Opinie o Orlen Oil sp. z o.o. w Kraków Zakopiańska 58

Marka ORLEN wyceniana jest na 4,4 mld zł. PKN ORLEN SA jest jedynym polskim przedsiębiorstwem notowanym na liście 500 największych firm świata magazynu "Fortune". Spółka zajmuje się przerobem ropy naftowej na benzyny bezołowiowe, olej napędowy, olej opałowy (główne produkty) oraz paliwo lotnicze, tworzywa sztuczne i wyroby petrochemiczne. Jest wielokrotnym liderem: przerobu ropy w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej, posiadającym rafinerie zlokalizowane w Polsce, Czechach i na Litwie; produkcji petrochemikaliów, które stanowią podstawowy surowiec dla licznej grupy firm chemicznych; rynku detalicznej sprzedaży paliw w Polsce, dzięki sieci ponad 1750 stacji paliwowych. ORLEN jest również właścicielem spółki wydobywczej w Kanadzie (Orlen Upstream Canada Ltd.) i jednym z kluczowych właścicieli koncesji na poszukiwanie gazu łupkowego w Polsce. Obecnie inwestując w energetykę buduje we Włocławku i Płocku elektrociepłownie parowo-gazowe.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orlen Oil sp. z o.o. w Kraków Zakopiańska 58

technolog

tanie goowno 15W i 10W leją na swoich podłych bazach mineralnych produkowanych w Trzebini, a oleje 5W, 0W już na porządnej bazie produkowanej z gazu ziemnego czyli GTL od Shella, więc te już warto kupić

Waldi

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

fachowiec/branżowiec

oleje serii classic to cienizna, maxexperty (orlen pro w beczkach dla warsztatów) to już niezłe oleje

Edyta

@sołtys @samo sedno Proszę o kulturalne komentowanie i nie obrażanie innych osób. Takie praktyki naruszają regulamin korzystania z usług a same wypowiedzi mogą zostać usunięte przez administratora. Czy trwa obecnie rekrutacja na do firmy Orlen Oil? Jeżeli tak to na jakie stanowiska? Taka informacja może być ważna dla osób chcących pracować w tej branży.

@Edyta

Edzia, nie filozuj, bo się zgrzejesz haha!

@Edyta

Blondiii, jesteś chętna, aaa?! całuski 102! ;-)

@Edyta

janek pisiorek dzwonił do Ciebie, aaa? haha!

@Edyta

Edzia, pisiora do wora i do doktora! hahaha!!!!

@Edyta

Edzia, to reasumując niezwykle złożoną problematykę zagadnienia, u mnie czy u Ciebie? ;-)

Przedstawiciel Handlowy

Dwie panie zadające pytania, z zakresu handlu oczekiwaniach płacowych oraz ogólnie o dotychczasowych doświadczeniach zawodowych. Dziwne podejście do kwestii obszaru operowania( tak jakby już miały kogoś wybranego na ubiegany dany teren)i próbują nakłonić kandydata aby zadeklarować gdzie ewentualnie mógłby kandydat jeszcze podjąć prace- wskazać dwie lokalizacje. Wychodzi na to ,że mają nadzieje iż w dobie dużego bezrobocia , i tak kandydaci będą rzucać się na szyję że mieszkając w Małopolsce przyszli pracownicy będą mogli operować na np.: Dolnym Śląsku. Moim zdaniem dział HR w OrlenOil jest całkowicie zbędny; niepotrzebne ściemnianie. Osoby są wybierane odgórnie a potem rozpisuje się rekrutacje marnując czas ewentualnym zainteresowanym.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
technolog

olej Orlen Classic 10W/40 A3/B3 półsyntetyk to faktycznie olej mineralny (bazy raczej tylko mineralne, orlenowksie z Trzebinii), prawdopodobnie nie ma tam nawet śladu żadnej bazy syntetycznej, nawet taniego hydrokraku HC 3 grupy (który nie zawsze jest traktowany jako baza symtetyczna), stąd tak niska cena i jakość tego oleju, nadaje się praktycznie tylko do starego ursusa lub kosiarki ogrodowej!!!

