Opinie o Bliska (PKN Orlen) w Płock

Marka ORLEN wyceniana jest na 4,4 mld zł. PKN ORLEN SA jest jedynym polskim przedsiębiorstwem notowanym na liście 500 największych firm świata magazynu "Fortune". Spółka zajmuje się przerobem ropy naftowej na benzyny bezołowiowe, olej napędowy, olej opałowy (główne produkty) oraz paliwo lotnicze, tworzywa sztuczne i wyroby petrochemiczne. Jest wielokrotnym liderem: przerobu ropy w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej, posiadającym rafinerie zlokalizowane w Polsce, Czechach i na Litwie; produkcji petrochemikaliów, które stanowią podstawowy surowiec dla licznej grupy firm chemicznych; rynku detalicznej sprzedaży paliw w Polsce, dzięki sieci ponad 1750 stacji paliwowych. ORLEN jest również właścicielem spółki wydobywczej w Kanadzie (Orlen Upstream Canada Ltd.) i jednym z kluczowych właścicieli koncesji na poszukiwanie gazu łupkowego w Polsce. Obecnie inwestując w energetykę buduje we Włocławku i Płocku elektrociepłownie parowo-gazowe.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKN Orlen w Płock

X

Zapomnieliście dodać , że prowadząc stacje nie można zachorować. Nie daj Bóg znaleźć się w szpitalu. Bo cię zjedzą - przecież masz się potroić a stacja ma być na tip top. Kobietom współczuć tylko bo dzieci nie można rodzic. Inaczej na na L4 i macierzynskim trzeba łamać przepisy i przychodzić do pracy bo KRy, dyry i inne myślą że kołyskę wstawi się do biura i będzie tak spać. Książka o prowadzeniu stacji byłaby hitem w Polsce. Dość przychodzić nawet z dziećmi itd będąc na zwolnieniach to i tak powiedza że źle bo za krótko . Nie doceniają że człowiek stara się i choć nie powinien i tak stałe dogląda interesu by było ok .Mimo że w umowie mamy własną działalność a co za tym idzie brak normowanych godzin pracy.

@X

A co mnie to interesuje chyba wiedział i czytał...co podpisuje. Lepiej niech powiedzą jak to w krótkim czasie kupują nowe mieszkania, dwa razy w roku jak nie więcej wyjazd za granicę na wakacje, nowe autka a ty zastanawiasz się czy możesz wyjechać na weekend nad morze, bo najniższa krajowa. Śmiechu warte... żenada

Zróbcie coś

Zróbcie coś z menagerami - każą pisać plany poprawy i wyjaśnienia za wynik tajemniczego poniżej 90% . W regulaminie firmy kontrolującej wyraźnie pisze że nie wolno im karać i wyciągać konsekwencji - ma to być narzędzie do polepszenia pracy i weryfikacji dla prowadzących. Mobbing ? Niech sobie zmienia firmę albo tego co wagi ustala . Kontrola ma 3 strony a4 podpunktów masa a przy dwóch np brak pożegnania bo klienci między sobą się pchają jak dziki w żołędzie jest wynik do wyjaśnień ? To nawet nie jest śmieszne. Mamy te e-maile przekazać do tv ? Pomocy brak , do gnębienia który powoduje brak chętnych do pracy - wszyscy

@Zróbcie coś

Nie tylko zrobić porządek z menadżerami!! Że wszystkim którzy ciągną i głabią do siebie nie licząc się z pracownikami dając najniższa krajowa a wymagania głowa mała. W końcu niech usłyszą wszyscy zgłaszając to tematdlauwagi. Zrobią porządek tak jak z Biedronką i może w końcu dadzą to ile powinien zarabiać każdy pracownik na stacji w światki i niedzielę. A nie wciąż zastraszać i karać ...czasy (usunięte przez administratora) skończyły się bardzo dawno. Bo inaczej sami będą zapieprzac na podjeździe i za kasą. Takie są fakty

Doris

Wspaniała firma, wspaniała praca, regularne podwyżki dwa razy w roku ???? (najniższa krajowa) plus ewentualna premia, którą na każdym kroku "sępy" próbują ci z każdej strony wyszarpać , żebyś przypadkiem nie zarobił więcej niż najniższa krajowa. Podwyższanie planów, zabieranie etatów a napuszczania jakiś Tajemniczych klientów z ich chorymi kryteriami to już apogeum tego (usunięte przez administratora) Najgorsi są imbecyle, ameby umysłowe które przychodzą na stację i obrażają pracowników stacji bo im się rząd nie podoba; Przepraszam ale co mnie to obchodzi? Ja tu tylko pracuję, nie obchodzi mnie ani Obajtek ani prezes czy też jego kot. Tak więc, tankujesz gaz(bo są Panowie którzy nie potrafią w dziurkę trafić lub mają za ciasne spodnie żeby się schylić i podpiąć pistolet), kasujesz klientów, dokladasz towar, zamiatasz, myjesz podłogi , odśnieżasz, czyścisz fugi, pilnujesz terminów, przyjmujesz dostawy, robisz banka, myjesz osrane kible (bo ludzie to świnie I czasem specjalnie osrają czy oleją ) Tak więc Polecam za te pieniądze jest wręcz praca marzeń! Mam nadzieję że niedługo managerowie będą musieli wypełniać luki po ajentach którzy odejdą i sami będą musieli zająć sie tym syfem za te psie pieniądze

Aleksandra
@Co???

Zmień facet leki albo dilera . Pasjonacie bzdur . Ambitni i tak mocno pomysłowi że prowadzę stacje 11 lat . I nie doświadczyłan żadnej pomocy. Najczęściej slyszalam bezczelne odpowiedzi ja nie znam systemu , to wy macie regulaminy i instrukcje to je czytajcie . Za taką pomoc dziękuję . Potwierdzam jak wyżej, że kończy się ich praca na wykonaniu ankiety . Patrzą na swoje wyniki a stacje mają głęboko. Jeżeli nie napiszesz bezpośrednio wyżej to łaskawie się nie zainteresują etatami , planami, konkurencja itd .

Rzetelna ocena.

Moja ocena pracy jako prowadzącej po 11 latach na szybko. Plusy: -stabilna praca -odpowiednie zarobki do danego stanowiska -solidne premie uznaniowe -bardzo owocna współpraca z partnerami biznesowymi oraz fachowa pomoc z ich strony -można pracować w dzień i w nocy -specjalistyczne oraz fachowe szkolenia i dynamiczny rozwój zawodowy -zdobycie ogromnej fachowej wiedzy w dziedzinie zawodowej -praca z fajnym zespołem oraz poznawanie nowych ciekawych ludzi Minusy: - chyba tylko tyle, że ze smutkiem odesłałam z kwitkiem chętnych do pracy, ze względu na brak miejsc na stacji. Popyt na miejsca pracy i zainteresowanie jest dość spore wśród Polaków

@Rzetelna ocena.

Jedna na milion. Albo ściemniacze którzy głupoty piszą. Ja mam odmienne zdanie o tym wszystkim...wyzysk pracowników atmosfera po żal się Boże najniższa krajowa brak motywacji. Poprostu temat rzeka... (usunięte przez administratora) i kantowanie innych

Psp

Bzdury tu wypisujecie. Ktoś tu poinformował, że prowadzący ma problem z urlopem i nie może zachorować. Ja akurat miałam ten problem, że musiałam iść na zwolnienie i przez miesiąc bez problemu mój partner biznesowy mnie zastąpił na kasie. Nie było żadnego problemu i sumiennie wykonywał swoje obowiązki prowadzącego. Pomógł i przekazał mi, że jeśli sytuacja się powtórzy to bez gadania poprowadzi stację. Jestem wdzięczna, że mam takiego partnera w biznesie.

