Objetnic już w tej firmie było sporo niestety żadna nie została spełniona. Piszecie niech Pani Prezes przejedzie się po posterunkach, przypuszczam że nikt się nie odezwie jak się pojawi. Dlaczego? Boimy się o własne tyłki bo pracować trzeba. Proponuję uderzyć do Sanepidu co do kibli, braku bieżącej wody, brak pomieszczeń socjalnych, nie ma gdzie zjeść ciepłego posiłku. To mi doskwiera. Oprócz tego nie jestem załataj dziura braku w ludziach by mnie CIĄGLE przerzucać z posterunku na posterunek kilka razy w ciągu zmiany. O braki kadrowe się martwcie ale nie róbcie z nas pracowników (usunięte przez administratora) Niektórzy z szefów powinni schować dumę do kieszeni i być dla ludzi. Tyle w temacie.

Bandyta Nowy wpis

Firma lepsza od cyrku Arena . Można za darmo oglądać klaunów tzn. dowódców i starych trepów ledwo poruszających się .Ale są też dobre strony tego cyrku bo coś tam jeszcze zapłacą tzn. dodatek głodowy. Firma nie stawia na jakość a liczy się sztuka aby ktoś był na posterunku . W większości to wykorzystają manekiny to będzie jeden (usunięte przez administratora)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Orlen ochrona? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
BIZON

JEDYNYM DOWÓDCĄ KTÓRY WSZYSTKO KUMAŁ BYŁA MONIKA, PISZĘ BYŁA BO ZROBIŁA AUT. PAN SZ NIE POSTARAŁ SIĘ. JEŻELI PAN SZ NIE ZROBI PORZĄDKU Z KOLESIOSTWEM I EMERYTAMI PRZYKLEJONYMI DO KONKRETNYCH POSTERUNKÓW TO KOLOROWO NIE BĘDZIE.GDZIE TA RÓWNOŚĆ!!!! ZRESZTA NASUWA SIĘ PYTANIE CZY PAN SZ SIĘ WOGÓLE NADAJE NA TO STANOWISKO? PATROLE TO JAKAŚ BŁAZENADADA, PRZECIEŻ WIEKSZAŚĆ Z 80% PATROLOWCÓW TO DZIADKI W RAZIE NIEPRAWIDŁOWOŚCI A NIE DAJ BOŻE JAKIEJŚ GRUBSZEJ AKCJI TO SAMI BY SPIERDZIELILI A GDZIE TU KOGOŚ PRZYWOŁAĆ DO PORZĄDKU.

a ja
@BIZON

Mam już swoje lata i widziałem jak młodzi ochroniarze uciekali lub w ogóle nie podejmowali interwencji. Nie można wszystkich starszych kolegów wrzucać do jednego wora. Z tego co tutaj przeczytałem , wniosek nasuwa się taki żeś chyba jakiś komandos.

BIZON
@a ja

# a ja zgadzam się nie umniejszać starszym kolegom bo nie o to w tym chodziło. Źle żeśmy się zrozumieli, ale faktem jest ze kadrę by można odmłodzić choćby z tego względu że starsi mają emerytury, dorabiając sobie młodzi nie mają szans by się pobujać w patrolu. Druga para kaloszy to to że za mało płacą by młodzi przyszli. Rozwoju w firmie brak a nie trzeba wiele by to zrobić. Chęci i gadanie jak to kolorowo będzie czy miało być to też za mało. Firma Orlen powinna w jakiś sposób pokazać że zależy im na ludziach, obiecanki to jakaś dziecinada a tym się ludzi nie zatrzyma. Oczywiście nie trzeba być komandosem by widzieć co nie co.

Teściowa
@BIZON

Bizonku w większości zgadzam się z Tobą.Jest tu również dużo młodych pracowników ale niejeden dziadek jest sprawniejszy od tych młodych . Młodzi otwarcie mówią że mają umowy w innych firmach a tu przyszli dorobić a nie pracować . Pełniąc służbę na posterunku często widzę nawet na dniówce jak zleceniowcy mają rozłożone fotele i śpią - również ci młodsi.

a ja

Grupa Transportowa Gdańsk. Ogólnie praca mogła by być w sferze,- fajna , ale : skala od 1 do 10 ,- atmosfera w pracy - 3 , możliwość awansu,-1 , porozumienie z szefem,- 1, wynagrodzenie,- 3. Ogólne wrażenie ,- wyzysk., Niech nikogo nie zwiedzie fakt że to firma państwowa. Podkreślam że jest to moje zdanie subiektywne . Zatrudnij się , zobacz , oceń :-) .