sołtys

janek wracaj ty do dom na hektary bo ziemia bez chłopa dziczeje, jeszcze sie w tym całym mieście zgubisz jak ciotka w czechach taaa jojjj!

samo sedno

ten wasz pisowski pociotek kładzie wszystkie firmy, którymi próbował nieudolnie zarządzać (a była tego cała masa, praktycznie co roku inna firma państwowa), takie ma świetne kwalifikacje i taki los czeka pewnie też tę firmę zarządzaną przez przypadkowych ludzi z nadania politycznego haha

technolog

Oleje serii classic lejecie na tych bazach mineralnych orlenowskich z Trzebini, które Wam Fuchs z Gliwic odrzucił z powodu marnej jakości i wróciły do Trzebini?

branżowiec

leją oleje dla Tesco pod marką Tesco czyli firma sięgnęła już dna!

ciekawski józek

ten Wasz nowy prezio z nadania pisowskiego to wcześniej PKS w Krośnie położył???

silnikowiec

te wasze oleje platinum classic to do wuja niepodobne, woda sie z tego robi juz po 3 tys. km i co dalej do przebiegu 15 tys. km?!!!

Mawo

Burdel na kolkach .. Idzie na dno jak tytanic

zniesmaczony

rozmowa z działem HR to porażka.oczekiwania olbrzymie płace poniżej średniej.Nie polecam szkoda czasu

Szukający

Cześć, Wiecie ile może dostać na początek Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży ze znajomością SAPa? 3500-4500 brutto?

mint

heja, szukają w krakowie specjalisty do spraw kontrolingu, jeśli ktoś aktualnie szuka pracy to warto zaaplikować :)

znajomy

Pani od PR już skończy wciskać kit. Opinie wynikają z warunków pracy, gdzie od dłuższego czasu wywala się doświadczoną kadrę, a zatrudnia właśnie pociotków rożnej maści. Firma rozłazi się w szwach, ale trochę jeszcze poleci siłą rozpędu. Później to już tylko płacz "menagerów": "bo my wszystko robili zgodnie z procedurą, to te złe pracowniki zepsuli firmę".

PioPio

Ja właśnie mam w czwartek rozmowę na temat tego stanowiska. Też mnie interesują zarobki bo za mniej jak 14-15.000 brutto się nie zgodzę i szkoda ich i mojego czasu. Boję się, że przyjmą kogoś świeżo po studiach albo jakiegoś pociotka i tylko zmarnuję dzień urlopu.

realista
@PioPio

stawiam na pociotka bez kwalifikacji i wyników, bo cały orlen to jedna wielka familiada!

Dobra Zmiana
@realista

Tak, wszyscy jesteśmy dziećmi 500 plus

Koleżanka z pracy
@realista

Jasne że tak choćby taka Trybyła z eksportu siedzi tam 10 lat z hakiem, a nawet dobrze po polsku nie umie, pamiętam jej "zaczym"dasz umowę do podpisu to "wpierw" zrób coś tam, okropna jest, wieś tańczy i śpiewa, a jaka pewna siebie do tego.

silnikowiec

haha właśnie orlenowskie cwaniaczki usunęły specyfikację A3/B4 z kart olejów Orlen Classic obecnych na stronie internetowej tej firmy, jeśli wasze oleje są takiej samej jakości jak to wasze cwaniactwo to radzę wszystkim omijać te produkty z bardzo daleka! lepiej już lać Lotosy!!!

silnikowiec

czy 10W/40 classic spełnia normę ACEA B4 czy tylko B3? na stronie Orlenu spełnia B4, a na naklejce na oleju jedynie B3, niezłe bajki na tych olejach wypisujecie!!!

kandydat

taaa wycieczka jedynie 400 km w jedną stronę haha

Zostaw merytoryczną opinię o Orlen Oil sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Orlen Oil sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Orlen Oil sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orlen Oil sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orlen Oil sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Orlen Oil sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orlen Oil sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 149 ocen.

Orlen Oil sp. z o.o.