@Psp

Co za bzdury wypisujesz. Nawet głupie i kłamliwe posty powinny mieć granice. To tak jakby oba jtek zastępował peronowego.

@Psp

Za taka propagandę pisania bzdur że Menager stanął na kasie powinieneś dostać w gębę. Jak wam nie wstyd bezczelnie popisowskie pionki. Menagerowie w tej firmie nie mają nic wspólnego z partnerami biznesowymi. Robią tylko ankietę i jadą dalej. Tyle. To nie powinno się nazywać ani managerem ani partnerem bo to tylko nazwa nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością. Zwykły kontroler i tyle w dodatku często nie umiejący rzetelnie wypełnić ankietę.

Staystyka
@Psp22

Ile jeszcze nicków wymyślisz? Wie Pani/Pan, że za takie słowa jest paragraf i prokurator? Proszę się uspokoić i nikomu nie grozić. Pan/Pani chyba upadła na głowę. Brak personelu? Stacje zajęte i jest więcej osób na wakaty niż jest obecnie miejsc. Prowadzę statystyki i z mojej wiedzy wynika, że naprawdę dużo jest chętnych podjąć pracę jako zwykły pracownik, nie mówiąc już o wakatach na prowadzącego, gdzie jest kilka osób na jedno stanowisko.

@Staystyka

Dokładnie za propagandę i bzdury jest paragraf. W przeciwieństwie do Ciebie propagandową osobo nas na forum jest mnóstwo zarazem prowadzący jak i pracownicy. Czekam na dzień aż ktoś założy wam sprawę za tą tępa propagandę oraz za rzeczywiste warunki pracy takie jak M O BB I N G. To zobaczenia w TVN uwaga. Koło statystki to ty nie stałeś. Jedyne za co ci płacą to za propagandę. Najniższa krajowa + liche premie prowadzący mają ogromny problem z pozyskaniem normalnego pracownika. Centrala wcale ma nie lepiej menagerowie jeżdżą pytają czy polecimy kogoś ogarniętego żeby startował. Porażka sami sobie na to zapracowaliscie beznadziejnymi warunkami , batem i marchewką .

Statystyka Nowy wpis
@Psp22

O jakiej propagandzie bredzisz? Ty siejesz propagandę. Ty jedyna osobo wypisujesz negatywne komentarze na temat firmy, która dała ci na chleb, a poza tym chyba statystycznie jest tutaj więcej osób piszących pochlebne opinie, bo tak się czują dobrze w firmie. Ręce opadają czytając takie bzdury, które wypisujesz. Uśmiechnięte twarze prowadzących i pracowników. Statystyki to potwierdzają. To jest komplement dla firmy i dla każdego pracującego.

Już niedługo byly - już były Nowy wpis
@Staystyka

Statystycznie jesteś w 60%kobieta. Statystycznie masz jedno jądro i jeden jajnik, pół p e nisa, pół maci cy. To jest Twoje Statystycznie. Statystycznie zawsze piszesz na tym forum nielogiczne i kłamliwe bzdury.

Prowadzoncy Nowy wpis

Ale tu (usunięte przez administratora) sie wylewa. Nie wieżę własnym oczom. Jak można tak krytykować firmę, którą wszyscy tworzymy. Prowadzę stację już prawie 10 lat i nie mogę narzekać. Każdy dzień przynosi nowe doswiadczenia. Ta praca jest jak pasja i jeszcze mi za to płacą. Gdzie my prowadzoncy możemy mieć lepiej?

Już niedługo byly - już były Nowy wpis
@Prowadzoncy

No cóż. Nie możesz narzekać to nie narzekasz. Jeśli by ci zezwolili to byś pisał prawdę.

Prowadzący

Firma pięknie wykorzystuje prowadzących: co tydzien zmieniają jak nienormalni planogramy. Towar musisz zamówić i mieć na półce bo inaczej ci wpiszą wszystko w ankietę i nota. Piszesz i udowadniasz że ten towar się nie sprzedaje a i tak planogramu ci nie zmienia. Mało tego dzielisz się minimalna ilością logistyczna która została zamowiona z innymi stacjami, jeździsz jak (usunięte przez administratora) z kilkoma sztukami towaru, przeceniasz ten towar ale tylko 30 dni przed upływem terminu ważności bo wcześniej ci nie wolno. Według wytycznych masz prawo to zlikwidować jeśli się przeterminuje,ale nie dostaniesz zgody bo menadżerka powie, że nie można bo dyrektor zabrania. Później przy inwentaryzacji traktuja to jako braki i płacisz za wszystko po ich chorych cenach półkowych !!! Czyli dyrektorom itd można łamać instrukcje wytyczone przez Orlen ? Prowadzący ma sobie płacić za towar i wymysły który wciska nam na siłę dzial tworzący planogramy . Chore i niekompetentne. Jeśli stowarzyszenie zlozyloby zbiorowy pozew do sądu to firma przegrywa. Jak można obciążać kogoś za coś za co nie ma wpływu ? Nie ustalamy co ma stać na półce , zamawiamy minimalna ilość która dzielimy z innymi stacjami , przeceniamy a na koniec przy inwentaryzacji płacimy bo ktoś ma widzi mi się i zabrania likwidacji ? . Mało tego ludzie bez kompetencji w tej firmie mimo że zabraniają przecenić towar z dłuższa data ważności niż 30 dni to bardzo często jest tak, że że towar np kończy się za 37 dni i zgłaszasz do przeceny czekasz tydzień na decyzję zostaje ci 30 dni a na drugi dzień zmienia się promocją miesiąca i te towary,które wcale się nie sprzedają są w rzekomej promocji przez co Orlen również NIE POZWALA przecenić bo są w promocji hahaha. I znowu płacisz jak się przeterminuje. Ludzie , prowadzicie stacje latami ,pojedynczo nic nie zrobicie. Zbiorowo tak. Wystarczy zainteresować dziennikarzy. Naglosnik jak wygląda ajencja, jaka nas traktują , karają itd . Czas jest na to idealny bo wszystko z tego forum to prawda !

@Prowadzący

I właśnie widać jak skutecznie prawdziwe i niewygodne wpisy bolą zarząd. Wysyłają później komentarze o pseudo dobrych warunkach pomocy i partnerach biznesowych hahahah. NIE MA takiego czegoś . To jest na papierze w umowie. Prowadzący jest zdany na siebie a pseudo partner biznesowy to niby Menager którego zadaniem jest wjechać zrobić ankietę 100 pytań na tablecie i pojechać dalej bo nie ma czasu. Robota żyć nie umierać ale dla niego . Dla prowadzących udręka 0 pomocy 0 zarządzania tylko gnębienie. Tak jest od wielu lat .

@Psp

Widać mało wiesz o pracy menadżerów i partnerów biznesowych, bo nie wiesz chyba ile sobie żył wypruwają, nie śpią po nocach, żeby to wszystko ogarnąć. Mają większą harówę niż my prowadzący. Za te ankiety należy im się podziw, bo nie jest to proste do zrobienia nie mówiąc już o innych ciężkich obowiązkach.

@Prowadząca

Daruj sobie te bzdury. Jak ci nie wstyd. Większość prowadzących pracuje naście lat. Przeszli nie jedna władze. Mimo wszystko kwestia menadżerów się nie zmienia. Większość to hipokryci patrzący na swój czubek nosa , zrobić ankietę , nawet jak jest wszystko w porządku wpisać brednie że drobne nieprawidlowosci bez zdjęcia bo boją się dyrektora który nie pozwala im wystawiać wysokich ankiet. Chore. Jak całe reguły ..