Mama

Nie wypada mówić źle o swoim pracodawcy,ale niestety taka jest gorzka prawda.Pracowałam w tym bałaganie długo,za długo.Brak zarządzających są tylko nieudolni rządzący.(usunięte przez administratora).Nie uwierzysz jak się sam nie przekonasz.Dlatego tak polecam tego pracodawcę każdemu kto chciałby osobiście zweryfikować negatywne opinie.Może firma Orlen zechce zadbać o swoje dobre oblicze,czego życzę obecnym pracownikom.

Teściowa

Co za głupie wpisy . Jest super . Za tą robotę to i tak dużo płacą

Robinson

Wykopać orlen z portu razem z tymi starymi dziadami pożal się Boże rządzącą elytą... pijaki i nieroby.

Kamila
@Robinson

Nic nie rozumiem, czemu ci przeszkadza ta firma? Czyżby zwolniony pracownik? ;)

Nina Terentiew
@Robinson

Ma chłop rację za sopu było lepiej

DZIADYGA

DOKŁADNIE 2 ZMIANA TO PORAŻKA TEN CHŁOP ZE WSI M.K. NIE UMIE ROZMAWIAĆ Z LUDŹMI. JAK TO MÓWI PUDZIAN "ZLECENIOWCY GUROM" HAHA. KLIKA I TYLE. PROCENTY NA BUDACH TO NORMA, ALE ON NIGDY NIE WIDZI, NIE CZUJE DZIWNE ???? MOŻE MA COVIDA I STRACIŁ WĘCH... NIE POLECAM, UCIEKAĆ BYLE DALEJ, MIODU NIE MA..

Colombo

Ta firma to farsa. Pseudo dowódcy bez pojęcia o swoich zadaniach, zlewający ludzi. Zachowują się jakby to oni nam płacili, trudno cokolwiek sie dowiedzieć, rzadko kiedy są wogole zorientowani w tym co się wokół nich dzieje. Kpina. Śpiochy na zleceniu na budach, a etatowi (usunięte przez administratora) za nich na szlabanach. Spółdzielnia inwalidów jeździ w patrolach. Ile jeszcze (usunięte przez administratora) trzeba wylać żeby ktoś się obudził? Czas żeby Pani prezes zajęła się tym bałaganem, może powinna przyjechać i zobaczyć warunki w jakich pracują ludzie na budach latem i zimą bez toalet, bieżącej wody i innych podstaw socjalnych typu kuchenka mikrofalowa bo jeden ciepły posiłek na 12h to chyba nie jest jakiś cud nie do zrealizowania. Panie na posterunkach 12h bez toalety hm? Nie no sory jest toi toi, żenada. Ciekawe czy panie z biura by tam weszły? Nie pozdrawiam.

Franuś

KATASTROFA!!!! ZAROBKI NĘDZA!!! OBIETNICE PRZY ZATRUDNIENIU PRZEZ PANA A.SZ OCZYWIŚCIE BEZ POKRYCIA. NA NIEKTÓRYCH POSTERUNKACH NIE MA GDZIE UMYC RĄK. TOI TOI I TO NIE JEDEN. WARUNKI SANITARNE PONIŻEJ GODNOŚCI. PRACUJĘ BARDZO DŁUGO W TEJ FIRMIE I MUSZĘ PRZYZNAĆ ŻE ZA CZASÓW SZEFOWANIA WITKA BYŁO LEPIEJ. KOLESIOSTWO, PRACOWNICY NA ZLECENIU RZĄDZĄ SZEFOSTWEM, TAM NIE PÓJDĄ BO ZA CIĘŻKO INACZEJ IDĄ DO DOMU, UMOWA O PRACĘ POMIATANI BO MUSZĄ IŚĆ WSZĘDZIE. GDZIE TA RÓWNOŚĆ!!! DOBRZY LUDZIE ODCHODZĄ Z PRACY A TO Z NIMI POWINNA PANI PREZES PRZEPROWDZIĆ ROZMOWĘ BY SIĘ WKOŃCU OKAZAŁO KOGO WINA W TYM CYRKU BO INACZEJ TEGO NAZWAĆ SIĘ NIE DA. LUDZIE PRACUJA BO MUSZĄ.

STARY TREP

PRACA JEST SUPER . WYNAGRODZENIE ELEGANCKIE . F1 K-0 NASTĘPNA ZMIANA K-0 F1 TO SIE NAZYWA KOLESIOSTWO . POZDRAWIAM

Zostaw merytoryczną opinię o Orlen ochrona - Gdańsk

• Jak się pracuje w Orlen ochrona?

Zobacz opinie na temat firmy Orlen ochrona tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orlen ochrona?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Orlen ochrona