Opinie o P.H.U. PETRO-INVESTMENT w Płock

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie P.H.U. PETRO-INVESTMENT, i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie P.H.U. PETRO-INVESTMENT o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. PETRO-INVESTMENT w Płock

Arek Nowy wpis

Macie dużo zwolnień teraz przez covid ?

anonim Nowy wpis

andrew Nowy wpis

Z taką konkurencją @ewa? Wiadomo, że nie jest to już tak stabilna branża jak była kiedyś. Teraz trzeba tutaj walczyć o przetrwanie, ciekawe czy firma sobie poradzi

Tuff

Firma ma dosyć szerokie pole działania. Bo nie jest to tylko outsourcing kadr ale również i usługi budowlane oraz montażowo-spawalnicze. Na dobrą sprawę jedno z drugim nie wiele ma wspólnego, ale można powiedzieć, że jakoś ten pomysł się sprawdza. Zastanawiam się tylko jak wygląda ten outsourcing kadr. Ma ktoś jakieś szczegóły?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie P.H.U. PETRO-INVESTMENT? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

kola

Ludzie piszą prawdę.Nie płacą tylko jak złapią parę groszy to się lansują.Biznesmeni ha ha ha

zorientowany

Witam Firma jak najbardziej dno , nie płaci swoim pracownikom jak i podwykonawcą , tam gdzie sie pojawi pozostaje tylko i wyłącznie smród i długi , . Pan Krajewski zalega z płatnościami nie tylko w Płocku ale tez narobił długów w takich firmach jak raf remat , ucr technika , regula sp zoo , nie będę wymieniał dalej .... Przestrzegam przed tym Panem... i jego działalnością gospodarczą , miejsce takich ludzi jest w innym miejscu .!!!!

bossssss

To po co tam pracowaliście nie wiecie dokładnie co się dzieje, pomyślcie też nad tym że jak oni maja wam zapłacić to oni też muszą dostać za wykonaną pracę, a że nie wykonujecie jej solidnie to nie jest ich wina i nie oceniajcie bo jesteście takim narodem że dla was by było najlepiej leżeć i nic nie robić a żeby kasa była, a to właśnie przez was (pracowników) firma upadnie. a Ci którzy tam pracują to nie od nich zależy to co im szef karze mówić to mówią wiec po co o nich źle mówicie...A i jeszcze jedno jeśli im kasa wpływa od innych firm co im zalegają to starają się wypłacać. pozdrawiam was.

LOPEZ

Pracowałem w Płocku. Ogólnie warunki masakryczne.BHP odsyłało te ich,,kontenery bo nie miały podłogi,, Zarobiłem 2040zł a dostałem 400 .Teraz nikt nie odbiera. Banda [usunięte przez moderatora] jakich mało.

petromendy

Pracowałem tam dokładnie 13 dni, jak wielu ze mną np: na orłenie lub w anfilu. Pieniądze 15zł/h praca po 12h. Wszystko fajnie, ale nie problem z organizacją to norma, baraki, brak toalet, brak narzędzi to też standard. Wypłacalni to oni nigdy nie byli raz czekałem na wypłate 2~3 miesiące, a teraz czekam mięsiąc. Najgorsza firma w Płocku, odradzam się w tej firmie zatrudniać. (usunięte przez administratora)

miki

To jedna z najgorszych firm w Płocku, zarówno pod względem oszukiwania ludzi i pracowników, niewypłacalności,jak i ofert pracy, (które niby mają), a jak już coś proponują - to szukają sobie ludzi chyba do sprzątania, a nie do spawania! I oczywiście nadal nic się nie zmieniło pod względem niewypłacalności firmy - (krzak),,przelewy już wyszły?,,i powinny niebawem zaksięgować się na koncie pracownika;jest jak wiadome nieprawdą!To wystarczające argumenty, by nie podejmować tu pracy, chyba,że (jak zgadzam się z opinią powyżej), jako wolontariusz

były

Jak lubisz pracować jako wolontariusz to owszem warto

igi

warto tam zacząć prace??

Marek 34

Panowie teraz Pan Kraj.... kończy spółkę na Podkarpaciu Raf-Remat Jedlicze gdzie nadal nikomu nie wypłaca, pracownicy nie mają wypłat po 3 miesiące, dostawcą nie płacą za materiały, a Pan Kraj.... buja się po Płocku i udaje wielkiego polityka i Prezesa. Wielka szumowina i oszust

Były

Panowie szkoda czasu na takiego (usunięte przez administratora)Prezesa, wielkiego polityka, (usunięte przez administratora), także dajcie sobie spokój z tą firma i z tym gościem,(usunięte przez administratora)

bono

ja pracowałem 1 (słownie: jeden) dzień!! miało być po 10 zł/godz. po czterech wizytach w firmie na granicznej dostałem 70 zł zamiast 100 zł. pseudo szef nie miał 100 zł w kieszeni!!! i to szef firmy, która w nazwie ma "petro"!!!! pracowałem teylko 1 dzień, bo od pracowników, którzy robili tam już 3 tygodnie dowiedziałem się, że nie płacą, zaniżają stawki itp. powybijali im szyby w biurze, samochodach z tych powodów. i nie było problemu alkoholowego, opieprzania sie, nygusowania. problemem jest szefostwo!! [usunięte przez moderatora]

cher

nic nie dostałem,sprawa u komornika utknęła,podobno nie ma z czego ściągać... dziwne :/

cher

ludziska się porozjeżdżali nie ma kontaktu,kilkoro ma sprawy u komornika ale bez większych szans na to żeby komornik ściągnął cokolwiek.Moja sprawa też ma klauzulę wykonalności i poszła do komornika,czekam na odzew co ustalą.. w necie znalazłam tylko tyle (usunięte przez administratora)

cher

no to wyróżniony jesteś, ja za Francję 2 lata się boksuję żeby mi wypłacili,banda bezczelnych ludzi zarządza tą pseudofirmą

JUZ NIGDY TA FIRMA

WIDZE ZE SIE OGLASZAJA O NABOR MONTEROW ALE JAK NAJDALEJ KOLEDZY OD TEJ FIRMY JUZ LEPIEJ BYC NA ZASILKU JAK U NICH PRACOWAC JAK NAJDALEJ OD TEJ FIRMY [usunięte przez moderatora] UWIERZCIE MI NA SLOWO NIC SIE NIE ZMIENILI IZ PLATNOSCIA I Z PRACA U NICH

oszukani

koledzy zostawcie ta [usunięte przez moderatora] firme w spokoju to sami [usunięte przez moderatora] oriecuja rarytasy a pozniej sie wycofuja ta firma nie powinna istniec i nie naciagac ludzi RADZE OMIJAJCIE JA JAK NAJDALEJ

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. PETRO-INVESTMENT - Płock

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

P.H.U. PETRO-INVESTMENT