Kiero
@Prowadzący

Dokładnie tak ! Co roku trzeba szybko kupować po ich cenie półkowej ! Według regulaminów to powinno być zlikwidowane a nie , że prowadzący musi płacić bo % do inwentaryzacji nie zmienia się od nastu lat ! Ponadto menadżerowie nie pozwalają likwidować bo się boją przełożonych ! . Z jakiej racji mamy płacić za ich towar i planogramy wrzucane na siłę !!

Franc
@Prowadzący

Wiesz co to aktywna sprzedaż? Twoja wina że się przeterminowało

@Prowadzący

Wystarczy opisać sytuację do TVN uwaga i niech zrobią wywiady na stacjach a nie z rzecznikiem prasowym. Moment by mieli ręce w nocnikach bo to co robią z prowadzącymi od lat to już nawet nie m o b b i n g tylko wyzysk i bezczelne kłamstwa

Ola
@Prowadzący

I tym jakoś biuro bezpieczeństwa nie może się zająć ? Prowadzących karają notami za każdą (usunięte przez administratora) , oni natomiast mogą robić co chcą i cisza.

Śmiech prowadzenia stacji

Dość propagandy na forum. Prowadząc stacje ma się własną działalność więc ma się multum obowiązków ze strony państwowej + kolejne multum od Orlenu. Czyli tak jakbyś był prezesem swojej firmy a w dodatku ktoś na siłę ci mówi jak masz tą firmę prowadzić. Pieniądze śmieszne. Na małej stacji za prowadzenie zarobi się z 5000 na dużej może cudem 8000. A umowa tak skonstruowana że wg indywidualnego podziału to na malej stacji pracownik zarobi z 3500 a na dużej z 4000. W porównaniu z osobą prowadząca która nie ma urlopu, wszystko na głowie osoby prowadzącej. Od rodo po BHP lekarzy , iso,Haccp po zbiorniki urządzenia odmierzacze i setki innych. Jeśli chodzi o pomoc to mogą sobie pisac że są instrukcje ale są ich setki i każda jedna ma masę stron. Pomocy ze strony menadżerów czy kierowników regionalnych bądź dyrektora NIE MA ZADNEJ. To jest trójca w spółce która tylko odwiedzajac stacje robi ankietę jak zwykły kontroler i jedzie dalej. Jeśli na stacji jest w porządku to na siłę wpisują coś żeby ankieta nie była na 100% bo dyrektor nie pozwala. Śmieszny cyrk. Z jednej strony to wkurza z drugiej rozumiemy menadżerów bo nie postawią się dyrektorowi ale jest to nie w porządku gdy wpisuje się że jest coś niepoprawnie i jedzie dalej nawet tego nie mówiąc ani nie pokazując bo w rzeczywistości tego nie było. Plany wysokie. Ubiegły rok większość kraju nie realizowała vervy. Teraz obniżyli verve to zawyżyli sklep i suma sumarum jest się bardziej w plecy. Etatyzacja niemierzalna na stacjach co chwilę w mikrorynkach cięcia etatów. Inspekcja pracy przy kontrolach podaje że za mała osób pracuje ale Orlen twierdzi że jest ok. Nie ma na urlopy , L4 itp. Non stop ktoś najeżdża w celu kontroli. Nie można spokojnie prowadzić firmy. Stworzyli rzekomą komórkę DJW do pomocy gdzie w rzeczywistości kontrola trwa około 8 h z 500 pytań i za najdrobniejsza (usunięte przez administratora) traci się punkty. Punkty są na wagi w pytaniach. Niemierzalne oczywiście. Wynik gdy jest średni ma się problemu u regionalnego , dyrektora i przez to j menadżera. Pracownicy mają multum obowiązków od kroków obsługi po obsługę sprzątanie , towarowanie multum papierologii po przejęciu zmiany. Jednym słowem jak chcesz być astronauta to idź na stacje - jest tyle obowiązków jakby to była rakieta startująca w kosmos. Gdy masz problemy związane ze stacją piszesz sobie dzień za dniem ponawiasz e-maile do menadżerów którzy niby mają być parterami a są kontrolerami gdzie znają tylko swoją ankietę i nic więcej. Często nie masz żadnej odpowiedzi. Czasami poradzisz sobie dzwoniąc do innych kolegów lub od człowieka do człowieka w centrali. Jednym słowem prowadząc stacje jesteś osobą zdana sama na siebie. Pomoc jest znikoma. Odpowiadasz za wszystko od A do Z . Orlen na wszystko będzie miał podkładkę że wina jest osoby prowadzącej. Do tego dochodzą ci ludzie , każdy wie jak wygląda praca z ludźmi. Będziesz miał beznadziejny zespół to już jest dno. Jeśli jesteś kobietą nie zajdziesz w ciążę bo będą cię najeżdżać dyrektorzy regionalni i mówić gdzie jesteś. Mimo to że będąc na macierzyńskim powinno się być w domu każdy ajent j tak dba o stacje więc na kilka godzin dziennie przyjeżdża dogląda stacji ale oni tego nie docenia choć jest to zmuszanie do łamania przepisów i zwykły (usunięte przez administratora). Pod telefonem 24 H. Jednym słowem za te pieniądze nie warto. Może gdy nowa władza usunie tych ludzi bez kompetencji z centrali i zastąpi kimś wartym zawodu to poprawi się atmosfera. Do tego zarobki. Jeżeli się nie zwiększa lada chwila będą mieli jak w2021 gdzie się prosili czy na stacji jest choć jeden ogarnięty pracownik który poprowadziłby zostawiona przez poprzednika stacje. Tak będzie gdy góra patrzy na siebie a zarządzanie ma głęboko razem z atmosferą i ludzkim podejściem. Obecnie tylko wyjaśnienia i kary nota za nota o byle co żeby tylko zapłacić. Po nowym roku mówili że prowadzącym podnieśli parę stów pensje a okazuje się że prawie całość poszła na ZUS który wzrósł od nowego roku. Firma krzak na tą chwilę .

Świeży psp
@Śmiech prowadzenia stacji

No nie do końca się z tym zgodzę. Prowadzę stację już trzeci miesiąc i mogę powiedzieć, że jestem zadowolony. Prosta i przejrzysta umowa. Menadżer przez parę dni sam pomagał prowadząc ze mną stację jako zwykły pracownik. Rzetelnie mi opisał stację, pokazał jak się obsługuje kasę i dystrybutory. Pomógł również przy papierach urzędowych. Jest na tyle w porządku, że jeszcze zamiatał podłogę, żeby pokazać, że stacja ma być czysta. Sam przyjedzie jak najszybciej, jeśli poprosi się go o pomoc. Fachowa wiedza oraz praktyczna pomoc spowodowała, że fajnie prowadzi się stację. Nie wiem gdzie wy pracujecie, że tak narzekacie.

@Świeży psp

Opuść to forum. To nie miejsce na propagandę. Wypowiedzieć się można prowadzac po kilku latach. Po 3 miesiącach to ty dalej swojej 59 stronnej umowy nie przeczytałeś z zrozumieniem. Menedżer jako pracownik ? Tak tandetny kicz. Nie ma takiego czegoś w Polsce. Oni mają to głęboko w .... Zgodziłeś się prowadzić to się mecz . Ponadto nie biorą na prowadzącego kogoś kto nie pracował na kasie i nie zna obsługi . Hahaha .Dalej nie chce mi się odpisywać. Bzdury jakich mało. Jesteście opłacani za propagandę czy tak tępi ? Jakieś ostatki widzę poprzedniej władzy . To właśnie jest ich kompetencja w komentarzach. Żenada. Natomiast właścicielowi głównego postu gratuluję,ponieważ trafione w sedno. Sama prawda .

@Świeży psp

Ile ci płacą za te kłamstwa ?! Prawda jest inna i wiesz o tym doskonale.Za chwilę będzie jak na shellu że menadżer (usunięte przez administratora)na podjeździe bo wszyscy odeszli . Dajcie w końcu zarobić ludziom a nie najniższa krajowa za ful obowiązków...i kary za wszystko mimo że jest ok . Weźcie się za czystki tych skorumpowanych z góry.

@Psp

Większych głupot nie czytałam. Uważam, że firma dobrze jest zarządzana, bo gdyby nie była to dawno by padła. Dzięki ogromnej wiedzy i kompetencji menadżerskiej oraz dyrektorskiej firma jest kluczowym potentatem na rynku. Bez nich nie byłoby stacji i byście jako prowadzący nie istnieli. Liczby i procentowe diagramy mówią same za siebie.

Statystyka

Nepotyzm? Może jeszcze kolesiostwo? Tam ludzie, którzy zarządzają na pewno nie są po znajomości, tylko dzięki doświadczeniu, wiedzy oraz kompetencjach. Zasłużyli żeby być wysoko za swoje umiejętności logicznego myślenia i kierowania zasobami. Wielu prowadzących jest wdzięczna za to, że może prowadzić stację paliw. To dzięki tym ludziom zarządzającym na górze, którzy zasługują nie tylko na uznanie i szacunek, ale również na godne gratyfikacje finansowe, stacje się rozwijają. Dziękujemy, że jesteście, daliście nam sens życia. Takie listy sympatii często przesyłają prowadzący swoim partnerom biznesowym.

Haha
@Statystyka

Hahaha. Widać. W momencie gdy się zmienia władza lecą te wały po nepotyzmie. To dzięki prowadzącym i ich ludziom takie wały jak menadżer mają pracę. Nie robią nic tylko jadą służbowym autem bez limitów km robią ankietę bo tylko tyle potrafią w dodatku złośliwa szukając na siłę choćby papierka za stacją żeby tylko cię wpisać. Jesteście tak (usunięte przez administratora) że śmieszni z tą propaganda. Dzieci w przedszkolu by lepsza napisały ale cóż poprzednia władza właśnie taka była. Tępa propaganda (usunięte przez administratora) , kolesiostwo , nepotyzm i grabienie prowadzących za pomocą cięcia etatów niemierzalnych planów cięcia na środkach czystości i artykułach biurowych a w zarządzie premie kwartalne roczne i konkursy. Oby jak najszybciej się zabrali za resztę i zniszczyli trwające latami (usunięte przez administratora)z średniowiecza między dyrektor-kierownik regionalny- menadżer. Dopóki z nimi nie zrobią porządku to zarządy mogą się zmieniać s oni dalej będą robić swoje. Karanie notami prowadzących za pomocą białych rękawiczek. Całe forum grzmi od lat, do tego stowarzyszenia prowadzących i to również dowód na to że firma ma prowadzących i stacje głęboko w . . . A nawini prowadzący zgadzają się na warunki jak w Lidlu. Mając na głowie cała firmę i bezkompetencyjne widzi mi się podczas wizyt. Ludzie z niską samoocena bez ambicji którzy podnoszą poczucie własnej wartości gnębiąc prowadzących i robiąc z nic (usunięte przez administratora)za pomocą ankietki. Jeśli jest w porządku to jest ok jeśli jest źle to źle a nie wpisywać bzdury których w rzeczywistości nie ma na stacji bo menadżerowie boją się dyrektora. CHORE

Prowadząca

Dobra praca. Godne zarobki prowadzącego przy niewielkim stresie i obowiązkach. Możliwość szybkiego awansu na menadżera. Rozwojowe szkolenia oraz premie i nagrody. Nie wiem jakim trzeba być nieogarem żeby nie dostać premi za prowadzenie stacji. Ja zawsze dostaję i menadżer gratuluje mi uściskiem dłoni z uśmiechem na twarzy.

@Świeży psp

Niech Pan się nie słucha tych ograniczonych ludzi. Prawda jest taka, że niektórzy menadżerowie zazdroszczą pracy zwykłym prowadzącym, bo jest o wiele prostsza niż praca menadżerska. Niech Pan się trzyma i nie czyta tutaj tych frustratow. Statystyki mówią wyraźnie, że jest coraz lepiej na stacjach.

Statystyka

Pan za to zabłysnął ignorancją. Tłumaczyłam już panu, ale pan nie rozumie żadnych argumentów nie mówiąc już o statystyce gdzie występują diagramy kołowe. Pana wiedza wrencz poraża niewiedzą. Co do wpisów, które krytykują plany, to stwierdzam, że są one do zrealizowania tylko trzeba chcieć i nie jest to trudne. Stacje funkcjonują dzięki organizacji zarządu i dzięki niemu prowadzący mogą spokojnie prowadzić stacje.

Nie pisz bzdur

Człowieku co ty wypisujesz za bzdury? Jakich przewodników? Większość prowadzących musi radzić sobie sama, a przewodnikami dla nich są inni prowadzący z większym doświadczeniem. Nam wisi czy są zwalniani ludzie w biurach, bi jedyny wpływ jaki mają na stację to ich niewydarzone pomysły które musimy wdrażać choć są odklejone od rzeczywistości.

Już niedługo byly - już były

Teraz jest czas by zmienić sytuację na stacjach paliw PKN Orlen. Nie ma gwarancji, że się zmieni na lepsze. Jest szansa lecz prowadzący muszą walczyć o swoje. Jeśli zmienią się tylko prezesi a reszta zostanie ze starego rozdania to nic się nie zmieni. Popatrzcie na rolników, oni nie odpuszczają. Wy macie posłów i senatorów u których możecie interweniować, niech wreszcie zacznie pracować rada ajentów. Powodzenia.

@Śmiech prowadzenia stacji

Ta propaganda rzekomo doświadczonych PSP jest na poziomie dziecka z przedszkola. Mało tego pisze to jedna i ta sama osoba. Kilka postów później przyznaje cię na temat centrali. Ubaw po pachy. Poziom inteligencji z poprzedniej 8 letniej partii. Właśnie takich upchali tam w centrali na ciepłe stołki. Dostają premie kwartale, roczne , nagrody a robią tyle co wcale. Przejażdżka na stacje , zrobienie kretyńskiej ankiety i jadą dalej. Kiedy w końcu materiał wyląduje w tv ? To trzeba nagłośnić i zakończyć. Niech polska zobaczy co oni od lat wyprawiają. Sami widzicie że jest na to idealny okres tylko musi podać do TVN więcej osób na email !!!

W sedno ????????

@Śmiech prowadzenia stacji

Opisane krótko i na temat . Brawo ! Pisać i nie wstydzić się niech ludzie wiedza jakim sposobem firma osiągała zyski

Już niedługo były - już były
@Już niedługo byly - już były

Ja za to nie odpuszczałem kiedy tańcowałem na golutko z samą gitarą i w różowym kapeluszu przed napalonymi kowbojami w Texasie. Wymyśliłem piosenki do swojej nowej płyty. Zdradzę tylko kilka sekretnych tytułów: Dziki Bill, Tajemniczy farmer z nad Rio Grande, Dzikie Rodeo, Indiańska strzała miłości, Meksykańskie Sombrero, Szeryf Mckdonald, Samotni na prerii, Ranczo męskiej namiętności. Oto refren z jednej piosenek Dziki Bill: Hej, hej Dziki Bill, Nie przestawaj popychać mnie od tyłu bez żadnych chwil, Taką urodę masz i styl, Bo jesteś dziki Bill.

Kasjer
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Jakieś 15 minut rozmowy i zaproszenie na dzień próbny

Pytania

Nie pamiętam, ale ogólnie czym się zajmowałem wcześniej co robię teraz.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Gdynia
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
(52 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Application Specialist (Field)
Krakowiany
Alpha Omega Engineering
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Senior Consultant (Electromobility)
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
(1 opinia)
Aplikuj na wiele ofert
Mieczysław

Oficjalnie 6500 PLN, ale.do tego 1700 ryczałt. Wolny etat 4000 PLN , różnica pomiędzy minimum a tym co w kopercie po odliczeniu podatków lekko 2000 PLN, zwrot VAT 2000 PLN. Nie jest źle. W pracy trzeba być a nie bywać i można to ogarnąć

@Mieczysław

Dokładnie, a ci co narzekają to chyba żyją w innym świecie. Porażka.

@Mieczysław

Jeden i ten sam upośledzony piszący propagandę. Jakby tak było ludzie by was nie wyzywali i nie byłoby stałe braków chętnych na prowadzenie. Jak wam się chce te bzdury pisać. Że nowy zarząd nie zrobił z wami jeszcze porządku . Powywalac za koleją cały ten nepotyzm w centrali bo na wymioty się zbiera od propagandy . To nie tv republika

@Mieczysław

Ile płacą Tobie za te brednie???!!! Skoro jest taki miód to dlaczego ciągle brak personelu na stacjach ??!!! Mieczysław Tobie już podziękujemy za te propagandę i nie truj cztery litery i na wymioty się zbiera . Trzeba pisać do Płocka by wyeliminować w końcu tych co wciąż im mało i płacą psie pieniądze a obowiązków dodają ... zastraszają...jak mnie wku... To poleca nazwiska i skończy się babci sranie

@Psp

Ryby głosu nie mają!!!! Następny Mieczysław się znalazł który kłamie i wymyśla swoje fanaberie...realia są inne i doskonale o tym wiecie .

Prawda

Każdego dnia prowadząc stacje zamiast dbać o biznes zastanawiasz się kto dzisiaj się do ciebie dowali. Menadżer regionalny czy może dyrektor któremu udało się przetrwać naście lat i dzięki temu żadna partia go nie rusza. Z tego co mówią menadżerowie i widać również po spotkaniach jest przyczyną (usunięte przez administratora) i regionalni wraz z menadżerami się boją. Nikt się nie postawi. Przez to wyjaśnienia piszą prowadzący za wynik poniżej 94% tajemniczego klienta. Etatyzacja coraz częściej obcinana na stacjach. Plany gdy są nierealne na zebrania mówi się że zgłaszać do menadżera będziemy korygować w rzeczywistości gdy się napiszę prowadząca/ prowadzący zostaje olany. Odpowiedzi że nie ma jak obniżyć że regionalny się nie zgodzi a gdy zrobi się aferę okazuje się że każdy boi się dyrektora wykonawczego. Wytykanie podczas wizyt najmniejszych głupot. Chwilę wcześniej na świeżo zmyta podloge wszedł klient - już nieprawidłowosc. Pracownik ma stać przy każdym kliencie z mopem ? Sami menadżerowie wpisują w ankiety jako drobne nieprawidlosci żeby wynik był 90% nawet jeśli jest wszystko ok. Muszą klamac w ankiecie " bo dyrektor mówi że nie może być na stacji 100% ". To jest chore i nie poważne. Gdzie wy szkolicie tych ludzi ? Na Białorusi w systemie jak za (usunięte przez administratora) ? Zmienił się zarząd i prezes. Kiedy skończy się wyzysk i cichy(usunięte przez administratora) ? Ludzie od lat prowadzą wam stacje 24 H miliony reguł pomysłow i problemów a wystarczy parę bzdury w ankiecie i wielki problem. Brak szacunku do ludzi. Pokażcie druga firmę w której dyrekcja ma takie podejście? W normalnej firmie patrzy się na biznes funkcjonowanie koszty i realizacje planów maksymalizację zysków. Tutaj w między czasie zawsze jest strzał z boku żeby pamiętać że choćbyś miała wszystko idealnie to zawsze będziesz nikim i wygrywane konkursy dobre ankiety i tajemniczy klient = nic gdy sobie dyrektor przejedzie z złym humorem i wystawi ankietę quick check która jest krótka a wagi wysokie przez to przez parę punktów wychodzi wynik niby beznadziejny. Mamy napisać do prezesa oficjalny list i opisać to wszystko ? Podamy nazwisko i i DZR. Wielu ludzi prowadzi stacje naście lat a to co dzieje się w ostatnich latach zniechęciło wszystkich i znaczną część PSP ma swój honor nie da sobą wycierać(usunięte przez administratora)Dziwimy się również menadżerom i KR. Bo jeden dyrektor z skrzywdzonym ego to nie cała firma. W umowie wsparcie partnerzy a w rzeczywistości człowiek radzi sobie totalnie sam. I ma nie podskakiwać bo ma być tylko jak oni chcą. Przez to ten pseudo partnerzy biznesowi robią tylko ankietę i jadą dalej . 0 pomocy bo muszą jechać zrobić ankietę żeby ten wyżej nie był zły . Wszystko na głowie jak u osoby która ma własną firmę a w nagrodę obcięte etaty. A zarobki nie rosną w takim tempie jak wymagane reguły co tydzień to nowe. Ludzie na stanowisku kasjera nie chcą pracować odchodzą bo coraz więcej bzdur która niszczy je psychicznie. Często przy odejściu słyszymy że codzienne nagonki kontrolne przez wyżej wymienionych powodują że wolą zmienić pracę. To samo zaczyna się z prowadzącymi. Południe Polski to nie teren do gnębienia. Dziwnym trafem te same reguły obowiązują niby w całej firmie a w drugiej części Polski aż tak ludzie nie są wykorzystywani. Nie wspominając straszeniem notami. Gorzej niż wojsko w latach 70 tych. Zawsze było mówione że nie ma na etaty plany zawyżone a teraz wychodzą brudy poprzednich członków zarządów. Myśleliśmy że coś się zmieni a tu dalej coraz ciekawiej ... Niedługo Ukraińców będziecie szukać na prowadzących bo za te pensje ktoś woli iść na podobne stanowisko gdzie indziej. Student na zleceniu ma tyle co prowadzący. Gratulacje dla tych co stworzyli system nagradzania i naliczania premii który nie zmienił się od lat... Obecnie nie jest to konkurencyjna praca za to gwarancja niszczenia zdrowia psychicznego pod tytułem słaby % ankietki i możemy cię zmienić - gwarantowane .

Pionek
@Prawda

Krótko i na temat. Spokojnie , dowód jest wiele. Wyborcza po zmianie władzy tym razem zainteresuje się bardziej i udowodni temat. Nie będzie zamiatania pod dywan jak zza poprzedniej władzy. Firma(usunięte przez administratora)w końcu może przejdzie na ludzką firmę .

Olo
@Prawda

Dokładnie tak jak piszesz. Wyzysk , (usunięte przez administratora) dyrektorów z regionalnymi i niektórymi menadżerami. Brak pomocy, za wszystko kary . Za wysokie plany a gdy udowodnisz, że są zbyt wysokie to ci utną etat. Ty jeśli czegoś nie dopatrzysz to nota pieniężną kara, oni jak łamią notorycznie przepisy jest ok. Ich nikt nie kontroluje . Totalny cyrk nadający się jako temat dla uwagi bo to się nie zmienia od wielu lat

Ola
@Prawda

Nikt nie jest anonimowy , napiszcie inicjały dyrektora. Łatwiej będzie w firmie przyjrzeć się sprawie. Cały region wie o kogo chodzi

@Prawda

U nas to samo dół polski !!!

Młody ambitny Psp

Nie będę się wdawał w dyskusję przekażę swoją relację z pracy na stacji. Pracuję już ponad pół roku. Po rzeczowej rozmowie kwalifikacyjnej na prowadzącego miałem uroczysty obiad i spotkanie z menadżerami gdzie rozmawialiśmy na bardzo przyjacielskiej stopie. Nieraz odwiedzał mnie mój partner biznesowy i zachwycony z tego jak prowadzę stację powiedział, że mogę liczyć na awans. Raz miałem taką sytuację, że pracownik się rozchorował. Jak się dowiedział przyjechał w mgnieniu oka i stanął na kasie oraz pomagał wykładać towar na półki. Objął mnie czule jak ojciec i powiedział, że zawsze mogę liczyć na jego pomoc. Stwierdził, że z moim talentem prowadzenia stacji mógłbym objąć okręg stacji. Jestem bardzo szczęśliwy, że rozwija się moja kariera w tak renomowanej firmie jak Orlen.

Pionek
@Młody ambitny Psp

Jak ci się chce pisać te bzdury ? Dalej się boicie że po kolei biorą się za was . Wstrętna obrzydliwa propaganda na poziomie poprzedniej władzy. Nie wiem co trzeba mieć w głowie jak niskie IQ i jaka świnia być żeby pisać taka propagandę. Tfu.

Młody ambitny Psp
@Pionek

Jaka propaganda? Sama prawda. Warunki są bardzo dobre, przejrzysta umowa i pensja na poziomie. W tej pracy naprawdę można się rozwijać. Menadżerowie wiedzą swoja na wysokim poziomie naukowym. Zawsze pomocni. Dla wielu to jest marzenie żeby pracować na stacji nawet jako zwykły pracownik, który jest szanowany.

@Młody ambitny Psp

Na jakie stanowisko możesz awansować z PSP? PSP i PKN Orlen to oddzielne przedsiębiorstwa. Można zmienić pracę i pracować w orlenie ale nie można awansować z PSP do Orlenu. Głupią propagandę piszesz.

Samirka

To poprostu nic się nie zmieniło.... nadal próbują kit wciskać... chyba najlepiej będzie napisać do głównej siedziby Orlenu i może znowu główki polecą które (usunięte przez administratora) zwykłych pracowników...albo tematdlauwagi może w koncu trzeba uświadomić jaka jest praca na stacjach ... najniższa krajowa...cięcie etatów.. obowiązków że nie masz czasu normalnie zjeść ach dużo tego.. temat rzeka..motywacji zero ...

Stacja
@Samirka

Plany na stacjach są bardzo wymierzalne i proste do osiągnięcia. Moja znajoma kiedy podjęła pracę jako prowadząca aż złapała się za głowę kiedy zobaczyła jak fajnie łatwo i przyjemnie wykonać plany. Dobra atmosfera panująca między parterem biznesowym jest naprawdę na wysokim poziomie. Współpraca układa się idealnie i pomoc zawsze jest ze strony menadżera.

@Młody ambitny Psp

Masz rację Kolego. Są podziękowania za pracę w postaci delegacji, bankietów, dyplomów, odznaczeń, pucharów oraz godne premie uznaniowe. Oczywiście awans też jest otwarty dla ambitnych prowadzących. Ci co narzekają pracują chyba w innej firmie.

@Stacja

Plany zawyżone ...a wynagrodzenia najniższe... menadżer który otrzymał pismo o pracownika ... dlaczego takie niskie zarobki i inne ważne sprawy poruszył ... zawitał na naszej stacji i krzyczał na podjeździe że zwolnić tego pracownika...mam pisać nazwisko menadżera a raczej kierownika menadżera?? Pracownik napisał do pismo do Płocka to kariera zakończyła się dla kierownika menadżerów i prowadzącego i co ty na to...mam pisać dalej ....powiem kłamstwo kłamstwo ...byle przy korycie być !!!!! Tyle w temacie....wstyd !!!! Hańba !!! Obsługa na wyższym poziomie oczekują za najlepszą krajową ....na wymioty się zbiera jak się wałkuje non stop ten temat.... koniec propagandy ...już siadam i pisze do Płocka i uswiadomie co dzieje się na stacjach jestem stałym klientem i obserwuje i rozmawiam z ludźmi...

Szczęśliwy przedsiębiorca

Zostałem przedsiębiorcą, czyli prowadzącym stację paliw. Muszę powiedzieć, że nie było łatwo się dostać, gdyż było 6 osób na jedno miejsce, więc konkurencja i walka była zażarta. Startowały osoby, które znały biegle kilka języków i miały doświadczenie z zagranicy. Udało mi się co było moim marzeniem. Ufff az nie mogłem w to uwierzyć, ale prowadzę stację. Każdy dzień to nowe ciekawe doświadczenie.Na początku nie było łatwo, ale otrzymałem ogromne wsparcie od partnera biznesowego i innych menadżerów. Mój partner pomógł mi urządzić stację. Mylismy wspólnie okna stacji, ustawialiśmy towar na półkach i pomagał mi przy fakturach. Zawsze mam u niego wsparcie. Bez takich ludzi byśmy nie poradzili sobie prowadzić stacje. Ankiety też są bardzo pouczające i są potrzebne. Dziekuję w imieniu prowadzących za waszą ciężką i niezbędną pracę.

@Szczęśliwy przedsiębiorca

Ma Pan absolutną rację. Wspaniali ludzie, którzy pomagają innym. Prawdziwi pomocnicy prowadzących stację paliw. Prowadzę statystkę, gdzie prowadzący cieszą się na sam widok menadżerów. Są uściski i gratulacje oraz podziękowania w objęciach za wspólną pracę i pomoc.

Prowadząca

Za to ty jesteś jedyną i ta samą osobą, która hejtuje i narzeka na pracę. Ja jestem zadowolona z prowadzenia stacji, a wiele pozytywnych wpisów to potwierdza. Być prowadzącą to jak trafić na kopalnie złota. Dobra praca przy wysokich zarobkach i premiach. Rozwój zawodowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje.

@Prowadząca

6 tysięcy to wysoki zarobek ? Piekarz tyle ma w piekarni. 90% forum kontra tylko ty uważasz za hejtera haha. Jesteś tak słaba osoba o niskim poziomie gdzie jasno widać że te pseudo bzdury dobrej pracy piszesz tylko ty . Że jeszcze cię nowy zarząd nie dopadł. Takich nierobów jak wy powinni się pozbyć jak najszybciej. Przez was ta firma ma taką opinię. (usunięte przez administratora) , wyzysk , zawyżanie planów, cięcia etatów , m o b b i NG

@Psp

Badania statystyczne mówią co innego. Więcej jest zadowolonych z prowadzenia stacji oraz zarobków. 6 tysięcy to na dzisiejsze czasy sporo. Stacje są prowadzone i nikt się nie zwalnia z prowadzących, więcej jest chętnych kandydatów na miejsce prowadzącego i rekrutacja ma czasem ciężki orzech do zgryzienia, kiedy muszą dokonać wyborów. wiele jest osób po studiach z doświadczeniem i powracających z zagranicy. Przykładów jest wiele. Są osoby, które pracując kilkanaście lat za granicą na stanowiskach kierowniczych i menadżerskich aplikują na prowadzących. Często kiedy brak wolnych etatów aplikują na zwykłych pracowników stacji i są bardzo szczęśliwi, że się udało.

Nowy
Kandydat

Zastanawiam się czy opłaca się składać aplikację na prowadzącego. Jest to opłacalne? Jak jest w etatyzacja… czy ajent dostaje na pracownika sumę pieniędzy różniez na koszta zatrudnienia czy tylko na wypłatę ?

wspaniała praca
@Nowy

Bardzo się opłaca. Polecam. Tu jest wielu krytykantów czyli zazdrośników, którzy nie dostali się na prowadzących i zazdroszczą innym.

Nowy
@wspaniała praca

Dzięki za odpowiedź. Nie wiem dlaczego właśnie są takie sprzeczne info. Myślę że można zarobić więcej niż 5000 tys zł. Ponieważ trochę mniej ma pok a psp ma odpowiedzialność.

Już niedługo były - już były

Gdyby nie nasi menadżerowie partnerzy biznesowi to nawet nie potrafilibyśby kasy obsługiwać. Oni dużo nas nauczyli i zawsze wspierali. Dziękuję wam z całego serca za pomoc. Mógłbym Wam oddać swój wygolony tyłeczek do masowania.

Rzetelna ocena.

@Rzetelna ocena.

Ziom

Jak czytam jakie tu głupoty wypisujecie to aż śmiać mi się chce z waszej niewiedzy. Jest bardzo wielu chętnych do pracy na stacje, ale miejsc brak. Z tego co wiem jest parę tysięcy stacji w stolicy, a mój ziomal składał papiery na prowadzącego i czeka już ponad dwa lata. Co więcej nawet na zwykłego poka się trudno dostać. Pracując na stacji to znaczy prestiżowy zawód, który jest szanowany, więc nic dziwnego, że na jedno miejsce jest wielu zainteresowanych.

Psp

Wiem o tym Szanowna Pani, więcej jest chętnych niż miejsc na zwykłego pracownika. Jestem prowadzącą i wiem, co się dzieje na rynku. Ja musiałam wybierać między magistrami, a doktorantami. Naprawdę pełno chętnych. Mamy wysokie premie stałą pensje na co tu jeszcze narzekać? Nie rozumie krytykujących.

@Ziom

Znowu propaganda się odpala ? Widzicie brudu które wychodzą i gacie wam się trzesa ? Prowadzę stacje 14 lat . I nie pisz bzdur. Ta firma zeszła na dno. Wyzysk, cięcia etatów (usunięte przez administratora)szukanie pajęczynek i bzdur jeśli nie ma się do czego przyczepić , brak wsparcia , ciągle kontrolę ankieta i nic więcej.

@Psp

Parę dni temu widziałem jako klient kontrolę orlenowską. Dwóch inteligentnych inaczej robiło zdjęcia: jeden robił zdjęcia kryształkom cukru pod kawiarka a drugi zdjęcia klamki od spodu. W normalnej firmie normalny kontroler by starł cukier a drugi by wytarł klamkę jeśli by była jego zdaniem brudna, dla dobrego wizerunku firmy. Do czasu mentalnej zmiany takich (usunięte przez administratora) firma będzie taka jaka jest czyli (usunięte przez administratora).

Psp

(usunięte przez administratora) Tego się czytać nie da . Dość że przez 8 lat firmę roz... W 2021 pobili rekord gdzie ponad pół Polski prowadZacych im się zwolniło , (usunięte przez administratora)obcinając etaty po remontach na stop cafe 2.0 później już legalnie nawet co kwartał , plany zawyżali nawet o ponad 50% , tneli środki czystości i artykuły biurowe , powszechny był cichy(usunięte przez administratora) w dodatku od kilku lat mają parę osób na krzyż która próbuje pisać prymitywna propagandę ale na szczęście jest tłumiona. Co za kraj , skąd wy się bierzecie ? Z tych mba od Rydzyka w Toruniu .(usunięte przez administratora)

Psp

Nie ma partnerów biznesowych. Nie pomagają robią ankietę i jadą dalej bo mają gdzieś bądź nie chce im się bo ich regionalni j dyrektorzy wymyślają coraz to głupsze rzeczy że nawet ci pseudo menadżerowie mają ich dość. Przecież widać że to ta sama jedna osoba która pisze propagandę. Hahahaha. Nawet zdań nie potrafisz złożyć. Żenująca jest ta prymitywna propaganda. Mamy się śmiać czy płakać ? Z powodu jak tepi ludzie pracują w centrali. Ręce opadają. Kiedy wreszcie nowy zarząd powstanie i zrobi porządki z takimi jak ty . Tego się czytać nie da . Dość że przez 8 lat firmę roz... W 2021 pobili rekord gdzie ponad pół Polski prowadZacych im się zwolniło , kradli obcinając etaty po remontach na stop cafe 2.0 później już legalnie nawet co kwartał , plany zawyżali nawet o ponad 50% , tneli środki czystości i artykuły biurowe , powszechny był cichy (usunięte przez administratora)i w dodatku od kilku lat mają parę osób na krzyż która próbuje pisać prymitywna propagandę ale na szczęście jest tłumiona. Co za kraj , skąd wy się bierzecie ? Z tych mba od Rydzyka w Toruniu . (usunięte przez administratora) Żenada

Pozytywna stacja

Jestem bardzo dumna z tego, że dzisiaj mogę pracować na stacji. Czuję się tym wyróżniona, bo jest to dla mnie służba jak inne. Wielu pracować nie może,a dzięki mnie wielu może dojechać bezpiecznie do domów tankując benzynę. Sama się zgłosiłam na ochotnice w święta.

@Pozytywna stacja

U mnie na stacji wszyscy chcieli pracować w Wielkanoc dlatego ciągnęli losy. Ja sama poczułam się w obowiązku być na stacji.

Zwykła stacjara
@Prowadząca

Zazdroszczę wam. Ja idę dopiero we wtorek idę na stację :(

Dystrybutor
@Pozytywna stacja

Nie ma co się dziwić, że jest wielu chętnych do pracy w święta. Jest ogólnie spokojnie i luzik dlatego formalnie odpoczywa się na stacjach.

Inne

Już niedługo byly - już były

Proszę mi wyjaśnić na jakiej podstawie uważa się pani za doświadczoną PSP? Z opisu pani zachowania, którą pani napisała to w czasach jak ja pracowałem dla Orlenu to pani by nie przeszła pierwszego etapu rekrutacji na PSP. Mam nadzieję, że jest mało takich PSP na orlenie.

Obsługa dystrybutora

Robiłem na stacji 44 lata i tylko tyle, bo przyszła nowa władza. Najlepiej mi było za rządów (usunięte przez administratora) kiedy stacje się rozwijały a prowadzący otrzymywali awanse do biur oraz menadżerów. Niestety teraz wszystko jest po znajomości, a wielu dobrych menadżerów odeszło

Statystyka

0 awansów?(usunięte przez administratora) Dzięki rzetelnej pracy na stacjach wiele osób dostało awanse i wyższe stanowiska. Potwierdzają to badania statystyczne, których jak widać nie rozumie zwykły zjadacz chleba.(usunięte przez administratora)

Statystyka

Prowadzenie stacji jest proste i przyjemne dla osób, które kochają pracę.Stwtystycznie jest więcej chętnych nawet na zwykłego pracownika nie mówiąc o prowadzących, którzy walczą o tak zaszczytne stanowiska. Niezależne badania i opinie to potwierdzają.

Pspp
Kandydat

Opinie różne. Zastanawiam się nad prowadzeniem stacji. Są różne opinie. Większość jest negatywnie nastawiona. Z opowiadań wiem że stacje opłaca się prowadzić. Dlatego nie wiem skąd tyle nagatywnych opinii do PSP.

Psp 1

Sama prawda. Narzekają zamiast wziąć się do pracy. Ja prowadzę stację 37 lat i nigdy nie miałam problemu z planami. Jak dla mnie są jasne przejrzyste i łatwe do zrealizowania. Tam na górze wiedzą co robią. Pełen szacunek dla prowadzoncych ze strony Ma i Kr. oraz zrozumienie i pomoc.

Psp 1

Sama jesteś kaumukiem. Gdzie ja napisałam, że pracuję na Orlenie 37 lat? Pracuję na stacji paliw 37 lat, a to różnica. Naucz się czytać ze zrozumieniem. Jak tego nie potrafisz to nie dziwię się, że masz problemy z prowadzeniem stacji i nie potrafisz ogarnąć realnych planów tworzonych przez wyższą inteligencje, ludzi o szerokich horyzontach i ogromnej wiedzy, a także doświadczeniu jakiego my nie mamy zwykli prowadzący.

@Psp 1

Proszę przeczytać swój wcześniejszy wpis. Faktem jest, że PKN jest od roku 2000. Faktem też jest, że pani napisała, że prowadzi pani stacje a nie że pracuje od 37 lat. Proszę mi napisać jaką stacje pani zaczęła prowadzić a nie tylko pracować w socjalistycznym (usunięte przez administratora)w 1987roku. Stacje CPN, Rafinerii Gdańskiej, Rafinerii Płockiej, STW, PGR? Ciekawi mnie to bardzo.

Psp

Szanowni Prowadzący. Widzieliście aneksy ? Firma przechodzi samych siebie. Podnieśli parę zł prowadzącemu a obcięli etaty. Mało tego w tej rzekomej podwyżce zostanie niewiele bo rosna podatki w 2024 ZUS itd i to na to jest !!!! Jesteście bezczelni na koniec swoich rządów Oby jak najszybciej zabrali się za was i zrobili czystkę z tych partyjnych ludzi bez kompetencji którzy doją prowadzących i stacje od 8 lat !!!. Mamy was serdecznie dość. Dla was miliony , pochwały , premie kwartalne i roczne a dla prowadzących i ich ludzi robienie z nich (usunięte przez administratora)za pomocą propagandy. Oby jak najszybciej zrobili z wami porządek jak w innych spółkach !!!! Jak wam nie wstyd spijać pieniądze i obcinać nas do ostatniej kropli przed odejściem .

@Psp

Dobrze, że wogule coś dali. Dla mnie to i tak sporo, bo mogli nic nie dać. Jestem wdzięczna firmie za to i za 8 lat rozwoju na stacji.

Prowadząca

Pensja około 5 na rękę . Żenująca na dzisiejsze czasy. Obowiązków 59 tron a4. Menadżer to zwykły kontroler robi listy kontrolne i jedzie dalej. Resztę mają głęboko w życi.... Prowadząc stacje jest się zdanym sam na siebie. Jest się parobkiem którego gnębią partyjni ludzie bez kompetencji . Czas na zmiany . Błagamy zróbcie czystki i zlitujcie się nad nami. Mamy serdecznie dość cyrku po 8 latach ich (usunięte przez administratora)

....
@Psp

Jak nas grabili tak dalej Grabia. Gadają głupoty że dorzucili ale o zusie w górę i podatkach nie wspominieli. Czyli standard inflacja w górę , krajowa w górę a ty jako osoba prowadzaca dostaniesz parę zł i z każdym rokiem jako PSP staje się biedniejsza osoba. Z 10 lat wstecz prowadząc stacje było się kimś. Pensja znacznie wyższa niż krajowa , premie od sprzedaży a nie od planów które często są nierealne, etatyzacja zgodna z tym co sprawdza inspekcja pracy , obowiązków o wiele wiele mniej. Teraz wstyd prowadzić stacje pensja warta śmiechu , etaty obcinają że brakuje na urlopy i wychodzą nadgodziny gdzie później nie ma jak tego wytłumaczyć inspekcji , premie od narzuconych planów nieważne że czasami plan 50% większy i zdarzało się i 100% . Nikt chyba tego nie sprawdza. Obowiązków tyle że jak ktoś tu pisał czujemy się jak człowiek lecący na księżyc. Chore. Z resztą widać to po rekrutacjach kiedyś jedna na ileś miesiecy teraz kilka czasem naście dziennie bo ludzie nie dają robić z siebie (usunięte przez administratora) Oby jak najszybciej się zabrali za zarząd i dyrektorow bo inaczej nigdy się to nie zmieni. Jest coraz gorzej a oni śmieją nam się w twarz i pławią. Wyzysk . Do tego kary noty obciążeniowe dosłownie o byle co żeby zasilić budżet a jak oni postępują niezgodnie z procedurami to PSP ma się nie odzywać tylko dostosować.

@Psp

Święta prawda !!! Tną etaty wszystko ! Ryczałt jak zza 2012 r ! Na księgowa 300 zł od umowy to kpina jak biura rachunkowe biorą 1500 zł to co napisane na forum to prawda . Umowa 59 stron tylko kary i kary plany byly przez lata nierelane. O vervie można było pomarzyć !!!

Statystyka

Pani pisze głupoty. Ankiety są potrzebne i są efektywne dzięki temu stacje pracują lepiej i są efektywne. Prowadzący dobrze zarabiają i z tego co wiem są szczęśliwi z pracy. Tak naprawdę więcej jest chętnych do prowadzenia stacji niż stacji. Nie ma pani zielonego pojencia o czym pani pisze.

Jj
@Statystyka

Gdyby chętnych do prowadzenia stacji było więcej niż ofert, to by się oferty co chwile nie pojawiały i się nie powtarzały po 2miesiace, a po pół roku znowu na tę samą stację, czyli ktoś się zwolnił po 6mc. A oferta pracy dla sprzedawców z wynagrodzeniem 4400-5000brutto to dużo ?? Jeśli tak to sami róbcie za takie pieniądze. Zobaczymy czy MM, KR i cała reszta będzie zadowolona po 6lutym jak się nowa władza za was wezmie

Osoba prowadząca
@Jj

Nie przejmuj się . To słaba propaganda na poziomie poprzedniej władzy. Jaka statystyka. Jaka pomoc. Jacy szczęśliwi hahaha co chwilę nowe oferty nikt normalny nie chce mieć tyle na głowie za 5 tysięcy. Sami do tego doprowadzili ciągle plany niemierzalne , gnębienie ankietami szukanie na siłę, nawet jak jest w porządku to wpisują że niby coś jest źle bo się boją dyrektora. To jest chore. Mamy 21 wiek a zarządzanie zatrzymali się w (usunięte przez administratora)

@Osoba prowadząca

Nie masz pojęcia o prowadzeniu stacji. Mój znajomy prowadził dwie stacje i po pół roku dostał awans na menago. Każdy może, ale nie każdy potrafi. Stąd te żale frystratow

@Jj

Czy poprzednia czy obecna władza wciąż (usunięte przez administratora) zwykłych pracowników, te podwyższanie planów, kryteria , kontrolę , tajemniczy klient... brak słów jeszcze trochę a nikt za te psie pieniądze nie będzie chciał pracować. Weźcie się w końcu za czystki od góry bo im wciąż mało...zwykłych pracowników macie gdzieś a wymagania że głowa mała . Potrafią tylko karać i ciąć etaty a obowiązków dodają. To jest tematdlauwagi niech wszyscy dowiedzą się co dzieje się na Orlenie może w końcu docenią ludzi albo sami będą menadżerowie zapieprzać za te psie pieniądze na podjeździe i za kasą... oczka zaraz by się otwarły co niektórym

Zostaw merytoryczną opinię o PKN Orlen - Płock

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w PKN Orlen?

Zobacz opinie na temat firmy PKN Orlen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 877.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKN Orlen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 804, z czego 219 to opinie pozytywne, 288 to opinie negatywne, a 297 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKN Orlen?

Kandydaci do pracy w PKN Orlen napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKN Orlen
1.8/5 Na podstawie 627 ocen.